Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 1260

Hát még a jedi karddé. :-)

Előzmény: Törölt nick (1259)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 1259

Ez bíztató, de a jedy kard hiánya elég nyomós ellenérv. :-D

Előzmény: nasika (1253)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 1258

Nyílván nem uszodában gondoltam stopperként használni, de (mint említettem) a mez hátsózsebe viszonylag védtelen az esővel szemben és egyébként is nedves környezet. :-)

 

Gondolom gg-nak megfelelő találmánya már van minden gyártónak.(?)

Előzmény: SL-27 (1254)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 1257

Mit tud manapság egy teló, amihez 2 magos proci kell?

Előzmény: phslovak (1256)
phslovak Creative Commons License 2011.05.02 0 0 1256

Üdv Mindenkinek!

 

4 napja Motorola Defy készüléket használok, új céghez járt új teló is, így választanom kellett valamit, hát erre esett a választásom. Szívesen vettem volna Galaxy-t vagy valami überfasza felsőkategóriás kétmagosat, de azt mondtam, nekem kell ez a marhaság, és hittem a marketingnek,ami az IP67-etilleti.

A választásom azért esett erre a készülékre, mert az előző telóm kb 3 hétel ezelőtt ott ért véget,hogy egy pillanatnyi idegbajomban a falhoz basztam, valamint tetszik a vízhatlansága is és hogy porálló, ami feltételezést enged nekem, miszerint a képernyő alá már csak nem megy be por, mert ha valamit, hát azt nagyon utálom.. Ahogy hazaértem vele, beraktam a csap alá, ahogy a nagykönyvben megvan rva és ahogy a tecsőn is tesztelik. Jó volt nézni, hogy folyik a telcsimen a víz, szóval ezek után biztos, hogy nem fogom félteni esőben való használatkor (húde gyakori az!) vagy a víz alatt. Én ilyen hülye vagyok, igen, nyáron biztos, hogy a tengerbe beviszem magammal. Fél órán át elvileg 1 méteres mélységig vízhatlan. Ha tönkremegy, majd megy a szervízbe, de szerintem poén. Az android nekem is újdonság, volt már iphone-om meg van ipad-em, hát látványban sokkal gagyibb, főlegezzel a Motorola Androiddal, ami nem hagy sok lehetőséget nekem a megjelenésére vonatkozóan. Viszont stabil nagyon. Ami gondom van vele, az a faszbúkkal valószinronizálás vagyis szinkronizálhatatlanság, mert nem működik, elvileg a 2.2-től menni fog, de majd leszokom arról, hogy akarjam szinkronizálni. Ami idegest, hogy úgy futnak alkalmazások, hogy el sem indtottam és widget sincs kint olyan, ami haszálná azokat a progikat, amiket sokszor találok a taskmanagerben.. Mondom, még tanulatlan vagyok androidban, de ez számomra egyelőre érthetetlen. Ezzel együtt, ha 15 app is megy, szépen muzsikál, fagyásom még nem volt, megy minden gond nélkül eddig, amit teleptettem a marketből. Kicsit idegest, hogy magyar nyelvet nem tud, mert a beálltásoknál sokmindent nem biztos, hogy jól értelmezek, de majd idővel ez is menni fog.

Szóval jó kis telefon, eddig tetszik, jó tudni, hogy nem lesz karcos a kijelzője, ha hozzáér valami ami egy szimpla kijelzőt hazabasz, hogy nem esik szana-széjjel, ha leesik méteres magasságból. Szóval semmi extra, szerintem megbzható teló. Nem a legszebb, de nem is csúnya, nyugodtan meg lehet vele jelenni is. Gps fasza, hamar csatlakozik (a Sygic Aura-t töltöttem le rá -ami a szerver miatt bazilassan jött le 20-30k-val az alapszoft és hozzá a magyar térkép 270 MB). Ha valakinek van róla érdekes infoja, írjon és ossza meg!

cső,

Lali

nasika Creative Commons License 2011.05.02 0 0 1255

A munkatársamnak Nukia N-8 van valamiamcsi foliát tetetett rá ,hát szörnyű

inkább a Gorilla +angol+ android üdv nasika

 

Előzmény: SL-27 (1254)
SL-27 Creative Commons License 2011.05.01 0 0 1254

Nos, nem kell benne megfürödni :)

 

Amúgy a Motorola hivatalos leírása is csak annyit ígér, hogy csepp/nedvességálló (mérsékelten por és vízálló). Beleeshet egy pocsolyába, de ne ázz benne órákig.

A Gorilla Glass meg király, minden okostelóra minimum kéne egy ilyen.

 

>> Egyik ismerősömnek van, ő mondta ezeket.

