Keresés

Részletes keresés

nazarene Creative Commons License 2002.12.05 0 0 384
OFF
az majd 4 ev mulva kiderul. ha orban igy folytatja, akkor az szdsz es az mdf mellett egy harmadik kispart lesz a parlamentben a tobbsegi mszp mellet negyedik partkent. f-fel kezdodik, es idesz-re vegozik:)
Előzmény: Amorf (378)
bugylibicska Creative Commons License 2002.12.05 0 0 383
Érdekes az Ön stílusa.
Egy felsorolásból szavakat kiemelni, azokkal példálózni, a valós válaszok helyett.

">a domain regisztrációs alapelvek be nem tartása, felteszem valami konkret ugyre gondolsz?"

Az Ön esetéből kiindulva úgy általánosságban a jogállami követelmények betartása.

>tudta, hogy ez ütközik a regisztrációs alapelvekbe
nem utkozott az alapelvekbe, hiszen akkor be sem jegyeztek volna.

A regisztrátor a kérelmet visszautasíthatja, de felelősségre nem vonható, ha valamilyen körülmény a figyelmét elkerüli.

>ezzel megtévesztő magatartást (3.2.c pont)folytat
nem folytattam megteveszto magatartast, hiszen az oldalon vilagosan kozoltem, hogy micsoda.

A domain regisztrációs alapelvek nem a tartalom hanem a domainnév megtévesztő mivoltára utalnak.

>szerzői jogát stb.) nem sérti
nem sertettem senki szerzoi jogat, hiszen a "pannonradio" nem bejegyzett vedjegy ma sem.

Ön kiemelt a felsorolásból egy lehetőséget, amely a "más személy vagy szervezet jogait sértő magatartás"-ra vonatkozik. A pannonrádió az 1996/I-es (média) törvény által "jogszabállyal létrehozott szervezet"-nek minősül, így nevének használata súlyosan sérti a névhasználathoz fűzödő jogát.

>Hát hogy tudok majd ezek után hinni Önnek?
ezt en is kerdezhetnem, hiszen szamtalan hazugsagot hordat itt ossze. mit kezdjek ezzel?

Legyen szíves Ön is konkrétumokat említeni.

Egyébként számomra furcsa, hogy Ön, mint tiszteletben álló kissebségvédő, ugyan miért tegez engem le, és akarja a saját stílusát rámeröltetni, ha én magázom - Önözöm - Önt.
Persze mondhatja azt, hogy az Interneten a tegezés a szokás, de hát, mint tudjuk egy többség ne asszimilálja a kisebbséget. Vagy mégis?

Előzmény: nazarene (336)
pityux Creative Commons License 2002.12.05 0 0 382
értsd már meg, engem baromira nem az érdekel, hogy milyen műsorban volt, mert fogalmam sincs róla... hanem az, hogy mi is volt benne....
lehet mégse az én szellemi képességeimmel van a baj???
Előzmény: nazarene (377)
ef_ Creative Commons License 2002.12.05 0 0 381
Nem, de terjed a szélsőliberalizmus.

Ezt kapd ki.

Itthon jön az szdsz (bár ha így mennek tovább, kiesnek a parlamentből :) )

Előzmény: Törölt nick (375)
nazarene Creative Commons License 2002.12.05 0 0 380
>Én kisebbségre gondoltam
en is. te pl. az ostoba, de zajos szelsoseges kobboldaliak 4.37 %-aba tartozol.

>Szégyelld te magad, jusztparádé
egyelore neked van okod szegyellni magad, hiszen annyi hulyeseget irtal le, hogy azota is varjuk a valaszaidat a sokszor idezett kerdesekben.

amokfutasodban tarts kis pihenot, es olvasd el kovvacs 275-os hozzaszolasat. sokat tanulhatsz tole!

Előzmény: ef_ (376)
pityux Creative Commons License 2002.12.05 0 0 379
bocsáss meg....
1. nincs gyerekem....ezt attól függetlenül írtam
2. ugye megengeded, hogy megnézzem a híradót este??
vagy írásban kell engedélyt kérnem Tőled???
vagy dobjam is ki a TV-t????
Előzmény: kovvacs (371)
Amorf Creative Commons License 2002.12.05 0 0 378
OFF

Ha továbbra is sziámi ikerként viseltet az SZDSZ az MSZP irányába, akkor nincs sok esély még egy ilyen eredmény megismétlésére sem.

Előzmény: nazarene (367)
nazarene Creative Commons License 2002.12.05 0 0 377
>nem tartom fejben, mint Te
en sem fejben: tv2.hu, rtlklub.hu, magyaratv.hu

>7 és 8 között
nezd meg a musorokat, hatha eszedbe jut.

