Keresés

Részletes keresés

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.09.05 0 0 2370

"HHO: Ako se sutra ponovi "Za dom ...", treba prekinuti utakmicu"

 

Kezdődik. Inkább folytatódik ami már elkezdődött.

 

Slobodna navijačima !!!

Noni Juice Creative Commons License 2011.09.01 0 0 2369

Noni Juice Creative Commons License 2011.09.01 0 0 2368

-

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.30 0 0 2367

Ha a meccsről vannak képeid, érdekelne!

Előzmény: Noni Juice (2366)
Noni Juice Creative Commons License 2011.08.30 0 0 2366

Köszi. Megoldottuk, találtunk a jegyárusitó bódék közül egyet ahol értették az angolt és velük meg tudtuk beszélni.

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.23 0 0 2365

6. rujna, 20:00 h, stadion Maksimir, Zagreb:

 

Hrvatska - Izrael

 

Prodajna mjesta su organizirana prema slijedećim datumima ili do rasprodaje kapaciteta stadiona:

  • 19. kolovoza - 4. rujna - internet prodaja na www.ulaznice.hr
  • 25. kolovoza - 5. rujna - u Tisak Media Centrima
  • 2. - 6. rujna - na blagajnama stadiona Maksimir (ukoliko preostane ulaznica)
  • na dan utakmice 6. rujna - samo na blagajnama stadiona Maksimir (ukoliko preostane ulaznica)

 

Cijene ulaznica:

 

Zapad dolje 200 kn
Zapad gore 130 kn

Istok 120 kn
Sjever 50 kn

Jug 50 kn

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.22 0 0 2364

Közben én is leléptem pár napra, bocs a késő válaszért: be lehet vinni, én kamerát is vittem be.

Előzmény: Noni Juice (2363)
Noni Juice Creative Commons License 2011.08.18 0 0 2363

Egy utolsó kérdés. Fényképezőt b elehet vinni a stadionba? v. maradnak a telefonos fotók?

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.09 0 0 2362

A labdarúgó szövetségé ?! Naná, pát persze :)))

 

14 évig nem rendeztek Splitben válogatott tétmeccset és a Torcida egy időben bojkottot hírdetett a válogatott meccsekre ez miatt (ezért is linkeltem be azt a cikket ami azt taglalja hogy melyik VB-kvalifikáció hol lesz jelen terv szerint). Anno kiadtak egy sálat amin a HNS embléma van rajta: http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=47b85cde1f7f1df3f2b4dab3a4f493d747b85cde1f7f1df3f2b4dab3a4f493d7&kid=80639&aid=74909

 

ezt évek óta Horvát címerrel árulják Zágrábban is (50 kn). Ráadásul a szövetség a splitiek szerint Dinamo-párti. No de ne aggódj, nem lesz gond, sok emberen láttam válogatott meccsek alkalmával olyan edzőpólót amin a HNS embléma díszeleg nagyban. Horvátország intekontinentális ismertségét részben a válogatott jó szereplésének köszönheti (no meg a Honvédő Háborúnak).

Előzmény: Noni Juice (2361)
Noni Juice Creative Commons License 2011.08.07 0 0 2361

Köszönöm a kimeritő választ.

Az egy nagyon jó info volt, hogy a ruházatra is figyeljünk oda. De akkor a HNS-s poló jó lesz.

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.07 0 0 2360

Néztem a 3-kor kezdődött Guatemala elleni U20-as kolumbiai VB meccset. Hát.. 3 vereséggel esett ki a csapat. Guatemala semmivel sem volt jobb, többet birtokoltuk a labdát, többször lőttünk kapura, több helyzetünk volt, kevesebb sárgát kaptunk, de a 80. percben bealudt a védelmünk. Ki-ki meccs volt, aki nyer továbbjut, a döntetlennel mindkét csapat kiesett volna. Amúgy jó meccs volt, a nagy tét pozitívan hatott a csapatokra, főleg a második félidőben.

