Keresés

Részletes keresés

Tomi&VIDI Creative Commons License 2008.06.15 0 0 5134
és minimum 20 kg-ot szeretnék.
Előzmény: H_G (5132)
Tomi&VIDI Creative Commons License 2008.06.15 0 0 5133
nem 1 hét alatt akarok lefogyni, hanem amilyen gyorsan csak lehet, szóval max. 1-2 hónap alatt pl.
Előzmény: H_G (5132)
H_G Creative Commons License 2008.06.14 0 0 5132
NE akarj gyorsan lefogyni! Tönkreteszed az anyagcserédet és egész életedre nyomorult jojózó maradsz. Amilyen sebességgel följött a túlsúly, annál nem sokkal gyorsabban menjen le is.
Előzmény: Tomi&VIDI (5131)
Tomi&VIDI Creative Commons License 2008.06.14 0 0 5131
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni!

18 éves vagyok, 110 kg-nál járok, és nem tudom hogy tudnék a lehető leggyorsabban fogyni! Valamiféle fogyókúra létezik erre, akkor szeretném a segítségeteket kérni! Előre is köszönöm!

Üdv.!
H_G Creative Commons License 2008.06.14 0 0 5130
"H_G: napi 20 perc súlyzózás elég?"

Nem hogy elég, de még csak nem kell mindennap csinálni, 3x egy héten bőven elég. De komoly intenzitást képzelj el, amilyenből nem is *tud* az ember többet csinálni egyszerre, nem lötyögést két barbirózsaszín félkilóssal :)

És persze jó étrend mellett! Van egy közmondás: You can't outrun a bad diet! Ami persze nem jelenti azt, h. egyáltalán ne lehetne csokit enni -- ha egyébként olyan az étrend egésze, hogy beilleszthető.

Én mostanában végre fogyok, ápr. közepe óta 5 kilóval lettem kevesebb és 8 centivel szűkebb az övem -- nem nagy szó, előtte már nagyon durván el voltam szállva... De napi csoki-keretem azért továbbra is van, hivatalosan 3 dekában megállapítva, a gyakorlatban azért inkább öt szokott összejönni... De mindig megeszem már a DU közepéig és este csak fehérje (esetleg még kevés olajos mag) jöhet, *ebben* nem csalok.
Előzmény: Törölt nick (5128)
H_G Creative Commons License 2008.06.14 0 0 5129
"Megy ez így...?"

Nem. Legvalószínűbben hamar megunod és abbahogyod; ha mégsem, akkor túledzed magad és lesérülsz/megbetegszel; ha egyik sem, akkor adaptálódik a szervezeted és ha hozzászokott az adott mozgáshoz, akkor már könnyedén teljesíti úgy, hogy közepesen odafigyelő étkezés mellett sem fogysz tőle semmit; bőséges étkezés mellett pedig hízol. Nézd meg a nehéz fizikai munkásokat, útkaparók-kőművesek stb., az izom mellett tipikusan jókora pocak is van rajtuk!
Előzmény: rejt-éj (5127)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.14 0 0 5128
A napi egyben 90 percet szerintem hamar el lehet unni. Szerintem elég a napi 40 perc, és vacsi helyett szervezz be valamilyen más mozgásformát. A táplálékbevitelt nem akarod csökkenteni: nem tudjuk mennyi csokit eszel. Meg még mellette mit. Lehet, hogy nem kell csökkenteni, elég átszervezni, de fogyni csak mozgással nehezen lehet. Legalább is ha magamból indulok ki, tapasztalat alapján. (1 tábla csoki majd 600 kcal)

Mondjuk kiindulópontnak vmi kardióval meg kéne emelni a pulzust, és utána már mehet olyan mozgás, ami kevésbé kardió, mert akkor már a pulzus marad a zsírégető tartományban. Szerintem.

H_G: napi 20 perc súlyzózás elég?
Előzmény: rejt-éj (5125)
rejt-éj Creative Commons License 2008.06.14 0 0 5127
ez így kevésnek tűnik....
Vagy naponta kéccer mindezt?

Az a helyzet, hogy én szeretnék arbitrálni a kalóriapiacon :-), azaz úgy szeretnék fogyni (nem nagyon sokat, 7-8 kg-t), hogy egyáltalán nem csökkentem a táplálékbevitelt (a csokoládénak fontos szerepe van a szerotonin-háztartásomban :-), ellenben a testmozgást hajlandó és képes is vagyok drasztikusan, napi 1,5-2 órára növelni.

Megy ez így...?
Előzmény: H_G (5126)
H_G Creative Commons License 2008.06.07 0 0 5126
1 x 20 perc szobabicikli intervall-stílusban, utána 20 perc súlyzózás.
Előzmény: rejt-éj (5125)
rejt-éj Creative Commons License 2008.06.07 0 0 5125
Sorstársak!

