Keresés

Részletes keresés

Ások-apa Creative Commons License 2018.11.10 0 3 5746

Szép lassan "bezárja kapuit" a topik,  hiszen már úgysem lehet változtatni semmin sem. 

Az esélytelenek nyugalmával kezdtem el nézni az évadot. 

Az elején egy jó darabig, még nem volt kedvencem.

Aztán, mire egy-két játékost megkedveltem volna, valamiért kiestek a pikszisből.

Nagy kedvenc, a végére sem lett, csak egy olyan érzés volt bennem, hogy  "nyerhet bárki, csak az ne!").

 

Végül is, nem utálkoztam talán senkivel kapcsolatban, legfeljebb, antipatikus volt egy-egy megnyilvánulás.

(Na, Veránál "kicsit több, mint az az egy-kettő!)

De, a lányok is derekasan megküzdöttek, nincs szégyenkezni valójuk.

Volt olyan szakasza a játéknak, hogy már-már azt hittem, hogy az évadot lány fogja megnyerni.

De, rájöttem már rég, hogy ez a csatornánál, nem lehetséges, ez csak egy fikció!

Szóval, Dávid nyert, és az illem azt mondatja, hogy a nyertesnek gratulálni kell.

Én most már, mindegy is hogy hívják az illetőt tehát,  gratulálok Dávid!

 

Tetszett a játék.

(röstelkedve bevallom, még néztem volna egy kicsit).

Külön öröm volt számomra, hogy a játéknál is, jobban tetszett a fórum!

Jó volt itt olvasni a klf. véleményeket, hozzászólásokat. Jó volt összehasonlítani a saját véleményemmel, gondolataimmal, hacsak zömében,  "olvasói üzemmódban" működtem.  

Elköszönök a fórumtól, jó volt itt lenni, remélem lesz még további évad, melyben (tanulva a hibákból), még több örömünk lesz.

További jó szórakozást kívánok Mindenkinek!

TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5745

Csak a jóindulat beszélt belőlem, én sem fűznék hozzá sok reményt, ha magától nem megy....

(Bár nem is rátukmálásról beszéltem, lehet ezt ravaszabbul és elegánsabban is csinálni, inkább csak a lehetőséget és a hátteret alkalmassá tenni... hátha csak valami stimulus, egy jó alkalom hiányzik..) ...mindegy ez úgyis csak teoretikus.

Előzmény: Ice-r (5741)
Provinces Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5744

Azta!

;D

Na, mán vaksi is vagyok, nemcsak középkorú alul művelt férfi.

Előzmény: Jam82 (5725)
Ice-r Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5743

Szandi tényleg sokkal jobban néz ki smink nélkül :)

 

magyarul: smink nélkül helyes lány, sminkkel (meg ezzel a bundával) nagyon gáz

De ez csak ez én személyes véleményem :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5742
Ice-r Creative Commons License 2018.11.10 0 2 5741

Te Nőként szóba állnál egy olyan puha pöccsel, akit egy harmadik személy tukmálna rád????

Előzmény: TonyBrasco (5735)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 -1 0 5740

Épp ez az, így legalább megvan az "alibi indok", hogy miért beszéljenek vele, így még Fanni meg Robi sem fogna gyanút, hogy megint ki lennének játszva.. :)) ....ugyanis a beígértek ellenére nem a Gáborral való viszonyuk lenne a valós vagy az elsődleges cél, hanem az ő összeboronálásuk... :))

Előzmény: Ilhilla (5738)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.10 -2 2 5739
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.10 -2 0 5738

Ááá, ez nem jó! Ahogy hallottam beszélni őket: Fanni és Robi még mindig nem ülnének le vele egy asztalhoz (és már Tomi is másképpen beszél, de a szavazásnál kellett volna gondolkodnia)!

Előzmény: TonyBrasco (5735)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.10 -2 0 5737

Azt mondták az elején, hogy a "top 6"-ot hívták meg! Mit keresett volna ott akár Vera, akár Nóri, ők csak egy-egy játékos volt a Holtak szigetén kiesettek közül!

Az jóval furcsább, hogy a "survivor-fan" Sixx "nem ért rá" elmenni és nem volt ott Rubin Kristóf sem (előző Kibeszélőben mindketten odáig voltak Dávid és Gábor játékáért)!

