Keresés

Részletes keresés

Lénike Creative Commons License 2004.07.29 0 0 57
a nemideális eset csakis szex közben derülhet ki.
Előzmény: GolfAlfa (56)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.07.29 0 0 56
nemideális esetben meg nincsen sex sem....
Előzmény: Lénike (55)
Lénike Creative Commons License 2004.07.29 0 0 55

ideális esetben.

Előzmény: GolfAlfa (54)


GolfAlfa Creative Commons License 2004.07.29 0 0 54
különben mi értelme volna az egésznek ? :)) mind a két fél arra törekszik, hogy a másiknak jó legyen
Előzmény: Az a bizonyos Balázs (53)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.07.29 0 0 53
Bocs', ez egy kicsit furcsa. Szerintem a szexben nincs olyan, hogy "ami nekem jó", meg "ami a partneremnek jó". Ha csak egy kis értelme is van az egésznek, akkor mindkét félnek ugyanaz a legjobb.
Előzmény: makkoscipő (36)
Norbi999 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 52

Bocs, hgy beleszólok, nem vagyok egy önző tipus de látszott ezen a nőn már előre, hogy ilyen lesz ilyenkor légy önző és csak magaddal foglalkozz

Lénike Creative Commons License 2004.07.29 0 0 51

volt egy egynapos is, igen...:)

de nem sorolom a kellemetlen tapasztalatok közé.

Előzmény: Az a bizonyos Balázs (50)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.07.29 0 0 50
Hanem egynaposak? :)
Előzmény: Lénike (49)
Lénike Creative Commons License 2004.07.29 0 0 49

akár annak is nevezhetjük. :)

kellemtelenek tapasztalatok árán megtanultam, és még  csak nem is  egyéjszakás kalandok adtak hozzá alapot.

Előzmény: Az a bizonyos Balázs (48)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.07.29 0 0 48
Ez az ars poeticád? :)
Előzmény: Lénike (28)
freyya Creative Commons License 2004.07.29 0 0 47
És ha több hónapja együtt vagytok, hogy nem derült ki, hogy hajlamos az ilyesféle hisztizésre? Én néhány beszélgetésből leszűröm, hogy valaki hogyan kezeli és dolgozza fel a vélt vagy valós konfliktusait, és aztán nagy ívben elkerülöm, ha nem képes az önismereten és önkritikán alapuló építő szándékú kommunikációra, nemhogy ágyba akarjak bújni vele.
Előzmény: nagypatkany (45)
makkoscipő Creative Commons License 2004.07.29 0 0 46
freyya, akkor ez most minek számít? tapasztalatlan csitri?
Előzmény: nagypatkany (45)
nagypatkany Creative Commons License 2004.07.29 0 0 45
40
Előzmény: freyya (43)
nagypatkany Creative Commons License 2004.07.29 0 0 44
Minekutána számon kérte rajtam és azt állította ( - ezt el is fogadtam - ), hogy ennek hiánya miatt kevésbé érezte jól magát, természetesen elmondtam.
Előzmény: freyya (42)
freyya Creative Commons License 2004.07.29 0 0 43
Bocs a kérdésért, de korban hozzád illő banya ez, vagy valami tapasztalatlan csitri? Mert az nagyon nem mindegy.
freyya Creative Commons License 2004.07.29 0 0 42
Azt mondtad a banyának, hogy kizárólag az ő kedvéért halasztgattad a saját kielégülésed?
Előzmény: nagypatkany (41)
nagypatkany Creative Commons License 2004.07.29 0 0 41

Még mindig egyetértek veled, s pasi létem ellenére sem kívánok érzelemmentes kapcsolatokba belemászni és sem.

Tévedsz, rosszul értelmezted, a banyával hónapok óta kerülgetjük egymást.

Ez a project korátsem fog bekerülni a "leggyorsabban megszerzett skalpom" topicba...:))

...szóval érzelem is van benne bő nyállal...talán épp ez a baj vele...de ez egy másik történet....

Előzmény: freyya (40)
freyya Creative Commons License 2004.07.29 0 0 40
Az az igazság, hogy veszett nagy tapasztalatom nincs az ilyesmiben.  A pasikkal eddig általában akkor kerültem ágyba, mikor már teljesen odavoltam értük, így én is benne voltam természetesen bármiben. De itt most érzelmek nélküli alkalmi kapcsolatról volt szó, ha jól értelmeztem. Ezt én egyszer próbáltam ki életemben: elcsábítottam egy pasit, csak hogy legyen nekem is afféle egyéjszakás élményem. Helyes is volt, intelligens meg kedves is volt, azt gondoltam, menni fog ez nekem, mégis az ágyban már csak egy meztelen idegen volt, és csak azért nem küldtem el, mert nem akartam totál kicseszni vele. Keféltünk egyet, de semmilyen motivációt nem éreztem arra, hogy bármijét is a számba vegyem. Az biztos, hogy az volt az utolsó ilyen jellegű élményem.
Előzmény: Lénike (33)
makkoscipő Creative Commons License 2004.07.29 0 0 39

Azért, - már csak a rend kedvéért - nem bánnám, ha kipróbálnád a javaslatom.

