Keresés

Részletes keresés

b marci Creative Commons License 2006.03.27 0 0 614

A kersztlányunk, igazából a gyerkeimé de nem baj:O)

 

És az Ő sunyi, de bájos 13 hónapos mosolya :O)

ZsuR Creative Commons License 2006.03.26 0 0 613
Csodalatos dolgok!!!

A vidra nekem is a kedvencem!!! Nagyon szeretem oket! Koszi a linket es a kepet!
Előzmény: b marci (611)
b marci Creative Commons License 2006.03.26 0 0 612

Ezt is neked hoztam:

a kedvenc képem

Előzmény: ZsuR (610)
b marci Creative Commons License 2006.03.26 0 0 611

Jaj nagyon szép én is az elefántokkal és a vidrákkal szimpatizálok, ők a kedvenceim.

 

http://www.countypress.hu/kecskemetigasztroart/index.html

 

Egy kis érdekesség neked, jegyzőkönyv vezetők voltunk a párommal itt.

A szakácsok aki faragtak a jóbarátaim.

Előzmény: ZsuR (610)
ZsuR Creative Commons License 2006.03.26 0 0 610
Nem nagyon tudom mas topicot mint ezt: imadom az elefantokat. Mindennel jobban a kicsiket! PAr eve Kandula volt a kedvencem, egy kisfiu elefant - most meg ez a kicsicslany:

"A female African baby elephant stands beside its mother 'Sabah' as it is presented to the media at the Friedrichsfelde Tierpark zoo in Berlin"

Neve meg nincs.

ZsuR Creative Commons License 2006.03.20 0 0 609
Kozeledik a Husvet!!! Mit csinaltok? Szokasok?

Nalunk a szokasok most gondban van - eppen otvozodnek. Miota a kicsi eljegyezte magat, at kell vizsgalni minden szokast, alakalmassa tenni a "fuziora" - mennyire tudjuk megosztani ugy a szokasainkat a "masik" csaladdal, hogy a kecske is jol lakjon, es a kaposzta is megmaradjon. . .
ZsuR Creative Commons License 2006.03.10 0 0 608
Megrenditett Dana Reeves halala. Meg a ferjenek a halalaba sem tudtam belenyugodni - de meg a balesetet sem emesztettem meg. A kisfiukat meg nagyon sajnalom.

A Superman tortenet mindig a kedvencem volt, meg felnott fejjel is jo volt elhinni kis idore.

Halala elott ket evvel volt alkalmam talalkozni Chrisopher-rel - ha nem is lettem bemutatva neki, lattam, emberkozelben - meg jobban megrazott a valosag.

Karacsonyra megkaptam a Superman sorozatot a fiamtol - most nezem, mert hasznomat nem lehet venni maskepp, legalabb elvezzem akkor a semmittevest, nem?
ZsuR Creative Commons License 2006.03.05 0 0 607
Kepzeld, orizgettek, nem volt szivuk megenni! Bar jobban nezett ki mint az ize :))
Előzmény: b marci (606)
b marci Creative Commons License 2006.03.05 0 0 606
Ez nagyon szép:O)
Előzmény: ZsuR (605)
ZsuR Creative Commons License 2006.03.05 0 0 605
Itt egy masik szulinapi torta, ezen a viragok es a levelek - no meg a kionto es a fogo - marcipanbol van.

Előzmény: b marci (603)
ZsuR Creative Commons License 2006.03.04 0 0 604
Marci koszonom a leveleim neveben! Ezek nem marcipan levelek, hanem porcukor es tojasfeherje (mint a habcsok). Nem tojasfeherjet tettem bele, hanem valami port ami abbol lett keszitve, meg van meg valami hozzaadva. Eheto - de en inkabb csak a diszites kedveert.
A fiuk megkostoltak, innen tudom, hogy habcsok izu!

Nalunk is van mindenfele, mint a bucsuban - nem lelkesedek erte, de az az elet.
Betegek voltunk mind a ketten - ritkan fordult ilyen elo 36 ev alatt - es a melo is osszejott, meg a csaladi elet is :))

Jo ha azert neha benezel, hogy tudjam, nem feledkeztel el rolunk :))!

