Keresés

Részletes keresés

deus Creative Commons License 2003.07.31 0 0 49
Az nem letölthető progi, hanem egy weboldal:
Klikkelj ide 2 méterrül:
Tudakozó
Előzmény: Zabi (48)
Zabi Creative Commons License 2003.07.31 0 0 48
Tudja valaki, honnan lehet letölteni azt a kis progit amely különböző gombokra klikkeléssel a Baromarcú egyes mondatait játssza le? A Fókuszban mutatták a riport kapcsán.
deus Creative Commons License 2003.07.31 0 0 47
Summázat (jelenleg):
Két eset van:
1. Gizanyanya = Baromarcú
2. Gizanyanya =/= Baromarcú

Az 1. esetben a Gönczi megcsókolhatja a seggünket, mert az ilyen néni, aki így beszél, az sok minden, csak nem tüneményesen bűbájos. Inkább egy tapló, tahó állat, akinek a szájára kéne verni egy vasrúddal alaposan, akkor majd megtanulná magát fegyelmezni telefonbeszélgetések során.

A 2. esetben a Fókusz úgy, ahogy van, húzza le magát a klozeton, és nem értem, hogy (a) miért hazudoznak, (b) mi éri meg abban ennek a Gizanyanyának, hogy egy ország előtt lejáratta magát.

Ugyanis senkit nem fog érdekelni, hogy mit tud a delejsugárzású bazaltorgonákról, hanem mindenkinek az jut eszébe, hogy mekkore egy primitív bunkó ez a nő.

babomester Creative Commons License 2003.07.31 0 0 46
Na mostantol ne szidjátok előttem Gizát, mert ismerem. Itt volt egy miskolci rádióban, amíg meg nem szünt. Kérdés, hogy mért mondja még mindíg, hogy rádióba van, mikor már nincs sehol elég régóta. Ilyen káromkodást róla nem tudnék elképzelni, nagyon intelligens. Azt el tudom képzelni, hogy elment idegenvezetőnek a rádiózás után, meg azt is, hogy ez a fókuszos akárki felajánlott neki egy kis pénzt, és elvállalta. De az igazi felvételen nem ő van, az 100%.
deus Creative Commons License 2003.07.31 0 0 45
Áthoztam a Tudakozópanasz topikból az alábbi röffömet, bocs, hogy ilyen hosszú...

Elemeztem a riportot, kételyeim vannak...

Nektek is feltűnt, hogy a beszélgetés során nem hangoztt el semmi konkrét utalás az mp3-ra, egyetlen sort se idéztek belőle?
Gönczi csak beszélgetett a dologról Gizanyanyával, holott az lett volna a logikus, ha végigveszik az egészet, kitérve arra, hogy a felvétel a PANASZirodával folytatott beszélgetést rögzítette, ahol az agresszív hangem indokolatlan volt.

Ez több furcsaságra is rávezet:

1. TRÁGÁRSÁGOK

Gizanyanya azt mondja, hogy a felvétel VÉGÉN elhangzó mocskolódás biztosan nem az övé.
De a legtrágárabb szövegek a felvétel BELSEJÉBEN vannak.
Azokat vállalja??

Aztán Gizanyanya arról beszél, hogy "hát ha elküldöm a p*ba, az egy jó enyhe csunya beszéd".
SEHOL nincs a szövegben, hogy "menj a picsába"
Sokféle trágárság van, de EZ NEM HANGZIK EL!

Elhangzik (sorrendben):
(ezeket _a riport szerint_ a bűbájos, tüneményes, szeretnivaló, kedves, kulturált Giza nevű hölgy mondta):

"Hogy az Isten basszon meg téged a seggednél fogva"
"De van, de van, az anyád picsáját"
"te disznó"
"te szemét szar, hogy az Isten basszon meg"
"te büdös szemét"
"te senki"
"énvelem nagyon kibaszott"
"uram, uram, a kurva életbe már!"
"az isten bassza meg"
"nem az apád faszát"
"te ilyen buzi lehetsz, a faszom..."
"te szemét"
"te hülye szar, te hülye senki, te hülye Lófasz Jóska"
"te büdös szemét"
"nyald ki a valagamat, te hülye Lófasz Jóska, senki"

Mivel nem tértek ki ezekre (a riport SORÁN nem játszották le a felvételt, csak belevágták), ebből erősen gyanús, hogy Gizanyanya vagy az összeset elmondta (de akkor hazudik, és nem vállalja), vagy egyiket se mondta el.