Én nem néztem folyamatosan, bele-beletekertem, de a fülemet megütötte a vége felé Dávid mondata: "az emberek nem tudják elengedni ezt a dolgot"! Nem a végeredményre értette, de beletalált, mert a nézők közül sokan nem tudják elfogadni a győzelmét!

Előzmény: lilive (5734)
lilive Creative Commons License 2018.11.10 0 2 5736

Ez bizonyítéka annak, hogy a természetesség mennyivel nyerőbb. 

Smink nélkül, csapzottan, fáradtan is jobb csaj volt Szandra, mint sminkkel, meg azzal a szőrrel a nyakában.

Előzmény: TonyBrasco (5729)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 -2 0 5735

Intézzük Felhívást itt Gábornak, valamit jóvátehet elkövetett bűneiért, szerezhet esetleg jópontokat is.. :) Hívja el Robit meg Fannit sörözni, és hozza össze őket... :D :D ...vagy csak Robit és dumálja rá, hogy legyen férfi, kapja össze magát. :D 

Előzmény: Ilhilla (5731)
lilive Creative Commons License 2018.11.10 0 2 5734

Megnéztem a Kibeszélőt, az eredményt persze nem firtatták, és mindenki hozta önmagát. 

 

Veronka viszont nem volt ott, pedig azt mondták, hogy az utoljára bennmaradt játékosokat hívták be.(gondolom olyan messziről azért nem egyszerű beugrani a stúdióba) 

Pedig milyen izgi lehetett volna, ahogy leugat mindenkit :) 

Persze ő biztosan nem érzi, hogy milyen gáz volt. 

Nóri is így lehet vele - ahogy Robival, majd a Balázzsal beszélt, csodáltam a srácokat az önuralmukért. 

Jeremy és Beni eset nekem már természetes volt tőle, és biztosan utólag sem lát semmi kivetnivalót a szereplésében.  

A Kibeszélőben Gábort Jockynak nevezték, pedig ő az unszimpátia versenyben elbújhat a két sportlady mögött. (Persze ettől erős dobogós) 

 

Bármennyire is verseny, szerep meg taktika, a saját bőréből senki nem tud ilyen sokáig kibújni. 

És semelyik versenyző sem fogja belátni, hogy gáz volt, hiszen nekik ez a természetük, a külvilág most tükröt tart nekik, de ez őket nem izgatja, mert az önképük stabil.  

Ha nincs az ember mellett-mögött egy őszinte családi, baráti közeg, akik nem lenyelik, hanem szóvá teszik az ember hibáit, akkor megmaradnak azok a szocialozálódási hiányosságok, amik örökké problémát fognak okozni a társas kapcsolataikban. 

 

Ettől még Vera, Nóri kiváló anyukák, feleségek lehetnek, Gábor remek haver, szervező, becsülendő a kitartásuk a sportban, és biztos mindegyikőjüknek vannak nagyon jó barátaik, de szerethetőekké nem váltak.

 

 

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.10 -1 0 5733

pedig már olyan romantikus hangulatba kerültem miattuk! :-)

 

Üdv a klubban:-)

 

Fanni még nem tudja, hogy ritka madár a királyfi, ha valaki így kiáll az ember lányáért, mint Robi őérte, akkor azt el kell kapni:-))

Előzmény: Ilhilla (5731)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5732

:) Ráértem. :) 

Előzmény: Ilhilla (5731)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.10 -1 1 5731

Miért kell Neked mindent "visszakockáznod"! ...pedig már olyan romantikus hangulatba kerültem miattuk! :-)

 

Szandra arca már a Reggeliben is olyan furcsa volt, nem kellene a járomcsontját még sminkkel is kihangsúlyozni, egyébként is olyan, mintha egy gombóc lenne odaragasztva!

Előzmény: TonyBrasco (5728)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.10 -1 1 5730

Nem biztos, hogy ilyen szintű -pofi sportolókat- együtt kellene versenyeztetni a "hétköznapi emberekkel"!

Előzmény: Provinces (5703)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 0 3 5729

Szandra arca viszont nagyon furcsa volt a Kibeszélőben, olyan volt mint bicikliző Billy (Billy the Puppet) a Fűrészből. :))

TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 0 2 5728

Nem puszilta szájon, én direkt visszakockáztam, csak súgott neki valamit, pár szót váltottak... Nem hiszem, hogy nagyon tartották a kapcsolatot a játék után, bár lehetett volna belőle valami. A Kibeszélőben is aranyosan védte Fanni Robit, meg próbált mindig kicsit kedvezően, segítően nyilatkozni felé. A baj szerintem az lehet, hogy Fanni várta Robi lépjen valamit felé, mint férfi. Robi meg mulya, de ez csak az én tippem.

