Keresés

Részletes keresés

NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 501
ez szepen hangzott. az osztonleny az nagyon ficankol, de ez is csak egy kis extra esszenciat ad lenyemnek. most szegyelnem kellene? azon mar tul kell esnem. allatira nem szeretem viszont, hogy csak ugy "latnak" engem. de ez is csak egy lepcso....
Előzmény: ciszko (499)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 500
Innen Hamvast kihúznám, helyette lehet Ancsel Éva, Wass...
De azt mondom, minnél inkább kezében rázza valaki kincsesháza kulcsát, annál óvatosabban kell vele bánni, és meg kell alaposan vizsgálni nem akarja-e szubjektiv mivoltát rád kényszeríteni. Az ilyen kisértés elől ki kell térni, és ösztönösen kell tovább élni, némi többlet(gondolat) birtokában. A szintézis, és dialektika műveleteit pedig soha nem szaban elsikkasztani...még ha időnként ez fejfájást is okoz.
Előzmény: rinpoce (497)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 499
Ime NICE a csupa nagybetüs nick. Jaj. Adj hálát a Teremtőnek, hogy ösztönlénnyé tett, hogy készen állsz az asszonyi beavatásra, a lelked nyitott, a tudatod szabad...szükségszerű adományok ezek, egy jó életminőséghez ha ez érdekel..bár nem kisérheti gondtalanság.
Az ösztönlényben erősen müködik az intuició, én nagyjából tudom, hogy mikor érdemes Neked egy sort írni, vagy többet...
Átlátszó vagy még mint az üveg, ha Neked írok és néhányaknak, megjelentek előttem. Van akit angyalok kisérnek, van akit tüzek, és van akit a tiszta tudat.
Van amikor a tűzre vágyom, van amikor a megnyilvánulásra. Egyszerű az élete annak, aki minden kincsét a cél érdekében használja.
Előzmény: NICE (498)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 498
legfokepp en. a megerzeseimre hallgatok. miert?
Előzmény: ciszko (496)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.20 0 0 497
Kedves Ciszko!

Már régota meg akartam kérdezni: Te kit ismersz a magyarországi föleg ezoterista gondolkodok közül? Bistey Zsuzsa, HAmvas Béla, Szepes Mária, Müller Péter, stb...??

Előzmény: ciszko (496)
ciszko Creative Commons License 2003.07.20 0 0 496
ki írja az órarendet?
Előzmény: NICE (495)
NICE Creative Commons License 2003.07.19 0 0 495
mindent a maga idejeben...
Előzmény: ciszko (494)
ciszko Creative Commons License 2003.07.18 0 0 494
És lőn...
Előzmény: NICE (493)
NICE Creative Commons License 2003.07.18 0 0 493
most mennem kell, holnap irok. szia
Előzmény: ciszko (492)
ciszko Creative Commons License 2003.07.18 0 0 492
Mivel fontos nekem a Lelked ezért azonnal el tudom küldeni. De ne feledkezz meg róla, hogy nekem kincsesházam ez a könyv.
Előzmény: NICE (491)
NICE Creative Commons License 2003.07.18 0 0 491
milyen gyorsan tudod elkuldeni? attol fuggoen adom a cimet. a postakoltseget persze allom. saccolj...
Előzmény: ciszko (490)
ciszko Creative Commons License 2003.07.18 0 0 490
És el fogod árulni, hova küldjem, mert két kemény kötet.
Előzmény: NICE (489)
NICE Creative Commons License 2003.07.18 0 0 489
ha elkuldod elolvasom. viszont Hamvassal semmi bajom nincs. amiket leirt szerintem megszivlelendo. a legjobb amit idaig olvastam tole az a S. Sacra elso kotete. nagyon magavalragadott. tanitom szerint is erdemes olvasni. inkabb, mint Szepes Mariat.
Előzmény: ciszko (488)
ciszko Creative Commons License 2003.07.18 0 0 488
Van egy mesterem, nagyon koros, haza hívott a héten, mert külföldön csavarogtam, és azt mondta...eljött az idő, hogy én cselekedjek helyette. Ezért most ide ítéltettem Magyarországra.
Hamvast nem ajánlanám. Mesterkéltsége, és agyaskodása meg fog rontani. Kár lenne érted. Hamvas a kezdőknek firkált, akik ott vannak ahol ő volt. Egy raktár mélyén alkohol mámorban úszva. Brrrr. Nem kell az Neked.
Szerezd meg Pinkola könyvét...A Farkasokkal Futó Asszonyok a címe. Az kell Neked, és beavatódsz.
Előzmény: NICE (487)
NICE Creative Commons License 2003.07.18 0 0 487
a Tabula Smaragdinat en akartam eloszor leirni par oraja. tegnap kezdem el olvasni Hamvas Bela irasat e temaval kapcsolatba...
Ezusthaju definicioja nemcsak radnezve telitalalat, hanem ramnezve is.
mit mondjak? ez meger egy hatalmas olelest egy lelkitarsnak nem? ilyen az elet....ezert tetszik.

