Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 304

Hi Gyuszek!

 

Köszönöm eme megnyilvánulásod a fogalmazásom tekintetőlegességét illetőlegesen, s nem utolsó sorban a kíváncsiságod teljét a betűk oldalba rendezett mivoltja felett ama idők múlásában konvergálódván … Sajna a lustaság ereje lett úrrá rajtam, s az egyéb élményszámba vett életviteli foglalatosságaim vegyületében jelenleg nem nyer teret ama betűk vetése … De, majd egyszer csak, tán ...

 

No lám … megszóltad a virtuális pennád vastag fogásában az ívet ama véleményed egyezőségében, miben én is toronymagasan voksom teszem nap nap után, s úgy le lettél oltva, mint a Széchenyi gőzfürdőben a forró kövek a homokviharba keveredett sokadalom által ... Bár remélem Te nem sisteregsz oly mértében, s a víz halmazállapoti változása sem megy végbe hamarjában ám … :)

Megfigyelted e é a magasröptű értelmi szálak űrt képező mivoltját adódóan ama vonatkoztatások szövevényét, miben rejtező allűrt nélkülözvén vetett racionalitását vesztett érvek hadával csapkodván adják igaznak hitt véleményezésük tényszerűségét?

 

Előzmény: gyuszek (300)
Jessy. Creative Commons License 2012.04.01 0 0 303

Itt 43-ig lehet magassarkut kapni, lehet az is férfiaknak készült...bár nekem nagyon tetszik.

 

www.blueshoes.hu

xena1987 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 302

Figyelj lehet, hogy túlzás a nejlonharisnya de igazából ez illik a szoknyához szerintem egy rövidebb szoknya mondjuk egy elegánsabb szövet vagy egy fekete szoknyához nem illik egy bokazokni. Ezzel csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy van amikor egy harisnyanadrág kell.

És a szinek összhangja is fontos. ( pl.: 435 március 15-i képei ) Jó oké, azis igaz, hogy 435 barátunk eltúlozta egy kicsit a csipkeharisnyával, de szerintem az a fekete-fehér-fekete összeálitás nagyon jó.Merész de ünnepélyes.

 

   

De ottvannak még másik képei is Nézzétek meg a szineket.Szerintem van segítsége ezekhez a kombinálásokhoz.

 

 

    

 

De ottvan még az a kép amit a munkahelyén készített. :

 

  Egyszerű összálítás mégis jó.

 

 Kedves Gyuszek szerinted ezekhez a szoknyákhoz bokazokni illik? Szerintem ez igyjó ( amúgy irigylem 435 barátunkat jó combjai vannak ). Kedves 435 neharagudj, hogy ide bemásoltam és példának hoztam illetve értékeltem a képeid.

Előzmény: gyuszek (301)


gyuszek Creative Commons License 2012.03.30 0 0 301

Én túlzásnak tartom, ha finom harisnya, meg magassarkú van egy férfin. Vannak olyan ruhadarabok, amikben a férfi férfi marad, de ez a kék minis összeállítás sztem nem tartozik abba a csoportba.

gyuszek Creative Commons License 2012.03.30 0 0 300

Helló Zsolti!

Nem hazudtoltad meg magad. Jól kicsavartad megint a mondatot! :-) Hogy állsz a könyveddel?

Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.29 0 0 299

Azért megnézném, ha Neked/Nektek vérvonalbéli kisgyermek lelendölne oly közeli szférátok privát mezején, mily mimikás arcot vágnátok hasonlatos aberráció láttán, miközben gyermetegi lélek visszafejlődés jeleivel azonosulván kérdőjelek halmazában térne ama felnőtti értelem magaslatában felszínre a hanghatások kitüremkedésében ... Ragozhatjuk, de ott a mélyen tudjuk (szerénynek nem mondható személyemmel egyetemben), hogy ez bizony nem a természetes viselkedési normatívák megvalósulásának piedesztrált léte, mit mily oly nagy arccal adjuk elő a társadalmunk konzervatív, s visszamaradott kulturális fejlődése küszöbén ... Magam is zavarban vagyok, ha gyermeki lélek ily traumát szenved el e valós 3D-s képi vetülmény által, miben Mi oly büszkén fennhangon vállalt, s megmagyarázott téveszménkben lépkedünk a tova eme fertővel teli világunkban ...  

Előzmény: gyuszek (297)
435 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 298

Megnézted a képeket?

