Keresés

Részletes keresés

csakesz2 Creative Commons License 2020.02.28 0 0 3930

Nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek, és ennyi szenvedő alanya van az eseményeknek. A magam részéről elítélek minden szélhámost, és nem is értem őket, hogy miért nem jobb mindenkinek egy korrekt együttműködés, ahol mindenki jól jár.

Ha valakinek még aktuális műanyag nyílászáró csere, ajánlom jó szívvel a Zsola Ablak Kft.-t, akik hosszú távon gondolkodnak, és nem rövid távon szeretnének nyerészkedni: +36 70 770 0455, de a weboldalukon még több információ található a szolgáltatásaikról: http://zsola-ablak.hu/

Előzmény: hanka b (3905)
novelle Creative Commons License 2020.02.27 0 0 3929

Szia Erika És Hanna Lili!

Az adatlapodon nincs e-mail cím, így nem tudom felvenni veled a kapcsolatot. Kérlek írjál egy e-mailt, és akkor jelentkezem, csatlakozhatsz a táborhoz. (Klikk a nevemre, ott pedig a küld feliratra :) )

Előzmény: Erika És Hanna Lili (3928)
Erika És Hanna Lili Creative Commons License 2020.02.25 0 0 3928

Sziasztok!

Mi is hadakozunk  a WIN-BAU TRADE KFT- vel.A nyílászárókat több havi csúszással sikerült berakni, de a redönyökkel  még tartozik, eddig hitegetett ekkor meg akkor hozza, de most már telefonon sem érjük el. Természetesen tartozik pénzzel, csatlakoznék a csoportos feljelentéshez.

h.rose Creative Commons License 2020.02.25 0 0 3927

Sziasztok!

Novemberben vette fel nekünk is Mihály (Win-Bau Trade Kft.) a megrendelésünket, az előleget el is vitte (800e Ft). Természetesen nálunk is ment az ígérgetés, de nem történt semmi. Rengeteg telefonálgatás, felszólítás és idegeskedés után, végre sikerült februárban kiszállítani a nyílászárókat! A szállítással kapcsolatban mindent a feleségével beszéltem meg, aki egy nagyon korrekt hölgy...ha megbeszéltünk valamit, az úgy is volt.. 

Úgy látszik vannak még csodák! Kitartást kívánok Mindenkinek!!!!!!

 

novelle Creative Commons License 2020.02.23 0 0 3926

Cégjegyzék szerint az ellen a cég ellen is van - április óta - végrehajtási indítva.

Szerintem ez már alapból nem jó jel!

Előzmény: markgeza (3925)
markgeza Creative Commons License 2020.02.22 0 0 3925

Nekem a Plastic World Hungary Kft-vel van kellemetlen tapasztalatom. Panel lakás ablak és ajtócsere, 71 nm. Novemberben kötöttük a szerződést és fizettünk 250 eFt előleget. Januári időpontot kaptunk. Elpakoltunk és lefóliáztunk mindent. Aznap délelőtt jön a telefon, hogy nem találják a mi ablakunkat. Kaptunk másik időpontot, februárra. Ismét elpakoltunk és lefóliáztunk, de elővigyázatosságból előző nap föl is hívtuk őket. Mondták, persze, jönnek. Aznap délben jön a telefon, hogy megbetegedett a mester, majd másnap hívnak új időponttal. Hát nem hívtak, mi kétszer kerestük őket eredménytelenül. A szerződésben az van, hogy 15 hét alatt kell teljesítsenek, utána hetente 0.5% kötbér. Mi most már inkább szeretnénk visszakérni az előleget és mást megbízni. De hát a szerződésben nincs elállási lehetőség. Akkor most akármikor, mondjuk egy év múlva is jöhetnek az ablakkal és követelhetik a pénzt? Mit lehet ilyen esetben tenni?

 

novelle Creative Commons License 2020.02.19 0 0 3924

Továbbra is kérek mindenkit, akit becsapott, megtévesztett, megkárosított, a WBT Trade Kft, és a vele azonos tulajdonossal, ügyvezetővel rendelkező Win-Bau Trade Kft, hogy jelentkezzenek az adatlapomon található e-mail címen.

