Keresés

Részletes keresés

netinfo Creative Commons License 2009.12.10 0 0 272

Kedves StMiklós!

 

Nagyon köszönöm, ez nagyon szép gép és árban is jó! Hálás vagyok a segítségért. Azt hiszem ez kényelmesebb használat lenne, mint a Gigabyte (bár az is nagyon tetszik) a billentyűzet megléte-hiánya miatt és hát a képernyő is jóval nagyobb.

Köszönöm!

 

 

StMiklos Creative Commons License 2009.12.10 0 0 271
Szevasz!
Ma jártam egy bolond nagy áruházban, és ezt láttam /fogtam/, aranyos, pici, jól látható mert 7"-os, semmi szokatlan nincs benne Windows-os /láttam Linuxos változatban is a neten, az olcsóbb volt/.
http://209.85.135.132/search?q=cache:hy8xX_r8qqEJ:www.xstore.hu/laptop-asus-eee-pc-701sd-7--xphome-feher-02613+asus+eee+7&cd=13&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a
Szaglászd körül, lehet ez lesz jó Neked.
Üdv: StMiklos
Előzmény: netinfo (267)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2009.12.09 0 0 270

>Honan lehet leszedni a pdá-hóz MSN-t meg Skype-t ??Meg programokat??

>És hogy kell felrani rá??Vagy ez hogy működik??

 

Ezt mind nem fogom megválaszolni Neked.

 

Ezt a progit keressed meg. fringWinMob.cab

Fut WinMobile 6.1-en.

Fring-Skype_Messenger_egyben

 

Felmásolod a telcsid mem kártyájára ActiveSync-en USB kábelen keresztül, és a PDAról pl. Start/Programs/File Explorerrel rákeresel a fenti cab-ra, és elindítod (ráböksz). Ne a Main Memoryba telepítsd, hanem a Storage Card-ra.

 

Először mindegyiken megadod a felhsználónevedet, jelszódat, ő elmenti, és utána belép mindegyikbe.

 

De előtte olvassál pár napig itt:

www.i900.eoldal.hu

Előzmény: scent (265)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.09 0 0 269
Szevasz!
Ennek sincs/!/ külső billentyűzete, az eredetileg kérdezett típusnak se volt, én annak sokkal jobb belsővel /mert az kevésbé látható/ rendelkező változatát ajánlottam.
De ha napi használatra kell /ahogy én gondolom/, akkor mindenképpen hardweres billentyűs változatot javasolnék, ezek /ha a fényképen nem is látszik/ szétcsúsztathatók, és akkor van normál billentyű.
Ezen irányban keressél..
Üdv: StMiklos
Ha találok valamit, jelentkezem..
Előzmény: netinfo (267)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.09 0 0 268
Szevasz!
Itt kezdj nézelődni, ca. 800 hasznos program van itt, linkkel együtt, érdemes bogarászni, meg ha nézed a fórumot sok ötletet találsz ott..
Konkrétan amit kérdeztél, nem tudom, én ilyesmit nem szoktam PDA-val /X500+/
http://sympda.info/infusions/pro_download_panel/download.php
Üdv: StMiklos
Előzmény: scent (265)
netinfo Creative Commons License 2009.12.09 0 0 267
nagyon jónak találom az Általad ajánlott készüléket:) Annyi kérdésem lenne, hogy ennek is van külső billentyűzete vagy érintőképernyős? Illetve előny-e a külső billentyűzet a használat során, melyik a felhasználóbarátibb? (mert úgy látom az új PDA-k inkább csak ceruzásak/érintőképernyősek)
Előzmény: StMiklos (260)
kismisko Creative Commons License 2009.12.09 0 0 266
HTC vagy Gigabyte PDA, ki melyiket ajánlja és miért?
scent Creative Commons License 2009.12.08 0 0 265
Sziasztok.

Pdam: Eten X600
windows mobile 6.1 van rajta.
Honan lehet leszedni a pdá-hóz MSN-t meg Skype-t ??Meg programokat??És hogy kell felrani rá??Vagy ez hogy működik??

Elérhetöségeim:

MSN: zotya12@msn.com
E-mail: t-zotya@freemail.hu


Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv: Scent
netinfo Creative Commons License 2009.12.08 0 0 264

Szia!

 

Hálás köszönetem a gyors és hasznos segítségért! Utánanézek ennek a típusnak, tul.képp a munkájához van egy program, amit a PDA-n tudna használni tul.képp minden nap-háziorvos beteglátogatás során. Jelentkezem, ha még további kérdés (biztos lesz:) merül fel. Szép estét!