Előzmény: gyuszek (297)
gyuszek Creative Commons License 2012.03.29 0 0 297

Az emberek már csak ilyenek. Főleg a kisgyerekek. Amihez hozzászoktatják őket, azt veszik természetesnek.

Előzmény: 435 (296)
435 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 296

Le kell, hogy írjam most utazok a vonaton az imént szállt fel egy anyuka a kislányával és a túloldali üléssorra ültek le. A kislány megkérdezte az anyukájától : " anyu azon a bácsin miért van lány szoknya meg lány harisnya ?". Az anyukája alig tudta elhallgattatni.

435 Creative Commons License 2012.03.27 0 0 295

A rakott miniszoknyás albumban lévő 25 kép a munkahelyemen készült

Előzmény: Nylonjoe (293)
435 Creative Commons License 2012.03.26 0 0 294

Azért nemtudok teljes képet készíteni mert csak egy kamerás mobiltelefonom van azzal meg sajátmagamat nemtudnám teljesalakosan fényképezni mert : - nincs időzítője : - ha lenne is nemlehet úgy elhelyezni, hogy ne essen hanyat, :- ha esetleg álványra lehetne rakni, akkoris minimum 8-10 méterről lehet teljesalakos képet készíteni ami 1,3 mp -s kamerával nagyon rossz minőség.

Előzmény: Nylonjoe (293)
Nylonjoe Creative Commons License 2012.03.26 0 0 293

OK, így már megvan. Ami azt illeti, nagyon keveset mutatsz magadból. Nem értem, ha így jársz az utcán, így mész dolgozni, miért nem tudsz egész alakos képeket kitenni, hadd egyen minket a sárga irigység :-)

Előzmény: 435 (292)
435 Creative Commons License 2012.03.26 0 0 292

Nagyon jól nézel ki. Bemész a fotó " fülbe " majd a keresésnél beírod " 435" mellette van egy pici nyíl ami lefelé mutat arra ráklikkelsz majd a legördülő menüben a " felhasználók " pontra kattintassz úgy jönnek elő a képeim.

Előzmény: Nylonjoe (291)
Nylonjoe Creative Commons License 2012.03.26 0 0 291

Egyik kedvencem:

 

Nylonjoe Creative Commons License 2012.03.26 0 0 290

Ami azt illeti, én sem találom a képeidet. 435 keresésre egy csomó autóbusz (?) jelenik meg ...

Előzmény: 435 (289)
435 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 289

Pedig ott vannak a képek

Előzmény: lokottpasi (288)
lokottpasi Creative Commons License 2012.03.25 0 0 288

sajnos nekem azt adja, hogy nincs eredmény

 

Előzmény: 435 (285)
lokottpasi Creative Commons License 2012.03.25 0 0 287

valóban nagyon jól nézel ki, hordhatod nyugodtan ilyen lábakkal

 

Előzmény: Nylonjoe (286)
Nylonjoe Creative Commons License 2012.03.23 0 0 286

Üdv mindenkinek!

Én inkább harisnyamániás vagyok, de ezzel vele jár a szoknya és a magassarkú is. A többi maradhat férfias.

435 írásai (élményei) mély irigységgel töltenek el, mit nem adnék, ha lenne bátorságom szoknyában és harisnyában élni a mindennapi életem. Harisnyát már hordok régóta, utcán is, rövidnadrággal is. Szoknyában még csak titokban mertem kimenni, pedig szerintem jól nézek ki :-)

 

435 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 285

feltettem a március 21-ki képeket is : fotó keresés 435 lila c. albumban

435 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 284

Itt az inda fotón (Fotó ) a fórum " fül" előtt . Keresés : 435 / harisnyák március15 stb albumok bézs citromsárga ) albumok ban van már 84 képem.

Előzmény: lokottpasi (283)
lokottpasi Creative Commons License 2012.03.18 0 0 283

szia, sorry, de kérdezhetem, hogy hol a szokott hely? Nagyon testzik a bátorságod és valóban jól áll Neked a szoknya. Szívesen megnézném a képeidet. Ha gondolod  a loki10152001@yahoo.de címre küldheted a választ. köszi

 

Előzmény: 435 (282)
435 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 282

Az ünnepnapi ruházatomról készült képeket is meglehet nézni.

