Keresés

Részletes keresés

karrimor Creative Commons License 2017.12.12 0 0 85807

Reformáció 500

Megemlékezés a Kőrösi Csoma Általános iskolában.

karrimor Creative Commons License 2017.11.19 0 0 85806

karrimor Creative Commons License 2017.11.14 0 0 85805

 I. világháborúban életüket vesztett magyar katonák felújított hadisírjainak ünnepélyes átadására.

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.13 -1 1 85804

Én igazából azt nem értem, egyáltalán hogy jutott eszébe egy ilyen szabályozás bárkinek is?! Hogy lehet valaki ennyire eltévedve, hogy nincs tisztában az SZTK-béli várakozási-idő állapotokról?? Illetőleg ha tisztában van, akkor az mégjobban aggályos ugye...

 

Kár, hogy már nem írkál ide a város önjelölt fideszcsik-megmondóembere; tuti megmagyarázná, hogy mi vagyunk (ismét) a szemét rosszindulatú ellenállók, hisz a városvezetés miértünk van, és csak nekünk akar jót az ilyen elmebeteg szabályokkal is, ők maguk pedig a megtestesült becsület (szentté avatásuk idén karácsonyra van beütemezve), akik az idők végezetéig fogják ellátni tisztségüket. És még azon is túl.

Előzmény: instantvíz (85801)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.13 -1 1 85803

Na igen. Az előző esti Tankcsapda koncert "utóhatása"... :)

Előzmény: karrimor (85802)
karrimor Creative Commons License 2017.11.12 0 0 85802

instantvíz Creative Commons License 2017.11.10 0 0 85801

Köszönöm! Legalább részben megnyugodtam.

Nem magamat féltem, mert én még csak nekimegyek annak, aki ezért bírságot szabna ki. De sok szegény "nyugger" örül, ha van olyan szerencsés, hogy egy öreg csotrogányt még fenn tud tartani. Legalább dokihoz, vagy bevásárolni el tud gurulni. De pont az orvosnál izgulja halálra magát, hogy mekkora bírságot kap önhibáján kívül?

Lehet vajon az önkoritól hivatalos választ kapni, hogy kellően következetesek-e bírság tekintetében és milyen jogszabályi hátteret alkottak köré? Vagy visszajön a megfélemlítés ideje? Üres fenyegetések?

Mert az már a kártyaasztalnál is édeskevés manapság...

Előzmény: Törölt nick (85800)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.10 -1 0 85800

Természetesen az utóbbi.

De persze, él városunkban olyan emberszerű képződmény (egy legalábbis biztosan), akinek még az ilyen dolgok sem érik el az ingerküszöbét, még ezt sem tartja problémásnak, hisz minden cselekedet tökéletes, amit a gazdái tesznek. És amíg ilyen egysejtűek éltetik a jelenlegi rendszert, ne is várjunk (pozitív irányú) változást.

Előzmény: instantvíz (85798)
instantvíz Creative Commons License 2017.11.09 0 0 85799

Valamiért nem sikerül régi nikkel belépni egy ideje, így szükségmegoldásként marad az instant megoldás.

 

Egy szó mint száz, ma sikerült négy és fél órát eltölteni a dkszakrend parkolójában. Igazi csibész büszke lenne arra, hogy mindezt bünti nélkül tehette. Én azonban elgondolkodom azon, vajon mi értelme volt belengetni a három órán túli tart szankcióját? Mert aki tudja ennek kivitelezhetetlenségét, úgyis nagyívben tojik rá. Ilyen semmitmondó, sorszám, rendszám, egyéb azonosító nélküli félcédula "arra" sem jó.

 

De ahhoz pont elég, hogy az ellátásra váró beteg idegeit feleslegesen tépázza. Mert feszültség van enélkül is bőven. Pláne, ha van aki a bírságtól fél. Ugyanakkor mit sem tehet róla. Ahogy az orvosok sem, mert a szemészeten ma megszakadtak és időn túl is dolgoztak.

 

Elismerés az üres fenyegetés, szankció fogalmazójának! Ha azonban mégis meg kellene fizetnem az elmaradt bírságot, kérem értesítsenek! 

 

instantvíz Creative Commons License 2017.11.09 0 0 85798

kommentem, vagy az agyhalott ötletgazda?

Előzmény: Törölt nick (85788)
Győző 2 Creative Commons License 2017.10.11 0 0 85797

Kedves " Egy szülő a 100-ból " Csabika-bá nem szereti ha valaki nem áll be az Ő sorába!! Így azon az elven gonolkodik, hogy vagy Ti unjátok meg vinni a gyerekeket, vagy a pénzetekfogy el, vagy esetleg elüldözi ezt kiváló sport embert ! Én is és az általam kezelt házak már sokat szívtak miattam. De ha tudtok egyesületi számlaszámot adni egy kisebb összeggel segítelek bennetek!!

