Keresés

Részletes keresés

Cs.Bandi Creative Commons License 2021.02.21 0 0 2877

Ha rámész a nevemre elvileg ott van az adatlapomon de: coach.andras@gmail.com

Előzmény: vbtami823 (2876)
vbtami823 Creative Commons License 2021.02.21 0 0 2876

Engem is érdekelne. Tudnál adni egy e-mail címet? Köszönöm!

Előzmény: Cs.Bandi (2875)
Cs.Bandi Creative Commons License 2021.02.21 0 0 2875

Írj egy emailt és küldöm az infókat

Előzmény: mermaid84 (2870)
Terka123 Creative Commons License 2021.02.21 0 0 2874

Mert március 15-én utazunk Qatarral Zanzibárba, 25- én jövünk haza, de nem kaptunk semmi levelet. Írtam nekik, azt válaszolták vissza, hogy mivel csak transzfer Doha, nem kell teszt.Ill. egy utazási iroda kirta, hogy beszélt velük, és azok kaptak ilyen mélt, akik kimennek Dohába. Olyan utassal, aki névreszólósan tudta volna mutatni a levelet még nem találkozta. Szinte olyan az egész, mint a coronás óriás plakát, hogy az ismerős ismerőse látta a nyomdában. Szóval " rettegve " várom, hogy én is kapok.e ilyen mélt. Nem tudom, mi az igazság.

Előzmény: COOP (2861)
AriPuma Creative Commons License 2021.02.21 0 0 2873

Ok, látom, ajánlja az Etiophiant Bécsből az utazási iroda. A teanzitalas az világos. Határnál a flight ticketet kérik a határőrök.

Előzmény: COOP (2871)
AriPuma Creative Commons License 2021.02.21 0 0 2872

Hello! A Qatart tudtam hogy kér visszafelé. A kérdésem az Etiophian airlines ra vonatkozott. Hogy az kér-e visszafelé Bécs felé. 

Előzmény: COOP (2871)
COOP Creative Commons License 2021.02.21 -1 1 2871

biztos hogy kér tesztet a Qatar visszafel március 2-től.

Meghalt az elnökük Coronavírusban, de ők a mai napig tagadják a  vírust...

akinek van Qatar jegye kiküldte az értesítőt a légitársaság, irodák tájékoztatták az utasokat.

Előzmény: AriPuma (2867)
mermaid84 Creative Commons License 2021.02.20 0 0 2870

Szia!

Ez a könnyebb út és a kontakt engem is érdekelne, köszi előre is

Előzmény: Cs.Bandi (2863)
dekanto Creative Commons License 2021.02.20 -1 0 2869

Szia ! 

Mi március közepén mennénk. Így érdekelne  az a tesztelés dolog.

Előzmény: Cs.Bandi (2863)
Perh77 Creative Commons License 2021.02.19 0 0 2868

Szió, minket érdekelne az a kontakt!

Majd csak júliusban megyünk, gyermekkel, Qatarral...addig sok minden megváltozhat, de jobb készülni... Köszönöm!!

Előzmény: Cs.Bandi (2863)
AriPuma Creative Commons License 2021.02.19 -2 0 2867

Ja bocs: ez egy kérdés lett volna: biztos, hogy nem kér tesztet visszafelé?

Előzmény: COOP (2858)
AriPuma Creative Commons License 2021.02.19 -1 0 2866

Szia! Biztos hogy nem kér tesztet az Etiophoan visszafelé. Bécsből indulónak és oda érkeznénk. Tehát Ausztria sem kér tesztet az Etiópiából érkezőktől, hogy belépj az országba? Nem egyértelmű nekem, hogy miért nem kell zanzibárról visszafelé PCR teszt bemutatása. 

Előzmény: COOP (2858)
AriPuma Creative Commons License 2021.02.19 -2 0 2865

Sziasztok! Utazott valaki Bécsből Zanzibárra Etiophian airlines-szal? Tényleg nem kértek tesztet sem oda, sem vissza? Ausztria is engedte bélelni az országba azt a magyart aki nem mutatott be tesztet a zanzibari reptéren a felszállás előtt? Természetesen a karantént vállalom itthon, csak azt nem értem hogy követel e Auszria tesztet a belepéshez ha a kiindulási orszag Tanzania. Köszi a választ!