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.07 0 0 2359

Sima bajnokira lehet a helyszínen is venni, félháznál többen (15ezer) biztosan nem lesznek. Az NK Zagreb nem számít kiemelkedő meccsnek. Első a Dinamo (ez általában teltházas, nagy a gyűlölet egymás iránt), második a Rijeka (Fiumében sok szerb, muzulmán él és néha fontosabb a nem iagz horvátok lerendezése mint a zágárbiak megregulázása - ez lesz ma), harmadik az Osijek (velük még a kilencvenes években jó volt a viszony de megromlott), ©ibenik elleni meccs, illetve újabban az RNK Split elleni "városi derby". A kanyar (Torcida) 70-85%-ban lesz tele. Ez a "Tribina Sjever". A Torcida az L-M szektorokat tölti meg ilyenkor, míg a kanyar másik felén (H-I-J szektorok) néha ülnek az emberek. Javaslom utóbbi részt. A jegyek elvileg szektorba, helyre szólnak, de a kanyarban (H-tól M szektorig) nincs elválasztás csak korlát szektotnként, de azon át lehet bújni vagy mászni illetve a kanyar alján és tetején ez sincs, egyébként senki nem tartja be hogy hová szól a jegye. Amelyik szektorba szól a jegy, ott kell bemenni. Jegyet reggeltől árulnak a stadion főbejáratánál (Gradski Stadion Poljud), de természetesen a meccs előtt is a jegyárusító bódékban. Ajánlom egyórával de inkább másféllel megérkezni a stadionhoz, mert sorba kell állni jegyért, és a beléptetés is időt vesz igénybe. Fontos még hogy a motozás alapos, a táskákat megnézik, bele értve a női táskákat is (vannak erre megefelelő személyek, mivel a hölgyek aránya jelentős a meccseken), tehát ami felesleges a meccshez azt inkább ne vigyétek magatokkal, mert elveszik amit fegyverként lehet használni vagy bedobni. Öngyújtót ha szükség van rá meccs közben, javaslom alaposan elrejteni. WC-t a barátnőd jobb ha meccs előtt elintézi, mert a kanyarban elvileg minden szektor alatt koedukált WC van, de azt nem igazán szokás betartani a nagyfokú kihasználtság miatt. Ha mégis úgy hozz a szükség, kísérd el. 2004 óta a párom is velem jár, ezért írtam le ezeket a tapasztalatokat. Az oldallelátókon szokott büfé lenni, a kanyarban még soha nem láttam, marad a WC csapvize illetve szokott lenni egy mozgó "szotyiárus" kiabálja hogy "kikiriki, kokice" ha jól tudom pont szotyit nem árul (arra felé nyilván nem divat) hanem más rágcsálni valót. Ha az oldallelátóra mentek, akkor javaslom a Tribina Istok-részt. Közel van a Torcidához, illetve az itt lévők is aktívan beszállnak a szurkolásba, jól látni a meccset, de van egy nagy hátránya: a lemenő nappal szemben van, tehát ha este 8-nál előbb kezdődik a meccs nem ajánlom (ellenben a kanyar H-I szektora feletti tető kellemes árnyékot biztosít). A stadiont úgy építették hogy a Tribina Zapad (Tribina Istokkal szembeni hosszanti lelátó) tetője árnyékot vessen az Istokra naplementekor. Jegyárak: kanyar (Sjever) 30-40 kuna, Istok 40-80, Zapad 100 (utóbbi kettő két árkategóriára van osztva, értelemszerűen a felezővonal magasságában drágább mint a 16-os vonalánál, de elválasztókerítés itt sincs, Zapadon van a díszpáholy, azon lehet nem engednek át a szekuk). Meccs előtt a szurkolók a régi stadionnál (Stari Plac) szoktak hangolni: sörözés, közös éneklés. Szeszen kívül itt lehet enni is pizzát, hamburgert, helyi jellegzetes ételeket (pl sülthal). Van itt egy nagyobb élelmiszerüzlet (Kerum), olyasmi mint Magyarországon a CBA, vagy Reál. A másik üzlethálózat a Konzum, Tesco meg hasonlók nincsenek. Stadionnál a jegyárusító bódék tőszomszédságában sörsátorok, büfék vannak (helyben sütnek különféle húsokat). Öltözködésről annyit még hogy nem árt beszerezni egy Hajduk sálat (szerte a városban lehet kapni 50-60 kn), piros-kék csíkos pólóban, vagy inkább egyszerű fehérben javaslom meccsre menni (fehérben lesz a nézők kétharmada), inkább mint zöldben, vagy lilában, külföldi csapat mezét felejtsétek el (nem csak meccsnapon)! Ha mez akkor csak Hajduk, vagy horvát válogatott. Nem lesz gond abból ha magyarul beszélgettek egymás közt, esetleg megkérdezik honnan jöttetek, otthon kinek szurkoltok, de azt ne semmi képpen se válaszold hogy Ferencváros, de a Debrecen vagy a Dunaferr nevét se említsétek inkább. Zsaruk sokan vannak, kemény, határozott a fellépésük de a turistákkal szemben teljesen segítőkészek (országimázs), szóval nem árt tisztázni ha van rá mód hogy nem vérmes futballhuligánok vagytok hanem  kíváncsi turisták.

