Keresés

Részletes keresés

Ayreon Creative Commons License 2006.05.04 0 0 272
hokuszpk Creative Commons License 2006.04.29 0 0 271

mekkora az anyag ? (itt nem arra gondolok,hogy 90 perc+ hosszabbitas...)

nickem @gmail.com -ra lecci dobj egy fustjelet.

Előzmény: angyalhentes (270)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.29 0 0 270
Nekem megvan, csak nemigen tudom feltenni sehova sem.
Előzmény: hokuszpk (269)
hokuszpk Creative Commons License 2006.04.29 0 0 269
rogzitettem az ismetlest. ha gondoljatok felteszem valahova. viszont nincs meg valakinek a Basel meccs ?
Előzmény: Nyugdijas_szektor (220)
SAMU Creative Commons License 2006.04.28 0 0 268

Hihetetlen, amit műveltek.

Kétszer megcsinálni ezt...

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.28 0 0 267

Köszönöm, Middlesbrough! Köszönöm Middlesbrough! És ezt Liverpool drukkerként mondom! ÓRIÁSI Grat. nektek! 2 csodálatos estét "okozott" már nekem a Boro!

Nekem nagyon-nagy örömömre, ugyanis a Baselt és a Steaua-t (na ez nem meglepetés) is utálom! Csodásan tudnak küzdeni, a fiúk! Úgyhogy a döntőben is Hajrá Middlesbrough!  Jonest, ne bántsátok! Fiatal, még benőhet a feje lágya! Vicces, hogy Fülöp mondta , hogy Bredley Jonesnak örökre emlékezetes lesz ez a meccs. Háát, nem csak neki:)) Jonesnak pechszériája van: pl: ő kapta a hetest az Arsenaltól.

Ayreon Creative Commons License 2006.04.28 0 0 266
Na még a tv2 híradóban is külön foglalkoztak a Mboro csodatevésével:)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.28 0 0 265
Akkor plane bator huzas volt lehozni ot.
Előzmény: zeuszka (263)
Ayreon Creative Commons License 2006.04.28 0 0 264
Megnéztem a meccs ismétlését! Egészen elképesztő meccs volt még az eredmény tudatában is. Maccarone-t szentté avatják az már biztos!:)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 263
A BBC szerint Southgate megsérült.
Előzmény: angyalhentes (262)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.28 0 0 262
Az index megint nagyon ert a focihoz:

Steve McCLaren, az angolok vezetőedzője ekkor bátor húzással lecserélte egyik középhátvédjét, a volt válogatott Gareth Southgate-et, helyére egy csatárt, Massimo Maccaronét hozta be.

Bator dolog volt az ot vedobol egyet lekuldeni. :)
Juventus96 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 261

buzindex

komolyra fordítva Eindhovenben Hasselbaink ünnepeljen!

Juventus96 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 260
+ akármekkora név Viduka, Hasselbaink, Mendieta, Soutgate és társaik nem leeht ráfogni a borora, hogy csikócsapat lenne.  A döntőben meg brilírozzon Maccarone és Maresca:))) komolyra
Előzmény: zeuszka (232)
Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.28 0 0 259

OFF

Én személy szerint Londonban nem bírnék élni, a vidéki Anglia nyugodtabb és még akkora multikulti sincs ott. London gyönyörű város, telis tele csodálatos műemlékekkel, de ott élni már egy egészen más dolog. Nem mindenkinek jut hely pl Notting Hillben.

ON

Tartok a Sevilla elleni meccstől. Meg ez ugye csak egy meccs lesz, javítani nem lehet. Remélem McClaren tanult végre a hibájából és nem öt védővel fog pályára lépni a döntőben a Boro.

Előzmény: rich.mond (258)
rich.mond Creative Commons License 2006.04.28 0 0 258
Hat, Londonnak en is jobban orultem volna, de a ceg ide kuldott:))
Előzmény: zeuszka (253)
rich.mond Creative Commons License 2006.04.28 0 0 257
Nem, sajnos nem ismerem.De mivel errefele nem hemzsegnek a magyarok, lehet, hogy utannajarok.
Előzmény: Ayreon (254)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.28 0 0 256

vajon kiket kuld palyara McClaren a hatralevo 3 PL mecceen..