AriPuma Creative Commons License 2021.02.19 -2 0 2864

Szia! Én Emirates jegyeket nézegettem, amikor hirtelen frissítettek a feltételeken, így nem vettem meg a jegyet. Január 31 után utazókra a következo szabályozás van: ha a kiindulási ország Magyarország, akkor kell a Dubai tranzithoz is a teszt. És visszafele Zanzibárról is kell a felszállás előtt a teszt. Ez is január 31-én változott meg. De ha a kiindulási ország Ausztria, onnan nem kell teszt a dubai tranzitalashoz, viszont visszafele kell a teszt. Elég egyértelműen fent van a szabályozás az Emirates  honlapján. Igaz, ki kell bogarászni, de egyértelmű hogy melyik országot hova sorolja Dubai.

Előzmény: vbtami823 (2857)
Cs.Bandi Creative Commons License 2021.02.19 0 0 2863

Kicsit macerás ez a teszt dolog. (KLM)

Ha hivatalosan szeretnéd megcsinalni a PCR tesztet, 3-4 nappal az indulas elott el kell menj a tesztközpontba, oda is jó korán, hogy ne menjen el az egész napod. mert annyi az átfutasi ideje a rendszeren mire kész lesz. Csak negatív teszt birtokában, (vinned kell) csináltathatsz antigen tesztet az utazas napjan...du 15-től nyit ki.

 

 

osszegezve alsó hangon 2 napot eltoltesz vele, ha nem ott laksz,eltaxizol egy kis lóvét is. így szumma a tesztek kb 120 dollar, plusz taxi, - 2nap

 

phootoshopos tesztek azert nem mukodnek, mert oldschool a rendszer, csak papír és pecsét amiben hisznek.

 

ha aktualis még van kontaktom a konnyebb úthoz, mi ezt választottuk, minden működött flottul.

Előzmény: vassy74 (2851)
Ptomi1982 Creative Commons License 2021.02.18 0 1 2862

Sziasztok! Sajnos megvan az első nagyon rossz élményem és gondoltam megosztom veletek! A tegnapi napon jöttünk át Nungwiba a Zanzibar star resort-ba , vagyis jöttünk volna! 7 hete foglaltam le 2 szobát 13 napra érkezésünkkor üdvözlőital nagy mosoly kedves recepciós aki mondta üljünk csak le! Ekkor feltűnt , hogy egyre több főnök kinézetű ember van! Megkérdeztük 2 óra várakozás után , hogy mi a baj! Közölték , hogy gond van mert teltházasak , de látják a foglalásaimat azzal minden rendben ! Ezek után átvittek minket egy másik szállodába ahol nagyon kedvesek voltak , de ketten kaptunk egy “szobát” (otthon a garázsomba szívesebben aludtam volna) egy db franciaággyal egy olyan klímával ami konkrétan olyan hangot adott ki mint egy kv daráló (folyamatosan) a fürdőszobát nem jellemzem mert szerintem a szegedi csillagban is komolyabb lehet! Nos itt közölték hogy a mai napig 10 ig maradhatunk mert ugye ők is tele vannak , ami rendben is van nem is vágytunk a maradásra! Mindeközben a Zanzibar star resort Managerrel folyamatos whatsapp kapcsolatban voltunk és panaszkodtunk is! A mai napon értünk jöttek és áthoztak minket egy 3. Szállodába ahol ismét egy szobát kaptunk de itt az embernek érezzük magunkat ismét! Elméletileg a holnapi napon megkapjuk a 2 rendes szobánkat ( hiszem ha látom) de ezt a tortúrát senkinek sem kívánom! Természetesen próbáltam foglalni más szállást de teljesen teltházas minden ami érthető (Nungwiban)! A szállást a Bookingon keresztűl foglaltam természetesen felvettem velük a kapcsolatot és nagyon segítőkészek szerencsére , már amennyire tudnak segíteni! De felvették a szállodával a kapcsolatot ami láthatóan nem tetszett a Managernek de ettől csak az ő anyukájának lesz  könnyes a szeme!
Na a lényeg ha valaki ide foglalt

ZANZIBAR STAR RESORT

akkor mindenképpen ellenőrizzetek mindent ahogy tudtok!

Ha lesz fejlemény elmondom mi is lett! 

COOP Creative Commons License 2021.02.17 -2 3 2861

most komolyan, erről álmodtam...

Előzmény: Terka123 (2860)
Terka123 Creative Commons License 2021.02.17 0 0 2860

Honnan tudod?

Előzmény: COOP (2859)
COOP Creative Commons License 2021.02.17 -1 0 2859

kimaradt: indulás előtt 96 órás teszt.