 

Meccs pontos időpontját a hajduk.hr oldalon találjátok meg, illetve egy szállodaportás vagy egy presszó pultosa is szokta fejből tudni. A tv műsorban egyelőre nem írják, de a Hajduk és a Dinamo meccseit szokta tv adni (HRT 2).

 

Mivel ez meccs-infó, beírtam ide, ha más jellegű kérdés lesz, akkor azt mailben, de ha jól tudom van egy rakás topik nyaralóknak (milyen sört igyunk, mit együnk, hol szálljunk meg, hová kiránduljunk stb).

Előzmény: Noni Juice (2357)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.07 0 0 2358

Sima bajnokira lehet a helyszínen is venni, félháznál többen (15ezer) biztosan nem lesznek. Az NK Zagreb nem számít kiemelkedő meccsnek. Első a Dinamo (ez általában teltházas, nagy a gyűlölet egymás iránt), második a Rijeka (Fiumében sok szerb, muzulmán él és néha fontosabb a nem iagz horvátok lerendezése mint a zágárbiak megregulázása - ez lesz ma), harmadik az Osijek (velük még a kilencvenes években jó volt a viszony de megromlott), ©ibenik elleni meccs, illetve újabban az RNK Split elleni "városi derby". A kanyar (Torcida) 70-85%-ban lesz tele. Ez a "Tribina Sjever". A Torcida az L-M szektorokat tölti meg ilyenkor, míg a kanyar másik felén (H-I-J szektorok) néha ülnek az emberek. Javaslom utóbbi részt. A jegyek elvileg szektorba, helyre szólnak, de a kanyarban (H-tól M szektorig) nincs elválasztás csak korlát szektotnként, de azon át lehet bújni vagy mászni illetve a kanyar alján és tetején ez sincs, egyébként senki nem tartja be hogy hová szól a jegye. Amelyik szektorba szól a jegy, ott kell bemenni. Jegyet reggeltől árulnak a stadion főbejáratánál (Gradski Stadion Poljud), de természetesen a meccs előtt is a jegyárusító bódékban. Ajánlom egyórával de inkább másféllel megérkezni a stadionhoz, mert sorba kell állni jegyért, és a beléptetés is időt vesz igénybe. Fontos még hogy a motozás alapos, a táskákat megnézik, bele értve a női táskákat is (vannak erre megefelelő személyek, mivel a hölgyek aránya jelentős a meccseken), tehát ami felesleges a meccshez azt inkább ne vigyétek magatokkal, mert elveszik amit fegyverként lehet használni vagy bedobni. Öngyújtót ha szükség van rá meccs közben, javaslom alaposan elrejteni. WC-t a barátnőd jobb ha meccs előtt elintézi, mert a kanyarban elvileg minden szektor alatt koedukált WC van, de azt nem igazán szokás betartani a nagyfokú kihasználtság miatt. Ha mégis úgy hozz a szükség, kísérd el. 2004 óta a párom is velem jár, ezért írtam le ezeket a tapasztalatokat. Az oldallelátókon szokott büfé lenni, a kanyarban még soha nem láttam, marad a WC csapvize illetve szokott lenni egy mozgó "szotyiárus" kiabálja hogy "kikiriki, kokice" ha jól tudom pont szotyit nem árul (arra felé nyilván nem divat) hanem más rágcsálni valót. Ha az oldallelátóra mentek, akkor javaslom a Tribina Istok-részt. Közel van a Torcidához, illetve az itt lévők is aktívan beszállnak a szurkolásba, jól látni a meccset, de van egy nagy hátránya: a lemenő nappal szemben van, tehát ha este 8-nál előbb kezdődik a meccs nem ajánlom (ellenben a kanyar H-I szektora feletti tető kellemes árnyékot biztosít). A stadiont úgy építették hogy a Tribina Zapad (Tribina Istokkal szembeni hosszanti lelátó) tetője árnyékot vessen az Istokra naplementekor. Jegyárak: kanyar (Sjever) 30-40 kuna, Istok 40-80, Zapad 100 (utóbbi kettő két árkategóriára van osztva, értelemszerűen a felezővonal magasságában drágább mint a 16-os vonalánál, de elválasztókerítés itt sincs, Zapadon van a díszpáholy, azon lehet nem engednek át a szekuk). Meccs előtt a szurkolók a régi stadionnál (Stari Plac) szoktak hangolni: sörözés, közös éneklés. Szeszen kívül itt lehet enni is pizzát, hamburgert, helyi jellegzetes ételeket (pl sülthal). Van itt egy nagyobb élelmiszerüzlet (Kerum), olyasmi mint Magyarországon a CBA, vagy Reál. A másik üzlethálózat a Konzum, Tesco meg hasonlók nincsenek. Stadionnál a jegyárusító bódék tőszomszédságában sörsátorok, büfék vannak (helyben sütnek különféle húsokat). Öltözködésről annyit még hogy nem árt beszerezni egy Hajduk sálat (szerte a városban lehet kapni 50-60 kn), piros-kék csíkos pólóban, vagy inkább egyszerű fehérben javaslom meccsre menni (fehérben lesz a nézők kétharmada), inkább mint zöldben, vagy lilában, külföldi csapat mezét felejtsétek el (nem csak meccsnapon)! Ha mez akkor csak Hajduk, vagy horvát válogatott. Nem lesz gond abból ha magyarul beszélgettek egymás közt, esetleg megkérdezik honnan jöttetek, otthon kinek szurkoltok, de azt ne semmi képpen se válaszold hogy Ferencváros, de a Debrecen vagy a Dunaferr nevét se említsétek inkább. Zsaruk sokan vannak, kemény, határozott a fellépésük de a turistákkal szemben teljesen segítőkészek (országimázs), szóval nem árt tisztázni ha van rá mód hogy nem vérmes futballhuligánok vagytok hanem kíváncsi turisták.

