Keresés

Részletes keresés

DRT Creative Commons License 2003.01.30 0 0 801
Személyiségépítő tréningre járok Silke Von Hinten professzornőhöz. Meg kell tanulnom együttélnem ezzel a mérettel, nincs más kiút.

Előzmény: Törölt nick (800)
sonne Creative Commons License 2003.01.30 0 0 799
mondom én! persze nem emlékszik rá pontosan, mert olyan picsarészeg volt. ;) DRT király!!!
Előzmény: Labor (797)
DRT Creative Commons License 2003.01.30 0 0 798
I saved your day :)
Előzmény: Labor (797)
Labor Creative Commons License 2003.01.30 0 0 797
Háháááá!:

Sváby András (27) válasz erre | adatok | e-mail
2003-01-30 12:17:57

A legrészegebb?? Nemtudom. Lehet, hogy Putnokon?

DRT (95) válasz erre | adatok | e-mail
2003-01-30 11:18:04

Ha véletlen eljutsz eddig, engem 2 dolog érdekelne: - mikor voltál életedben a legrészegebb és azt hányszor? - mikor voltál utoljára Putnokon?

Előzmény: sonne (792)
Kabaré Frank Creative Commons License 2003.01.30 0 0 796
Abból a 34 Ft-ból fizettem azt a néhány kört Winnetounak. Be is rúgtunk mind a ketten, mint az albán állat.
Előzmény: Labor (795)
Labor Creative Commons License 2003.01.30 0 0 795
Nem tökmindegy, jól jár vele, megemelik a segélyt legalább 34 forinttal.
Előzmény: Törölt nick (793)
Kabaré Frank Creative Commons License 2003.01.30 0 0 794
És most már nem is fogok, hála Winnetou testvéremnek. Meg is hívtam a Hatfaszúba néhány körre.
Előzmény: Törölt nick (793)
sonne Creative Commons License 2003.01.30 0 0 792
na putnoki testvéreim! nyomulás a sváby pici online interjúra, hiszen pici szintén putnoki születésű, csak épp az élet viharai elsodorták tőlünk. szíve mélyén még mindig közöttünk él (ezt pl. bizonyítja erős alkoholizmusa is).
Előzmény: Lakatus Winnetou (791)
Lakatus Winnetou Creative Commons License 2003.01.29 0 0 791
Há házusság éz, végig sém óvásom. Hiszén nincsén is ótóm, csák loptám á Ládát, még ászongyá hogy "csirkéből erjesztett szeszes italt fogyasztottak", pédig ném is csirkébűl ittuk á pálészt, hánem láposüvegbű. Ájájájááá, miótá meghót Mátyáskirál, ódá áz igásság.
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (790)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2003.01.29 0 0 790
Há bódogújévét mán szésztéstvérek!
Ná végre kiengédték a zelőzetesbű, mér nézzétek óvássátok esztet csinyátuk ÁLLÍTÓLÁG a vinétuvál, egyszóséigáz bélőlé!

"2002. december 6-án délután 15 óra körül az elsőrendű vádlott L. Winnetu és a másodrendű vádlott, K. Dzsenifer aki az I. r. vádlott élettársa, az I. r. vádlott tulajdonában levő és általa vezetett gépkocsival közlekedett, és közben csirkéből erjesztett szeszes italt fogyasztottak. A II. r. vádlott az egyik utcasarkon észrevett egy szemetes konténert és elhatározta, hogy abból különböző ingóságokat vesz magához. Ezen a helyen a betonjárda és az úttest között húzódó kb. 1 m széles füves sávon állott a konténer, a ház kerítésén kívül, a közterületen. Az utca sarkán levő kertes családi házban lakott a sértett, K. Frank a szüleivel.
A II. r. vádlott kiszállt a gépkocsiból, és a sarkon álló szemetes konténerben elkezdett kotorászni. Ezt észrevette a szemközt lakó személy, és elkezdett kiabálni, hogy hagyják békén azt a konénert, mert az a szomszédé. A vádlottak visszakiabáltak, és kölcsönös szidalmak hangzottak el.
A hangoskodásra felfigyelt a sértett, meglátta, hogy turkálják a konténert, ezért kikiabált, hogy hagyják abba, mert a szemetes konténer az övé. Az. I. r. vádlott kiszállt a kocsiból és visszakiabált, hogy a szemetes konténer az utcán van, ezért azt mindenki turkálhatja, így ők is.
Erre a sértett kiment az utcára, röviddel utána apja is követte, odamentek a kocsihoz, a sértett és az apja cigányoknak nevezték a vádlottakat, azt mondották, hogy ne turkáljon konténerben az, aki vastag aranyláncot hord, és Lada gépkocsival jár. Ismételten közölték, hogy a szemetes konténeraz övék, a II. r. vádlott pedig azt hajtogatta, hogy az az utcán áll, tehát mindenki kotorászhat benne.
A kölcsönös vita során az I. r. vádlott és a sértett egymásnak estek és kézzel ütlegelték egymást. Ennek következtében az I. r. vádlott a bal szeme alatt, a bal karján és környékén kisebb zúzódásokat szenvedett. A sértett apja eközben megragadta az I. r. vádlott nyakláncát, de az nem nyert bizonyítást, hogy azzal fojtogatta, illetve hogy azt letépte és eltulajdonította volna.
A dulakodás során a sértett és apja az I. r. vádlottat beszorították a kocsi első ülésére. Ekkor az I. r. vádlott kiszabadította magát, hátranyúlt a hátsó ülésre és magához vette a tulajdonában levő 53 cm pengehosszúságú, tokban elhelyezett, éles kardot. Kiugrott a kocsiból, kirántotta a kardot, fejmagasságba emelte, és lesújtott a vele szemben álló sértett nyakára, illetve fejére, felülről lefelé. A sértett ösztönösen maga elé kapta bal kezét, tenyérrel kifelé fordítva; így a kardpenge a sértett bal tenyerét találta el, és azt megsebezte. Ennek következtében a sértett a bal kéz tenyéri lebenyes-metszett sebzését, az V. ujj 1-es ujjpercének nyílt darabos törését és a X. ujj idegsérülését szenvedte el.
A sérülések tényleges gyógytartama kb. 6 hónapra tehető. Az V. ujj jelentős fokú mozgáskorlátozottsága és érzészavara folytán a balkezes sértettnél maradandó fogyatékosság alakult ki, és ez az állapot 40%-os munkaképesség-csökkenéssel jár.
A sértett sérülése után a vádlottak beszálltak a kocsiba és a helyszínt elhagyták, visszahagyva a kiesett kardtokot. Később az I. r. vádlott eldobta a kardot is, így a bűncselekmény eszköze nem kerülhetett lefoglalásra."