A csaladnak jobbulast!
Előzmény: b marci (603)
b marci Creative Commons License 2006.03.04 0 0 603

Kedves Zsur!

 

Gyönyörű ez a torta, kár hogy nem az enyém.

Igazán szép leveleket gyártottál hozzá, ezek a levelek cukorból, vagy marcipánból készülnek?

Innen marcipánnak látszanak.

Bocsi nem nagyon írtam mostanában, de a bajok csőstöl jönnek.

Én beteg, majd apa beteg, majd a leányom beteg, majd az aprónép betegedett meg, mindenki beteg, nem látunk ki belőle. :O(  A fiam meg szeremes. :O)

Igazából csak ennyi, plusz munkát kell vállalnom, hogy tavasszal megtudjuk csinálni a ház felújítását, és a kocsit is ki tudjuk esetleg cserélni.

Mindenki dolgozik, de azért majd írok. Csók!:O)

Előzmény: ZsuR (602)
ZsuR Creative Commons License 2006.02.26 0 0 602
Elkeszult a nagy mu. . .hogy az ize milyen nem tudom meg - de eleg jol nez ki.

A hus most megy a sutobe - tegnap este ota marinalodott. Az illata nagyon jo!

ZsuR Creative Commons License 2006.02.26 0 0 601
Mult hetvegen egy sutemeny dekoralo tanfolyamra mentem - mar regen szerettem volna, most vegre osszejott.

Hat nem olyan egyszeru, mint ahogy az eloszor kinez!
Ma gyakoroltam leveleket - en csinaltam a kremet es probaltam kovetni az utasitasokat amit egy konyvben talaltam.

Holnap valoszinu felhasznalom oket (marmint a szebbeket) a turotortara. A leveleket teszem a torta szelere, es kozepre meg epret.

Itt vannak a rondak is, meg a szepek is - mert azert van egy par jol sikerult is koztuk :))

ZsuR Creative Commons License 2006.02.25 0 0 600
Holnap megint unnepel a csalad. . .Pici gyerek 30 eves! :)) (Ok, ok nem pici a gyerek - 6 lab magas, de anya picije. . .)
ZsuR Creative Commons License 2006.02.23 0 0 599
Ma a kezembe akadt egy konyv Budapestrol: D. Varga Tamas es Roth Peter: A fovaros mas szemszogbol. . .csodalatos kepek!

Budapest
ZsuR Creative Commons License 2006.02.13 0 0 598
b_marci pihenj sokat. . .nem lehet mast tenni. Az elso-masodik napon ellenkezek vele, aztan megadom magam.

kinszky - koszi, igen, lehet kapni, sot! Finomat, es imadom!
Sok gyumolcsot eszek, sok folyadekot iszok - megis el-elkap a gepszij neha.
Ma mar jobban vagyok - holnap meg suli.
Előzmény: kinszky (597)
kinszky Creative Commons License 2006.02.13 0 0 597

ZsuR, látom tényleg jobban vagy - és a szülinap? Még ezután lesz?

 

Na, kedves kriplik! Kapjátok össze magatokat, egyetek rengeteg vitamint, mert aztán támad a tavaszi fáradtság.

Én a gyümölcsök híve vagyok, nem a tablettáké.

Apropó ZsuR!

Lehet ott kapni savanyúkáposztát? Rengeteg benne a C-vitamin! Jó vecsési savanyúkáposzta, á la natúr tömni a szánkba.

b marci Creative Commons License 2006.02.13 0 0 596

Gyógyulj meg mielőbb! Érdekes én is hetek óta, mindíg szenvedek velemivel, hol az orrom folyik, hol lázas vagyok kicsit, hol a gyomrom émelyeg. Lappang valami bennem.

 

Előzmény: ZsuR (595)
ZsuR Creative Commons License 2006.02.12 0 0 595
Lehet, hogy megmaradok :)) Kezdek jobban lenni. . .meg mindig duda a fejem, de nem erzem annyira rosszul magam.

Hatalmas a ho. . .

Egesz heten nem csinaltam mast, mint beteg voltam - micsoda elvesztegetett ido!!! Na de most. . .!

