Keresés

Részletes keresés

Molaf Creative Commons License 2003.06.26 0 0 149
Akkor miért adták le mégis? ;)
Előzmény: sobresaliente (146)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2003.06.26 0 0 148
Télleg.
Már csak 1 lámpát kellett volna Szász arcába nyomni; azt +van az Andrássy 60. feeling.
(néha +kínálta volna cigivel)

Előzmény: Molaf (130)
Dominus Vobiscum Creative Commons License 2003.06.26 0 0 147
Miután minden kérdével lebőgött, minden, általa tényként tálalt ügyről kiderült, hogy hazugság, Juszt végső kétségbeesésében verette meg Szászt. Csak azt nem értem, mit nyomoz még a Salgó rendőrség. Ez a műsor Juszt beismerő vallomása volt, a tett elkövetése előtt.
Előzmény: tomp (136)
sobresaliente Creative Commons License 2003.06.26 0 0 146
Ténylegm ez a vallatás annyira félresikerült, hogy más megoldás már nem maradt: el kellett verni Szászt... Látok! Egy folyamatot látok! :)
Előzmény: tomp (136)
mmormota Creative Commons License 2003.06.26 0 0 145
Azt nem hinném. Ha már verésről esik szó, egy jeles ballib humorista kevesebbért nevelt meg egy zugfirkászt seprűnyéllel annak idején, mint amit itt Juszt elkövetett... :-)
Előzmény: Dominus Vobiscum (132)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 144
az ajtó felett meg egy kis gida trófeája:-))
Előzmény: Xlen (137)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2003.06.26 0 0 143
>

Ya!
(+azok a nyúlnevetések amikó zavarba vót; & ilyeneket szólt hogy ő csacsika, + butuska kérdéseket tesz fel. Langyi ez a Juszt?):-DDD

Szász szépen alázta; & az volt a szép hogy tényekkel.
Különben pölö a L.Cs.val mikor merne ez így beszélni; amit ma előadott?

Előzmény: Mekegi Petike (117)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 142
mindenesetre a szászban emberére akadt.
nem volt szívbajos,lazán elküldte a pébe a jusztot.
Előzmény: mmormota (135)
Molaf Creative Commons License 2003.06.26 0 0 141
"Én csak az az egy kérdést tettem volna fel még Jusztnak, hogy mindja, Juszt úr, ön tényleg ennyire hülyének nézi az embereket, hogy nem veszik észre, hogy ön most egy kormánymegrendelést teljesít, amikor mocskolódik?"

És akkor Juszt (jogosan) a bíóságra ment volna. Szász meg mint rágalmazó szerepelt volna ahírekben. Pontosan ezt akarta kiküszöbölni Szász a megveretéséig. Feltehetően akkor amiatt kezdett nem bizonyított vádakkal célozgatni a politikai ráhatásra.

Előzmény: Mekegi Petike (131)
Margarita Nyikolajevna Creative Commons License 2003.06.26 0 0 140
És ha csak Juszt lenne egyedül!
Előzmény: Mekegi Petike (131)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.26 0 0 139
Az viszont kiderült, hogy Jjuszt elvtárs "szakértelmét" az ÁVH-nál vagy a Csekánál is tudták volna értékelni... Már csak akkor lett volna hatásosabb az "intejú" (nevezzük inkább tényleg kihallgatásnak), ha a Terror Háza alagsorában forgatták volna, a "riport" szellemének leginkább megfelelő cellában... Ott, ahol az akasztófa is rendelkezésre áll... És a "riport" csúcspontja az lett volna, hogy Szászt a végén fel is akasztják, mint a nép ellenségét... Sőt, személyesen Juszt elvtárs hajthatta volna végre az ítéletet, hiszen kiérdemelte... Đ
Előzmény: boá (129)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 138
szörnyű volt,az tény.
Előzmény: Margarita Nyikolajevna (126)
Xlen Creative Commons License 2003.06.26 0 0 137
Akiről beszélsz, az a Juszt! :-)
Előzmény: Alexander the Great (134)
tomp Creative Commons License 2003.06.26 0 0 136
:)))
ja. megvan a forgatókönyv
készített a kis vadász egy gagyi riportot, amit inkább az archívumba tett volna, de Szász ragaszkodott a leadásához, ezért el kellett veretni.

Tényleg, valaki felvette?

Előzmény: Dominus Vobiscum (132)
mmormota Creative Commons License 2003.06.26 0 0 135
Szerintem bármely riportalanynak, Így Magyarnak is meg kell adni azt az elemi tiszteletet, hogy egy felkészült riporter tényeken alapuló, fröcsögéstől és övön aluli gyanusítgatásoktól mentes kérdéseire válaszolhasson.

Ha a riportalany valamiben sáros, akkor felkészülten, tényekkel kell sarokba szorítani.

Ez a homályos sejtetés, gyanusítgatás undorító. Azon alapul, hogy mindennel meggyanusítja ami csak lehetséges, beetetett kulcsszavakat villant fel, mint a Defend, majd csak ragad ennyi szrból valami a riportalanyra.

