Keresés

Részletes keresés

Abellio Creative Commons License 2006.08.25 0 0 62
hivjatok vissza zolat. a chelsea old boysban meg mindig fantasztikusan nyomja ;)
Előzmény: szponzor (61)
szponzor Creative Commons License 2006.08.25 0 0 61
Jó lenne, ha egy két igazolás kapcsán vitázhatnánk itt arról, hogy vajon befér-e az első tízbe Szardínia büszkesége, csak épp az a gond, hogy eddig csak távozókról hallani. És ajnos még ebben a meggyengült olasz bajnokságban is gond lehet a bentmaradással, ha nem érkezik a hátralévő napokban egy-két komoly erősítés - főleg, ha Suazo is elmegy.
Előzmény: Viva Napoli! (60)
Viva Napoli! Creative Commons License 2006.08.22 0 0 60
Hé szárd szurkolók! :) Behalt a fórum! Gondoltam felhozom ezze a hsz-el! :) Azér egy egykori bajnokcsapat ettől többet érdemel! ;)
szponzor Creative Commons License 2006.05.22 0 0 59

Sajnos nem. A Reggina is nyert Szardínián.

Viszont a hazai mérleg idén is nagyságrendekkel jobb lett, mint az idegenbeli (29 pont 10 ellenében).

Előzmény: madbalee (58)
madbalee Creative Commons License 2006.05.22 0 0 58
Igen jövőre még masszívabbak leszünk, éás ha jól tudom, csak a Milan nyert nálatok a szigeten. Jól tudom???
Előzmény: szponzor (57)
szponzor Creative Commons License 2006.05.22 0 0 57
Na, ezt a szezont is sikeresen túlélte a Cagliari. Köszönet érte Suazónak és a szurkolóknak! Jövőre csak jobb jöhet.
Előzmény: madbalee (54)
szponzor Creative Commons License 2006.05.22 0 0 56
Helló, Jackie! Mindig is Cagliari szurkoló voltam, ez nem zárja ki, hogy az Intert is szeressem. Mivel Magyarországon egy Cagliari szurkolói csoport szervezése lehetetlen feladat lenne, ezért inkább az Inter lett szociális tevékenységem célterülete.
Előzmény: Törölt nick (52)
madbalee Creative Commons License 2006.05.11 0 0 55
google kép a stadionról:
madbalee Creative Commons License 2006.05.10 0 0 54
Az utolsó fordulóban mutassátok meg otthon az Inter ellen, hogy nehéz nyerni nálatok!!!
Viva Napoli! Creative Commons License 2006.03.19 0 0 53

Rég szóltak már be a topicba, de mint maffiózó szívemen viselem az összes déli csapat sorsát, ezért írok ide, hátha megpezsdül az állóvíz: FORZA CAGLIARI!!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.09 0 0 52

szeva szponzor, csapatot váltottál?

rég láttalak tornán.

Előzmény: szponzor (48)
madbalee Creative Commons License 2006.01.09 0 0 51

kellett ez a győzelem

Otthon félelmetes a Cagliari!

szponzor Creative Commons License 2005.12.19 0 0 50

Az Ascoli ellen viszonylag simán hozta a kötelezőt a csapat. Nem karácsonyozik kieső helyen a Cagliari! :-)

Tavasszal hozni kell a konkurensek elleni hazai meccseket, akkor a nagyok elleni zakók is simán beleférnek. Ha nem viszi el valaki Suazót - vagy nem sérül meg -, főleg, ha még sikerül is igazolni egy jó középpályást, aki kiszolgálja, akkor nincs kétségem a bentmaradást illetően. De ezt már egy párszor leírtam.

Előzmény: madbalee (49)
madbalee Creative Commons License 2005.12.16 0 0 49
Igen , de szerintem lesz még sokkal jobb meccs is. Ahol nyerni kell.
Előzmény: szponzor (48)
szponzor Creative Commons License 2005.12.12 0 0 48

Ez a Juve elleni fellépés gyalázatosra sikeredett. Nyilvánvaló volt, hogy eleve nulla ponttal kalkulált a csapat. Az egyetlen pozitívum Campagnolo kapus teljesítménye volt -  úgy tűnik, hogy ő megoldhatja a tavalyi kapusgondokat.

Persze ez a vereség a kiesés elleni harcban nem oszt, nem szoroz. Simán bennmaradhat a csapat, ami - megnézve a sorsolást, a további hazai meccseket - szerintem meg is lesz. Egy jó középpályás azért nem ártana januárban, aki tartást adna a csapatnak. Most is nagyon hiányzott Abeijon, a többiek nem ütköztek középpályásn, csak távolról nézték Nedved és Vieira játékát. Mondjuk inkább erről a meccsről hiányozzon Abeijon, mint mondjuk a Lecce ellen...

madbalee Creative Commons License 2005.12.05 0 0 47

Igen!!!

Ez kell!

 

Irany felfele!!!

szponzor Creative Commons License 2005.12.05 0 0 46

Az történt, amiben reménykedtem: az első győzelem áttörte a leki gátakat, megindult felfelé a csapat. Legalábbis a 0-2-ről történő talpraállás Palermóban erre utal.