Előzmény: COOP (2858)
COOP Creative Commons License 2021.02.17 -1 1 2858

Március 2-től HAZAFELÉ Tanzániából, ZNZ-ről kell teszt a Qatarra.

 

Ethiopian nem kér tesztet egyik irányba sem.

vbtami823 Creative Commons License 2021.02.16 0 1 2857

Sziasztok!

 

Jövő héten utazunk Zanzibárra (Dubai átszállással, Emirates-sel), már több helyen láttam azt az információt, hogy Dubai tranzitnál kell teszt. Most beszéltem a légitársasággal és azt mondták, hogy csak akkor kell, ha elhagyjuk a repteret, illetve, hogy ránk a szigeten aktuálisan érvényben lévő szabályok vonatkoznak a tesztelést illetően. Nagyon hálás lennék, ha valaki aki most utazott / utazik hasonló feltételekkel megírná a tapasztalatait. Köszönöm előre is!

zsazsi30 Creative Commons License 2021.02.15 -1 0 2856

minden szafari más és más, néhánynál van életkor kikötés, szerintem érdemes előtte tájékozódni a szervezőnél.

Mi évvégén megyünk Kenyai szafari+Zanzibár nyaralásra saját szervezésben, így eléggé sokat keresgéltem mostanában szafarikról, s mivel mi is gyerekkel megyünk, épp ezt is figyeltem :)

Előzmény: suzi_mou (2853)
serryt Creative Commons License 2021.02.15 -1 0 2855

Sziasztok, jelezték páran, hogy a helyi dolgoktól erős hasmenésük volt, gyógyszert ott érdemes rá venni, vagy magyarországról vigyünk valamit( olyan ez mint az egyiptomi hasmenés) valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

 

 

Ptomi1982 Creative Commons License 2021.02.14 0 0 2854

Nem kértek oltásit( otthon megcsináltattam én is a biztonság kedvéért) , nem foglalkoznak semmivel! Úgy gondolom nincsen életkorhoz kötve , mert ahol az ebédet kaptuk ( egy vízilovakkal teli tó mellett) ott több gyerkőcöt is láttam! És ugyan nem kérdezted , de felmerülhet a kérdés !! Visszatéréskor nem kellett megint vízumot fizetni csak megnézték a pecsétet , hogy érvényes-e még!

Előzmény: suzi_mou (2853)
suzi_mou Creative Commons License 2021.02.13 0 0 2853

Visszaerkezeskor Zanzibarra kerik a sargalaz elleni oltasigazolast?

Van kikotes gyerek eletkorra ilyen turaknal?

Előzmény: Ptomi1982 (2852)
Ptomi1982 Creative Commons License 2021.02.12 0 0 2852

Mtemere Gate! 
Ami nagyon tetszett , hogy a “reptér” közvetlen a bejáratnál van ! Olyannyira , hogy leszálláskor konkrétan egy komplett pumba család sétált a “leszállópálya” szélén! Le is videóztam szerencsére! A gépről leszállva bal oldalt meg egy antilop család legelészett boldogan!

Előzmény: suzi_mou (2849)
vassy74 Creative Commons License 2021.02.12 0 0 2851

köszönöm a válaszod!

17:30-ig vannak nyitva, ha jót találtam meg. úgyhogy az esti repjáratomat (21:30) módosítottam a 17:30-ra, hogy beleférjen a teszt, a 4órába.

Előzmény: Zanzibár Zoli (2850)
Zanzibár Zoli Creative Commons License 2021.02.12 -1 0 2850

Szia!

Igen, vagy lehetőség gyorstesztre, kifejezetten a KLM miatt.

 

Z

Előzmény: vassy74 (2844)
suzi_mou Creative Commons License 2021.02.12 -1 0 2849

Hol volt a szafari?

Előzmény: Ptomi1982 (2848)
Ptomi1982 Creative Commons License 2021.02.11 0 1 2848

Ígéretemhez híven a safariról pár szó! Eszméletlen nagy élmény volt ! Aki teheti menjen el nem bánja meg ! Oroszlán kivételével minden állatot láttam hihetetlen ahogy zebrák antilopok szaladnak a zsiráfok csordában járnak falnak faleveleket elefántok hatalmas kolóniában legelésznek! Vízilovak krokodilok  és minden ! A szállásunk is fenomenális volt , minden csodálatos volt! Ha kérdés van vele kapcsolatban szívesen válaszolok

Előzmény: amaszat (2832)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!