2. KÖVETKEZETLENSÉGEK

Gizanyanya a riportban azt állítja, hogy a férfiaknak kijáró "Uram" megszólítás bosszantotta fel, és ezért (is) volt trágár.

Holott:
A panaszirodás srác több ízben is uram-nak szólítja, és arra nem mindig reagál dühösen.
Pl.:
"mi is magnóra vesszük, higgye el, uram"
"nhehemmbaj!" - feleli a Baromarcu, és nem akad fenn a megszólításon!

Az "Uram, uram" NEM a megszólítás miatt ilyen dühödt, hanem azért, mert idegesíti a Baromarcut, hogy az ügyeletes belevág a szávba, ezért folytatja úgy, hogy "...várd meg, amit mondok, ne uramozzál itt nekem".
Ha a férfi megszólítás zavarta volna, akkor nem így folytatta volna, hanem pl. "...ne szólíts uramnak!" vagy ilyesmi.

3. NYITOTT KÉRDÉSEK

NEM beszéltek arról, hogy ez a "bűbáj, tüneményes, azonnalbeleszerettem" néni -- ha tényleg ő volt -- ugyan miért beszélt a PANASZIRODÁS ügyeletessel mocskos és ÉRTELMETLEN módon, úgy, ahogy csak egy tajtrészeg vagy debil ember beszél?

A trágárságok csak az egyik fele, bár értelmes ember OK NÉLKÜL így nem beszél, a panaszirodás srác tök normálisan beszélt, a telefonáló őt provokálta.

DE:
Miért nem kérdezett rá az a MÁLÉ GÖNCZI a konkrét szövegekre, hogy azokat MIÉRT mondta Gizanyanya???
Pl.:

-- Van nálatok hanyas!
-- Be is kellett volna jelentkeznie
-- Én nem tudom, hogy mire fizetek rá, csak azt nem tudom, maguk mire fizetnek rá
-- Ne magázz!
-- De ha én csoportvezetővel akarok beszélni, akkor miért alszik a csportvezető?

Épeszű ember ilyesmit nem mond.
Ezeknek a szövegeknek semmi értelme, még az adott kontextusban sem.
Jót röhögök rajtuk mindig, oké.

De ha Gizanyanya azt mondja, hogy vállalja a dolgot ("Tudod mit? Vállalom ezt a beszélgetést!"), akkor miért nem adott ezekre magyarázatot?

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.31 0 0 44
2. A nő azt állitja a fókuszos riportban hogy a különleges tudakozót hívta, ami 2000-től létezik
előtte a Matavnak 1987 óta nem volt különleges tudakozója ...

Ez így, ebben a formában...nem!
A különleges tudakozó végig létezett. 1987-ben kikerült a Matávtól egy külső céghez, majd 2000-ben került vissza. De végig volt ilyen szolgáltatás, amit "különleges tudakozónak" hívtak. Nézz utána inkább!!

A telefonszámoknak majd utánajárok, ha lesz egy kis időm, mettől meddig léteztek.

Ettől függetlenül, kamu a riport. A nő hangja az, ami nálam abszolút nincs helyén. Az infó rádió betelefonálós műsorát szoktuk hallgatni, de majdnem minden héten van egy-egy ember, akinek a hangja vagy a stílusa echte "baromarcú".

Előzmény: axa13 (33)
Timna Creative Commons License 2003.07.31 0 0 43
Mellesleg ha B. meleg lenne, nemigen b*zizna.
Dehogynem! :) Ismerek meleg srácot akinek minden 2. szitokszava a buzi :))
Előzmény: pecaboy (34)
rebetli Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42
Sziasztok!
Csak azt nem értem, miért vagytok ezen meglepődve.
Szerintem a fókusz (és társa a Zaktív) EGYETLEN riportja sem igazi.
PL.:
1. erdélyi férfi, aki rágóból bármilyen alakot tud formázni a fogával: a riportban kiselefántot formázott. Még a legegyszerűbb gömböt is k nehéz foggal megformázni. lehet próbálkozni.
2. magyar törzs a Mississippi partján, nehogy már angolul kelljen beszélni szegény riporternek (bárhol külföldön forgatnak, mindig magyarral beszélnek, nem tűnt fel még senkinek, legyen az az Amazonas őserdő, vagy valami bantu törzs a halál f..szán)
3. tegnap vendégségben voltam és éppen valamelyik ilyen gagyi ment, paintball vadászat meztelen nőre. Szép riport, miközben valamelyik nap olvastam, hogy kamu az egész.
Ebből a kamuból meg lehet élni, mert a birka nép leül a tévé elé és mindent bevesz. Addig nem kell a gázáremelésről, a villany árának emeléséről, stb. stb. beszélni.
Előzmény: aero (41)
aero Creative Commons License 2003.07.31 0 0 41
milyen érdekes hogy pont az rtl klub riportere talált rá pont véletlenül.ezer százalék hogy ez a nö nem a baromarcu.aki többször meghallgatja annak egyértelmü
Előzmény: pecaboy (40)
pecaboy Creative Commons License 2003.07.31 0 0 40
"Hát mivel vették rá e rendes, jólelkű asszonyt a hazugságra?
Hogy médiasztárt csinálnak belőle?"

