Keresés

Részletes keresés

slaughter Creative Commons License 2004.12.03 0 0 100

 

 

 

Warner has officially announced the second season of Gilmore Girls which stars Liza Weil, Lauren Graham, Kelly Bishop, Alexis Bledel and Scott Patterson. This six-disc package will be available to own from the 7th December this year, and should set you back somewhere in the region of $59.98. The episodes themselves will be presented in 1.33:1 full frame along with English Stereo tracks. Extras will include deleted scenes, an International Success featurette which takes a look at Gilmore Girls in various territories, A Film by Kirk and Gilmore Goodies & Gossip in which on-screen factiods appear during one episode. Completing the package will be a Who Wants To Argue featurette which is basically a montage of season two's greatest fights.

 

persze mindez R1-ben...

 

slaughter Creative Commons License 2004.12.03 0 0 99

((Szomszédok->Életképek vagy Angyalbőrben->Kisváros nem jó példa, mert nem voltak közös szereplők stb.!))

 

nem jó példa, de azért leírod (na ez jó :-) /mármint nem a példa . . .

Előzmény: macmelon (98)
macmelon Creative Commons License 2004.11.30 0 0 98
Nem csak a fizetések jobbak, hanem tudtommal a használt autó árak is nevetségesek. Amilyet vett, az meg itthon is összegyüjthető volna egy kis Tescozással (plána plusz munkaidőnkkel).

Egyébként az utolsó elött részben ha jól tudom azért volt annyira (túl) részeletesen a Jess + Kalifornia szál, mert a producerek terveztek egy Jess spin-off-ot, csak aztán nem volt elég pénz. Még mindig jobb, mintha Dean spin-off-ot terveztek volna :)

(A spin-off, ha jól használom olyan sorozatot jelent, ami egy másik sorozatból nőtt ki, néha egy abban mellék szereplőre koncentrálva, pl. Star Trekek, vagy Buffy->Angel, Jóbarátok->Joey vagy a legtipikusabb példa: CSI->CSI: Miami) ((Szomszédok->Életképek vagy Angyalbőrben->Kisváros nem jó példa, mert nem voltak közös szereplők stb.!))
Előzmény: világutazó (97)
világutazó Creative Commons License 2004.11.30 0 0 97

ti elhiszitek, hogy Jess egy áruházban dolgozik és abból a fizetésből vette az autóját? én nem.

ha mégis így van, nagyon csalódott vagyok.

 

Amcsiban nem nagy kunszt összehozni egy kis pénzt egy használt autóra!!! Az áruház neve, ahol Jess dolgozik: Walmart. Jártam már ilyen áruházban, mindent nagyon olcsón lehet kapni... de hogy a dolgozók mennyit kereshetnek nem tudom. Az biztos, hogy milliószor könnyebb ott összehozni egy autóra valót, mint itthon. Itthon az se nagyon elképzelhető, hogy gimi mellett valaki dolgozzon (mondjuk Jess is túlzásba vitte a munkát úgy, hogy a suli kárára ment...), pláne az, hogy gimnazistaként vegyen egy használt autót. Ott ez nem nagy dolog!!!

 

Előzmény: SEDI (90)
macmelon Creative Commons License 2004.11.29 0 0 96
Minden nap! :)

Amit tegnap láthattunk, az a 3. szezon 22. része volt. Ez volt a szezon utolsó része.

Sajnos a magyar TV-k elég követhetetlen műsorpolitikával élnek, így megmondani mi lesz nem könnyű!

Az USÁban jelenleg az 5x10-re várnak éppen a rajongók, holnap lesz.

A 4. szezon idén május közepén fejeződött be odakint, azaz lehet, hogy még nem sikerült leszinkronizálni. De az is lehet, hogy meg se fogják venni. Szerintem ezt nem lehet tudni.

Esélyes egy ismétlés is. Ha valaki észlelne erre utaló jeleket az irjon gyorsan ide!

Ha jól hallottam a sorozatot eredetileg az RTLklub vette meg, de gondolom valamiért nem bírta leadni. Lehet, hogy így olcsóbban jutott hozzá az MTV - viszont így meglepődnék, ha megvennék a folytatást.

Az amerikai rajongók 4 hónapot vártak minden szezon között a folytatásra, ha ez itt is bejönne, akkor jó lenne, de nem erre tippelnék.

Magam részéről ha pár hónapon belül semmi jele a folytatásnak, akkor elkezdem angolul nézni.

Egyébként vannak magyar részek valakinek videon, vagy bármi máson?
Előzmény: Everton (94)
Everton Creative Commons License 2004.11.29 0 0 95

ja és ha valakinek röfzitve van a sorozat az lécci vegye már fel a kapcsolatot velem!

LÉCCII!!! :(((

Everton Creative Commons License 2004.11.29 0 0 94

halóó jár még ide valaki???

most akkor vége van a sorozatnak :(((( vagy lesz még :)))

tudja valaki???

galenius Creative Commons License 2004.08.31 0 0 93

találtam egy honlapot: segítsétek a készítőjét:

http://gportal.hu/portal/marcsyka-89/

galenius Creative Commons License 2004.08.31 0 0 92

Kedvenc Sorozatom, bár én a férfi nemet képviselem, az ám!