Előzmény: Alexander the Great (125)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 134
azon sem lepődtem volna meg ha egy asztali lámpával világították volna a szász arcát és a háttérben pedig egy nyaknélküli,napszemüveges pofa állt volna az ajtóban:-))
Előzmény: Molaf (130)
Molaf Creative Commons License 2003.06.26 0 0 133
Magyar Bálint politikus. Szász nem.
Előzmény: Alexander the Great (125)
Dominus Vobiscum Creative Commons License 2003.06.26 0 0 132
És ezekután Juszt megverette szegény Szászt?

Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.26 0 0 131
Nu ja, minden esetre valaki elverte Szász rendesen... De nem én látok folyamatot, hanem Medgyessy Péter, őt kell megkérdezni, hogy itt milyen összefüggéseket lát! :)

De tényleg, ez a Juszt ma annyira ciki volt, hogy a lóláb már ennél jobban ki sem lóghatna... Benfentes információk, amik a pénzügyminisztériumból származnak. No meg Keller elvtárs úgynevezett "kiszivárogtatásai"... Én csak az az egy kérdést tettem volna fel még Jusztnak, hogy mindja, Juszt úr, ön tényleg ennyire hülyének nézi az embereket, hogy nem veszik észre, hogy ön most egy kormánymegrendelést teljesít, amikor mocskolódik? Én meg azt kérdezem, hogy tényleg ennyi hülye van ebben az országban, aki nem látja, hogy Juszt elvtárs, mellesleg igen jó közpénzekért dolgozik a kormánynak, hogy azokat az embereket, akiket Medgyessy elvtársék le akarnak vadászni, mert útban vannak, ő becserkéssze és falhoz állítsa...

Előzmény: Margarita Nyikolajevna (122)
Molaf Creative Commons License 2003.06.26 0 0 130
Ti már láttatok olyan riportot, ahol folyamatosan a riportalany arcát mutatják full ráközelítéssel?

Szerintem csak a filmekben használják ezt a megoldást a kihallgatásokkor.

Miért állt érdekében Jusztnak, hogy egy "törvényszéki tárgyalás" típusú vitába próbálja belekényszeríteni Szászt?!

boá Creative Commons License 2003.06.26 0 0 129
Összegezve, számomra ebből semmi előremutató nem derült ki.
Az is igaz, hogy a legártatlanabb embert is ki lehet készíteni ezzel a módszerrel...
BigGreen Creative Commons License 2003.06.26 0 0 128
Ja, ez jó. Kihallgatta... Szinte kihalgatta. De a kihallgatásba milyen jó tucatnyszor beleégni. :)
Előzmény: Xlen (106)
Xlen Creative Commons License 2003.06.26 0 0 127
Pont ezt írtam már korábban a topicban.
Előzmény: Alexander the Great (125)
Margarita Nyikolajevna Creative Commons License 2003.06.26 0 0 126
Na igen. Kár, hogy valszeg nem jutott el az agyáig.

És a végén az a fél perc, amikor mutatták, hogy visszadobta a mikrofont, majd az üres fotel! Istenem, micsoda kis szánalmas, hatásvadász trükk! Még akkor se jött volna be, ha nem lett volna az egész "interjú" átlátszó és ócska. :DDD

Előzmény: Alexander the Great (109)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 125
remélém juszt csinál még pár ilyen riportot.
remélem magyar bálintnak is így fog nekirontani.
Előzmény: tomp (124)
tomp Creative Commons License 2003.06.26 0 0 124

Az már előre meg lett beszélve...
Egyébként szerintem juszt teljesítményét látva, inkább neki kellett volna megtiltania a riport leadását.
Bár nem csodálkozom a teljesítményén.
Amikor pár hete a kéményseprőket akarta tökön rúgni, mert kéményseprési dij néven havi száz forintot számláznak, és nem is seprik a kéményt, csak ellenőrzik az átjárhatóságát. Se....fej.

Előzmény: Alexander the Great (119)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 123
asszem két beírás között van valami várakozási idő,de nekem még nem írta ki.menj a t.szerkesztőség topicba,ott biztos tuggyák.
on

nem ködösített hanem nem válaszolt.kész.egyébként a juszt megmondta mennyit keres,tehát a kérdés eleve felesleges volt.

Előzmény: boá (121)
Margarita Nyikolajevna Creative Commons License 2003.06.26 0 0 122
Mér, még nem vetették be? :D
Előzmény: Mekegi Petike (117)
boá Creative Commons License 2003.06.26 0 0 121
ködösítésnek látszó manőver =/= nem válaszol

UFF
Technikai kérdes: mit jelent az, hogy
"FIGYELEM!
Nem telt le a várakozási idő"
Milyen várakozási idő?

Előzmény: Alexander the Great (115)
Inspector E. Morse Creative Commons License 2003.06.26 0 0 120
A Pulitzer-díjtól elég messze volt ez a teljesítmény. Bár jól szórakoztam:-)

Érdemi új információ mindenesetre nem hangzott el, ezeket az ügyeket tavaly június óta erőltetik különféle fórumokon a kormányoldal bizonyos körei, de eddig nem sokra jutottak.

Endeavour

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!