1. Sok pénzzel.
2. Azért az illetőnek (az ertéelben a célpont nőcinek) nem lehet túl sok jó ismerőse. (Speciel ha tőlem lépten-nyomon megkérdeznék, hogy "há télleg te voltál?", egy idő után mennék a szanatóriumba/temetőbe.)
3. A rendest és jólelkűt azért megkérdőjelezném, hacsak nem pisztolyt a fejéhez szorítva vették fel :))
4. A "médiásokban" meg lehetne annyi becsület/önérzet/mittomén, hogy nem csak a nézettségre mennek rá. Elvégre a nép nagy része ezt nézi, és Átlagember Józsi is ebből tanul. (Már ha.)

OFF:
Ha már itt tartunk, szappanopera no comment... >:(

(Félig) ON:
Poénnak az eredeti Q* jó, Szalacsival meg Szentével vetexik! :D

P.

Előzmény: madvi (39)
madvi Creative Commons License 2003.07.31 0 0 39
Most, letöltve, megnézve a videót...szégyellje magát a Fókusz!
Hogy szegény , becsületes embereket így használnak ki, csakhogy kilegyen a napi műsoridő...
Hát mivel vették rá e rendes, jólelkű asszonyt a hazugságra?
Hogy médiasztárt csinálnak belőle?

Hmmm, Gönczi Gabi...Ez csúnya volt.

madvi Creative Commons License 2003.07.30 0 0 38
Sziasztok!

Kb. 2 hete hazafelé menet majdnem nekimentem az előttem álló kocsinak.
Ez 1 dolog. És?
Hát az egyik budapesti rádióban, ahol valami adó-tanácsadás volt a betelefonáló(!) hallgatók részére, egy ismerős hangra lettem figyelmes...ez még éééél????????...
Igen, igen kedves fórumlakók. Ő volt. Igaz, a szakértőt nem üvöltötte le, de a hangja...tényleg majdnem belementem valakibe.

Mondhatjátok: ez a hozzászóló is csak villogni akar. Szívetek joga. Ám a fülem jó, ami a munkaeszközöm is egyben.
A rádió neve talán Club Rádió, vagy talán Info Rádió...nem tudom. Mind1.
Talán előkerül a tag egyszer.
Addig is...megvárjuk a csigatévé saját fake-verzióját:)))))))))

madvi

Sedyl Creative Commons License 2003.07.30 0 0 37
Ezt írtam az RTL honlapjára.Tudom egy párat ti is mondtatok de bocs, hogy nem vagdosok belőle.

1.Állítólag manipulálták a felvételt és a legdurvább szitkokat utólag rakták bele valakik.
- Ez így ahogy van, önmagában is nevetséges.Mintha az olyan egyszerű lenne, hogy csak úgy hipp-hopp valakinek a szövegéből összevágnának egy jó szaftos kurv@ anyázást.Ennél nagyobb bulit el sem tudnék képzelni internetszerte, minthogy pl. miniszterelnökünk elkezdi bazmegezni a képviselőket, ők meg ezt röhögve "lof@sz a seggedbe"-vel jutalmaznák.

2.A riporter pár hete hallota először Giza hangját, akiben felismerni vélte "kedvencünket", a riport végén meg azt állította, hogy egy éve ismerni.Jó, ez nem bizonyít semmit, de akkor is hazugság.

3.A riportban azt mondják, hogy 3 éve készült a felvétel a ügyf.szolgálatos meg egy korábbi műsorban(XXI.század) azt mondta, 9 éve!!

4.Ide kapcsolódik egy idézet az indexről(axa13).
A felvétel 33 mpében elhangzik ez : "Ön nem a 1171700-t hanem a 1171200-t hívta, ugye tud róla? " Ez a két szám 1997-ig volt a tudakozó száma akkor megszűntették.Tehát a nő ezeken a számokon nem hívhatott.(!!!)
A nő azt állitja a fókuszos riportban hogy a különleges tudakozót hívta, ami 2000-től létezik, előtte a Matavnak 1987 óta nem volt különleges tudakozója.

