Keresés

Részletes keresés

Olcsi2 Creative Commons License 2004.01.01 0 0 83
Ez a Hanoi tornyok jatek kicsiben, at kell pakolaszni mindent a masik oldalra ugy, hogy sohasem lehet kisebb atmeroju a nagyobb atmeroju alatt. Ha igy pakolaszol, nem dol Rad a barlang. Most hogy meg mar a szabalyokat is tudod, ket perc alatt menni fog.
Előzmény: Soltaire (82)
Soltaire Creative Commons License 2004.01.01 0 0 82
Hy!

Elakadtam. Levitt a Sith főnök, meg a luvnya a sírba, hogy szerezzem meg a kardot és a csillagtérképet. Eddig oké is, de eljutottam egy terembe, ahol 3 oszlop van. Fénykrikákat kell pakolászni, de mindig rámszakad a barlang. Ötlet, megoldás??

HELP! :)

ToMa82 Creative Commons License 2003.12.28 0 0 81
Köszi a segitséget! egyébként hogy lehet a consolt elöhivni? mert az .ini- EnableCheats=1 nem mükszik :-( Tudom nem kéne csalnom de Malakot sehogy nem tudom legyözni:-(
PiszkosFred(DMFC) Creative Commons License 2003.12.27 0 0 80
Pont most irtam ezt a SG foruman ;]]]

"Egyébként marhajó gátlástalan gonoszként játszani. Nagyon jók a provokációk szövegei, és ha magaddal viszed HK-t, aki szintén nem egy szent, akkor neha ki lehet nyulni a szituhoz hozzáfuzott szövegein. Ha jedi a harmadik tars, azok meg folyamatosan fogjak a fejuket, hogy ojaj ezt nem kellene eheh. Mindig felek, hogy eccer megunjak, es elmennek a francba, otthagyva a bandamat... ;]"

Előzmény: -Szabcsy- (78)
Olcsi2 Creative Commons License 2003.12.27 0 0 79
Azert 30 oraba tobb fer bele, mint ket es felbe... :) De a lenyeget tekintve igazad van, egy olyan RPG, amibe nem sajnaltak sztori szinten is idot fecserelni.
Előzmény: -Szabcsy- (78)
-Szabcsy- Creative Commons License 2003.12.27 0 0 78
Na végig nyomtam light oldallal :-)

Azért nem semmi, hogy történet szempontjából, merem állítani, hogy bármelyik SW filmet leveri. Intrikák, árulások, stb....
Nem ilyen kis nyálas romantikus történet :-)
Most nekifutok egy dark-os karakterrel, már csak a beszólások miatt :-)

A Sith képzést lehet utoljára hagyni? (mikor már tudod hogy te vagy Revan, akkor menni a 4. bolygóra a Sith képzésre...., csak a poén kedvéért :-),pl: itt volt 3 éve Revan Sith mester...jah hajolj meg szépen előttem, mert visszatéertem :-) )

Szabcsy

Előzmény: PiszkosFred(DMFC) (77)
PiszkosFred(DMFC) Creative Commons License 2003.12.27 0 0 77
Ja, valaszolni kell 5 kerdesre. Ez amolyan "felmondani a lecket" a tanarbacsinak dolog. Ha sikerul mindegyiket, akkor keszitened kell egy fenykardot, ami nem lehet gond. Aztan meg kell tisztitanod a gonosztol a kulso teruleten levo egyik szent helyet. Itt egy korabbi tanitvany fogad, aki atallni keszul a sotet oldalra. Ha diplomata vagy, akkor gyozd meg es kesobb beall a csapatodba, ha a tettek embere vagy, akkor usd le es jelentsd hogy menthetetlen volt...

Kozben egy gyilkossagi ugybe is belecsoppenhetsz mellekkuldeteskent, ket fel, ketfele verzio, egy hulla, dontsd el ki a gyilkos. Beszelj veluk mindenrol, majd kozben konzultalj az ugy kivizsgalasara kuldott jedivel is.

Ha kesz, akkor nyomas vissza, es kapsz egy komolyabb feladatot, immar padawankent talan...

Előzmény: ToMa82 (75)
-Szabcsy- Creative Commons License 2003.12.26 0 0 76
Háát régen volt már....
1. kérdésekre kell válaszolni (nincsenek érzések, csak béke, stb..) - itt érdemes jegyzetelni..
2. fénykard készítése
3. sötét hely kipurgálása :-)
Ha nem jól emléxem akkor bocsi
Szabcsy
Előzmény: ToMa82 (75)
ToMa82 Creative Commons License 2003.12.25 0 0 75
Szevasztok! Segitségre lenne szükségem. Mikor megérkezek a jedy kiképzöbe, mi a feladat?
Az oktato mindig elküld hogy még nem vagyok kész a tesztekre. :-((((
igy nem lehetek dzsedi????
Lord Sage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 74
4
Előzmény: DIAVOLO (72)
Vahren Creative Commons License 2003.12.22 0 0 73
SPOILER:

Rancor:
Én először rádobtam pár frag gránátot (eldob - visszarohan ) módszerrel. Ekkor kb a felére lement az életerje, utána kér poison gránát után megmérgeződött és kipurcant.