 

sztetek az UEfa kupat megnyeri a Boro?

a szurkoló Creative Commons License 2006.04.28 0 0 255

egyszer én is majdnem átéltem egy hasonló csodát első meccsen Bordeaux-Debrecen 5-1 azután a visszavágón már 3-0volt a Lokinak(akkor már nem volt hangom) de végül 3-1lett

 

Ayreon Creative Commons License 2006.04.28 0 0 254
De nem te vagy (vagy nem ismered) alnilam nicknevű kollega, aki vagy 100 hsz-el korábbanírta, hogy Mboro-ban él, és dolgozik?
Előzmény: rich.mond (252)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 253
Atyafasza, hogy kerül valaki éppen Middlesbroughba?
Előzmény: rich.mond (252)
rich.mond Creative Commons License 2006.04.28 0 0 252

Szerencsere eppen ebbena  szep kis eszak-angliai kisvarosban eldegelek mostansag-ekezetem talan ezert is nincs, ezert elnezest kerek!

 

Eszmeletlen fieszta volt itt tegnap.

Come on Boro!

angyalhentes Creative Commons License 2006.04.28 0 0 251
Ne mondd mar, hogy nem csapolnal oromodben, ha most az Everton lenne ott, ahol a Boro.
Előzmény: -River Island- (244)
50-50 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 249

Ha az érdekességet azon méred, hogy Európa 51 országából 4-5 nyugat-európaiban milyen az érdeklődés a helyszínen, akkor nyilván igazad van...Viszont fölhívnám a figyelmedet például a zsúfolt szentpétervári, bukaresti, szófiai stadionokra. Belegondolsz arra, milyen lökést adna például a lassan elsorvadó magyar focinak egy ilyen szereplés?

Ja, és egy saját vélemény: engem már évek öta nem érdekel, hogy a BL-T melyik G 14-es csapat nyeri meg éppen...Semmi közöm hozzájuk!

Előzmény: -River Island- (244)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.28 0 0 248

otthagyta volna a picsaba az egeszet?

 

masreszrl McClaren-nek is az arcaba vagta vki a berletet kb 2 honapja a kamerak elott.

Előzmény: Törölt nick (245)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 247
Én nem nagyon néztem más UEFA-meccseket, de nem úgy tűnt, mintha a Boro utóbbi két hazai meccse érdektelenségbe fulladt volna.
Előzmény: -River Island- (244)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.28 0 0 246

most ugye felertekelodik az uefa-kupa dontose ellen elert gyozelem a PL-ben.

 

masreszrol nem (volt) szegyen toluk kikapni.:)

-River Island- Creative Commons License 2006.04.28 0 0 244

Mint irtam volt, a keletieknek jelent kihivast ez a kupa, termeszetesen vannak itt hazajukban mersekelten szereplo un. nyugati csapatok is, akik a szereny szezont egy jelentektelen sorozatban valo sikeres szereplessel probalnak kompenzalni.

En ugyan csak az osszefoglalokat szoktam nezni az Uefa kupaban, de nem nagyon emlekszem olyanra, hogy pl. egy Bolton, egy Roma vagy egy Marseille stadionja dugig lett volna korabban, marpedig ez is egy fontos fokmeroje egy kupa ertekenek.

Ergo olheti itt egymast az elodontoben egy nemet es egy spanyol csapat, ha a sorozat meccseinek tobb mint fele erdektelensegbe fullad (kiveve, ha egy "nagycsapat", mint pl. a Palermo a csehekhez latogat), vagy ha egy olasz kiesojelolt a tartalekcsapataval az elodontoig jut...ettol meg nem lesz erdekes az Uefa-kupa.

Előzmény: Törölt nick (242)
50-50 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 243
Ez idén tényleg így van, főleg Middlesbrough-ban. Azért úgy látszik, "Móriczkaként" nekem mindenről ugyanaz jutt az eszembe. Szerintem, ha tegnap az egyik kapuban mondjuk Rabóczki, a másikban Végh állt volna, lehet, hogy nem szórakoztunk  volna ilyen jól!
Előzmény: zeuszka (241)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 241
Hát jelentéktelen-e vagy sem, sokkal élvezetesebb meccsek vannak, mint a BL-ben, az egyszer biztos.
Előzmény: -River Island- (240)
-River Island- Creative Commons License 2006.04.28 0 0 240

Jol nyomott a Boro, kar, hogy az Uefa-kupa ennyire jelentektelen egy sorozat. Maximum a keleti csapatoknak jelent kihivast, lehet hogy 1-2 ev mulva atalakul egy modern Kozep-Kelet-Europa kupava.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!