>a felsorolt műsorokat a jelek szerint nagyon jól osmered
ha te ezt abbol vontad le, hogy meg tudtam nezni a musorban, hogy mikor vannak, akkor nem vagyok nagy velemennyel a szellemi kepessegeidrol.

Előzmény: pityux (370)
ef_ Creative Commons License 2002.12.05 0 0 376
Én kisebbségre gondoltam, nem kisebbségben levő sörivókra pl.

Szégyelld te magad, jusztparádé.

Előzmény: nazarene (367)
kvantum Creative Commons License 2002.12.05 0 0 374
"Támadás!
1, 2, 3!"

:-)

Előzmény: ef_ (369)
nazarene Creative Commons License 2002.12.05 0 0 373
ha megengeded, en teged mindig is hiteles jobboldalinak tartottalak. barcsak peldat venne rolad ez az szegeny ef_ is!
Előzmény: kovvacs (365)
Amorf Creative Commons License 2002.12.05 0 0 372
>az a feszültség, mely a többségi társadalomban felhalmozódik
"ez hipotezis. en ugy latom, a tobbsegi tarsadalom itthon is tolerans, a militans kisebbsegnek meg nagyobb a fustje, mint a langja."

Talán nem véletlen, hogy Európa-szerte erősödnek a radikális pártcsoportosulások. Talán az sem véletlen, hogy egy-egy mégcsak nem is faji alapon magyarázható gyilkosság vált ki tömeges zavargásokat - a legutóbbi éppen Belgium leggazdagabb városában, Antwerpenben volt.
Hogy mennyire hipotézis, azt döntsd el ezekután te magad.

Előzmény: nazarene (342)
kovvacs Creative Commons License 2002.12.05 0 0 371
pityux,
1, ha annyira fontos Neked, hogy a gyerek miben hisz, minek kapcsolod be egyáltalán a TV-t?
2, ha annyira fontos Neked a TV bekapcsolása, miért akarod, hogy a gyereked higgyen valamiben?
Előzmény: pityux (351)
pityux Creative Commons License 2002.12.05 0 0 370
nem tudom, nem jegyzem, nem tartom fejben, mint Te, de a Híradó (vagy mit tudom én ott hogy hívják) után volt... 7 és 8 között... így jobban tetszik??
a felsorolt műsorokat a jelek szerint nagyon jól osmered.. nyilván szívednek csücskei :)))
Előzmény: nazarene (364)
ef_ Creative Commons License 2002.12.05 0 0 369
"süket füleket döngetek én,
nem értik meg sokan a zeném"
Előzmény: kovvacs (365)
kvantum Creative Commons License 2002.12.05 0 0 368
Nem, az is pont olyan gyerekmese, mint a Mikulás.
Vagy te még elhiszed?:-)))
Előzmény: ef_ (363)
nazarene Creative Commons License 2002.12.05 0 0 367
>az szdsz szavazói ugatnak a leghangosabban, attól még nem lesznek többség
5.6% vs 4.37%, dereng valami?

>És a magyar többségi nyelv sem fog eltűnni.
ha rajtad mulik, biztos eltunik. nem is tudsz magyarul, szegyelld magad!

Előzmény: ef_ (359)
kvantum Creative Commons License 2002.12.05 0 0 366
Akkor ehhez mit szólsz?
...figyu, ez VICC:-)

Egyszer, nagyon régen egy karácsonykor Mikulás éppen hatalmas ajándékosztó örútjára készülodött... de problémák merültek fel.
Négy manó segítoje beteget jelentett, a segédmanók pedig nem tudtak olyan gyorsan ajándékot gyártani, mint a foállásúak. Mikulás ekkor érezte meg, hogy itt meg bajok lesznek. Aztán Mikulásné váratlanul bejelentette, hogy kedves édesanyja náluk tölti az ünnepeket.
Ez még jobban kiborította a már amúgy sem nyugodt öreget. Amikor kiment, hogy befogja rénszarvasait,
rá kellett döbbennie, hogy három közülük vemhes, ketto pedig a kerítést átugorva ismeretlen helyre távozott.
Még nagyobbra nott a stressz. A szán megpakolásához kezdett, de az oldalsó merevíto eltörött, az ajándékos zsák a földre esett,
tartalma pedig ripityára tört.
A síráshoz közel álló Mikulás, hogy idegeit megnyugtassa, a konyhába ment egy csésze kávéra és egy kupica pálinkára.
Amikor rájött, hogy a manók eldugták kedvenc pálinkás butykosát, csalódottságában ezer darabra törte a kávéscsészéket. Sepruért ment,
de az egerek már rég szétrágcsálták a ritkán használt házi szerszámot.
Ekkor szólalt meg a csengo.
Mikulás kissé felpörögve indult ajtót nyitni, ahol egy angyalkát talált egy hatalmas karácsonyfával. Az angyalka nevetve
köszöntötte:
- Boldog karácsonyt, Mikulás! Hát nem csodálatos nap a mai? Elhoztam neked ezt a gyönyöru fát. Nézd, milyen szép!
Hova állítsam?