Előzmény: Törölt nick (85783)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.10.09 0 0 85796

Pedig azt hittem az igazi Trebitsch.

 

MIndezt egy kétéves hozzászólásra reagálva.

Nyikomu nyet otszusztvovala. Már ha érted mire gondolok.

Előzmény: atszusztvuyet (85795)
atszusztvuyet Creative Commons License 2017.10.06 0 0 85795

dehonnem, en vagyok lemy

Előzmény: RUN-DMC (70817)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.10.03 0 0 85793

Azé ez jó volt. Én gyakran írok jót, de most kénytelen vagyok önmagam lájkolni. :-) (Első akartam lenni a  sorban)

Előzmény: orkmentesítő (85791)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.10.03 0 0 85792

Szíjjártó testvér se úszhat? Gyurcsány nemigen hívja meg magához, neki meg ugye nincs otthon.

Előzmény: Törölt nick (85790)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.10.03 0 0 85791

http://index.hu/belfold/2017/09/30/na_akkor_mi_is_van_azzal_a_dk-s_orvosi_igazolassal/

 

Hajrá Radnóti Henrik!

 

(Gondolom ezek után minimum elindul a gimnázium átnevezési kampány. Javaslom kéressék be  hozzá a bori noteszt.)

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.29 0 0 85790

Úgy fest senki.

Egy mai, ismételten csak "no comment" kategória - ez úttal a narancsbőrűektől. Elképesztő, mit meg nem mernek tenni...!!! Arrogáns szemét banda!

 

http://index.hu/belfold/2017/09/29/dunakeszi_jobbik_fidesz_dk/#

Előzmény: orkmentesítő (85789)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.09.29 0 0 85789

Bástya elvtárson kívül ki úszhat?

Előzmény: Törölt nick (85787)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.27 0 0 85788

Na ez egy klasszikus "no comment" kategória... :((((

Előzmény: puckandúr (85786)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.27 0 0 85787

Így jár az, aki a szenny fideszbérenc origóra jár tájékozódni... :P

Amúgy rosszúl tudja a cikk szerzője, nem kettő hanem három emléktábla lesz kihelyezve. A harmadikon szentéletű dehogymutyizós mindigtörvénytisztelő szeretett vezérünk neve lesz olvasható. Hogy ezt is ő intézte el, ezt is neki köszönhetjük, allelujah.

Előzmény: MTELA (85785)
puckandúr Creative Commons License 2017.09.27 0 0 85786

Sziasztok!

 

Ennél elegánsabban nem is lehetne belerúgni a kezelésre járó betegekbe:

 

Nem tudom melyik nélkülözhetetlen és kiváló elme szüleménye ez a sajtcédula. Gondolom az új parkolási rend jól látható kihelyezése nélkül amúgy sem ér többet, mint csilingelő betyárkörte a szőrszál végén.

 

Nyelvtani és stilisztikai hibákon átlépve csak annyi kérdésem akad, hogy milyen összegű bírsággal kell számolnia annak a betegnek, akinek mindezek ellenére van bőr a képén kivárni sorát akkor is, ha az meghaladja a 3 óra időtartamot?..

Ha nyilvánvaló okok miatt a várakozási idő több, mint 3 óra, a bírság átterhelhető?

Bírság, vagy pótdíj?

MTELA Creative Commons License 2017.09.26 0 0 85785

http://www.origo.hu/nagyvilag/20170926-tanuszoda-dunakeszi-minden-gyermek-tanuljon-meg-uszni.html#

 

Sziasztok,

ezt láttátok? 

engem büszkeséggel tölt el, hogy az állam által finanszírozott tanuszoda végre elkészült teljesen!

a gyerekek tanulhatnak úszni, végre kultúrált, megfelelő keretek közt!

ez tényleg javára válik minden dunakeszi-i tanulónak!

 

büszke vagyok arra is, hogy ez azért valósulhatott meg, mert egy dunakeszi polgár 70 millió forintot hagyott a városra, hogy megépüljön az uszoda!

az is nagyon jó dolog, hogy az uszoda falán márványtáblával emlékezünk meg a nevéről!

 

orkmentesítő Creative Commons License 2017.09.22 0 0 85784

Majd elmegy. Vegye már észre hogy ez ami városunk!

Előzmény: Törölt nick (85783)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.21 0 0 85783

Ezt csak úgy itt hagynám. Mindenki vonja le magában a következtetéseket..........

 

"Tisztelt Dunakeszi Városvezetés!

 

Több alkalommal olvastam a helyi médiákban, a Dunakeszi VSE Kézilabda Szakosztályról! Állítólag szép sikereket értek el. Van Dunakeszin egy hölgy Kántor Anikónak hívják és jó pár évvel ezelőtt alapított egy kézilabda utánpótlás szakosztályt KASE néven, ahol ebben az évben már közel 100 kisebb-nagyobb gyermek sportol. Azt gondolom Anikót nem nagyon kell bemutatni, de röviden 120 szoros magyar válogatott, olimpiai ezüst érmes és nem mellesleg a városunk lakója. Szerintem büszkének kellene a városnak lenni rá. De sajnos nem azok.