Mi jobb fogyás szempontjából?

- napi 1 x 90 perc szobabicikli
- napi 2 x 45 perc szobabicikli

Köszi!

k.dorina Creative Commons License 2008.05.29 0 0 5124

Sziasztok!

 

Édesanyám fiatal kora óta súlyfelesleggel küzdött.Az elmúlt években a változó korral együtt,megjelentek  a betegségek is(magas vérnyomás,koleszterin,állandó migrén).

 

Úgy döntött ennek vége.emlékszem nagyon sok módszert,terméket,orvost elfogyasztott,amig megtaláltuk a megoldást.egy természet gyógyászok szövetsége álatl ajánlott termékkel.

 

Ennek lassan 3 éve,édesanyám egy év alatt 21 kgtól szabult meg,elérte a 64kg-os"álomhatárt",és ennek már 2 éve.Súlyát azóta is tartja,a leletei jók lettek.Különösebben nem sportolt mellette(igaz sétálni,biciklizni rendszeresen szokott),és nagyjából mindent ehetett.

 

Képzeljétek,aput is elkezdte fogyóztatni,már ő is  6kg mínusznál tart!

 

Akit érdekel a termék,szívesen megírom,de ez nem a reklám helye:):))

 

Remélem segíteni tudtam kicsit,kitartást Mindenkinek!!!!!

 

Üdv

dorina(k.dorina@citromail.hu és 06304651484

bagi56 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 5123
Kedves Fogynivágyók !
Tavaly ősz elején 110 kilósként kezdtem bele egy igazán jól működő fogyási módszerbe , aminek eredményeképpen 77 kilóra fogytam: azaz 33 kg minuszt értem el - igaz, nem egyik pillanatról a másikra, hanem hónapok alatt: fokozatosan. A módszer, amit követtem, nem jár(t) koplalással, sem elviselhetetlenül nehéz edzésekkel, nem kell hozzá íztelen ételeket enni heteken át - csak az életmódomon és étkezési szokásaimon kellett változtatnom - na és kitartóan, türelmetlenség nélkül kivárni, míg az eredmény megjött és ma már hónapok óta velem is maradt - végleg eltüntetve a depresszióimat, az évtizedek óta (gyógyszeres kezeléssel járó) magasvérnyomásomat és tartós rosszkedvemet. 10 évet fiatalodtam, sokkal edzettebb lettem, sportolok, optimistább és kiegyensúlyozottabb lettem, így 51 évesen is.
Akit érdekel a módszer és kellő kitartással ki is próbálná e sikeresen működő "fogyókúrát", az írjon magáról pár sort és én válaszlevélben megírom, mit és hogyan kell csinálnia ahhoz, hogy ő is sikeres és boldog ember lehessen - legalább is a komoly és tartós fogyás terén.

Ahová a fogynivágyók leveleit várom: segiteklefogyni@index.hu

Üdv. Gábor (bagi56)


Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 5122
Kalóriára majd ugyannyi, amiatt nem érdemes. Talán egyetlen előnye, hogy megvan a lelki megerősítés, - na mégsem toltam be cukrot - jelszóval. Sajnos engem is hizlal a diétás csoki, dettó :)

Csak nagyon halkan jegyzem meg, a lila bocisnak van egy puffasztott rizses táblája, ami a pufi miatt "csak" 80 gr a 100 helyett, és szintén amiatt csak 400 kcal a tábla :$
az mégsem 600 :$ mint a többi. Nagyon finom, viszont az is hizlal.
Előzmény: H_G (5121)
H_G Creative Commons License 2008.05.19 0 0 5121
Márkanevek nélkül bizalomgerjesztőbben csengett volna...