Előzmény: StMiklos (260)
Herder Creative Commons License 2009.12.07 0 0 263
Tisztelt Fórumozók!
Navigációra PNA-t használok, de kaptam egy külső Bt-os GPS vevőt. Szeretném kipróbálni egy PDA-val. Mennyire "előkészítés" (idő ) igényes egy PDA használata navigációra az első bekapcsolás, mármint az utazás megkezdése előtti teendőkre gondolok és útközben pl. megállás - út folytatása? lehet hogy ez csak számomra egy alaptalan föltételezés, de a PNA ugye egy kissé elkényelmesíti a fölhasználót. Ja, és még soha sem használtam PDA-t! A naviszoft i-Go 8 és egyenlőre nem lenne más rajta.
StMiklos Creative Commons License 2009.12.06 0 0 262
Szevasz!
Ez úgy működik, hogy nekiállsz az interneten megfelelő fórumokban keresgélni, és ha már tudsz kérdezni, akkor felteszed.
Mert ha valaki mégis válaszolni akarna Neked, akkor sem tudna, mert nem tudja milyen készülék és azon milyen Oprendszer fut. A variánsok száma elég nagy.
Üdv: StMiklos
Előzmény: scent (261)
scent Creative Commons License 2009.12.06 0 0 261
Sziasztok.

Honan lehet leszedni a pdá-hóz MSN-t meg Skype-t ??Meg programokat??És hogy kell felrani rá??Vagy ez hogy működik??

Elérhetöségeim:

MSN: zotya12@msn.com
E-mail: t-zotya@freemail.hu


Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv: Scent
StMiklos Creative Commons License 2009.12.06 0 0 260
Szevasz!
Bogarásztam, amit itt találtam egy klasszissal jobb, mint amit Neked ajánlottak.
Processzor: 200 helyett 528MHz, a RAM, minden PDA rákfenéje, nagy átlag 64, ebben 128MB.. Órási különbségek, ettől már ez igen jól használható, képernyője is nagyobb, igaz csak 2,8-as, de azért azzal már el lehet lenni, ezeken túl mindent tud, amit egy jobb PDA-tól el lehet várni.
http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=41299
Üdv: StMiklos /ha kérdésed van és tudok, válaszolok/
Ui: Ma már szinte minden PDA-ba be van építve a fényképező és a GPS, és ha már ott van akkor csak a fenti paraméterekkel lehet igazán használni is.
Előzmény: netinfo (257)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.06 0 0 259
Szevasz!
Nekem másfajta PDA-m van, de a gondok olykor közösek. Mint megszállott ROM cserélgető, szoftver próbálgató, javaslok egy HardResetet, de előtte ments le mindent ami értékes!
Ehhez ennyit sikerült Neked felkutatni:
" A készülék a kézikönyben leírt módon nem hard-resetelhetõ. Szerencsére a Clear Storage alkalmazást elindítva ez megoldható, de erre nem a kézikönyből jön rá az ember... "
Próbálj ezen a nyomon elindulni.. Google..
Üdv: StMiklos
Előzmény: kóbizoli (256)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.06 0 0 258
Szevasz!
Meg kéne fogalmazni, mire szeretné használni..
Magánvélemény: képernyője szerintem kicsi /nekem 2,8-as van, de olykor olvasási gondjaim vannak/, processzora, a gép sebessége a legkisebb ami ma a piacon kapható, ha szeretne rá, mert van hozzá türelme/affinitása/kisérletező kedve különféle programokat pakolni, akkor hamar rájön, hogy igen lassú, de ismétlem, ezek az én szempontjaim.
Üdv: StMiklos
Előzmény: netinfo (257)
netinfo Creative Commons License 2009.12.03 0 0 257

Kedves Fórumozók!

 

Férjemnek szeretnék vásárolni egy PDA-t. Az ASUS 526-ost ajánlották nekem egy üzletben, de én totál laikus vagyok a témában. Milyen szempontok alapján válasszak? (van külön GPS-ünk, ill. digit. fényképezőgép is, tehát nem feltétlenül szüksége,s hogy ezeke be legyenek építve.) De mondom , teljesen laikus vagyok. Kérem segítsetek!