 

Anikó egyesülete lassan ott tart, hogy a városvezetés teljes mértékben el akarja lehetetleníteni, mert nem hajlandó a városi sportegyesületbe beolvadni. Miért is tenné? Amit felépítet azt egyedül építette fel és ahoz ragaszkodik. Jól teszi!!!

 

A nála sportoló gyerekek nagy része Dunakeszi lakos. Jelen pillanatban ott tartunk, hogy a gyerekek Vácrátótra, Gödre, Fótra, Újpestre vagy Mogyórodra járnak edzésre és meccsekre, mert az helyi Önkormányzat inkább üresen hagyja a tornatermeit, de a Kasénak nem adja ki. Mi szülők télen- nyáron nem kis áldozatokkal hordjuk a gyermekeinket ide-oda edzésre csak, hogy sportolni tudjanak jó színvonalon.

A színvonalról csak annyit, hogy a tavalyi szezonban a leány junior csoportban a leányok Pest Megye bajnokai lettek és nyáron Terranóban ( ami Európa egyik legnevesebb kézilabda tornája) 18+ kategóriában másodikok lettek egy dán csapat mögött, akik csak 1 góllal tudtak nyerni a csapatunk ellen. Azt gondolom ez már színvonal!!!!

 

Mi szűlők nem értjük, hogy gyermekeink sportolása miatt miért más város pénzügyi helyzetét kell erősítsük, miért nem a Dunakeszi kasszába fizetjük be a bérleti díjakat és azt sem értjük, hogy a mi gyermekeink miért nem használhatják a helyi tornatermeket, pedig Dunakeszi lakosok vagyunk és mi is ide fizetjük az adóinkat. Mi itt lakunk ebben a városban és szeretnénk a gyermekeinket itt sportoltatni a KASE-ben.

Erre az egyesületre nem véreshúsként kellene nézni, hanem büszkének kellene lenni legalább úgy, mint mi a több száz szülő.

 

Mi szülők ott tartunk, hogy ügyűnket további média fórumokhoz vigyűk ha a városvezetés továbbra sem áll szóba az egyesület vezetőjével, csak nem szeretnénk országos szinten Dunakeszit ilyen dolgokban lejáratni.

Kérem Önöket, hogy vegyék figyelembe és segítsék az egyesület munkáját, aki ezt természetesen nem ingyen kéri!

 

 

Üdvözlettel egy szülő a több száz közűl!"

 

Forrás: FB

MTELA Creative Commons License 2017.09.19 0 0 85782

az a baj, hogy ha gyalogosan végigsétálod, látható, mennyire nem homogén a felület. tehát a víz nemcsak megáll rajt, de majd segit is hogy mielöbb a felfagyásokkal feltöredezzen. Amitől megint kátyusodik minden.

nagyon nem jó.

valahogy az olyan furcsa, ogy a jobb technikát miért nem használjuk ki? amikor már létezik olyan ami jobb mint az aszfalt. ráadásul nálunk értlme is  lenne, mert ki lehetne használni minden jó tulajdonságát.

https://www.youtube.com/watch?v=HRuBFX4n85w

 

Előzmény: Győző 2 (85781)
Győző 2 Creative Commons License 2017.09.17 0 0 85781

Az még hagyján, de ugyan azokon a helyeken áll meg a víz mint eddig-ki vette vagy ki veszi át ezt az utat-és ezért még fizetünk is??? Nem beszélve a helyfoglalásaikról illetve azöld terület rombolásukról. A csütörtöki vihar a mobil WC-t is feldöntötte, tudjátok milyen szagok terjengtek pénteken a 45 előtt?? Én az egyik házban lerakattam 400 m2 csempét. de tönn kely soha nem volt elfoglalva agy raklapnnyinál, a szállítóval ütemezett kiszállításban állapodtam meg !

Előzmény: MTELA (85780)
MTELA Creative Commons License 2017.09.16 0 0 85780

ma végigmentem rajt. elképesztő! hogy ne legyen náluk egyetlen vizmérték se:-( basszus olyan dimbes dombos, hogy az valami kritikán aluli.

tényleg igazad van. tök gáz:-((((((((

Előzmény: mzdude (85771)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.09.12 0 0 85779

Pl. Barátság út 13-tól fölfelé, Béke út Állomás sétány sarka ilyesmi.

Orkbanisztán.

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (85777)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.09.11 0 0 85778

Én itthon voltam!  

 

Előzmény: MTELA (85775)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.09.11 0 0 85777

Hol, merre irtottak fát?

Előzmény: orkmentesítő (85773)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!