Előzmény: Törölt nick (1252)
nasika Creative Commons License 2011.05.01 0 0 1253

Szia úszni még nem tud ,de jó kis zuhit már kapott. homokozóban is járt,

s a legfontosabb a jedy fénykardott még nemsikerült előrántani.Valami HTC

menüt lehet reávarázsolni kinaiból de nekem túl merész a dolog. Megvagyunk ,

A Magyar alk.jól működnek,tanulok veleélni,persze nem én élek ő;) érte.

jól bírja a strapát, nem villogni vettem.

Előzmény: Törölt nick (1252)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.01 0 0 1252

Defy? No mesélj!

Hányszor fürdetted már meg, építettél rá homokvárat, kalapáltál vele?

(Komolyak a kérdések, mert olyan telőt keresek, ami tényleg bírja a strapát - leejtés, bringás mez hátsózsebe, ilyesmik -, mert nem akarnék rövid időn belűl másikat venni, mert egy pottytól eltörik, vagy hosszabb túra alatt beázik és vége...)

Előzmény: nasika (1250)
SL-27 Creative Commons License 2011.04.30 0 0 1251

Én se megyek be, hogy kérek egy függetlent.

ie. 3000-ben volt, még az első Motorolám szolgáltatós. Persze a nagy antenna már kiment a divatból :D

 

Nekem jó az amcsi AT&T is (ha nincs más), valahogy csak elkúszik idáig :)

Amúgy meg a fél család a GSM Takácsból vette a telóit.

Előzmény: Törölt nick (1248)
nasika Creative Commons License 2011.04.30 0 0 1250

Szia

Nekem defy van , nem magyar a menüje .Lassan tanulok angolul

ő is magyarul ;) . Pesze az android markerben van sok magyarnyelvű alkalmazás

így is néha  félkarú óriás ;(

Előzmény: SL-27 (1247)
DVlad Creative Commons License 2011.04.30 0 0 1249
A pannonnal arultakban sincs magyar nyelv.
Előzmény: SL-27 (1247)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.30 0 0 1248

Szolgáltatónál és nincs benne magyar? :-O Elég fura...

Esetleg utólagos magyarítás? (Nem tudom, hogy lehet-e, csak mindenhol azt hallom, hogy az Android milyen jól manipulálható, hátha erre is van lehetőség...

 

(Más tészta, hogy én nem vennék egyik szolgáltatónál sem független telefont, csak a gyártó márkaboltjában, de ez csak és kizárólag az én saját hülyeségem. :-) )

Előzmény: SL-27 (1247)
SL-27 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1247

Sziasztok!

 

Kicsit minden lében kanál leszek.

Egyrészt Motorola használó vagyok évek óta (v9), másrészt ideje lenne már lecserélni.

Most a Defy és az Atrix között vacilálok. Valószínűleg Atrix lesz a megoldás...azt is védi a Gorilla Glass.

Ami ehhez még hozzátartozik: "síkhülye" vagyok Androidból :)

Sőt...állítom olyan kérdést teszek fel, amire a választ is tudnám, ha venném a fáradtságot és elgondolkoznék, de egyszerűbb így.

 

Szóval. A T-Mobile és stb. oldalán (persze inkább kártyafüggetlen maradnék) is nézegettem már a Motorola telókat és mindig az van kiírva, hogy magyar nyelvű Android nincs benne. Mi van? Hogy lehet ez? Mit jelent ez?

Azt, hogy életem végéig angolul kéne mutyiznom vele (nem lenne gond), de mégis magyar vagyok...vagy... természetesen a beállításokban ott van a magyar nyelv is?!

 

Aki ki tudta hámozni, mire is lennék kíváncsi, írjon már rám.

 

Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.05 0 0 1246

Valakinek nincs véletlenül ötlete arra, hogyan lehet kinyerni a telóból adatokat, most hogy már nem tudom mit mutat?

Konkrétan a jegyzetek érdekelnek, mert annak mentése (úgy tűnik) nem megy a phone tools-szal.

Előzmény: Törölt nick (1245)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1245

Hát ennyi volt.

Tegnap elment a kép, miután leesett, bár még működik, csak így már használhatatlan. Kuka. Vmivel több, mint 2 évet ment.

Előzmény: Törölt nick (1242)
xsarabeach Creative Commons License 2011.03.10 0 0 1244

Hi all!

 

Motorola V13 Ruby-hoz keresek szoftverfrissitést. Ha valaki tud, kérem segitsen!!!!

 

Köszönöm!

