Keresés

Részletes keresés

Slint Creative Commons License 2003.10.17 0 0 101
Miket nem mondasz...nem randizunk?

Mondjuk Boredomsra szúrhatnánk egyet vagy valami, tökjól elképzeltem, meg ilyenek.

Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 100
ooh, hooligirl, teljesen izgalombajöttem, te ismered a fire in the disco-t személyesen? és mondd csak, jófej? és tééényleg SÁTÁNISTA?
Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 99
a sátán mindenkit befolyásol

HAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATANHAIL SATAN
hail firein the disco

xoxoxoxoxo

húzás a no wave topicba!
YO!

Előzmény: hooligirl (98)
hooligirl Creative Commons License 2003.10.17 0 0 98
Hna, jó, bevallom, csak egy haver vagyok, akit fire megkért, hogy egy kicsit rázzam gatyába a fórumját. Ez azt hiszem, sikerült, úgyhogy én le is léptem!
További szép napot, kis átvertek! :-)
Előzmény: Törölt nick (10)
hooligirl Creative Commons License 2003.10.17 0 0 97
azért az állait érdekes, hogy a szerinted szépelgős, nácizós dumát nem névszerint valakinek írtam, csak úgy általánosságban. Nem mondtam, hogy innen bárki náci lenne...
Te mégis az összes haverod (?vagy mind te vagy egyedül???) nevében ki is kérted azonnal. Lehet, hogy mégis sikeresen célba is találtam?
Előzmény: Törölt nick (91)
SEDI Creative Commons License 2003.10.17 0 0 96
én úgy látom, hogy épp őket érdekli kevésbé a zene, mint az azzal járó dolgok. de lehet, hogy élnek-halnak a zenéért, csak nincs tehetségük? nem tudom.

bocs, én is csak pár számukat ismerem. ha élőben hallanám őket, lehet, hogy megváltozna a véleményem...bár nincs rá sok sansz, sajnos.

Előzmény: hooligirl (94)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 95
elkapok otthon valami yo kis no wave együttest
tele a házam velük
azrán kritizálom őket
eeeheheheh WHECKEHCKWHECK eeehhh

hooligirl: SZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYnézd ezt nem tudod kimagyarázniSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNY

Előzmény: Marla (93)
hooligirl Creative Commons License 2003.10.17 0 0 94
Nézd, lehet, hogyha ismernénk egymást, akkor tök jól el is tudnánk beszélgetni, lehet, hogy nem azt látnád belőllem, amennyit itt mutatok. Gondolkozz akkor el azon, hogy én azért védem őket, mert ISMEREM is a srácokat, közel 6 éve. Nem annyira, hogy ott állnak a színpadon, vagy a tévében, vagy valami, hanem az EMBEREKET! Akik lehet, sőt biztos, hogy nem tökéletesek, de sosem hagynának engem cserben, ha valami bajom van, ha tudnak, segítenek, meg hasonló "parasztságok"... Pedig ilyen erővel csak egy vagyok a sok közül, mert nem vagyok egyik pasinak sem a macája, alkalmi kurvája, vagy valami...
Engem az zavar, hogy az EMBEREKET kritizáljátok, az, hogy a zenéjük kinek tetszik és kinek nem, hogy a klipjeik, dalszövegeik (amiket általában ugye nem is ők írnak...) szerintetek jók e, állati mellékesek!
Előzmény: Törölt nick (91)
Marla Creative Commons License 2003.10.17 0 0 93
Látom, neked is nagyon hiányzik valami... Ez nem a szexrovat, husi! Kapd el otthon anyucit végre aztán döngesd a p*csáját!
Előzmény: Törölt nick (88)
Gömbtatu Creative Commons License 2003.10.17 0 0 92
Ez mi ez a topik, vazzeg?
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 91
már megint mellétrafáltál ezzel a szépelgő nácizós dumával- mert mi nem a személyeket utáljuk, hanem az IMIDZSET amit a média csatornáin keresztül ismerünk, tudod ha valaki kiáll a bugyuta klippjével a közönség elé... az más kérdés hogy személyesen is dettó parasztok lehetnek, ez a médiás duma, hát vetek egy hátast magamtól, mintha michael jacksonról nyilatkoznék
fire in da disco