Ez sem rosz, ma kezdődött:

Reménysziget
(Hope Island)


 
krysztasz Creative Commons License 2004.08.30 0 0 91

Az RTL klub fórumán lévő Szívek szállodája topicból van az infó, hogy miért emlegetik az RTL klubot.

"Fferitől van az információm (127. hozzászólás), hogy eredetileg az RTL vette meg a filmet, szinkronizálta, és átadta az MTV-nek. Állítólag a Való Világ stúdió az MTV égisze alatt készült, így cseréltek "

Jól tették, mert reklám nélkül az igazi ez a sorozat. :)

Előzmény: LoviGabi (60)
SEDI Creative Commons License 2004.07.21 0 0 90

ti elhiszitek, hogy Jess egy áruházban dolgozik és abból a fizetésből vette az autóját? én nem.

ha mégis így van, nagyon csalódott vagyok.

kikikij Creative Commons License 2004.07.06 0 0 89

Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, eddig csak 1 részt hagytam ki.. a VOX-on is megnézem, szerencsémre 12 éve tanulok németül és elég jól megértem... az a gáz h az MTV hetente 1x adja le a sorozatot, sűrűbben is levetíthetnének új epizódokat!

Remélem a külföldön kiadott Gilmore Girls könyv nálunk is megjelenik majd...

 

moata Creative Commons License 2004.07.04 0 0 88
Meg még van pár, de azt majd icqn. :)
Előzmény: savafan (82)
hedge_hog Creative Commons License 2004.06.26 0 0 87
És ott is milyen jól nézett ki.
Előzmény: Ogg Ángyi (86)
Ogg Ángyi Creative Commons License 2004.06.26 0 0 86
Láttátok Kelly Bishop-ot tegnap a Dirty Dancingben? Nem volt túl sok szerepe, de érdekes volt látni (ha jól számolom) 17 évvel fiatalabban. :-)
derek Creative Commons License 2004.06.21 0 0 85
A hölgyek visszavágnak
Előzmény: lujza777 (84)
lujza777 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 84
A lányok visszavágnak ..? vagy vmi ilyesmi
Előzmény: Charlie Gordon (83)
Charlie Gordon Creative Commons License 2004.06.20 0 0 83
A mai résznek (45. season 3/2 - Haunted Leg) mi volt a magyar címe ?
savafan Creative Commons License 2004.06.20 0 0 82
Hoki és szívek szállodája?:)
Nálam is megy mindkettő:)
Előzmény: moata (81)
moata Creative Commons License 2004.06.20 0 0 81
Ma este 18:35kor.
Előzmény: Miran (80)
Miran Creative Commons License 2004.06.06 0 0 80
Végül is sikerült valakinek kideríteni hogy mikor is lesz a következő rész?
Előzmény: zakihiv (79)
zakihiv Creative Commons License 2004.06.04 0 0 79
miért áll ez a jó kis oldal?
vega Creative Commons License 2004.05.31 0 0 78
Oké, nem tudok számolni. :)
Igen, stimmel. És rémlik is régebbről, hogy 3 szezont vettek meg.
Előzmény: vicc (77)
vicc Creative Commons License 2004.05.31 0 0 77
az pont 3 szezon lenne, elvileg, nem?
Előzmény: vega (76)
vega Creative Commons License 2004.05.31 0 0 76
Az azt jelentené, hogy megvették az akkor még futó 4. szezont is. Nem hiszem.
Előzmény: derek (74)
SEDI Creative Commons License 2004.05.31 0 0 75
mikor lesz legközelebb?
derek Creative Commons License 2004.05.31 0 0 74
A tv újság szerint 65 részt vettek meg.
vicc Creative Commons License 2004.05.31 0 0 73
én azt mondom, hogy örüljünk, hogy bíztak annyira a sorozatban (mellesleg nem az mtv vette meg), hogy a 24-gyel vagy a sötét angyallal ellentétben min. 2 szezont megvettek.
Előzmény: Miran (72)
Miran Creative Commons License 2004.05.31 0 0 72
Végül is nem lennék meglepve ha az MTV csak 2 sorozatrészt vett volna meg. Anno az Allie Mc Beallal is így csinálta.
Az is jó sorozat volt.

Kár hogy nálam nincs sem VOX sem ORF1 ahol még megy ez a sorozat.

Lehet hogy nem érdekli az MTV-t hogy sokak kedvence és inkább valami más hülye műsort hagynak meg?

Pont azt néztem, hogy még reklamálni sem lehet mert a honlapjukon a fórum sem működik meg simmi üzenetküldő rendszer.

pedig tényleg érdekelne mi lesz.

vicc Creative Commons License 2004.05.31 0 0 71
gonodolom, így ment bele szerződésileg. ő nem csak úgy szereplő, hanem ő _a_ szereplő (ld. még heather locklear a melrose place-ben, vagy a sok 'and'-es és 'with'-es, valamint 'as'-es creditet)
Előzmény: LoviGabi (70)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!