(Ha bevált, egy rövid színes, képes beszámolót is szívesen vennénk szíves okulásunkra, ugye T. fórumozók?) :)

Előzmény: nagypatkany (37)
Kigyo Creative Commons License 2004.07.29 0 0 38
Szerintem a pont Quicksilvernél van. Megoldás: hagyni az ilyeneket a francba és nem felhúzni magad.
Előzmény: nagypatkany (37)
nagypatkany Creative Commons License 2004.07.29 0 0 37

Meglehet, ez volt a legjobb tanács eddig....:))

 

Ami azt illeti, jeleztem, nem is igazából a probléma megoldása érdekes, hanem az, amit Te is írsz - miszerint nem is olyan ritka ez...:((

Előzmény: makkoscipő (36)
makkoscipő Creative Commons License 2004.07.29 0 0 36

Hát ecsém a helyzet az, hogy én is jártam már pontosan ugyanígy, illetve azzal az apró különbséggel, hogy amikor nagyon udvariasan és tapintatosan jeleztem, hogy a mintegy 5:0-ás vereséget nem bánnám ha szépítenénk, a "banya" nem is értette, miről beszélek(!)

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem elszigetelt jelenséggel állunk szemben, egyszerűen vannak ilyen csajok, mint ahogy másban sem egyformák a lelkeim...

Sztem jobb, ha tudomásul veszed, hogy egész egyszerűen nem mindenki vevő erre, nem mindenki értékeli az önzetlenségedet. Két dolgot lehet tenni: keresel egy jobb alanyt (tárgyat), vagy - és ez sem biztos, hogy rossz - felfüggeszted az elveidet, és alaposan megdugod a szóbanforgó nőt, pontosan úgy ahogy neked jó.

nagypatkany Creative Commons License 2004.07.29 0 0 35

Mingyá' kiderül, hogy az lehetett a baj, hogy nem ugrott nekem és amúgy istenesen nem rendezett le már a lépcsőházban egyfajta előjáték gyanánt....:))

 

Mielőtt valaki ezt ajánlgatja, előrebocsátom, nem is szeretem....

Kigyo Creative Commons License 2004.07.29 0 0 34
Szex "három lépés távolságból"? Az milyen?
Előzmény: freyya (31)
Lénike Creative Commons License 2004.07.29 0 0 33

nyilván kettőnk közül nem te vagy az, aki nem működik normálisan.:)

az, hogy közelebbi ismeretséget kötsz a másik farkával, nem ajtóstul rontás a házba. ha én eljutok odáig egy pasival, hogy melléfekszem, a farkát sem fogom kihagyni a jóból.

valamiért úgy döntöttem, hogy szexelni akarok vele, és ebbe a farka is éppen olyan nagy szerepet kell, hogy kapjon, mint bármilyen más testrésze. nem ilyenkor kezdek el finnyáskodni.

ha kell a pasi, kell a farka is.

Előzmény: freyya (31)
nagypatkany Creative Commons License 2004.07.29 0 0 32

Az összehangoltság hiányával egyet is értek, de hát ez természetes, hisz nem ismerik egymást még ilyenkor a népek.

Kigyonak igaza van, az, hogy egy nő adott idő alatt hány orgazmust bír megélni, az egyénfüggő, így aztán van, akit csakugyan pár perc alatt el lehet akárhová jutattni - és akkor itt most technikáról beszélünk, de nyilvánvaló, hogy egyéb szempontok is vannak - hogy mást ne mondjak az érzelmi töltés a legfontosabb  - de most enm erről van szó.

Így aztán a gratulációnak bár örülhetnék, de nem hinném, hogy olyan nagy szám lennék...maradjunk abban, hogy úgy vélem, ennyi volt és kész (az alkalmazott technikát pedig megvitathatjuk máshol..:))

A farkokat hagyjuk ki, egyetértek Veled abban, hogy nem ezzel indít az ember; eszembe sem jutott...

 

Épp a kielégüléssel van bajom - tekintettel arra, hogy nem ismeri az ember a másik működését, és simán félreértelmezhet egy apró orgazmus-szerű jelet, könnyedén abba a hibába eshet, hogy hamarabb elmegy és aztán ott marad a kielégületlen nő - tehát az is megtapasztalás kérdése, kinél mi jelent orgazmust igazából.

 

Így aztán igazából azzal van bajom, ha épp az erre való odafigyelést róják fel hibaként...:))...de legalábbis furcsának tartom annak fényében, hogy hány nő szapulja pertnerét épp ennek hiánya miatt.

Előzmény: freyya (25)
freyya Creative Commons License 2004.07.29 0 0 31

Ha már vannak későbbiek, és egynek érzem magam a másikkal, meg szeretem őt, belemegyek én bármibe. Akkor már be tudnám falni szőröstül-bőröstül. Miért kell ajtóstul rontani a házba?

Lehet, hogy én nem működöm normálisan, de ahol lelkileg még van távolság, ott testileg sem vagyok képes a gátlásokat nullára csökkenteni.

Előzmény: Lénike (28)
Lénike Creative Commons License 2004.07.29 0 0 30
egyetértek :)
Előzmény: értelmiségi (29)
értelmiségi Creative Commons License 2004.07.29 0 0 29
Szerintem nagyon igazságtalan.:)
Előzmény: Lénike (28)
Lénike Creative Commons License 2004.07.29 0 0 28

azért kellene, hogy legyen valami minimum 'adok', ha az ember szexre adja a fejét, akárkivel is történik ez.

ha az első alkalommal kihagyod a farkát, az nem feltétlen igazságtalan, viszont a későbbiekben érhetnek meglepetések...

Előzmény: freyya (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!