---

Jó ez a játék, le tudja kötni az embert.

Előzmény: leber (71)
DIAVOLO Creative Commons License 2003.12.21 0 0 72
Hi!Hány cd-s a game?
Előzmény: Vahren (70)
leber Creative Commons License 2003.12.19 0 0 71
hi

RANCOR SPOILER:

a szmötyi (synthetic odour) leírásában szerepel, hogy a szaga hasonlít a rancor által kedvelt kajához (vagy ilyesmi).
teendő: a teremben van egy kupac hulla, oda kell berakni egy frag gránátot, majd utána egy adag szmötyit - máris indul a videó :-)

üdv,
rebel

Előzmény: demate (68)
Vahren Creative Commons License 2003.12.18 0 0 70
Igen! Végre nekem is megvan. Megérte rá várni.
Olcsi2 Creative Commons License 2003.12.17 0 0 69
Nem nagyon talaltam en sem infot ahhoz a kerdesre, viszont - angol tudassal - eleg egyertelmu a helyes valasz mindket termial kerdeseire (foleg, mert egymast kizaroak a valaszok).
Előzmény: demate (68)
demate Creative Commons License 2003.12.17 0 0 68
SPOILER: Rancoros problémára az egyszerűbb út:
Mivel a csatornákban (sewer) elég sok aknát szórtak szerte-széjjel, mire ideérsz tekintélyes mennyiség kell hogy legyen nálad (recover überrulez). Fogsz egy Scoundrelt (a főszereplőt vagy Missiont) és álcázva (stealth) megszórod a Rancor és a bejárat közti területet Minor Frag Mine-al. Ezek után egy lövéssel felhívod magadra a figyelmet, majd halálos nyugalommal megvárod, míg az okostóni elkezd átgázolni a szeretetcsomagokon. Ha mindent jól csináltál pont a lábaid elé hajtja a fejét. A fel nem robbant aknákat felszedegeted és kész.

Ami ebben nem tetszik, hogy találtam egy synthetic odour-t, amit valami "egészségtelen dologra" (frag granade) kenve, meg kellene ennie, majd purc. De nem tudtam használni. Ezért lett belőle ez az aknásítós taktika. :-(
Tudja valaki, hogy hogy vagy hol lehet felhasználni ezt az syn. odour-t ?

Másik: Dantooine-on Star Forge-os barlangban keletnek mentem, ahol megzakkantottam egy droidot, majd a terminálnál válaszolni kellett valamilyen Death Seed-es kérdésre. Erre van valahol info a játékban ?

Előzmény: Atcom8 (29)
part Creative Commons License 2003.12.15 0 0 67
üdv!

van egy kis gondom a játékkal.
akármilyen peccs van fenn/vagy nincsen lefagy a játék.
ha visszatöltöm a kimentett játékállásokat 20 mp-en belül kifagy és az oprendszert is magával rántja.:(
lebutítottam a grafikát, tettem fel új video drivert, directx-et, és ugyanúgy csinálja a szarságokat.
nem tudok vele emiatt játszani, pedig tök jó kis játék lenne.
ötletek ezzel kapcsolatban?

