Keresés

Részletes keresés

sílva Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2298

te, ez olyan keresztapásan hangzott!!:)))))

 

a kígyózót, meg a támolygót még el tudom képzelni, de milyen a bólintó? zökken egyet, és az a bólintás?:)

 

karácsonykor tettem fel:)

Előzmény: Törölt nick (2297)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2297
jól látod, sok mozdonyvezetővel nem könnyű, de megoldom!:) a többségük kedves és érdeklődő, nem okoskodó. aki kedves velem, azzal én is az vagyok...:)

a járműreakció a járművek szabványos, káros járműmozgások nélküli haladása a pályán. az ettől eltérő, bólintó, kígyózó, támolygó járműmozgások együttesen a járműreakciók.
a mozdonyvezető a gépész szakterület embere, én pedig a munkámban építési és fenntartási szakember vagyok. picit jobban értek az ilyesmihez, mint egy mozdonyvezető...:))

igen, jól emlékszel, szerelmem!:)) mint mindenre...:)
ráadásul a vasúti pálya sínjei össze vannak hegesztve, ez bizonyos szempontból kifejezetten előnyös, bizonyos szempontokból pedig hátrányos...erről órákat mesélhetnék...egyik kedvenc területem, a fizikán belül is!:))

menj csak, édes kicsi életem!:)) szia, kedves!:)

emlékszel?:) édes istenem, mikor ezt először betetted...jaj!:))
Előzmény: sílva (2296)
sílva Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2296

nem lehet könnyű a mozdonyvezetőkkel, belenyugszanak, hogy nem értenek a pályához?:)

mi a járműreakció? nyikorgás? zökkenés? és a mozdonyvezető ehhez sem ért?:)

 

melegben tágul a vas! van ilyesmi? vagy rosszul emlékszem?

 

 cica most megy dologra:) szia:)
Előzmény: Törölt nick (2295)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2295
persze, de csak azért, mert most volt rá idő, összecsaptam hát!:)))

igen, itt ilyenkor a szem, illetve a járműreakciója a pályahibákra...ezen elemek kompetensek. a mozdonyvezető nem ért a pályához. amelyik okoskodik, annak ezt szépen el is mondom.:))
hát, nem egyszerű eset...s ebben a melegben kell a legjobban figyelni... sajnos, a vasúti pálya ismeri a fizikát!:))))))

picit és futólag, ok!!!:)) átöleltem édes kicsi derekad, megnéztem, olyan szép-e még a szemed, mint tegnap, picit végigsimítottam nagyon gyengéden édes arcod....:) majd megfogtam a kicsi kezed...s nem akartam elengedni, ejj.......:))))

tudom hát!!!;)))))
Előzmény: sílva (2294)
sílva Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2294

szeretsz előre dolgozni:)

 

értem, édes, akkor szemmel kell felmérni a bajt, meg amit a mozdonyvezető mond:)

hát ilyen melegben ez kegyetlen lehet:(

 

nem sértődtem meg:) gyorsan és futólag:) tudod:)

Előzmény: Törölt nick (2292)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2293
egészségedre!:)) tudtam, hogy jól fog esni!:) Te is sokat dolgoztál ma?:)
Szilva, drágaaaa....picit gondoltál rám Te is?:))))))))))))))))))))))))
Előzmény: sílva (2291)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2292
tudtam, tuti édes kis sünilány vagy!!:))))))
bizony, pár dolgot lezártam, s hol még a hó vége...:)))

a nagy meleg miatt a pályát be kell utazni a mozdony vezetőállásáról, fokozottan figyelve arra, hogy a meleg hatására nem keletkeztek-e forgalomra veszélyes torzulások benne. igen, menetrend szerinti vonatok vezetőállásán végezzük a beutazást.:)

tudom...s ha meg nem sértelek...s nem is szívesen mondok ilyet ki egy fórm nyilvánossága előtt, de...szóval....igényli is a kicsi szívem a társaságod, barátságod...nincs rá jobb szó, jó Veled!!:)) átölelsz picit, cicamanóm?:) úgy hiányoztál!:)