Tibi31 Creative Commons License 2011.01.08 0 0 1243

üdvözlet mindenkinek!

most vettem egy ve66-ot.és lenne egy olyan problémám hogy bele teszek egy2GB-s memókarit és formázást kér,de ha formázni akarom akkor azt irja hogy hiba történt és a memókártyát nem lehet formázni.
nomármost ha usb-n keresztül rá teszem a pc-re akkor látja a memó kártyát és a teljes kapacitását.
a pc-n keresztül is le formáztam,le az usb nézem a telón,formázást kér,de ugyan ugy hibát ir ki és nem formázza,
be tettem másik telóba,de ott látja a teljese kapacitást,igy is leformáztam,át tettem a ve66-ba,és ugyan az:formázást kér,majd irja hogy hiba történt,nem formázható.

ha tud valaki segitsen már nekem hogy most akkor mi van?
előre is köszönöm!

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 1242

Sic transit gloria mundi.

 

A masszívnak tűnő V9-em eltört. A csuklót rejtő bumszli tövénél. Nagyjából két évet bírt. (Ok, még működik, de innen már nincs messze a kuka.)

Hm...

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.23 0 0 1241

Segítség!

 

Az lenne a kérdésem, hogy Motorola VE66-oson milyen menüben lehet beállítani az MMS küldést és fogadást.  

 

 

palhen Creative Commons License 2010.09.18 0 0 1240

K1 telefonhoz keresek a fedlapra üvegbetétet. Nem tudtok ötletet adni, hol kapható, és házilag ki tudom-e cserélni?

 

 

Valami kreatív ötlet, középen hosszában repedt el:(((((((?

1pupak Creative Commons License 2010.09.18 0 0 1239
sziasztok.kártyafüggetleníteni szeretném a motorola V3-as telómat.tud valaki valami okosságot.köszönet.
doki64 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 1238
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni . Van egy Motorola w375-s készülék melynek az oldalából kijött a vakdugó és mikor vissza lett téve el lett szakítva az LCD átvezető kábel. Több helyen is azt mondták 5-7 ezer lenne a javítás tehát nem igen éri meg "mondják ők". Esetleg nektek mi a véleményetek? Azonban a legnagyobb baj az ,hogy az összes telefonszám a telefon memóriában van és a sim kártya üres. Tehát nem tudom megnézni a kijelzőn mert halott. Abban kérném segítségeteket miként menthetném le a telefonszámokat, és esetleg a telefon szétszerelési folyamatát ha valahol elolvashatnám, hátha nekem megérné megcsinálni . Esetleg ha tudja valaki pontosan milyen is az az átvezető kábel amit vegyek akkor megpróbálnám kicserélni.
->> Magic <<- Creative Commons License 2010.09.12 0 0 1237
Szeva ALL!
Ma sikerült hozzájutnom egy Motorola W490 -hez kitűnő állapotban 3000 Ft ért.
Esetleg szoftverfrissítés, és egy unlock kód jól jönne hozzá.
Olyat kérdeznék még, hogy a gyári Vodás menüt hogyan lehetne kiírtani belőle?
A válaszokat előre is köszönöm ->> Magic <<-
I78 Creative Commons License 2010.08.26 0 0 1236
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni?? Motorola v50 vagy v70-et vennék ha lehet széo állapotút keresek. e-mail:matkoistvan@gmail.com Segítségeteket előre is köszönöm.
hejo Creative Commons License 2010.08.26 0 0 1235
Tedd bele adapterbe, kártyaolvasóba és PC-n formázd meg!!
Előzmény: Chyger (1232)
nócika_cica Creative Commons License 2010.08.18 0 0 1234
Sziasztok!Abban szeretnék kérni a segítségeteket, hogy keresek MOTOROLA dext-hez Software-t vagy egy olyan progit, ami a kódos billentyűzár kódját kiüti!Aki tud bármi segítséget adni az írjon a kofa22@vipmail.hu címre.Segítségeteket előre is köszönöm.
Dr.Zsido Creative Commons License 2010.08.09 0 0 1233
Motorola W490-hez keresek akku fedlapot. 2 év használat után elkoptak / letöredeztek a pöckök. Neten sehol nem találtam semilyen módját a beszerzésnek.

Akinek esetleg van, írjon léci: 84fernando@gmail.com
Chyger Creative Commons License 2010.08.08 0 0 1232
Hello!

A Motorola V360-as telefonom nem olvassa be a memória kártyát(1GB-os)
a másik ugyanilyen telefon beolvassa de ez nem.
Telefonon keresztül próbáltam formázni a kártyát de nem engedi.
Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném.
jolka54 Creative Commons License 2010.06.30 0 0 1231
Hello

A Motorola U9 Pebl tipusú java-s mobilom hibaüzenet ír ki amikor próbálok elindítani 1-2 telepített alkamást( pl médialejátszók,fájlkezelők).
A hibaüzenet a köv:
"java.lang.SecurityException: Application not authorized to access the restricted API"

Átkutttam a netet, de nem sikerült megoldanom a problémát. Találkozott már valaki ilyen hibaüzenettel? Tudtok segíteni?

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!