Olcsi2 Creative Commons License 2003.12.13 0 0 66
Na, Malak is befalcolt... 37 ora. Perzse scoundrel/sentinel parositasban a legkellemetlenebb gondolom a vegso utkozet. Nana, hogy en ezt valasztottam, heh.
Olcsi2 Creative Commons License 2003.12.12 0 0 65
Akkor asszem nekem is meg kene lepnem azokat a szinteket... Mar vagy 5 level bennuk van lepes nelkul, ugy nem csoda, ha gyengek, hehe. Neki is esek.
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.12 0 0 64
akkor megnyugodtam, mar aszittem velem van valami baj, de en is siman atvagtam magam rajtuk. Mondjuk nem nagyon alltam meg sehol, meg mire odaertem mindenki 20. szintu volt.
Előzmény: Gundark (63)
Gundark Creative Commons License 2003.12.12 0 0 63
Pedig 24 25 körüli lett nekem is. Pedig nem is sok questet hagytam ki, talán úgy 5 öt. SPOILER Ami a végét illeti én mindíg viszek magammal valakit mandalori páncélban az remekül ellövöldöz rájuk és ők is elvannak vele, én meg addig tudok gyakni :) De a sötét oldalon harcolni ellenük szerintem jóval nehezebb. Amikor light vótam pikk pakk levertem mindenkit és mehettünk ünnepelni,de amikor a végén Bastila "meggyőzött" és elfogadtam hogy én lettem vótam Revan, akkor szépeket szívtam ugyanazok az ellenfelek ellen. Bár így meg én lettem a világ ura :) Bár egy kicsit kevésnek találtam az engem éljenző katonák számát. Lehetett volna mondjuk legalább 2 légiónyi. :)
Olcsi2 Creative Commons License 2003.12.12 0 0 62
Egy honapja van mar...
Előzmény: DIAVOLO (61)
DIAVOLO Creative Commons License 2003.12.12 0 0 61
Üdv mindenkinek!
Nem tudja valaki mikór jelenik meg pc-n a játék?
Olcsi2 Creative Commons License 2003.12.11 0 0 60
A minusz es pluszminuszos lapokat kesobb szerzed/veszed csak meg, az elejen ilyen nincsen. Ne aggodj, jonnek majd azok is.

kicsi SPOILER!!!!
En mar a Star Forge-on jarok (a 24 oras vegigjatszast tovabbra sem ertem, tokoles nelkul 35 ora mar a jatekido... talan PC-n rovidebb?? ;), Malak rameresztette a sok sötet Jedit es Jeditanoncot, hat nemtom, bizony most eloszor nehezemre esik a tovabbmenetel. Van itt valami jo taktika?? Igaz, be kell valljam, nem ugrottam szintet regen, mert a szintlepeseket kritikus harcok kozben szoktam abszolvalni (az eletero regeneracio miatt). Lehet, hogy tul alacsony szintuek igy a sracok?? Vagy van valami jo taktika? Altalaban Jolee-val es Juhani-val nyomulok.

SPOILER vege.

Előzmény: wired (59)
wired Creative Commons License 2003.12.11 0 0 59
de ugye - jelű lapok az elején még nincsenek? nyugtasson már meg valaki, hogy így van, mert én egyszerűen nem látom azt a lehetőséget, hogy a side deckbe - lapot tegyek..
Előzmény: Törölt nick (57)
EverIce Creative Commons License 2003.12.11 0 0 58
Nekem, meg P4 2.4, 1024 mb ram és Radeon 9700 Pro. 1024*768 4*AA, 8*AO filter és bizony néha szaggat. Eddig semmivel nem volt problémám. Kipróbálom majd, hogy ha leveszem az AA meg az AO*t. Mindenesetre azért kicsit durva a gépkövetelmény.
Előzmény: Gundark (50)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 57
olyan, mint a 21, csak 20:) Aki kozelebb van a huszhoz az nyer, aki atlepi az vesztett. 3 kort kell megnyerni. A lapjaidbol amik fent vannak letehetsz koronkent egyet, de nem muszaj. Tehat ha pl kijon 17, akkor leteszel egy +3-at, maris 20ad van, ha neki nem jon ki pont 20, akkor nyertel, salala.
ha kijon 23-ad, akkor letehetsz egy -3-at, igy is 20-ad lesz, ha neki nem jon ki pont 20 nyertel, salala.
Ha 17-nel leteszel egy +2-t, akkor 19-ed lesz, ilyenkor erdemes a stay-re, vagy standre, vagy mire nyomni, hogy ne kapj tobb lapot. Ilyenkor akkor nyersz, ha neki kevesebb van, mint 19, vagy atlepi a 20-at. Ha 20-a van nyert, ha 19-e, dontetlen.
Előzmény: Soltaire (56)
Soltaire Creative Commons License 2003.12.10 0 0 56
Hali!

Valaki elmondhatná a kártyajáték szabályait :) Nem értem sajnos... Helyette az arénában csináltam pénzt magamnak :)

Más. Lesz vajon magyarítása a cuccnak?

Olcsi2 Creative Commons License 2003.12.03 0 0 55
24 ora?? wow, akkor gondolom majd mindent kihagytal a fosztorin kivul, mert maskepp lehetetlennek tartom, ugyanis eddig en sem tokoresztem a missziokon kivul semmivel (azokat viszont kivetel nelkul megcsinalom) es az uccso save fileom 30 ora felett van.
Előzmény: Törölt nick (52)
mchaals Creative Commons License 2003.12.03 0 0 54
Én még csak 14 óra küröl járhatok, pedig már 1 hete nyomom :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!