Gratulalok az uj "elethez" es sok sikert a cukihoz. =O)
Bar erre szinte semmi szukseg, Nerdy mutatott kepet a kinalatbol es nem felek ,hogy ne lenne ra kereslet...
Hoztunk haza külföldi recepteket, így osztrák sütiket is esznek a kedves vevők.:)
Pl: A barackos trüffel, amit Nerdy oly lelkesen emleget.:)
De szépen lassan lecseráljük a repertoárt persze van olyan süti, amik maradnak.:)
a legjobb cukrászda Siófok - Balatonszéplakfelsőn van !!!!
mi ma voltunk ott, és nagyon - nagyon jól éreztük magunkat !!!!
csodás torták, sütik, finomságok vannak, a kiszolgálás is feledhetetlen,
mindenkinek csak ajánlani tuduk, aki arra jár, feltétlenül kerese meg
Márta cukrászda a neve, Széplakfelsőn a lámpás kereeszteződésnél kell átmenni a vasúti síneken, és onnan már látni is, sárga színű ház, fehér felírattal
a Balatontérképen is rajta van, egy fagyi jelzi a helyet !!!!!
pontosabb információ a Kardszárnyú Delfinke és a Vízálló mestercukrászoktól kérhető, ugyanis övék ez a csodás cukrászda