Előzmény: sílva (2290)
sílva Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2291
ez most jól jön:) nagyon fini:) köszi:)
Előzmény: Törölt nick (2289)
sílva Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2290

igen, mindent megoldottam:)

miért akasztanának fel kedves? ó, értem, a naplók!!!:)

 

minek vonalt beutazni?:) ellenőrzés gondolom! de mivel utaztok? a rendes vonatjárattal?:)

 

tudod, hogy számíthatsz a barátságomra aranycica:)

 

Előzmény: Törölt nick (2288)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2289
manócskám, egy kis jeges kávé?:)))
Előzmény: sílva (2287)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2288
örülök neki, s örülök Neked!!:)) de megoldottad őket? ügyes lány vagy, tudom!!:))) ne is mondd, holnap ellenőrzést kapok, lezártam pár dolgot (ha valaki rájön, felakaszt, de 11111111111111 :))), megcsináltam a gép üzemnaplókat, ilyesmi...közben fel-fel nézegettem ide...:)))
meleg, biza, menni is kell majd a kollégámnak vonalbeutazásra!:) (én arra lusta vagyok, ilyen melegben meg aztán pláne!!!:)))))) édes, de tudsz hiányozni...de arra gondoltam, amit Pru-nak írtál a barátságról a táncosban...az megnyugtatott, de el is érzékenyültem tőle, ezerrel...:)
Előzmény: sílva (2287)
sílva Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2287
jól, kösz:) csak összejött egy csomó dolog:) és te? sokat dolgoztál?:) nagyon meleg van, ugye?:)
Előzmény: Törölt nick (2286)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2286
szia, Édeskedves!!!:)))))))

úgy hiányoztál!!!:)) jól vagy, drága?:)
Előzmény: sílva (2285)
sílva Creative Commons License 2008.06.24 0 0 2285
szia:) szép napot napot neked:)
Előzmény: Törölt nick (2284)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.22 0 0 2284
köszi, édeske, még nem kóstoltam, de kipróbálom ezt is!:)))

tényleg volt egy apró dolog...minden nekem sem mehet fejből...ejj, számolgattam, telefonálgattam (ilyenkor:), de megoldódott..:)

van itthon Coronita, de nem szereted, a szerelmemet inkább kedvencével kínálom!!;)))))Mumm!:))))

hű, nagyon gyors voltál, nekem lenne vele elég gondom, hidd el, még ezzel az egyszerű, könnyű kis rakott zöldbabbal is!!:)))

kedves egészségére kedvesemnek a kedvencét!:)) nem tudom még, ma anyuéknál ebédelek, meglepi!:))
Előzmény: sílva (2283)
sílva Creative Commons License 2008.06.22 0 0 2283

igyál egy kis hideget, ez is fini nagyon:)

 

hát persze, még egyszer átgondoltad az egészet, és hirtelen egyik résznél elbizonytalanodtál, kicsit bepánikoltál, hogy az egészet rosszul csináltad, de most már megnyugodtál, mert jó minden, valahogy így lehetett, ha nem is ennyire drámaian:)

 

de persze már sört is ihatsz, annyira nem kell ma már a tiszta fej:)

 

igen, házimunkáztam, meg rögtön kész az ebéd, rakott zöldbab, na azzal nem volt sok dolog, persze, csak össze kell dobálni a hozzávalókat a tepesibe:)

 

vajas-sajtos pirítóst reggeliztem, az az örök kedvencem:) és te? mit fogsz enni?:)

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (2282)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.22 0 0 2282
édes istenem, mennyire vissza tudsz fogni, ha kell és mennyire tudsz szeretni...:))))))
és tényleg kellett a tiszta fej...erősen gondolkodni kellett egyik részleten, számolgattam sokat...