 

Mihály Patinszki Creative Commons License 2020.02.19 0 1 3923

Sziasztok, kérlek az érintettek vegyék fel velem a kapcsolatot, én is hasonlóan több millió előleget elutaltam 6 hónapja és csak ígérgetés hazudozás megy. közös összefogással kellene megszorongatni 06309708344 de ha ti adtok meg bármilyen elérhetőséget szívesen kereslek benneteket. Pénzünket vissza kell szerezni!!! 

beerob Creative Commons License 2020.02.09 0 1 3922

Sziasztok.

Ha van valami hiretek vagy egyéb ötletetek, hogy lehetne ettől a szemétládátol visszaszerezni a pénzt légyszives nekem is irjatok mert tőlünk is elvitte a pénzt de azóta semmi nem történt csak hazudozik össze vissza ja és persze mostmár elérhetetlen.

Köszi

Barracuda- Creative Commons License 2020.02.09 0 1 3921

HIHETETLEN HOGY MIK MENNEK EBBEN AZ ORSZÁGBAN ! AZ ILYEN EMBEREK MÉG NEM FUTOTTAK BELE ILYEN KEMÉNYLEGÉNYEKBE,,AKIK KILÓGATNÁK A TIZEDIKRŐL???--EZEKNEK AZ KELL,HIÁBA IDE FELJELENTÉS MEG BÉKÉLTETŐ MARHASÁG....VICC EZ AZ ORSZÁG IS! aZ A BÉKÉLTETŐ TESTÜLET EGY NAGY SEMMI,MINT A DEDÓBA KB ANNYI HASZNA VAN!--- remélem azért sikerül megszorongatnotok a tökeit !!!

Előzmény: juger89 (3917)
lala1961 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 3920

Tudom a 30% is sok ha azzal lelépnek ,de Én annál több előleget nem adnék senkinek ,akkor máshol próbálkoznék !:-(

Előzmény: juger89 (3919)
juger89 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 3919

Teljesen igazad van. Egy normális vállalkozásnál, és a hangsúly a "normális"-on van, így kellene működnie és a szerepelnie a szerződésben is. Azonban sajnos számtalan neves cégnél is így szerepel a szerződésben. Az az első, hogy ők be legyenek biztosítva, az ügyfél mindig csak másodlagos. Egyébként ha csak az 50% előleget nyúlja le a vállalkozó, akkor se lennék boldog, azt pedig tényleg mindenhol kérik!

Előzmény: lala1961 (3918)
lala1961 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 3918

Üdv ! Az Ok ,hogy némi előleget kell adni ,de a Te hibád sem kicsi amiért nem a beépítés után ,minőség ellenőrzés után fizeted ki cuzamen a munka árát ! A normális vállalkozásnál ez így kerül leírásra a szerződésbe ,és akkor nem lesz később drága az olcsó !:-((( Szerintem.

Előzmény: juger89 (3917)
juger89 Creative Commons License 2020.02.08 0 0 3917

A WBT, azaz Win-Bau Trade Kft.-vel (http://nyilaszaro-uzlet.hu/) mi is megszívtuk. Ha valaki rendelni szeretne tőlük, esetleg a kedvező ár miatt, most azonnal felejtse el!

2018 novemberben rendeltünk tőlük nyílászárókat, több millió forint értékben. Fél év eltelte után jelezte Varga Mihály úr, hogy minden elkészült, már csak le kell szállítaniuk és beépíteniük, ezért a szerződés szerint a 100% vételárat ki is fizettük. A helyszínen derült ki, hogy a termékek fele hiányzik, ráadásul, amiket kihoztak, azokat sem tudták beépíteni, mert nem volt emberük/eszközük hozzá. Amelyeket beépítettek, azok nagy részét korrigálni kellett, annyira trehány munkát végeztek. 1 évnyi könyörgés, ügyvédi fenyegetés, békéltető testületi eljárás UTÁN SEM teljesítették a megrendelést, még ma is hiányzik a bejárati ajtó, ill. színhibás termék cseréje. Az építkezés ezért 1 évet csúszott. A többszöri beépítések során szinte minden alkalommal nekem kellett embert és darus autót szereznem és fizetnem, mert Mihály még ezt sem tudta leszervezni, annak ellenére, hogy több száz ezer forintot elkért üveg daruzási és beépítési költségre. Felháborító és gyalázat, amit művel és az a legelszomorítóbb, hogy mint látom, rajtunk kívül még rengeteg embert átvert és át is fog, bármiféle következmény nélkül. Mivel a telefont már hónapok óta nem veszi fel, jövő héten fogjuk elindítani a feljelentést, de egy közös fellépéshez is szívesen csatlakoznék.

novelle Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3916

Szia!