5.Giza azt állította, hogy egy bizonyos bazaltorgona után érdeklődött, viszont az ügyf.szolgálatos szerint a trágárkodó férfi már napok óta zaklatta őket.

6.Ha valaki meghallgatja a szöveget és épp ésszel végig gondolja, akkor egyszerűen abszurdnak tűnik az a dolog, hogy "Baromarcú" a a bazaltorgonákról érdeklődött volna.Nem illik bele a szövegkörnyezetbe a bazaltorgonás elmélet.Mi köze a bazaltorgonákhoz az állandó "Hanyas vagy?...Jelentkezz be!" ismételgetése.

pecaboy Creative Commons License 2003.07.30 0 0 36
A "Nem az apád faszát" én inkább egy amolyan mondat eleji felkiáltásnak érzem inkább, mint annak, hogy "dehogynem". De ezen nem veszünk össze, meg különben is, mi a számod? :))

Szó mi szó, Mr/Mrs/Ms CattleHead még mindig nem került elő. Lehet, hogy ezzel akarják előugrasztani?

Előzmény: hullademon (35)
hullademon Creative Commons License 2003.07.30 0 0 35
A homoszexuális személyek (remélem, ez így politikailag korrekt) igenis szoktak buzizni. Elég, ha Proustot elolvasod :-) De amúgy is, nekem rengeteg ilyen ismerősöm volt, és bizony.

Amit mondasz, nem logikus:

-- Nem vagyok a drágája!
-- Dehogynem, hiszen buzi vagy!

Ha sértett, visszautasított nő lenne, akkor azt mondaná, hogy

-- Azért nem, mert buzi vagy!

De ez tényleg apróság, a többi érv meggyőzőbb. A telefonszámos dolog pláne.

Kamu ez, gyerekek, majdnem akkora, mint Frei Tomika bérgyilkosa, a henteslegény, eki elől Hegyeshalomig menekült :-)

Éljen a kereskedelmi televíziózás.

Előzmény: pecaboy (34)
pecaboy Creative Commons License 2003.07.30 0 0 34
"Apróság, de a "Nem vagyok a maga drágája" kifakadásra adott válasz, a "Nem az apád faszát, te egy ilyen buzi lehetsz" nem igazán állja meg a helyét, ha nő mondja."

Miért nem? A nőci bepöccent, és mert azt hitték róla, hogy férfi, egyből b*zizással reagált. Ha egy goromba, tuskó nőt egy férfi visszautasít, az is b*zizik. Mellesleg ha B. meleg lenne, nemigen b*zizna.

Előzmény: hullademon (32)
axa13 Creative Commons License 2003.07.30 0 0 33
Az RTL klubos dologgal kapcsolatban: 100% hogy nem a Giza a Baromarcu, biztos forrasbol tudom.:)
Eleg, ha csak meghallgatjatok az .mp3-at, es az .avi-t megnezitek...

Ha nem vagytok tok suketek, rajottok konnyen, hogy ...

1. a felvétel 33. mp-ében elhangzik ez : "Ön nem a
1171700-t hanem a 1171200-t hívta, ugye tud róla " Ez a két szám 1997ig volt a tudakozó száma akkor megszuntették. tehát a nő ezeken a számokon nem hívhatott.
2. A nő azt állitja a fókuszos riportban hogy a különleges tudakozót hívta, ami 2000-től létezik
előtte a Matavnak 1987 óta nem volt különleges tudakozója ...

Ezek tények, bárki kis utánajárással kiderítheti.

hullademon Creative Commons License 2003.07.30 0 0 32
Kamu ez.

(1) Nem hasonlít igazán a hangja.
(2) Azt állítja, hogy ideges lett a tudakozósra, mert nem tudott válaszolni a kérdésére. Na most a felvételen nem tudakozóssal beszélt, hanem panaszügyintézővel.
(3) Az "uram"-ra nem úgy reagál, mint ha nő lenne. Az "uram" többször is elhangzik, és csak egyszer húzza fel magát rajta.
(4) Azt állítja, hogy a legdurvább részek nem tőle származnak, az egészet összevágták. Na ez aztán végképp leleplezi Gizát (és az RTL-t), akkora marhaság. Nyilvánvalóan ugyanaz a hang beszél végig, és a felvétel nincs összevágva... Vagy hollywoodi profizmussal csinálták, ami nem valószínű.
(5) Apróság, de a "Nem vagyok a maga drágája" kifakadásra adott válasz, a "Nem az apád faszát, te egy ilyen buzi lehetsz" nem igazán állja meg a helyét, ha nő mondja.