igen, itt az édes pihenés ideje!!:))) Te is robotoltál?:) mit reggeliztél, édesem?:)
Előzmény: sílva (2281)
sílva Creative Commons License 2008.06.22 0 0 2281
látod, mondtam neked, hogy tiszta fejre van szükséged!!!:) gratula és örülök, hogy kész vagy, most már pihizhetsz:)
Előzmény: Törölt nick (2280)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.22 0 0 2280
végeztem, át is küldtem az anyagot...picit több időbe telt, mint félóra...:(
:)
Előzmény: sílva (2278)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.22 0 0 2279
köszi, édeske, közben épp telóm volt...:) most én hoztam a kávéhoz sütit, nagyon finomnak néz ki!:)
szia, tényleg lépnem kellene!:))
Előzmény: sílva (2278)
sílva Creative Commons License 2008.06.22 0 0 2278
igyál mág egy kávét:) és ügyi légy! szia:)
Előzmény: Törölt nick (2277)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2277
de, gondolj bele, csak ne mondd ki, legyen ez a második édes titkunk!;)))

tudom, édes, Te mindenre annyira ráérzel!:) tényleg nyertek, semmi tizenegyes, sima, megérdemelt győzelem!:)

aludj jól, kicsi macilány, menj, kedves, pihend ki magad!:) jó éjt Neked!:)

Előzmény: sílva (2276)
sílva Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2276

ó, akkor ebbe nem gondolok bele, hogy mi lenne ha maci lennél:)

 

jó legyél aranycica, lépek, jó éjt:)

 

most rúgták az oroszok a harmadik gólt, hoppá, én szóltam, hogy ők fognak nyerni:)

Előzmény: Törölt nick (2275)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2275
Te vagy az egész világ legkiválóbb Júliája....csak olvass vissza...olyan édes voltál, mint a méz, ha maci lennék...visszamennék érted!!:))))))))) (így is visszajárok!;))

Előzmény: sílva (2274)
sílva Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2274
hát igazán kár, hogy nem kapunk soha egy vacak kis Oszkárt legalább:)))))
Előzmény: Törölt nick (2273)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2273
igen, nyomulok már ott is, ezerrel...s z e r e l m e m !!:))))))))))))
amikor ezt játszottuk, az volt a legjobb, hirtelen elfelejtettem, hogy színészkedem...mert nem színészkedtem!:))))))) bizony, kicsi kincsem, ezek a szerepek...uram-ég!!!:))))))))))))
Előzmény: sílva (2272)
sílva Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2272
már táncolunk a másikban kedves:) ejj ezek a szerepek, vigye el a cica:)))
Előzmény: Törölt nick (2271)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2271
gondolok Rád és minden részletre is, szerelmem!:)))))) (jaj, már rég nem játszuk a szerepet, ezt a szót mégis annyiszor használom...ejjj, a cica rúgja meg!;))

visszasimiztem a hajad az arcodról, ügyelve arra, hogy érezd, ahogy végigsimítom finom arcbőrödön a kezem...:) s közben mosolyogtam Rád, boldogan, kérve akárkitől, akinek hatalma van, hogy hosszabbítsa meg ezt az édes pillanatot...:))
lejtsd el velem ezt az álomtáncot, szerelmem, Madonna is szeretné....;))))))
Előzmény: sílva (2270)
sílva Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2270

igen, egy kicsit mert össze-vissza rohangálok, és kifulladtam:))) vettél új poharakat:)

de édi vagy:)

Előzmény: Törölt nick (2269)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2269
:) aha, rendet csináltál!!:)))))) jaj, a nagy igyekezetben a hajad a szemedbe ér, mindjárt közelebb lépek hozzád, és a kezemmel rendet csinálok a szálacskák között, szépen, gyengéden!:))))))) pezsi?:)))
Előzmény: sílva (2268)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!