Keresés

Részletes keresés

ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 118
Csak szerényen!
Ha 45 évet kibirtunk, hát kibírunk még 4-et!
akár 8-at is.
Az idő nekünk és a nemzetnek dolgozik4
Előbb utóbb le hull a lepel!
És akkor az egész szoclib nemzetellenes bagázs a d209el egyetemben mehet oda , ahova való. Lesz még Terror2 Háza :)
A Láthatalan Nemzetközi Terror Háza elnevezést fogja kapni.
És oda fognak kerülni a csaholok hada is, akik most megkapták a jutalmukat a d209től, Bolgár,Mészáros,Fházy és a többiek.
Előzmény: Törölt nick (113)
lujo2 Creative Commons License 2002.08.22 0 0 117
Nem hiszem, hogy a balolosok mielőtt csinálnak valamit, akkor az az első, na ezzel az intézkedéssel ártunk a nemzetnek. Tetszik, nem tetszik, ha az ország nem akar bezárkózni, végleg leszakadni, akkor bizonyos normákat, amelyekkel a nyugat szemében szalonképesek leszünk, meg kell tenni. A multik adják a magyar export kb. 3/4-ét. Ha őket nem engedjük be, akkor mondj olyan versenyképes iparágat? Most ne azzal gyere, hogy az elmúlt 40 év. Tudom. De ettől nem lesz korszerű elektronikai, vagy gépiparunk.
Előzmény: ef_ (114)
tata Creative Commons License 2002.08.22 0 0 116
Hogy ezek az újságírók, humoristák az előző 4 évben az ellenzék szószólói voltak, ez nem kérdés. Hogy most hirtelen és egyszerre kaptak kitüntetést, ez elég átlátszó hálálkodásnak tűnik elsőre. De ez jobban minősíti a kitüntetőket mint a kitüntetteket. Ugyanis ők, ha kell a mai urak viselt dolgait is szóvá teszik, kifigurázzák, ha van mit. hogy ez mennyire így van, annak bizonyítására elég elővenni az utóbbi hetek Hócipőit, vagy ha az nincs kéznél, akkor mondjuk olvassátok el az alábbi Mészáros Tamás cikket, amely most, kitüntesével egy héten jelent meg a 168 órában.
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 115
Az egyik dokumentum szerint jelentéseket írt kollégáiról!
egyébként pedig átjátssza az egész országot.
Úgye Te sem hiszed, hogy a KGB ellen tevékenykedett. azok már alulról szagolják az ibolyát. Olvas el a Mitrochin archívumot4
Előzmény: lujo2 (112)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 114
Azt nem mondtam.
De a jobboldaliak többségében ott van a nemzeti érték, míg a baloldalon ez ritka ( ott is van kivétel, pl Szűrös,de Őt rögtön ki is tették!).
A nemzetidegen liberálisokról ne is beszéljünk.
Ők eleve kozmopoliták, a nemzetek feletti kultúrát(van ilyen?) hirdetik, külföldön feljelentik saját hazájukat stb.
a tetteik minősítik őket, nem én4
Előzmény: lujo2 (107)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 113
Ki a faxomat erdekli a Peto es Bauer apja? :) Semmi kozuk nekik a mostani allapotokhoz....kisertetekkel hadakozol..vedd mar eszre.:)
Es barmennyire is hadakozol, akkor is Megyo a miniszerelnok es szoclib kormany van. Barmennyit is tornazol itt ellenuk, nem fogsz semmit valtoztatni.:) Ennyi.
Előzmény: ef_ (111)
lujo2 Creative Commons License 2002.08.22 0 0 112
"jelentés és jelentés között van eltérés!!" Hát ez az! Ha Medgyessyről bebizonyítják, hogy valakit azért súgott be, mert mondjuk valaki azt mondta a Május elsejei felvonuláson, hogy XY azt mondta: Brezsnyev, eza vén múmia mikor húz már el, akkor megvetem. De ha pénzügyi elemzéseket csinált, akkor nekem semmi bajom vele
Előzmény: ef_ (106)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 111
Nem, mint mondtam volt, a Pető apuka és Bauer apuka. a d209-es egy másik láncszem volt az erőszakszervezetben.
Előzmény: Törölt nick (108)
zavarok Creative Commons License 2002.08.22 0 0 110
Talán azért mégsem ugyanazokkal az "érdemekkel" rendelkeztek azok, akik beszerveztek, akik másokat besúgásra kényszerítettek, akik a KGB-nek kémkedtek, mint akiket beszerveztek, vagy vagy besúgásra kényszerítettek ...
Előzmény: Törölt nick (105)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 109
Neked is csak azt tudom mondani, mint lujo2nek, a jobboldali jelentgetőket sem tisztelem, ott is voltak, de azért az áldozatot ne tévesszük össze a beszevezőkkel és a rendszer kitalálóival, kiszolgálóival!
Azt a katonát, aki valamelyik értelmetlen háborúban embert ölt, ne vegyük egy kalap alá azzal, aki a parancsot kiadta!!!
Előzmény: Törölt nick (105)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 108
Es ki volt az avos? Megyo? :) Ismet ne rohogtess.:)
Előzmény: ef_ (106)
lujo2 Creative Commons License 2002.08.22 0 0 107
Aki nem a jobb oldallal szimpatizál, az mind nemzetgyűlülő, idegen érdekeket kiszolgáló? Egyszerűen a logikád nevetséges. Mi az, hogy hálózat? A Csurkának az agyréme? Akkor az elmúlt négy évben meg jobbos hálózat volt, amelyik a saját embereiknek az érdekeit nézte, s nem az országét, ha a te logikád szerint megyek. Persze, most lehet azt mondani, az legalább az országban maradt. :-) Csak egyes kiválasztottak zsebében
Előzmény: ef_ (100)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 106
Na, azért az ÁVÓnál nem fogadtam volna el egyetlen egy zsíros állást sem.