 

Meccs pontos időpontját a hajduk.hr oldalon találjátok meg, illetve egy szállodaportás vagy egy presszó pultosa is szokta fejből tudni. A tv műsorban egyelőre nem írják, de a Hajduk és a Dinamo meccseit szokta tv adni (HRT 2).

 

Mivel ez meccs-infó, beírtam ide, ha más jellegű kérdés lesz, akkor azt mailben, de ha jól tudom van egy rakás topik nyaralóknak (milyen sört igyunk, mit együnk, hol szálljunk meg, hová kiránduljunk stb).

Noni Juice Creative Commons License 2011.08.06 0 0 2357

Sziasztok.

 

Egy olyan kérdésem lenne én 20-án leszek Trogirnál. Az akkori Zágráb elleni Hajduk meccsre is el kelnek elővételben a jegyek v. egy sima bajnokira lehet a helyszínen is venni.

(Melyik szektort ajánlanátok a Torcidához közel, de a párom miatt mégse bent.)

 

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.02 0 0 2356

Srbi i Makedonci u Zagrebu, Belgija i ©kotska u Splitu, a Wales u Osijeku

 

http://www.slobodnadalmacija.hr/Nogomet/tabid/84/articleType/ArticleView/articleId/145100/Default.aspx

Előzmény: Djurkevic_ (2355)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.08.02 0 0 2355

Hrvatska

Srbija

Belgija

©kotska

Makedonija

Wales

Előzmény: Djurkevic_ (2351)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.07.30 0 0 2354

Írj mailt: djurkevic@torzsasztal.hu

Előzmény: Törölt nick (2353)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.07.30 0 0 2352

Ezek a jegyárak:

 

Sjever (Torcida)     60.00 kn
Jug                        70,00 kn
Istok (N,O,S,T)    80.00 kn
Istok (P,R)         100,00 kn
Zapad (C,F,G)   100,00 kn
Zapad (D,E)       120,00 kn

 

 

Biztos vagyok a teltházban. Mivel csak 1-0-ra kaptunk ki, valamint a meccset látva reálisan sok esélyünk van továbblépni. Plusz európai topliga csapatát nem is tudom mikor vertük ki, ráadásul az angolokat rühellik Splitben (szegény Stoke drukkerek... úgy járnak majd mint a Fulham) és amikor a Hajduk európai kupaelődöntőbe jutott, mindkétszer angol csapat ellen maradt alul.