Szerintem egyébként nem érdemes a diabetikus édességekkel próbálkozni, én legalábbis ugyanannyira híztam azoktól is, mint a rendes cukrostól; a lényeg a kis mennyiség.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.16 0 0 5120
Azt nézem, beraktad mindenhova vagy 5x :) Gondolod akkor jobban hallgatnak rá? :)
Előzmény: lefogyasztlak (5118)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.16 0 0 5119
uff - végre :) Mindenkinek érdemes megpróbálnia, mert működik.
Előzmény: lefogyasztlak (5118)
lefogyasztlak Creative Commons License 2008.05.15 0 0 5118
Étkezzél mindennap legalább 4-szer, de inkább ötször úgy, hogy reggelire és vacsorára lehetőleg csak hidegételt egyél: fehér kenyér, kifli és zsömle helyett barna, vagy rozskenyeret (kerüld a zsíros ételeket: szalonnát, oldalast, disznótoros ételeket). Tízóraira egy almát, vagy bármilyen gyümölcsöt, uzsonnára pl. egy gyümölcsös Aktíviát (ami gyorsítja az anyagcserét és még kellemes ízű is).Vacsorára a reggelire fogyasztott mennyiség harmadát fogyaszt csak el és mindez lefekvés előtt minimum 2, de inkább három órával történjen !
Igyál meg mindennap 2, vagy 2.5 liter csapp, vagy ásványvizet. De ha nem tudsz a cukros üdítők ízeiről lemondani, akkor édesítőszeres üdítőt is ihatsz: mint pl. a Slice termékek, melyek olcsók és nem külöbözik az ízük a cukros üdítőktől. Egyébként nassolni is lehet néha, de az elfogyasztott édességek többnyire diabetikus termékek legyenek. úgy, mint pl. Ela nápolyi termékek: kakaós, diós és mogyorós ízekkel, de sok egyéb termék is van, amely ízében alig különbözik a valódi édességektől és csak 1-2 szeletet - ne többet !
Menj ki a levegőre (lehetőleg mindennap) eleinte 20-30 percre, majd 40-50 percre és gyalogoljál viszonylag intenzív tempóban úgy, hogy a pulzusod ezidő alatt ne mehesssen 100-as érték alá és 140-es érték fölé. Vegyél ehhez pulzusmérőt. Egyenes úton gyorsgyaloglás 10 km/h, emelkedőn kicsit lassabban, de ott is intenzíven 5-8 km/h, lejtős utakon pedig lassú kocogással 15-20 km/h, de sose eröltesd a mozgást - ha elfáradsz, tarts rövidebb edzéseket, de akkor ismételd meg lehetőleg. Viszont edzés közben lehetőleg ne pihenjél, mert akkor nem fogsz tudni igazán fogyni.
Ha ideálisnak érzett súlyodat eléred, akkor se hagyd abba teljesen a mozgást, legfeljebb csökkentsd a hosszát és a fogyózás alatt megszokott étrendeden és azok gyakoriságán később se változtass és ne térj vissza a cukorfogyasztáshoz - sem édességben, sem üdítőkben, mert akkor visszahízol néhány hét alatt !

LIselotte Creative Commons License 2008.05.07 0 0 5117

Szervusz,

 

Szóval ez érdekelne engem is. Szerintem, ha megindul a fogyás onnantól kezdve már jobban halad a dolog. Az a baj, hogy az első egy-két kiló igazából nem fogyás, csak vizcsökkenés, illetve gyomortartalom.

nekem egy 8 kg.-t kéne "ledolgoznom", ami  főleg a gerincsérvem miatt nagyon fontos.

 

Szóval. láttam egy hirdetést egy zsirégető turbo flasterről, állitólag egy hónap alatt megy  akár a 10 kg. is, de valahogy valami nem tetszik benne, persze eut nem tudom tényekkel alá támasztani.

 

Hallottál már erről? Vagy valaki próbálta már?

 

Liselotte

Előzmény: kellermaria (5115)
t.tim Creative Commons License 2008.05.05 0 0 5116
Szia manciii! engem érdekelne ez a por.ha meg tudnád nekem mondani hogy hogy hívják, hol és mennyiért kapható nagyon megköszönném!!!!!!!!
Előzmény: manciii (5114)
kellermaria Creative Commons License 2008.04.20 0 0 5115
Nekem a rengeteg mozgás mellett nagyon sokat segített a cintext zsírégető krém,amelyet testbandázsolással használtam.
Én nem kínoztam magamat mindenféle diétával!
Mindenkinek ajálom figyelmébe,nekem segített!
manciii Creative Commons License 2008.04.18 0 0 5114
sziasztok,
én itt új vagyok... teljesen más miatt regisztráltam, mert sos kérdésem lenne könyvelés ügyben, és "ezt dobta a gép" :)
közben persze szétnéztem, így találtalak meg benneteket, és beleolvastam a nyagy kérdésekbe :)
amit én próbáltam, az a bázis keverék, de a por formájú, nem a zöld színű-ízű brrrrrrrr!...amit mostanában reklámoznak, viszont nagyon jó, kellemes, gyors az elkészítése, az íze natur, vízben oldódik, és naggggggggggggyon hatásos!
Én egy(több) kozmetikai cégnél dolgoztam, és ott hallottam először arról, hogy amíg nincs meg a szervezetben a sav-bázis egyensúly, addig nem indulhat meg a fogyás!!!
És milyen igaz! Ha csak annyit mondok, hogy az első két nap csak nevettem, és poénkodtam (ilyen vidám fogyókúrám még sosem volt), de tényleg, eltűnt a fáradtság, és mellékesen elindultak azok a bizonyos folyamatok.
A legjobb az egészben, hogy nem kellett erőltetnem semmit, és amikor vásárolni mentem, automatikusan a bázikus ételekhez nyúltam (később, itthon olvastam, hogy rajta vannak a listán), és a barátaim mondták, hogy milyen gyorsan elindultak a kilók.
Kipihentebb lettem, vidám :) és a legjobb az egészben, hogy "csak segítettem a testemnek", hogy helyre billenjen az egyensúlya...és így hálálta meg :)))