Hát így kezdodött az a hagyomány, hogy a karácsonyfa csúcsára mindig egy angyalkát húznak...

Előzmény: pityux (360)
kovvacs Creative Commons License 2002.12.05 0 0 365
nazarene, 275-ös hosszászólás.
Plíz!
nazarene Creative Commons License 2002.12.05 0 0 364
>volt valamelyik kereskedelmi TV-n egy adás 8 óra előtt, főműsoridő
TV2
19:55 Big Brother

RTL Klub
19 : 40 ValóVilág A magyar valóságshow (SÁRGA KÖRBEN 12)
20 : 55 Barátok közt

Magyar ATV:
kedd 20.00 Közhang műsorvezető Juszt László
szerda 20.00 Ütköző Dési János műsora

melyik?



Előzmény: pityux (351)
ef_ Creative Commons License 2002.12.05 0 0 363
Az is egy szép közösségi hagyomány?

Hogy mik vannak?

Előzmény: kvantum (361)
kovvacs Creative Commons License 2002.12.05 0 0 362
Amorf, hihetetlen dolgot fogok mondani, de számomra sem a hagyományok, tradíciók, szokások adják a keretet az élethez. (Illetve a saját szokáisam részben igen.) De tisztában vagyok vele, hogy sokak számára ez ad biztonságot. Amikor a tradíciókat támadja valaki, akkor sokan egzisztenciálisan fenyegetve érzik magukat. Ez sajnos nagy baj. Ez ugyanis nem jogos ellenreakció, hanem mélyből jövő élet-halál harc. "Vérre megy".
Előzmény: Amorf (343)
kvantum Creative Commons License 2002.12.05 0 0 361
A gyereket meg a gólya hozza, mi?

XXI. század, emberek!!!

Előzmény: ef_ (357)
pityux Creative Commons License 2002.12.05 0 0 360
nem... itt arról volt szó a bevezetőben, hogy bebizonyítják, hogy a Télapó nem tud ajándékot osztogatni :((
Előzmény: kvantum (356)
ef_ Creative Commons License 2002.12.05 0 0 359
attól, hogy az szdsz szavazói ugatnak a leghangosabban, attól még nem lesznek többség.

És a magyar többségi nyelv sem fog eltűnni.

Előzmény: nazarene (352)
nazarene Creative Commons License 2002.12.05 0 0 358
az lehet, de lumpenproli biztos nem. csupan megprobalom megmutatni ennek a szerencsetlennek, hogy mekkora zoldsegeket ir le.
Előzmény: pityux (355)
ef_ Creative Commons License 2002.12.05 0 0 357
"valamelyik kereskedelmi TV-n "

itt is kezdik? a szélsőliberálisok? :(

Előzmény: pityux (351)
kvantum Creative Commons License 2002.12.05 0 0 356
Szent Miklós püspök a IV. században élt, és több legenda is fűződik az alakjához. Az ő nevét őrzi a Mikulás. Egy ízben egy szegény embernek segített, aki nem tudta férjhez adni három lányát, mert képtelen volt a hozományukat előteremteni és ezért el akarta őket adni szolgának. Szent Miklós három zsák pénzt dobott be az ablakán. Így mindegyik leány megülhette lakodalmát.
De mit csinál a Télapó, amikor nem ajándékot osztogat? A Mikulás-legenda szerint a finn Lappföldön lakik. Egész pontosan Korvatunturin, azaz Fülhegyen. A nyúlfülre emlékeztető kopár hegy tulajdonképpen a Mikulás füle, aki azt hallgatja, jól viselkednek-e a gyerekek. Csapatnyi manó segíti munkáját. A mai napon az ablakba rakott fényesre tisztított csizmákat, cipőket tömi meg sok finomsággal. Aki rossz, az virgácsot is kaphat.

Virgácsot a TV-nek:-)

Előzmény: pityux (351)
pityux Creative Commons License 2002.12.05 0 0 355
bocsáss meg, én nem lumpenprolizok, s most ezzel nem is Téged akarlak bántani, de attól hogy valakinek nemes ősei vannak még lehet hülye....
Előzmény: nazarene (349)
ef_ Creative Commons License 2002.12.05 0 0 354
A Mikulás jön mindenki örömére és a jehova gyerek is örül, mert hitével ellentétes dolgot senki nem eröltet rá és az iskola meg tolerálja a kisebbségi jogokat és igazolt távollétet ad neki.

szóval mindenki örül.

(nem mint Ausztráliában :( )

Előzmény: kvantum (348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!