Előzmény: Törölt nick (2349)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.07.27 0 0 2351

30.-án sorsolják Rio-ban a VB-selejtező csoportokat.

 

Horvátország, első kalap. A korábbi szokással ellentétben nem a korábbi selejtezők alapján állt fel a rangsor, hanem az aktuális FIFA ranglista alapján (amibe beleszámítanak a barátságos meccsek is...). Ők tudják...

 

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/magyarorszag-47-a-vilagranglistan-3-kalapos-a-vb-selejtezokon-2087890

 

Ha lehetne válogatni, akkor közülük :)

 

Horvátország

Szlovákia/Szlovénia/Montenegró

Svájc/Csehország/Fehéroroszország/Bosznia-Hercegovina

Románia/Litvánia/Albánia/Ausztria/Lengyelország

Észtország/Lettország

Liechtenstein/Luxemburg/San Marino

 

A "ne" kategória rövidebb: Magyarország, Szerbia, Franciaország

 

A lényeg hogy 6 csapatosba kerüljünk, mert több a tétmeccs.

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.07.26 0 0 2350

A kanyarba (Torcida) szerintem 60-100 kuna körül lehet. Ha jó eredményt érünk el kint, akkor teltház, ami azt is jelentheti hogy amint elkezdik árulni a jegyeket, pár óra alatt elfogy az összes. Feketén lehet, de felárral. Nem ismerem ezt az angol csapatot, nem tudom mennyi drukkere jönne Splitbe, de gondolom lesznek párszázan, már csak azért is mert nem sűrűn játszanak külföldön. Az u€fa betojisága miatt az is elképzelhető hogy nem engednek vendégeket a meccsre, ha jönnek akkor sem hiszem hogy Splitben kapni lehet a vendégbe jegyet. Gondolom pénteken kezdik árulni, vagy szombaton, a hajduk.hr-en lesz fent róla infó.

 

Rabról egyértelműen a buszt ajánlom (vonat csak néhány hegyvonulattal bejjebb jár és az is csak háromszor naponta). A buszok aránylag sűrűek, légkondisak. A szállás portáján biztosan tudnak segíteni hogy mikor honnan megy. Pontos településnév ismeretében én is meg tudom nézni.

Előzmény: Törölt nick (2349)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.06.21 0 0 2348

1. meccs, Varaľdin

 

Előzmény: Törölt nick (2347)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.06.10 0 0 2346

Horvátország-Grúzia 2-1 (0-1)

 

A meccset Splitben rendezték, hazai szektorokba az összes jegy elkelt (33000), 200 grúz is érkezett. 14 év után játszott tétmeccset a horvát válogatott Splitben, ezért tüntetőleg a Torcida nem rakott ki transzparenseket a kanyarba, majd az első 14 percet csenben töltötte, ennek lejártával begyújtottak némi pirót, egy tűz a pályán landolt és nekiláttak szurkolni. A BBB a másik kanyarban a 14 perc alatt próbálkozott szurkolással, de kifütyülték őket. A szurkolás nagyon jó volt, rendre sikerült bevonni a stadion többi részét. A hangulat leírhatatlan volt, főleg a fordítás után és a végén.

 

Ami érdekes hogy eddig a válogatott sosem nyert meccset Splitben, a három tétmeccs x lett. Nem tudok hivatalos infót arról miért döntöttek Split mellett. Talán a BBB bojkott miatt, talán kedveskedni akartak a mediterrán klímával a vendégeknek, talán Bilic mester kérte. A lényeg hogy győztünk. Az eredményt látva olyan kiszenvedettnek tűnik a dolog, de a meccset látva az volt a kérdés hogy az elsöprő fölényünk érvényesül-e. Utólag úgy gondolom hogy az egyenlítésnél lelkileg megtört a grúz csapat, rögtön jött a következő.