mi az a csoport hetvegen?

Előzmény: ciszko (486)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 486
Én szuverén vagyok, és nagyon kevés kivánságot szoktam teljesíteni.

Nem hullottam szét, csak más lett a téma, tőlem visszatérhetünk a lélek anatómiájához, ha kedveled....
Tök mindegy.
Van egy nagyon kedves ismerősöm, Ezüsthajúnak hívom. Azt mondta nekem, túl sok az érzelmi részem és mit sem kapok vissza belőle, ezért nagy bennem a vágyódás...a vácuum. Rrrr. Lehet, hogy igaza van?
Vagy kéred a Tabula Smaragdínát. Leírom Neked, ha akarod, és akkor megint a régi leszek. Nem kamasz. De ezt ne irigyeld tőlem.Állandóan másokra kell figyelnem, foglalkoznom kell a hétvégétől csoporttal, és utálom magamat ezért.

Előzmény: NICE (485)
NICE Creative Commons License 2003.07.17 0 0 485
nem kell minden kivansagot teljesiteni....
de ne hull szet elottem ilyen kis darabokra....hol van a meg par oraja aktiv vitapartnerem?
Előzmény: ciszko (484)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 484
Ha prófétádul fogadsz, ámen, de szavak hallása által kell tanítanod, mert a tudás szájtól fülig terjed. Bele kell hát búgnod a fülembe.

Fizetséget nem kérek, elég ha áldás alatt leszek.

Nem tudom összakapni magam, mert nagyon szétterjedtem, mint szublimátum, és aztat nehéz visszacsalogatni a bűvös edénykébe. Dzsin vagyok.
Ezt a szolgaságot szivesen felcserélem a prófétaságra, mert fáraszt, hogy az emberek ha kiengednek mennyi hülyeségeket tudnak kérni.

Előzmény: NICE (483)
NICE Creative Commons License 2003.07.17 0 0 483
megfogadom oket. ez az uj 5 parancsolat. ciszko, te egyszer hires leszel. felajanlhatok egy profeta tisztseget neked? ami teljesitmenyfuggoen fizet. :)))) kapd ossze magad....
Előzmény: ciszko (482)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 482
Ime intelmeim:
1. a székről nem kell leesni
2. mitől és ki lesz függő, késtől soha ne legyél...
3. az internetezők soha nem látnak, és nem hallanak
4. ne gondold, hogy nem tudok egy késsel ölni, megtanultam...féld az obszidián kést
5. káposztádat ne bízd a kecskédre
Előzmény: NICE (481)
NICE Creative Commons License 2003.07.17 0 0 481
ne fokozd tovabb, mert leesek a szekrol a nevetes miatt....jol meg is neznenek az internetezok maguknak....(egy hulye szenvedelybeteg...)

de szerintem te nem doftel meg. sehogy sem....

