Keresés

Részletes keresés

Nerdy Creative Commons License 2002.11.07 0 0 29
meg :-)))
Előzmény: Kardszárnyú (28)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.07 0 0 28
Akkor ezt megbeszéltük.:))))))
Előzmény: Nerdy (27)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.07 0 0 27
az nagyon jó lesz :-))))
Előzmény: Kardszárnyú (26)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.07 0 0 26
Felveszlek marketing szakembernek.:))))))
Előzmény: Nerdy (25)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.07 0 0 25
:-))))))))))))))
Előzmény: Kardszárnyú (24)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.07 0 0 24
Így már el sem lehet téveszteni.:)
Előzmény: Nerdy (21)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.07 0 0 23
de ha ez még ne elég, lehet fokozni:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Nerdy Creative Commons License 2002.11.07 0 0 22
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
vannak ilyenek is !!!
Nerdy Creative Commons License 2002.11.07 0 0 21
kivülről ilyen, ennek alapján meg tudjátok találni Balatonszéplakfelsőn
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Kardszárnyú (20)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.05 0 0 20
És a többi kép?
Amit nem Te csináltál?
Azokat is felteszed majd? Vagy feltegyem én?
Előzmény: Nerdy (19)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.05 0 0 19
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

van ám ott ilyen is !!!!!

Előzmény: Kardszárnyú (18)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.05 0 0 18
Szia Sigue!
De rég láttalak! Örülök, hogy jelentkeztél, és köszönöm a jó kívánságokat.:)
Hogy vagy? Mi van veled?
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.05 0 0 17
Gratulalok az uj "elethez" es sok sikert a cukihoz. =O)
Bar erre szinte semmi szukseg, Nerdy mutatott kepet a kinalatbol es nem felek ,hogy ne lenne ra kereslet...
Előzmény: Kardszárnyú (10)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.04 0 0 16
Az már új setemény, így az maradni fog!
:)))))))))
Előzmény: Nerdy (15)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.04 0 0 15
a barackos maradjon, mert azt mindig fogok enni amikor ott járunk !!!!!!

nyamiiiiiiiiiii

Előzmény: Kardszárnyú (14)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.04 0 0 14
Hoztunk haza külföldi recepteket, így osztrák sütiket is esznek a kedves vevők.:)
Pl: A barackos trüffel, amit Nerdy oly lelkesen emleget.:)
De szépen lassan lecseráljük a repertoárt persze van olyan süti, amik maradnak.:)
Előzmény: Fabyen (13)
Fabyen Creative Commons License 2002.11.04 0 0 13
Mennyivel másabbak az itthoni sütik, mint a külföldi?
Vagy teljesen egyformát eszünk az osztrákokkal?
Előzmény: Kardszárnyú (12)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.04 0 0 12
Köszi, majd átadom.:)))
Előzmény: Fabyen (11)
Fabyen Creative Commons License 2002.11.04 0 0 11
Az mindegy. :))
Gratulálok Vízállónak!

Előzmény: Kardszárnyú (10)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.04 0 0 10
Szia Fabyen!

A cukrászda nem az enyém, hanem a kedvesemé.:)))))

Előzmény: Fabyen (9)
Fabyen Creative Commons License 2002.11.04 0 0 9
Sziasztok!
Saját cukrászda?
Delfinke, hisz az remek!
Gratulálok! :)

Nerdy Creative Commons License 2002.11.02 0 0 8
:-))))))
Előzmény: Kardszárnyú (7)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.02 0 0 7
Nagyon jók lettek a képek!
:)))))))))))
Előzmény: Nerdy (6)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.02 0 0 6
ezek rágófigurák, olyanok mint a marcipán, de nem azok !!!! :-)))))))))))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Kardszárnyú (3)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.02 0 0 5
ezek nagyon finomak !!!!

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Nerdy Creative Commons License 2002.11.02 0 0 4
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Kardszárnyú (3)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.02 0 0 3
Köszönjük a dícsérő szavakat, de ennyi dícsérettől, még a végén elpirulok.:)
Előzmény: Nerdy (2)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.02 0 0 2
nekem az a mestercukrász, aki olyan finomakat tud készíteni, mint ti !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-))))))))))))))

Előzmény: Kardszárnyú (1)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.02 0 0 1
Köszönjük a dícsérő szavakat, bár nem vagyunk mestercukrászok.:)
De jó tudni, hogy elégedettek voltatok a kiszolgálással.:)))))
Előzmény: Nerdy (0)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.02 0 0 0
a legjobb cukrászda Siófok - Balatonszéplakfelsőn van !!!!

mi ma voltunk ott, és nagyon - nagyon jól éreztük magunkat !!!!

csodás torták, sütik, finomságok vannak, a kiszolgálás is feledhetetlen,

mindenkinek csak ajánlani tuduk, aki arra jár, feltétlenül kerese meg

Márta cukrászda a neve, Széplakfelsőn a lámpás kereeszteződésnél kell átmenni a vasúti síneken, és onnan már látni is, sárga színű ház, fehér felírattal

a Balatontérképen is rajta van, egy fagyi jelzi a helyet !!!!!

pontosabb információ a Kardszárnyú Delfinke és a Vízálló mestercukrászoktól kérhető, ugyanis övék ez a csodás cukrászda

gratula !!!!

Előzmény: Kardszárnyú (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!