Előzmény: Ilhilla (5727)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.10 -1 0 5727

Robi és Fanni: szerintem együtt voltak, amikor a kép készült (remélem máig is)! Összeillenek! Robi pedig a párbaj után szájon puszilta Fannikát! Aranyosak! Lehet, hogy ők nyerték a legtöbbet ezzel a játékkal: egymást! :-)

Előzmény: Jam82 (5725)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5726

Gondoltam nem leszek ennyire direkt, finoman rávezetem. :) 

Előzmény: Jam82 (5725)
Jam82 Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5725

Nézzél Fanni feje fölé :D

Előzmény: Provinces (5724)
Provinces Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5724

Hol?

Közben kiokoskodtam, hogy Robit biztos a szokásos stílusában elzavarta Verácska?

:D

Előzmény: TonyBrasco (5723)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5723

Ha már Andorékat megtaláltad meg Fannit is, akkor hamar megtalálod Robit is ! :)

Előzmény: Provinces (5721)
Provinces Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5722

A kép lemaradt!

Előzmény: Provinces (5721)
Provinces Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5721

Köszi!

Nagyon szeretem a képeket, mert sokat elárulnak.

Néhány érdekesség:

- Robi merre lehet?

- Tomi és Gábor a perifériákon, nem túl boldogan :D

- Nóri testépítős pózban

- Szandra bekötözött bokái?

- Gondolom a csoport fölött Katona Andor és Oláh Ákos főszerkesztők, Tamás J. Bertalan game            producere és a műsorvezető szövegírója

- Hol van Istenes Bence?

 

Előzmény: TonyBrasco (5638)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5720

Szerintem a szombat délutánod ne töltsd ezzel! A műsornak vége, a nézők már "kidühöngték" magukat (vagy ki fogja, ha megnézi a legutolsó "Kibeszélőt"). Ezt a BIZONYÍTVÁNYT már kiállítottátok magatokról, nem kell MAGYARÁZNI!

 

Köszönöm, nekem nincs kérdésem!

 

Rendben köszönöm. Szép hétvégét Neked is!

 

Gábor

Előzmény: Ilhilla (5668)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5719

Szia,

 

Kérdés: Ti nem ismertétek korábban Dáviddal egymást - mindkettőtöknél terepfutás érintettség, spartan versenyek?

 

- Sajnos nem ismertük egymást, de valóban kicsi a világ egyébként Sanyi is volt már több spartan versenyen. Természetesn mivel ő volt a VB-n olvastam róla és hallottam felőle, talán a sport ami egy olyan kapcsolodási pont köztünk ami miatt megtaláltuk a közös hangot.

- Egyetértek volt amikor túl nyílt voltam..de tedd a szívedre a kezed kinek nem volt még ilyen életeben? Nekem volt is lesz is, a műsorban 1-1 ilyen szitu sokkal jobban ki volt élezve és fel lett fujva mint a való életben.

- Ha előrről kezdenám picit jobban hagynám Dávidot is érvényesülni.

- Fanninak abszolót szándékosan válaszoltam és nem a beszédébe trollkodtam hanem csak jeleztem hogy befejezném a mondatot, mert ott mi szavaztunk és érekelt a reakció. Zároljeben le a kalappal Fanni előtt hiszen ügyesebben csinálta mint én ez pedig az itthoni véleményem. :D

 

Gábor

Előzmény: sli64 (5661)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5718

Kibeszélőben az egyik legviccesebb momentum az volt, mikor odapörköltek Fanninak (Tamás kezdte el) a dugi hamburgerezésükkel kapcsolatban.. :D 

Szegényke mémi magyarázkodásra kényszerült. :) Az viszont sajnálatos, hogy egészségügyi gondjai vannak, ami kihat már az alkatára, amiről ugye nem esett szó eddig... (Legalábbis állítása szerint.)

Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.10 0 2 5717

"De gondolom barmi is volt, a gazdag szigetre valo kerules az mindent felulirt es happy voltal."

 

Az igazat megvallva örültem a szigetcserének mert azért ott csak könyebb dolgom volt. Az Agilás lányokon pedig már az első percben érezni lehetett hogy kemény csajok így ott szereintem nem jutottam volna ilyen sokáig.

 

Gábor

Előzmény: kelso82 (5656)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!