Az adatlapodon található e-mail címre nem tudok levelet küldeni. Visszapattan, hogy nem található.

Ha gondolod, küldj egy mailt nekem.

Előzmény: kurfada998 (3908)
novelle Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3915

Szia trtx!

Kérlek írj rám privátban. Keressük a károsultakat.

Többen hatékonyabban tudunk fellépni.

Előzmény: trtx (3909)
novelle Creative Commons License 2020.02.07 0 1 3914

Szia 2csillag!

Kérlek írj rám privátban. Keressük a károsultakat.

Többen hatékonyabban tudunk fellépni.

Előzmény: 2csillag (3907)
novelle Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3913

Szia Gella7019"

Kérlek írj rám privátban. Keressük a károsultakat.

Többen hatékonyabban tudunk fellépni.

Előzmény: Gella7019 (3906)
novelle Creative Commons License 2020.02.07 0 0 3912

Szia hanka b!

Kérlek írj rám privátban. Keressük a károsultakat.

Többen hatékonyabban tudunk fellépni.

Előzmény: hanka b (3905)
fjuci68 Creative Commons License 2020.02.05 0 0 3911

Sziasztok!

A WBT Trade a fiamat is 2019 júliusa óta hitegeti befizette a fele összeget, de most már el sem érhető és a debreceni iroda ahol volt kiadó. Az fjuci68@freemail.hu email címen nekünk is jelezzetek ha tudtok valamit. 

Papp-Erli Henrietta Creative Commons License 2020.02.01 0 0 3910

WBT Trade!

Sziasztok!
A mi történetünk a céggel röviden:
- augusztusban kötöttünk szerződést
- a beépítésre egy szeptember végi időpontban egyeztünk meg
- a kedves beépítők természetesen nem jöttek, Mihályunk(ügyvezető) pedig folyamatosan újabb időpontokat ígérgetett.
- egy idő után (kb. 5.-ik beígért alkalom után) ezt megelégeltem, hivatalos dokumentumban kértem tőle, hogy dokumentumokkal igazolja, hogy ő valóban megrendelte az ablakot és a gyártó cég visszaigazolását is szeretném látni. Ha ezeket nem tudja igazolni, akkor elállok a szerződéstől ( amire ugye egyedi gyártás lévén nem lenne jogom).
- első válaszában azt mondta hajlandó ezeket a dokumentumokat elküldeni, aztán végül nem küldte, arra hivatkozott, hogy csak azokra a dokumentumokra vagyok jogosult amit vele írtam alá.
- időközBen felvettem a kapcsolatot egy ügyvéddel, aki közölte, hogy minden olyan dokumentumra jogosult vagyok ami az én szerződésemmel kapcsolatos.
- innentől kezdve nem voltam hajlandó vele telefonon beszélni, írásban kértem tőle egy végső időpontot amikor biztosan be tudják építeni az ablakot.
- végül december 11.-én reggel 8 óra helyett délután 1-kor megjelentek...
- az egyik ablakról kiderült, hogy el lett mérve, amit muszály volt toktoldó segítségével beépíteni, mivel az eredetit már kiszedték a helyéről
- ekkor a helyszínre hívtam azonnal Mihályt, aki közölte, hogy ezzel a megoldással egyáltalán nincs probléma és nem gyártat le újra oda egy megfelelő méretű ablakot (A szerződésben jó méret volt Feltüntetve a kiérkezett ablakkal volt probléma). árengedményt sem volt hajlandó adni....
- ekkor szállt be az ügyvédem a sztoriba, aki közölte vele, hogy 2 lehetősége van: 1. Vagy legyártat egy megfelelő méretű ablakot és azt e helyet beépíti vagy 2. ad árengedmenyt.
- végül az árengedmény mellett maradtunk, mert úgy voltam vele, hogy ez az ember ne építsen már be nálam többet semmit.
- a szerződés külön pontban taglalta a régi ablak elszállítását (1 db 4 méter hosszú vasablak közel7000 Ft). Ezt persze nem szállították el. Simán otthagyták az utcán. Szerencsére valaki elvitte onnan, ezért visszakértük Mihálytól az elszállítás díját. Amit természetesen azóta is utal. Telefont nekünk sem veszi fel.