Szerintem homoszexuális férfiról lehet szó.

axa13 Creative Commons License 2003.07.30 0 0 31
A JOZANon kintvan a Baromarcu video, ha nincs kep, akkor toltsetek le a codecet hozza, ami szinten a JOZANon van, ITT!/
Balthazar Creative Commons License 2003.07.30 0 0 30
Meg amikor mondja hogy drágám.
De az ügyfélszolgálatos itt is mondta neki, hogy uram és arra nem reagált.
furcsa.
de tényleg vagy nő vagy meleg. :))))

Előzmény: pecaboy (29)
pecaboy Creative Commons License 2003.07.29 0 0 29
Lehet, hogy kamu az RTL-es nőci, de attól még szerintem (idősebb) nő telefonált. A hanghordozásából (főleg a szavak/mondatok végén) legalábbis vagy erre, vagy egy "langyos" egyénre tippelnék :) Egy bizonyos kor után ugyebár a nők hangja mélyül.

Most hallgattam meg megint; mikor B. mondja, "Jó estét!", azon igencsak érződik a fenti dolog.

Bálint 14 Creative Commons License 2003.07.29 0 0 28
ÉGÉS!!!
Andrew1 Creative Commons License 2003.07.29 0 0 27
A 1171700 és a 1171200 volt a száma 1997ig kb a tudakozónak .. akkor változtak meg. Tehátt ebből 1értelműen kamu.
A másik ...
Különleges tudakozó csak 2001től van a matavnak (Tudakozó Plusz) előtte 1987ben szünt meg. A köztes idöszakban a Szabó Ervin könyvtárban volt különleges tudakozó. tehát a történet már itt sántít ...

No comment

axa13 Creative Commons License 2003.07.29 0 0 26
Feltolom a JO.ZAN.HUra nemsoka'ra az RTL-es fokusz /nem ford:)/ felvetelt.
babomester Creative Commons License 2003.07.29 0 0 25
A bumerángban a matávos srác elmondta, hogy több, mint tíz éves a felvétel. Ez egy kamu volt ma este.
Usrin(R) Creative Commons License 2003.07.29 0 0 24
Na látom, nem én vagyok az egyetlen, aki szerint kamu... A nő teljesen máshogy beszélt egész végig, csak egyszer változtatta el a hangját, amikor meg akarta mutatni, hogy "ő az". Egy kicsit vicces az is, hogy Bochkorék elmondták, mennyien felismerni vélték a saját ismerősüket - csak ők történetesen nem voltak az RTL riporterei, ennyi a különbség.

Azt meg tudná mondani valaki, hogy 3 éve (a nő szerint akkor volt a beszélgetés) léteztek még 1-essel kezdődő budapesti számok? ("Ön nem a 117-17-00-t hívta, hanem a 117-12-00-t, arról ugye tud?") Szerintem 3 éve ilyen számok már rég nem is voltak...

Ritmo Creative Commons License 2003.07.29 0 0 23
Szerintem meg kamu ez az egesz RTLKUBBOS riport.Eleve nem lehet egy nonek ilyen mely hangja,a riprtban teljesen mas akcentussal beszelt.Kitalacio az egesz.Ebbol is penzt akar csinalni az RTL.Velemenyem szerint az igazi baromarcu ferfi, 50-60ev koruli,ertelmisegi,kopaszodo....--ahogy a Bocsi mondta a Slager Radion
pecaboy Creative Commons License 2003.07.29 0 0 22
Nna, oszladozik a homály (ld. tévé): a baromarcú valójában egy középkorú nőcike. Állítólag azért volt kiakadva, mert leuramozták. Mondjuk nem csodálkozom rajta, hiszen "Giza" a neve, azt meg telefonon keverhetik a "Gézá"-val. (De akkor miért nem mondott Gizellát?) A felvételt még nem hallgattam meg, csak hallottam róla, mindjá' utánajárok.
Rheia Creative Commons License 2003.01.22 0 0 21
nem azt mondja, hogy aluszik?
Előzmény: BLASIUS (20)
BLASIUS Creative Commons License 2003.01.22 0 0 20
Szóval András barátunk is jelentkezett...

:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!