tisztességes munkából élek, ha a hatalom és a pénz érdekelne csak, akkor én is bankot rabolnék, de nem teszem!!!

És én erről beszéltem.

Aki jelentést írt, azt tisztelni nem fogom, még ha a jobboldalon is áll, de azért jelentés és jelentés között van eltérés!!

Előzmény: lujo2 (103)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 105
Enyje..a jobboldal politikusai meg tisztak? Ne rohogtess...benne voltak nyakig o is..:)))
Előzmény: ef_ (102)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 104
Tévedsz4
Az, hogy a Deutch Tomika szexuálisan mit csinált ( még mindig jobb, mint az Szdsz által támogatott másság, melegek stb. ( Jut eszembe Somló mondata: Szeressük egymást és ne a mást ) )
vagy hogy a Boros hazudott.
Nem erkölcsös cselekedetek, bár utóbbi nem bizonyított(!), de azért ne vegyük kalap alá azokkal, akik embereket kínoztak meg, akik tízenéveseket lövettel le a hatalomért, a más nemzeti érdekekért !!!
Előzmény: Törölt nick (95)
lujo2 Creative Commons License 2002.08.22 0 0 103
Nézd, utólag mindig okosabb az ember. de gondolj bele, megkínálnak egy nagyon jó állással, amelynek egyik feltétele, hogy készíts ilyen-olyan jelentést. Mit teszel? Tudom, most azt mondod, el nem fogadod. de gondolj bele, fiatal, ambíciózus ember vagy, aki nagyon szeretne érvényesülni, és úgy érzi, ott ki tudná bontakozttani a tehetségét. nekem Borossal nem az a bajom, hogy annak idején a hálózathoz trtozott, hanem olyan stílusban beszél, ahogy a baloldalllal. Mintha ő múltja sem olyan lenne, mint az övűké. Járaival semmi bajom, nem kommunistázik, nem játsza meg a bazári majmot. Ezért tartom az egészet álszentnek, meg nevetségesnek
Előzmény: ef_ (96)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 102
A pető apukákra értettem, hogy Ávósok voltak.
A d209 másik láncszem volt a gépezetben.
Mint ahoygan másik láncszem most, a topic címben is szereplők, Bolgár, Mészáros, Fházy de idesorolom Jusztot is és Acsádit is!

Ez min egy jól megszervezett hálózat része.
Csak észre kellene venned!
Csakhogy Ti nem akarjátok észrevenni, nektek is meg van a szerepetek!

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 101
Miert gondolod, hogy az orszag kicsivel nagyobbik fele nemzetgyulolo? Vagy akar a kormany az? :)
Ezek eleg eros szavak...erveid?
Előzmény: ef_ (100)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 100
Nem, az idegen érdekeket kiszolgálló kommunista rendszer jött el ismét látszat többpártisággal.
Az ország a volt kommunisták és nemzetgyűlölők kezébe került ismét.
Előzmény: hmm (97)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 99
Te ember.