Labor Creative Commons License 2003.01.29 0 0 789
Úgy tudom, hogy a díszdobozt a Pagát derítőjéből kinyert WC papírból készítik újrafelhasználással, sajtolással. Meg különben is betétdíjas. Lehet vele flancolni, 50 fillér/doboz.
Előzmény: Kabaré Frank (788)
Kabaré Frank Creative Commons License 2003.01.29 0 0 788
Jövök én is, testvérem, de remélem, hogy a putnoki mongol piacon megjelenik majd egy kevésbé reperzentatív kivitel, mert szerintem ezt a díszdobozosat nem fogom tudni megvenni a partizán-nyugdíjamból (HUF 200-/hónap).
Előzmény: Törölt nick (784)
geronim0 Creative Commons License 2003.01.28 0 0 787
chikenspirit? oh yeah! :D in the Pagath? yeah!!
Előzmény: Törölt nick (784)
Ködmöni Laci Creative Commons License 2003.01.28 0 0 786
Ijent én is kérek, ez a kedvencöm!
Előzmény: Törölt nick (784)
kaviat Creative Commons License 2003.01.28 0 0 785
oksa, én jövök

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: Törölt nick (784)
csabor Creative Commons License 2003.01.25 0 0 783
Ja, de mi az a válalkozóengedéj ??
Előzmény: sonne (782)
sonne Creative Commons License 2003.01.24 0 0 782
engem meg egyfolytában zaklat valami végrehajtó. most jól megírtam neki, hogy hova mennyen.

Előzmény: Kabaré Frank (781)
Kabaré Frank Creative Commons License 2003.01.24 0 0 781
Elittad a nappalit, testvérem? Így mulat egy putnoki úr!
Előzmény: Labor (780)
Labor Creative Commons License 2003.01.24 0 0 780
- Hallod e asszony! Lement a bútor ára!
- Asztán hol?
- Hát itt á torkomon.
freeze flash Creative Commons License 2003.01.22 0 0 779
Az szar, bazze!!! :-(
Előzmény: Törölt nick (775)
geronim0 Creative Commons License 2003.01.22 0 0 778
Friss acetonszagú hányásom kapható!
Labor Creative Commons License 2003.01.14 0 0 777
Szaratovot Putnok testvérvárosának! Az emberpálinka a legjobb!
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.01.13 0 0 776
Nyugi, nem hiszem, hogy bárki is meglátta. Tégy úgy, mintha mi se történt volna.
Előzmény: Törölt nick (775)
Ködmöni Laci Creative Commons License 2003.01.11 0 0 774
Együk meg! Van nálam otthon jóféle porított üvegpálinka vagy hatvan akóval, azt megisszuk, oszt közben elfalatozzuk szegíny Marcsát. Úgy is kévánom a torosat. Szegíny Marcsi, néha még egy cigijér is cidázott...
Előzmény: Geitenbeffer (773)
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.01.11 0 0 773
Na, van egy kis gáz, lehet, hogy most egy ideig nem írok ide...
Semmi komoly, csak az asszonnyal szóváltásba keveredtünk... a kés meg nálam volt, na. Nem tudjátok a Csülök Bandi számát? El kéne valahova rejteni a holttestet, szaktanácsra lenne szükségem. Az első lépéseket már megtettem:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.01.09 0 0 772
Kamonfajör, lájtmájbébi, vazzeg.
Előzmény: Labor (771)
Labor Creative Commons License 2003.01.09 0 0 771
Előzmény: Geitenbeffer (770)
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.01.09 0 0 770
Meggyújtottad őket rendesen?
Előzmény: Labor (769)
Labor Creative Commons License 2003.01.09 0 0 769
Folpackból van, azért nem látszik olyan könnyen. Viszont most már igazán kidobnám az adventi koszorúmat, kezd rohadni.
Előzmény: Geitenbeffer (768)
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.01.09 0 0 768
Nem látom, hogy lenne rajta jelmez, bazzeg.
Előzmény: Labor (764)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!