SZIVÁRVÁNYJÁRVÁYMÁRVÁYSZIVÁRVÁNYJÁRVÁYMÁRVÁYSZIVÁRVÁNYJÁRVÁYMÁRVÁYSZIVÁRVÁNYJÁRVÁYMÁRVÁYSZIVÁRVÁNYJÁRVÁYMÁRVÁY

Előzmény: hooligirl (89)
zeuszka Creative Commons License 2003.10.17 0 0 90
ezek után el sem tudom dönteni, hogy hooligirlbe, vagy inkább HOOLIGIRLbe legyek szerelmes, kemény dió
Előzmény: hooligirl (89)
hooligirl Creative Commons License 2003.10.17 0 0 89
Beszaladt mindenki a csőbe rendesen! Ketten vagyunk, és ez komoly! Van HOOLIGIRL és van hooligirl... Nekem spec még nem volt meg egy sem, HOOLIGIRL sem kurva, ahogy én ugye ismerem, és mielőtt még elindulna, hogy akkor biztos a csajokra bukunk, közölném, HOGY NEM! És nem azért nem voltak meg, mert a sötét is visítva menekülne, ha meglát! Vajon mivel fogtok még előjönni? NEM HOMOKOSOK A HOOLIGANS TAGJAI! Bár szerintem nagyon valószínű, hogy azért írtok ilyeneket, mert a tolerancia morzsája sincs meg bennetek. HÁL ISTENNEK, FÉRFI A TALPÁN AZ ÖSSZES SRÁC!!!! Jobb lenne, ha gondolkodnátok is, mielőtt leírtok valamit. Nem azt mondom, hogy szeresse mindenki a Hooliganst, mert a rét is attól szép, hogy különböző virágok vannak rajta, de TOLERANCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jelentkezzen az, aki különben tartja magát attól, hogy valakit ismeretlenül fikázni mer, csak mert tudja, hogy nem lesz következménye. Ha magadra ismertél, gondolkozz el rajta: ember vagy, vagy egy primitív náci csökevény, akinek csak az a szép és jó, aki neki tetszik!
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 88
na igen, hooligirl, homályosíts már fel, akit csak leszoptam, azt akkor kritizálhatom? igen? nem, vagy csak ha lenyeltem a gecit? esetleg csak ha szétkente az arcomon?

SZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNY

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 87
nem, nem rosszul emlékszem, a vss...


azok voltak meg análba..csak nekik minden lemezük zseniális :-(((
hát én is rosszul választom meg a partnereim :-(((

SZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNY

_Tsaba_ Creative Commons License 2003.10.17 0 0 86
Hát lehet, hogy a szövegek gagyik....hmm igen azok is.
De zeneileg nagyon ott vannak, és olyan élő bulit tudnak nyomatni, amilyet nem sokan idehaza! Bazzz inkább Hooligans, mint INFLAGRANTI!

Igazi élő zenészek, én már ezt is értékelem!!:)

Supernovablaster Creative Commons License 2003.10.17 0 0 85
Már megvoltak mind, ők is a Prosztatamasszázs Intönesönel Kláb tagjai, rendszeresen stimuláljuk egymás mirigyeit, de dumcsizni nem nagyon szoktunk, többnyire mindenkinek tele van a szája.
Előzmény: Fötyelmuci Purdi (83)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 84
a jó dolgok NAGYMÉRETŰEK..

SZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNY


tipikus a primitív emberektől, az érveiddel nem tudnak mitkezdeni, az intelligenciád ócsárolják
img src mennyi ész kell hozzá

SZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNY

Előzmény: Mószer Aranka (81)
Fötyelmuci Purdi Creative Commons License 2003.10.17 0 0 83
Gyíkjukat akkor közvetlenül...
Előzmény: Supernovablaster (82)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.10.17 0 0 82
Én speciel már voltam Hooligirl-Hooliboy koncerten, többször is, lemezüket is tették már be a közvetlen közelemben, gyíkok és kész.
Emberileg biztos jó arcok, mert isznak és drogoznak és nőznek.
Előzmény: HOOLIGIRL (71)
Mószer Aranka Creative Commons License 2003.10.17 0 0 81
Ne erőlködj szivi ilyenekkel, mint képferakás! Ahhoz egy kis sütnivaló is kéne!
Előzmény: Törölt nick (79)
kíber Creative Commons License 2003.10.17 0 0 80
Akkor most HOOLIGIRL = hooligirl??
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 79
béna a nicked fókabébi
és rossz a felfogásod

SZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYJÁRVÁNYMÁRVÁNYSZIVÁRVÁNY

SZIVÁRVÁNYMÁRVÁNYJÁRVÁNYSZIVÁRVÁNYJÁRVÁNYMÁRVÁNYSZIVÁRVÁNY

Előzmény: Fötyelmuci Purdi (77)
zeuszka Creative Commons License 2003.10.17 0 0 78
jézusom, csak nem még seggre is mentél nyelvvel??
Előzmény: HOOLIGIRL (75)
Fötyelmuci Purdi Creative Commons License 2003.10.17 0 0 77
Zavaros az agyad, kiscsibém!
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 76
persze, mi sem normálisabb és értlemesebb mint egy kiöregedett hardrock együttest védeni egy online fórumon óvodás érvekkel, hogy mi nem is ismerjük, hahahaha, ha nem dugott valaki seggbe akkor nem kritizálhatom, értsem ezt úgy?

SZIVÁRVÁNY MÁRVÁNY JÁRVÁNY SZIVÁRVÁNY JÁRVÁNY MÁRVÁNY

Előzmény: HOOLIGIRL (71)
HOOLIGIRL Creative Commons License 2003.10.17 0 0 75
Húúú. Lehet, hogy elhamarkodottan írtam a normális emberekről, mert látom a kultúra azért náluk is dúúúúúúl! Sorry!
zeuszka Creative Commons License 2003.10.17 0 0 74
anál is volt?
Előzmény: HOOLIGIRL (71)
Mószer Aranka Creative Commons License 2003.10.17 0 0 73
Mondhatnánk "fire a bugyimban"...
Slint Creative Commons License 2003.10.17 0 0 72
Ördög Picsa

Előzmény: HOOLIGIRL (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!