Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.14 0 0 487
Máma játszik a nöi u20 vbén
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.07.05 0 0 486
Paraguay is jó volt. 3 éve a Copa Américán Maxikó-Paraguay 6-0 a negyeddöntőben.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.04 0 0 485
Szomorúan néztem Argentínát, de inkább Uruguayt. Folyton arra gondoltam hogy most Mexikónak kellene ott játszania. Jól mondták sokan, Uruguay ellen kellett volna megalapozni a sikert. Ez a csapat sokkal többre volt hivatott, 4 év múlva. Ideje lenne már kiugrani valami komoly eredménnyel. Arról nem beszélve hogy a játékvezetés rendre hátráltatja a csapatot. Egyszer megélném hogy egy nyolcaddöntőn egyenlő a mérce.
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.29 0 0 484
2011 July 3 - July 24 Argentínában
Előzmény: mondial (482)
mondial Creative Commons License 2010.06.29 0 0 483
várható volt
Előzmény: mondial (482)
mondial Creative Commons License 2010.06.29 0 0 482
mikor lesz a következő copa america?

én Alberto Medinát hiányoltam tavaly a gold cupon ő is nagyot játszott, persze várható, h nem játszik majd sokat
Előzmény: Djurkevic_ (479)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.29 0 0 481
Van bőr a pofáján...
Előzmény: Djurkevic_ (480)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.29 0 0 480
Blatter bocsánatot kért

Már a jövő hónapban napirendre tűzik a videóbíró bevezetésének kérdését.

Joseph Blatter elnök kedden bejelentette, hogy már a jövő hónapban újra napirendre tűzik a videóbíró bevezetésének kérdését a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) illetékes bizottságánál.
"A világbajnokságon eddig tapasztalt hibák láttán természetesen újra kell gondolnunk sok mindent, abszurd lenne, ha nem foglalkoznánk a kérdéssel" - mondta a keddi sajtótájékoztatóján a FIFA első embere.
A technikai vívmányok használatát korábban élesen elutasító sportvezető sajnálatát fejezte ki a vasárnapi nyolcaddöntőkben súlyos bírói hibákkal sújtott csapatoknak, Angliának és Mexikónak.
"Őszintén elnézést kérek a hibákért. Higgyék el, lesújtottak a nyilvánvalóan rossz döntések."
A dél-afrikai vb eddigi szakaszában több súlyos hibát is vétettek a játékvezetők, a mélypont azonban vasárnap következett be, amikor mindkét nyolcaddöntős párharc végkimenetelét erősen befolyásoló hibák történtek:
A Németország-Anglia mérkőzésen 2-1-es német vezetésnél Frank Lampard lövése után a felső lécről közel egy méterrel a gólvonal mögé pattant a labda, Larionda játékvezető mégis továbbot intett, s a meccset 4-1-re nyerte meg Joachim Löw együttese.
Néhány órával később, az Argentína-Mexikó meccsen a 26. percben az addig teljesen veszélytelen dél-amerikaiak csatára, Carlos Tévez méteres lesen állva fejelt a hálóba, ám sem Rosetti játékvezető, sem asszisztense nem látott okot a gól érvénytelenítésére. A találkozó végül 3-1-es argentin győzelemmel zárult.
(mti)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.29 0 0 479
Ochoát én is hiányoltam. Úgy gondoltam ő lesz az első számú kapus. Tavaly az Aranykupán is remek volt. Argentína ellen őt állítottam volna a kapuba, nem csak a tehetsége miatt, hanem hogy magasabb és gyorsabb. A jövő viszont az övé. Bízom benne hogy Aguirre marad a helyén és újra döntőbe vezeti a csapatot mint 2001-ben. Ha pedig Argentínát a saját hazájában győznénk le a rájátszásban...
Előzmény: Omega12 (478)
Omega12 Creative Commons License 2010.06.29 0 0 478
Bíztam benne, hogy Guillermo Ochoa megmutathatja a VB-n a tehetségét. 3 éve a Copa Amerikan nagyon jól védett. Sajnáltam, hogy a szövetségi kapitány most inkább a rutinra és nem a tehetségre voksolt.
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.29 0 0 477
Maradona nyilatkozta ezt. Nem magamtól találtam ki. Egyész Latin-Amerikában utálják USA-t és a Nyugat-Európai hatalmakat.