Nem mondtak meg neked, hogy a D209 az a III/2-es csoport? Amit Te ott lattal, az az AVH es a III/3 eredmenye.
Tudsz kulonbseget tenni? :)
Nem hiszem.:)

Előzmény: ef_ (98)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 98
Az erkölcsöm tiltakozik ellene.
Láttam a cellákat, az áldozatokat, hallottam az áldozatok szüleinek hangjait.
Az egyik cella 50*50 cm alapterületű sötét lyuj volt.
Nem a d209-es álldogált benne.
Előzmény: Demim úr (94)
hmm Creative Commons License 2002.08.22 0 0 97
"Bár igazad van, mert most ismét az a rendszer jött vissza!"
Micsoda? Visszajött az egypártrendszer? Kizavarják az MDF-et a parlamentből?
Ez nem lenne fair. Mikor történt ez?
Előzmény: ef_ (55)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 96
Csak részben van igazad.
Szavaid közt ott van a logikai bukfenc.
Nem kell természetesen őket tisztelni, én sem teszem, de őket megértem.

Azonban azt írod, ha a beosztást akarta, el kellett fogadnia.
Azaz mégiscsak önként vállalta, nem kellett volna az ÁVÓs beosztást válania.
Őt senki nem kényszerítette erre, választhatott volna polgáribb foglalkozást is, mint a veseverés.

Csak hát az élvezet, meg a hatalom.... Nagy kisértés !
Vagy bosszú?

Előzmény: lujo2 (89)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 95
Ehem. Nekem se beszeljen egy Dajcs Tomika, aki vegigqrta az egesz miniszteriumot, sot egy Tokes Laszlo sem, aki hasonlo cipoben jarkal.:)
Ne ugasson egy Boross Imre, aki hazudott a sajat partjanak, Jarai sem, aki hasonloan cselekedett.:)
Ergo..megint patthelyzet van.
Előzmény: ef_ (93)
Demim úr Creative Commons License 2002.08.22 0 0 94
Bár ez egy dolog, csak akkor a Pető és a Bauer gyerek ne beszéljen erkölcsökről!
Te milyen alapon is vagy felháborodva???
Előzmény: ef_ (93)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 93
Evvel elismered, hogy Bauer és Pető papája rongy emberek voltak?

persze, hogy a gyereknél ez nem számít, csak hát, amíg valakinek a gyerekét kitelepítették, mert apja kulák volt, vagy valaki apa nélkül maradt, mert a Bauer papa szétverte a veséjét, nem egyenlő feltételekkel vág neki a világnak azzal a petővel szemben, akinek az Ávós apja miatt budai palotája volt, és banánt és narancsot majszolt, amíg más zsíros kenyeren élt.
Bár ez egy dolog, csak akkor a Pető és a Bauer gyerek ne beszéljen erkölcsökről!

Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 92
Akinek az apja, nagyapja rongy ember volt, az minositi a gyereket es az unokat is? Remelem, hogy ezt Te sem gondolod komolyan, kulonben tiltsuk ki az osszes nemet es osztrak turistat valamint az osszes torok kamionost az orszagbol, mert az oseik olyan gonosz emberek voltak.:PPP
Pokorni is hulye, mert lemondott, nem kellett volna..mindig szukseg van egy ilyen vasari majomra..:)

Előzmény: ef_ (91)
ef_ Creative Commons License 2002.08.22 0 0 91
Van erre bizonyítékod?
Ha nincs, akkor mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, Téged is!
Ezek szerint, illetve az ismert vallomás szerint senkinek sem esett bántodása!

Míg a másik oldalon meg kell nézni az ÁVÓs tablókat, ott vírit Bauer apuka, Bauer anyuka, Pető apuka, Kökény Misi nagypapa, Péter Gábor stb.

És nézd meg a cellákat!

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 90
Szegeny aldozat.:) Kerdezd mar meg ennek az aldozatnak azon aldozatait, akiket felnyomott.:))
Csakhogy a vegere annyira belejott, hogy 89-ig abba sem akarta hagyni. En biztos vagyok benne, hogy ez a besugosdi annyi elonnyel jart szamara, hogy nem is igazan akarta abbahagyni.:)
Előzmény: ef_ (87)
lujo2 Creative Commons License 2002.08.22 0 0 89
Valóban ez más. De azért nem kellett volna a '80-as évek végéig. Közben volt amnesztia, '60-as vévekben, már egyre jobban kiteljesedtek az emberi jogok a 80-asban. Szóval azért nem kellene belőle akkora nagy áldozatot csinálni, akit olyan nagyon tisztelni kell. Ne érts félre, mindenki úgy élt, ahogy tudott, én ezért nem ítélem el Pokorni papát. Csak a másik oldalon sem biztos, hogy mindig mindenki önként ment. Egyszerűen, ha azt a beosztást akarta, el kellett fogadnia. Csak azért, mert ma a jobbosokkal szimpatizál, nem kell egyből mártírt csinálni belőle
Előzmény: ef_ (87)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!