kóbizoli Creative Commons License 2009.12.02 0 0 256
Üdv mindenkinek. Tudna segíteni valaki a problémám megoldásában? Vettem egy használt Qtek 9100 as pda-t és vannak vele problémák, a menüből hiányzik a kamera ikonja, nem játszik le videókat csak egy másodpercet az elejéből és még a franc sem tudja mi jön még elő. Lehet, hogy rosszul sikerült Rom buhera van a dolog mögött. Nem kaptam hozzá semmi telepítő CD-t ha valakinek tudna valami okosat megköszönném.
tantoknife Creative Commons License 2009.11.30 0 0 255
Sajnos elég nehézkesen mennek ott is a dolgok ott is, sajnos csak időnként
vannak kódok kitéve egyes oldalakon, amit utánna megjelenítenek , többen letöltenek ...aztán megint csönd.
Nekem ez anynira nem jön be, úgy hogy inkább 100 usd-vel olcsóbb PDA-t
vagy telefont veszek WM 6.1 vagy 6.5-el , és befizetem a szoft árát .....
Tanto
Előzmény: asztalravissza (254)
asztalravissza Creative Commons License 2009.11.30 0 0 254
Ahogy én láttam igen...
Előzmény: tantoknife (253)
tantoknife Creative Commons License 2009.11.21 0 0 253
..... amit adtál oldalon ... jól látom, van készen a nevezett softhoz ........?
Tanto
tantoknife Creative Commons License 2009.11.21 0 0 252
farkzoli:
a megadott link a hardware vagy soft ügyében ér ?
anto
farkzoli Creative Commons License 2009.11.21 0 0 251
Úgy látom wm5, wm6-os gépeket sorolt fel.
Ezek jellemzően (windózos) telefonos pda-k lesznek.
Hogy kell-e bluetooth, wifi, hsdpa modem, fizikai bill., ezeket neked kell eldönteni. Gyártónak a HTC-t ajánlanám, a legjobb vasakat készíti windóz mobilra. Érdemes a használtforgalomban szaglászni, remek állapotban, töredék áron kaphatsz ilyen herkentyűt.
Én ilyet vettem tavaly az új ár egyötödéért, most is penge.
De én már undorítóan sóher vagyok :-))
Virtuális bill-ből van 1-2 nagyon jó, de a gyári windózé szar. Pl. Fingerkeyboard. Ingyenes és tud magyarul is. Az én tapasztalatomban gyorsabb és praktikusabb, mint a fizikai qwerty a telón, hónapok óta nem nyitottam szét.
A szervízekről fingom sincs, de addig jó nekem...
Egyébként nézz körül a lejjebb linkelt lapon, ott a Pleco :-))
Előzmény: tantoknife (249)
tantoknife Creative Commons License 2009.11.21 0 0 250
Ja ...és tőlem aztán lehet gombos is ...csak működjön.
Tanto
tantoknife Creative Commons License 2009.11.21 0 0 249
Hello farkzoli
A szoftver fejlesztője ezt írja

"Suggested Models
Windows Mobile
Smartphones: HTC (Touch Series, Verizon XV6700/XV6800/XV6850/XV6900, AT&T Tilt / FUZE, T-Mobile Wing, Sprint Mogul), Palm Treo Pro / 800w, Samsung Epix / Omnia."

A kérdés az, hogy az itthoni szervizek , az itthoni sorozatok ismerete alapján ..... meg egy rakás infó alapján mit ajánl egy hozzáértő. Valahol emiatt néztem be ide.
Egyesek pl. a virtuális bill.-ről rosszat mondanak .... melyikben működik profi módon...vagy csak megszokás dolga ?

Egyébként a soft nyelvi tanuláshoz használatos, és a PDA elsősorban ahhoz kell.
A WIFI meg egyéb kütyű akkor kellene, ha nem nagy felárral az is benne lehet.

Igy esetleg ...mi tudsz ajánlani, okosítani ......

Tanto
Előzmény: farkzoli (248)
farkzoli Creative Commons License 2009.11.21 0 0 248
Elég kacifántos a hsz-ed :-)
Gyakorlatilag minden pda-ban van érintőképernyő, karakterfelismerés, virtuális billentyűzet. Így nem lehet szűkíteni a kört.
Rossz helyen keresgélsz...
Előzmény: tantoknife (247)
tantoknife Creative Commons License 2009.11.21 0 0 247
Keresek PDA gurut (1) és crack mestert (2), elsősorban Budapesten.
A (1) PDA iránya, amiben ELSŐSORBAN gondolkodhatok:
érintőképernyős, irásfelismerős Palm vagy Win Mbile -t támogató HP vagy ..... ennek oka, hogy az arra telepítendő soft gyártója ezeket jelölte meg céleszközökként.
(2)
Kellene konkrét segítség, amit nem viszonzatlanul kérek.
Megadom a nyelvtanuló soft nevét, és azt cr.ckelve, működésképesen feltenni az (1) pontban az általa vagy más által javasolt, majd általam beszerzett
PDA-ra.
Tanto
ltz-400 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 246
Megoldódott.
Előzmény: ltz-400 (244)
ik26310 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 245
Az lenne a kérdésem,hogy miután feltettem az igo 8 at a pda-ra,miért nem engedi visszatenni az igo6ost?

ltz-400 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 244

Sziasztok !

 

 Véletlen le töröltem a windowst az asus P 527 pda-ról ,tud-e valaki segíteni hogy tudom vissza tenni .

 Előre is köszönöm: Yeti

z1000laca Creative Commons License 2009.09.28 0 0 243

Üdv :)

 

egész kicsit off topic leszek, bár más topicot nem találtam ahol hasonlóról folyna a csevely.

 

Azt szeretném megoldani, hogy van egy gprs es _nokia_, és BlueTooth on board :)

 

meg van egy laptop amin BT onboard.

(csomozzuk össze) :)

 

 

azt már megcsináltam, hogy tárcsáz rendes vonalkapcsoltan /amarha/, de nem felhivni akarom a modemen a netet :) és jattolni,

hanem a gprs en át nem tul sok kilobájtot használgatni.

 

ugyanez a megoldás kene egy kolegámnak is, akinek BT-s pda ja van.

nyilván ezen is lehetne netezni akkor.

 

köszi elöre is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!