Már nincs kiesőhelyen a Cagliari. Csak így tovább!

madbalee Creative Commons License 2005.12.02 0 0 45
Nem is azt akartam mondani, hog yfeltetlen olasznak, meg öregnek kell lennie, csak kicsit komolyabb tudast hordozonak.
Előzmény: szponzor (44)
szponzor Creative Commons License 2005.11.29 0 0 44

Nem kell feltétlenül egy tapasztalt olasz klasszisnak lenni a vezéregyéniségnek. Oliveira vagy O'Neil is igazi vezérei voltak a Cagliarinak, amikor ott játszottak. Szóval egy jó idegenlégiós is megfelelne erre a feladatra, csak éppen a jelenlegi keretben ilyen sincs. Abeijon kellően tekintélyes ehhez, de ő azért nem egy klasszis.

Januárig jó lenne megtalálni azt a külföldi játékost vagy olasz klubjából kikopó idősebb sztárt, aki vezére lehetne a csapatnak, aztán a Mercatóban meg kellene szerezni.

Előzmény: madbalee (43)
madbalee Creative Commons License 2005.11.29 0 0 43
Kellen eg yolyan megint, aki mar nagy csapatban bizonyitott, es tapasztalataval segiteni tudja a csapatot. Minat hogy Zola, vagy BAggio tette
Előzmény: szponzor (42)
szponzor Creative Commons License 2005.11.29 0 0 42
Kétségtelen, hogy tartást adott az egész csapatnak a jelenléte. De el kell fogadni, hogy egyszer mindenkinek szögre kell akasztani a stoplist. A fontos az lenne, hogy valaki átvegye Zola helyét a gárda élén. Sajnos úgy tűnik, hogy a jelenlegi keretben nincsen hozzá foghatóan tekintélyes játékos. Az edzőkérdés hihetetlenül dilettáns kezelése mellett ez a csapat borzasztó szezonkezdetének másik fő oka.
Előzmény: Abellio (41)
Abellio Creative Commons License 2005.11.28 0 0 41
tudom, offtopic, de nekem is hianyzik Zola jateka :)
Előzmény: madbalee (40)
madbalee Creative Commons License 2005.11.28 0 0 40

Hianyzik Zola nagyon, meg CApone-ben is latok jövöt!!

DE nagyon jo volt nyerni a Samp ellen!!!!!

szponzor Creative Commons License 2005.11.28 0 0 39

Üdvözöllek, kolléga! :-)

A Reggio Calabria-i kirándulás nem hozott pontot, de végre megvan az első idei győzelme a csapatnak. Esposito és Langella eddig távol van a tavalyi formájától, viszont Suazo szerencsére továbbra is ontja a gólokat - nagyon meglepne, ha sikerülne jövőre is megtartani. Pedig már-már Dely Valdes-i magasságokba emelkedik a hondurasi a szememben.

Ez a három pont biztos kimozdítja az apátiából a csapatot, s mivel szerencsére a Parma, Messina, Treviso, Lecce négyes is beragadt a rajtnál, így néhány győzelemmel máris el lehet távolodni a kieső helyektől. Most már bízom benne, hogy sikerül felállnia a csapatnak a padlóról. Persze egy jó középpályás - a hagyományok alapján valahonnét Latin-Amerikából - nem ártana a januári Mercatóban.

Előzmény: madbalee (36)
madbalee Creative Commons License 2005.11.17 0 0 38
Reggina ellen idegenben lehet eselyünk, bar sajnos tavaly sem votl erössegünk az otthontol tavol harconi:(
madbalee Creative Commons License 2005.11.11 0 0 37

Es ez a rossz szereples a pontokban is nagyon meglatszik. Tavaly ugyenennyi fordulo utan 10 ponttal több volt  a csapatank.

madbalee Creative Commons License 2005.11.11 0 0 36

Szponzor csatlakozok hozzad, es en is erösitem a Cagliari szorkulok köret, tavaly figyeltem reszletesebben a csapatot, es nagyon szimpatikus volt föleg Esposito.

 

Caponerol mi a velmenyed, szerintem fiatal, es lehet belole jo jatekos, megha nem is nagy sztar, de jo csatara a csapatnak.

 

Sajnos iden nagyon rosszul megy eddig.

Latsz valami remenyt arra, hogy  aközepmezönybe visszaverekedje magat a csapat?

szponzor Creative Commons License 2005.10.06 0 0 35
A Leccében beszedett hármas után már kiesőhelyen a csapat. :-(
Előzmény: szponzor (34)
szponzor Creative Commons License 2005.09.27 0 0 34
Eddig nagyon nem jó ez a szezon. Egy hajszál választja el a csapatot a kieső helytől és az első győzelem sem akar megszületni. :-(
Előzmény: szponzor (33)
szponzor Creative Commons License 2005.09.19 0 0 33

Na, ez a legutóbbi hozzászólásom nem igazán jött be...

Egyrészt a Cagliari csak 1-1-re volt képes a Messina ellen, így még várat magára az első idei győzelem (pedig már két könnyebbenek tűnő hazai meccsen is túlvan a csapat). Másrészt már nem Arrigoni volt az edző. Három mérkőzés alatt három tréner a kispadon - ez, ha így megy tovább, világcsúcs-beállítás lesz. :-(

Megértem a szurkolókat, hogy haragudtak Arrigonira, de ez így akkor sem tűnik túl jónak. Remélem nem megy rá az egész ősz erre az edzőmizériára. Mert ez a keret képes a középmezőny elérésére, még úgy is, hogy a nyáron inkább gyengült, mint erősödött.

Előzmény: szponzor (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!