A savak különböző módon kerülnek be a szervezetünkbe illetve termelődnek:
* a stressz, a zaj, a bosszúság, a félelem és a csalódottság - sósavas reakciót vált ki. Ezért szenvednek az ideges emberek gyomorsavtúltengéstől, amely gyomorhuruthoz, sőt fekélyhez is vezethet.
* sportolás - tejsav
* édességek - ecetsav
* fekete tea és a kávé - csersav és sósav
* dohányzás – kénsav
* hús és a legtöbb sajt - kén- és salétromsav
A legtöbb porckorong problémáért a kénsav a felelős. * gyógyszerek, fájdalomcsillapítók -acetilszalicilsav.
A salakanyag tehát nem más, mint közömbösített, majd lerakódott sav és méreg.

Ha valaki érdekel a por (egyébként 2 mozijegy ára!!!), meg a list a, el tudom küldeni, vagy nem tudom hogy szoktátok csinálni.

Mindenkinek mosolygós napot!
gaga1 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 5113

halihóóó!
Csak beugrós vagyok, de én is egyet értek azzal, hogy a csodaszer az még kevés, sőt, csak a tudatodat stimulálja, hogy te mindent megtettél- közben meg semmit
Csak azért van ilyen nagy szám, mert én születésem óta dundi voltam. DEEE!!! Egy dietetikushoz elmentem- aki nem abban segített, hogy húúú.. ezt vagy azt egyem, vagy ezt vagy azt csináljam, hanem abban, hogy bíztatott. Én személy szerint 17 kg - t adtam le egy 10 hónap alatt. Olyan vékony lettem, hogy nem ismertek meg és mindezt 27 évesen
Mozogni kell és KALÓRIÁT SZÁMOLNI!!!!!
Most elutazok, de egy hét múlva szívesen beszélgetnék még erről.
JÓT TESZ AZ ÖNBIZALMADNAK? HA SIKERÜL!!
pindurbandi Creative Commons License 2008.04.17 0 0 5112
nem tudtam, hogy segíteni csak egyféleképp lehet... nem állítottam egy szóval sem, hogy csodaszer, de ha nekem egy kicsit hozzáadott a sikerhez, akkor nem értem, mért nem írhatom ide... de ti biztos jobban tudjátok.
Előzmény: H_G (5110)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.16 0 0 5111
Egyet értek.

Valamint szeretnék megkérni mindenkit, aki a topikot látogatja :) még akkor is, ha ezáltal a látogatottság szinte a nullával lesz egyenlő, hogy ne fáradjon itt hasonló csodaszeres tevékenységgel. Egyrészt aki itt maradt, nem hisz benne, másrészt mert nem használnak. Max. vkinek a pénztárcájának.
Előzmény: H_G (5110)
H_G Creative Commons License 2008.04.16 0 0 5110
Marketingeljetek máshol, ez egy csodaszermentes topik.
Előzmény: pindurbandi (5109)
pindurbandi Creative Commons License 2008.04.16 0 0 5109
hellósztok!
én is a formoline-t szedtem, és segített. Németországban vettem először (kint nagyon megy), és nagyon örültem, hogy végre itthon is kapható. Én 5 kilót adtam le, bár lejártam közben edzőterembe is. puszi,
Bandi
Előzmény: kriszta444 (5104)
little girl blue Creative Commons License 2008.04.15 0 0 5108
zepterben megfőzöm a pörköltet zsiradék nélkül.
Előzmény: kriszta444 (5104)
pannus2 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 5107
ja és meg is lehet rendelni, www.kilogramm.hu !
pannus2 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 5106
Szia Kriszta444
én tudok egy tök jó szert, legalábbis nálam bevált (meg néhány barátnőmnek is segített, most szájról szájra terjesztjük az igét:)).
Az a neve, hogy Formoline, és pont a zsíros kajáknál jó, mert megköti a zsírt, és nem engedi felszívódni. Ráadásul teljesen természetes, rákpáncélból készült. Patikákban lehet kapni. üdv, Pannus
Előzmény: kriszta444 (5104)
H_G Creative Commons License 2008.04.15 0 0 5105
Úszás, akvafitnessz, szobabicaj, evezőgép elég térdkímélők.
Előzmény: kriszta444 (5104)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!