 

 

 

 

relf2 Creative Commons License 2011.02.12 0 0 2345

Most látom úgy, hogy Nikola Kalinic személyében lehet egy igazi csatáregyénisége a csapatnak, igazán méltó Suker utód lehet, ha minden jól alakul nagy jövő várhat rá klubszinten is.

Ha jól összerakják a csapatot, Kalinic vezérletével bármi lehet az EB-n.

Előzmény: Djurkevic_ (2344)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.02.10 0 0 2344
Előzmény: Djurkevic_ (2343)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.02.10 0 0 2343

http://www.hns-cff.hr/?ln=hr&w=vijesti

 

Hrvatska – Čeąka 4:2 (2:2)

Pula – Stadion Aldo Drosina.

Gledatelja 9.500.

Prijateljska nogometna utakmica: Hrvatska – Čeąka 4:2 (2:2).

Sudac: Daniele Orsato (Italija).

Strijelci: 1:0 Eduardo (9), 2:0 Kalinić (13), 2:1 Sivok (20), 2:2 Rosicky (45), 3:2 Kalinić (61), 4:2 Iličević (74)

®uti karton: Dujmović (Hrvatska); Kadlec (Čeąka)

Hrvatska (4-2-3-1): Runje – Srna, Ćorluka (od 46. Lovren), ©imunić, Pranjić (od 46. Strinić) – Vukojević (od 46. Dujmović), Rakitić – Iličević (od 81. Vrsaljko), Eduardo (od 46. Petrić), Kranjčar – Kalinić (od 63. Jelavić).

Čeąka (4-2-3-1): Čech – Pospěch, R. Hubník, Sivok, M. Kadlec (od 76. Limbersky) – Hübschman, Polák (od 81. Rajnoch) – Petrľela (od 57. M. Hubnik), Rosický (od 63. ©tajner), Plaąil (od 68. Pudil) – Rezek (od 46. Necid 5).

Djurkevic_ Creative Commons License 2010.12.19 0 0 2342

No, még egy kis női kézilabda:

 

A világbajnoki selejtező első mérkőzéseire 2011. június 4–5-én, míg a visszavágókra egy héttel később kerül sor. A brazíliai vb-t december 3–18. között rendezik. A vb-n automatikusan indulási jogot szerez a mostani Eb első három helyezettje (Norvégia, Svédország és a bronzmeccs győztese), valamint a világbajnok Oroszország, illetve a házigazda jogán Brazília.


A VB-SELEJTEZŐ PÁROSÍTÁSA  Csehország–Montenegró

Hollandia–Törökország

Spanyolország–Macedónia

Franciaország–Szlovénia

Horvátország–Szerbia

Izland–Ukrajna

NémetországMagyarország

  Lengyelország–Dánia

Djurkevic_ Creative Commons License 2010.12.12 0 0 2341

CRNA GORA–HRVATSKA 28–29 !!!

Djurkevic_ Creative Commons License 2010.12.03 0 0 2340

Hát ez az EL forduló nem a mi napunk volt...

 

2018 Oroszország! Örülök neki, nagyobb stadionok, könnyebb lesz jegyet szerezni mint nyugaton. Kelet-Európa!!!

 

Ellenben 2022-es VB-t verjük ki a fejünkből vagy kezdjünk lottózni!

Djurkevic_ Creative Commons License 2010.11.18 0 0 2339

Djurkevic_ Creative Commons License 2010.11.18 0 0 2338

Állítólag harmincezer jegy fogyott el. Oké hogy ömlött az eső és a zágrábiak egy része nyilván otthon maradt. Volt egy kis ünnepség a 20 évvel ezelőtt játszott csapatnak, meccs után meg buli.

 

Az első félidőt végig támadtuk, 2 gól, 2 kapufa, egy kimaradt helyzet, a második félidőben kicsit visszavettünk, volt egy kimaradt helyzet majd a 80. percben minden eldőlt. A szurkolás jó volt, az eső áztatta pálya néhol megzavarta a játékot, Srna ez első félidő végén ápolásra is szorult e miatt (megcsúszott a vizes füvön és maga alá fordult a bal lába), de a második félidőre is kijött, megnyugodhattunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!