435 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 281

A tegnapi öltözékről is fenn vannak a képek 6 kép ( a vonaton készültek )

435 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 280

Szóval ott hagytam abba, hogy volt egy érdekes beszélgetésem. Hazafelé jövet a vonaton kb 20 perccel az indulás előtt felszállt egy ismeretlen

hölgy és velemszembe ült le. Először kikerekedtek a szemei amikor meglátta a szoknyám a harisnyám és a csizmám. Először megkérdezte miért hordok szoknyát, harisnyát. Én őszintén elmondtam neki, hogy azért mert jólérzem benne magam.A hölgy erre azt mondta, hogy " Nemárt néha a másik nem ruháját felvenni."Erre nagyon meglepődtem mert ilyet még " nő" szájából nem hallottam.Azután a hölgy azt mondta " tudja, hogy több ezer éven keresztül a férfiak és a nők is szoknyát viseltek és, hogy a harisnyát is a férfiak hordták előbb úgy párszáz évvel korábban ?" Én ártatlanul megkérdeztem  ez nem valami vicc ? " Erre a hölgy fenn van az interneten is meghogy tavaly tavasszal volt a fókuszban is"Ezekután én még kényelmesbben elhelyezkedtem az ülésemen. Azt mondta nekem a hölgy, hogy látszik magán, hogy jólérzi magát ebben a ruhában mert csak

úgy sugárzik, tudja viselni egészjó a stílusa. Megkérdezte, hogy nem állnék-e föl, mert szeretné körbe megnézni.Én készségesen felálltam és körbefordultam, és vártam mit fog mondani. A hölgy : " Kissé erotikus de mégsem mondanám, hogy túl nőies" Még néhány fotót is szeretett volna

készíteni rólam. Én arcnélküli fotót engedtem is neki csinálni.Megjegyezte,hogy férfi létemre nagyon formás combjaim vannak, erre megmutattam itt a laptopomon a tavaly készült körömcipös képet ( amit a kolléganőim és az élettársam unszolására vettem fel ) a hölgy kivolt akadva " Nemhiszemel, hogy a maga lábai vannak ezen a képen." mondta.Én : de igen hölgyem ezek a virgácsok az enyimek válaszoltam.Adott éhány öltözködési tanácsot. Megkérdezte ,hogy mióta hordok szoknyát, elmondtam neki,hogy 2007 óta, erre megint kiakadt.Megkérdezte mikor volt rajtam nadrág utoljára válaszom kb 2010 november vége december eleje, a hölgy megint kiakadt : csak nem mondja komolyan hogy több mint egy

éve  csak szoknyát hor folyamatosan? De igen válaszoltam. Megkérdezte, hogy nemfázok-e a vékony nejlonharisnyában? Egy kicsit igen de az idén ma vettem fel először vékony harisnyát eddig vastagot viseltem, de kilehet bírni nemvészes.Amikor elmondtam,hogy 2007 óta ordok szoknyát

megkérdezte hány drab szoknyám van kb 30 mondtam, és harisnyám? kb 300-400 erre megint paffon volt. Lassan elkzdtem leszálláshoz készülni

amikor felvettem a kabátomat is megint megnézett : "Nagyon jó a szerelése mondta"

435 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 279

Ahogy igértem feltettem a mai ruházatomról a képeket egy kis izelítő :

 

     

 

Ma hazafelé jövet volt egy érdekes beszélgetésem egy ismeretlen hölggyel aki velem szemben ült le a következő hozzászólásban leírom ( már kétszer leírtam de nem illeszti be a rendszer.)

435 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 278

Ha már a termetnél tartunk : én 173 cm magas és 78 kg ( 83 ról fogytam le )

435 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 277

Ma már vékony harisnyanadrágot vettem fel, de azthiszem még korai majd teszek fel képeket is a nap folyamán. Fekete rakott miniszoknya elöl lehet összegombolni a szokott magasszárú csizmával.

435 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 276

Újabb képeket raktam fel a szokott helyre kb 20 darabot 

Előzmény: gyuszek (274)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.08 0 0 275

Ezzel az alkattal szinte bármi jó lehet ... Vékony anyagok esése tipikusan nőies hatást kelt, gondolj bele a legkisebb szellőbe :) Nekem inkább a vastag anyagok jöttek be, bár itt egy vonalon én is túlszaladtam a vala, mert hát a kedvencem a fekete plüss, ami valljuk be nem a legférfiasabb anyagok egyike ... Szóba jöhet még a szövet és pamut ... nálam van egy másik szempont is, mégpediglen a gyűrődés léte ... Eladásra?? WTF! Én 5 éve aktívan szerepelek eme ruhaneműbe nap nap után, s még követőre szerencsére nem akadtam .. :)) 

Előzmény: gyuszek (274)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!