Itt egy masik rotyogni valo:

Előzmény: kinszky (594)
kinszky Creative Commons License 2006.02.10 0 0 594

Na, mi történt?!Gyógyulj meg mielőbb, mindjárt jön a tavasz.

Habár-ámbár itt éppen hólapátolunk, az 5-10 centis havat.

Előzmény: ZsuR (593)
ZsuR Creative Commons License 2006.02.08 0 0 593
Utalok beteg lenni - pedig most elkapott az ize rendesen. . .

A gyerekem kuldte ezt a linket - sikerult egy kis rotyoges (igy hamarabb gyogyul az ember lanya).

Rotyogjetek ti is!
ZsuR Creative Commons License 2006.02.05 0 0 592
Igen - a kicsinek mindig jol jott eddig valami a hazba. . .de most a 30.-ra. . .szonyegpadlo!?!?!? Mert az kellene a felso szintre, megigertuk, megvesszuk, de meg nincs kesz minden munka. . .az meg kell elotte. . .

Buszke lehetsz a fiadra - tanul. . .Jajj de nagyon jo erzes is az!
Előzmény: kinszky (591)
kinszky Creative Commons License 2006.02.05 0 0 591

Nem is lehet már naprakésznek lenni ilyenkor.

Még jó, ha akad olyasmi, amit nagyon szeretne, ha meg nincs ilyen akkor még nagyobb a gond.

Azt hiszem, ilyenkor ha még egyedülálló meg netán otthon él, még nehezebb választani valamit. Más az, ha családos, és kell a háztartásba, lakásba valami.

Nekem most szerencsém volt, "összevontam" a PhD megszerzését a 30.-kal, no meg itthon sem volt már, úgyhogy most kapta meg decemberben. Korábban is csináltunk ilyen összevonásokat, pl. szülinap-karácsony, ha valami nagyobb dolgot szerettek volna (volt pl. elektromos gitár).

Előzmény: ZsuR (589)
b marci Creative Commons License 2006.02.05 0 0 590

Én nagyon azon vagyok, hogy mindenképem fejezze be.

 

 

 

Előzmény: kinszky (588)
ZsuR Creative Commons License 2006.02.04 0 0 589
En is igy gondoltam. . .

Azt hiszem, a meglepetes resze kiesik - de amugy unnepelunk. . .elvegre 30 ev az eleg szep kerek, nem?

Az ajandek meg. . .hat nem tudom. Neha ugy erzem, nem vagyok "napra kesz" beloluk, miota igy megnottek. . .
Előzmény: kinszky (588)
kinszky Creative Commons License 2006.02.04 0 0 588

Nem is azoknak kell meglepődnie, akiket beszervezel, hanem a fiadnak!

Nálunk volt már példa rá, hogy összeadtunk pénzt, a család.

 

b marci - nem néztem meg a térképen, merre van Iregszemcse. Az viszont fontos, hogy nehogy abbahagyja a tanulást emiatt, mert akkor bottal ütheted, vége.

Előzmény: ZsuR (586)
b marci Creative Commons License 2006.02.04 0 0 587
Hát ez az ajándék kérdés nagyon nehéz, ötletem sincs:O(
Előzmény: ZsuR (586)
ZsuR Creative Commons License 2006.02.03 0 0 586
A kicsi fiam harminc eves lesz. . .ki kellene talalni valami okosat a szulinaprjara. . .de mit!?!?!?

Jo lenne egy "meglepetes" buli - de hat azt nem lehet, mert ki az aki igazibol meglepodik ilyenkor???
Valami ajandek is kellene . . . amit igazan szeretne, arra nincs penz - amit meg nem igazan azt minek. . .

b marci Creative Commons License 2006.01.31 0 0 585

Alapítványi, de állami finanszírozású.

Mint kiderűlt, csak ezt és egy másik vidéki intézményét zárják be, az iskola marad.

Hát nem tudom lesz - e a lányomnak Soltvadkertről Iregszemcsére járni iskolába, pedig jó lenne. dolgozunk az ügyön, hogy elvégezze valahogy.

4 negyed év, éretségi utáni emeltszintű szakmai oktatás folyik, mint egyfajta főiskola előkészítés. Bár így ez elég hülyén hangzik.

Előzmény: kinszky (584)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!