Előzmény: ciszko (480)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 480
Majd ezzel a képpel inkubálom az álmomat, és holnap, ha elszunnyadok megálmodom, amint kávészin melleid közé fúródik a kés, ámbár valóban....nem is tudfom, mit bámulok meg jobban, a kést vagy elkpzelt meztelenségedet? Te mit gondolsz, elmélázok ezen? És elfelejtek döfni is?
Előzmény: NICE (479)
NICE Creative Commons License 2003.07.17 0 0 479
jol hangzik....kes a mellembe.....

ha jol tudom beleugrottam a Halal Kutjaba...ezert nem szeretnek megegyszer megfulladni...meg elegni es kest a mellembe, meg effelek....

"Lehet, hogy én voltam a pap, aki az obszidián kést a melledbe merítette?"
deritsd ki, ha lato vagy tudnod kell. (ha lato vagy...)

Előzmény: ciszko (478)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 478
Mivel a halálod után csupán 46 napig vagy a bardoban, gondolom sok életed volt Neked is, érzem a betükből az idők szelét, átfúj a monitoromon. Van egy ismerősőm odaát, és rendszeresen beszélgetünk mesengerrel. Odaát mindenkinek van mesengere. Itt alig ismerik, pedig módfelett hasznos ingyen telefon.
Lehet, hogy én voltam a pap, aki az obszidián kést a melledbe merítette?
Előzmény: NICE (477)
NICE Creative Commons License 2003.07.17 0 0 477
nofene. a vegen meg kiderul, hogy valamelyik eletunkben egymas mellett haladgattunk.....:))) murisan hangzik....
en mindenesetre elozo eletemben maja voltam, es onkent felaldoztam magam az Isteneinknek. ezt sokaig nem voltam kepes megerteni miert, de igy utolag o tudja.......(lehet, hogy ezt rossz helyre irom, de te ugyis erteni fogod....:))))
Előzmény: ciszko (476)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 476
Ha nincs vita, nincs haladás. Nem kell gondolatmorzsákat gyüjtögetni...lustálkodhatnál. De vannak csempészek akik az élet bársonyába mindig becsempészik a kényelmetlenség rajzszögét, csak, hogy életre keltsenek, és jajgatásodon még röhögnek is. Ha letolsz, persze rögtön sírva fakadok. Jó várni a következő írásodat, mert van bennük valami, ami csiklandozza a lelkemet, amit ő nagyon szeret.
Előzmény: NICE (475)
NICE Creative Commons License 2003.07.17 0 0 475
hat ha oszinte es a valosagot hiven tukrozo az allapotjelentesed....akkor orulok. en is kivancsian varom irasaid.... de talan mostmar ugy tunik nem nagyon fogunk semmin komolyabban vitatkozni.....:)))
vagy tevedek?
Előzmény: ciszko (474)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 474
Kedves NICE. Mióta írásba keveredtünk egymással, megvallom én is vakarózom a gép előtt miközben várakozom a válaszodra. Soha ne tudhassa az ember, mikor kivel, és miért rendeltett a találkozás. Most kiváncsiság melenget, jólesően. (ez állapotjelentés volt)
Előzmény: NICE (473)
NICE Creative Commons License 2003.07.17 0 0 473
hat....az utobbi evekre visszatekintve mar ugy tunik haladok. jo volt ezt olvasni. koszi. ez mar egy jelzotabla. volt ido, mikor nem hittem el, hogy ez ujbol erot nyerhet......
Előzmény: ciszko (472)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 472
nem mondtam, hogy hidd el. Azonban a nyelv és stilus amiben írsz azt fejezik ki, hogy a legbensőbb éned sugallja a gondolataidat. A lelked is fényes lehet, mert, hogy ezek csiszolgatják egymást odabenn. Gazdagságod van értelemben, érzelemben....ne mond, hogy nem így van.
Előzmény: NICE (471)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!