A mi ügyünk nagyjából lezáródott vele, de mi is bármilyen összefogásban benne vagyunk: erliheni kukac gmail pont com.
az ilyen vállalkozó nem hiányzik a magyar piacra!

trtx Creative Commons License 2020.01.29 0 0 3909

Ugyanebben a helyzetben vagyok, minden összefogásban és közös fellépésben szeretnék résztvenni. 

kurfada998 Creative Commons License 2020.01.29 0 0 3908

Sziasztok Nekem is tartozik egy komplett családi ház redőnyrendszerével a WBT !  Elérhetetlenek telefonon! Valaki esetleg nem tudja hol van a budapesti lakhelye az üzletvezetőnek(Mihály)?? Szeretnem valamelyik este meglepni!;) 

2csillag Creative Commons License 2020.01.27 0 0 3907

Kedves Novelle  !

 A WBT Trade Kft bennünket is hasonlóan átvágott.Sajnos hihetetlenül sok a tisztességtelen vállalkozó az építőiparban - különösen az ablakosok környékén.

Szívesen felvenném a kapcsolatot.

Előzmény: novelle (3901)
Gella7019 Creative Commons License 2020.01.25 0 0 3906

Sziasztok! Nekem is problémám van a céggel. Korábban dolgoztak nekünk, minden rendben volt. 2019. májusban felvállalták a munkát, azóta semmi nem történt. Az üzletkötő elvitte az előleget, aki azóta nem dolgozik a cégnél. A Debreceni telephely megszűnt, egy elérhetőségükön már fel sem veszik a telefont. Mit kell renni, hova forduljak? 

hanka b Creative Commons License 2020.01.24 0 0 3905

Sziasztok,

 

A Win-Bau Trade Kft-vel (=WBT Trade) nekem is problémám van. Az ablakokat és árnyékolást 2019-ben rendeltem meg. A megrendeléshez képest 4 hónap után csak az ablakokat nyáron beépítették, némi hibával, amit azóta sem pótoltak. A szerződésben vállalt további munkákat nem teljesítették. A nyári beépítés óta csak a hitegetés, halogatás megy. Két hete konkrétan elérhetetlenek, de ilyen már tavaly is történt. Sajnos túlfizetésben vagyok a tényleges teljesítéshez képest. Egyébként a felmérés és a beépített termékek kifogástalanok, az ügyvezető szakmai hozzáértéséről nem tudok rosszat mondani. Az ügyfélkezelésről annál inkább.

Előzmény: Imi0606 (3904)
Imi0606 Creative Commons License 2020.01.23 0 0 3904

Sziasztok!

 

Nálunk is ugyan ezzel a céggel van probléma, illetve elmaradás. A szerződésünk nekünk még 2018-as, az ablakokat hálistennek 5-6 hónapos késéssel beépítették, de a redőnyök beépítése előtt megszűnt a debreceni cég, így azokat a mai napig nem kaptuk meg, ígérgetés volt bőven (míg telefonon el lehetett érni, de ma már le vannak tiltva a hívások). Esetleges közös fellépés esetén csatlakoznék.

jurewicz Creative Commons License 2020.01.23 0 0 3903

Sziasztok!

Nekünk is van gondunk a WIN-BAU TRADE Kft.-vel (a WBT Trade Kft. ügyvezetője ugyanaz a személy).

Békéltető Testület levelét nem vette át, a Fogyaszttóvédelem nem foglalkozik az üggyel, ügyvédnél voltunk, közjegyzőnél is, 

gondolkoznunk rendőrségi feljelentésen.

Előzmény: Nasp_21 (3878)
jurewicz Creative Commons License 2020.01.23 0 0 3902

Szia! Meg tudnád írni pontosan, hogy melyik cégről van szó? Köszönöm

Előzmény: VArpi (3887)
novelle Creative Commons License 2020.01.22 0 0 3901

Írj rám privátban. Az esetedet is vázold, én pedig megküldöm, hogy eddig kikkel beszéltem, és mit.

Gyűlnek már az emberek szépen!

Előzmény: OláhSándor (3900)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!