Igazad van, felejtsük el egymást. Történelem, politika, más országok focitörténelme nem ide tartozik.

A lényeg hogy Mexikó nem vallott szégyent a VB-n.
Előzmény: Vucko (476)
Vucko Creative Commons License 2010.06.29 0 0 476
Mi ez marhaság Djurkevic? Látom nagyon képben vagy a Falkland-szigeteki háborúval kapcsolatban. Gondolom 1 évesen agyon izgultad magad mi lesz a szegény argentínokkal ott lent délen.
Azt ne mond már, hogy Maradona azért ütötte a gólt kézzel, mert 4 évvél korábban elverték őket a britek a Falklan-szigeteknél?! Ha 82-ben az argentinok nyerik a háborút akkor rúgta volna mi?! Ja, persze. Maradona egy nagypofájú bunkó aki azt hiszi mindent megengedhet magának és jár szája össze-vissza.
Láttad te egyáltalán 86-os vb-t? Gondolom "nagyon" figyelted. Két fakockázás és homokozás között azért szakítottál időt meccsnézésre is ugye.
Na felejts el ezekkel a hülyeségekkel.
Előzmény: Djurkevic_ (475)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.28 0 0 475
Maradona kezezéses gólja pedig másról szólt: Falkland-szk.
Előzmény: Vucko (472)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.28 0 0 474
Mexikó szinten nem drukkolok senkinek. Szimpatikusak vannak, meg ellenszenvesek. A latin-amerikaiakkal szimpatizálok, az európai agyonsztárolt divatcsapatokat pedig általánosságban megvetem.
Előzmény: Vucko (472)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.28 0 0 473
Rettenetesen idegesít ez az egész. A lesgólig egyenrangú ellenfél volt a csapat. A szünetig pedig készen volt mindenki, én is. Szünet után össze szedték magukat, van tartása ennek a csapatnak.

Az sincs rendebn hogy a partjelző ilyen helyzetben nem inti be a lest, de hogy rögtön a lesgól után megtudni azt hogy les volt és mégis megadják... nesze most mutasd meg! Erre nincs mit mondani...
Előzmény: Vucko (472)
Vucko Creative Commons License 2010.06.28 0 0 472
Djurkevic te még itt?! Azt hittem elvitt a szívinfarktus a meccs miatt. :)
Innetől neked mostmár érdektelen a vb? Se Horvátország se Mexikó. Vagy van még valamelyik csapat akinek szurkolsz?

Kézilabda alatt szerintem a Maradona kézzel ütött góljára gondolta JPA.
Előzmény: Djurkevic_ (471)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.28 0 0 471
Kézilabda? Les, de mindegy. Nem is ezzel van a gond, henem hogy ez rögtön kiderült és mégis gólt ítéltek. Persze gondolom sem a bíró sem a partjelző nem nézte a kivetítőt, viszont a mexikóiak nyilván no meg gondolom néhány argentín is.

Videóbírót, lesbírót, gólbírót!!!!

Blattert nyugdíjba!!!!
Előzmény: Törölt nick (470)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.27 0 0 470
Remélem most rohadt büszkék magukra az argentín kézilabdás csaló banda...
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.27 0 0 469
Eljött a győzelem napja! VIVA MEXICO !!!
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.21 0 0 468
Egyezkedés alatt nem is arra gondoltam hogy a középkezdés után mindkét csapat hátraszalad és megszállja a saját büntetőterületét...
Előzmény: orpheline (467)
orpheline Creative Commons License 2010.06.21 0 0 467

Szerintem meg játszani fognak egymással egy látványos mérkőzést... felszabadultan, latinosan....:o)

 

Ilyen támadókkal a bunkerfocinak esélye sincs...:P

Előzmény: Djurkevic_ (466)
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.20 0 0 466
Lehet elméleteket gyártani, de itt egyéb dolgokról is szó lehet. Ki játszik majd Argentína ellen? Amióta figyelemmel kísérem a mexikói válogatott meccseit (1986) azóta Mexikó soha nem jutott túl Argentína ellen egyenes kieséses szakaszban. Volt ebben Copa América döntő (1993), Konföderációs Kupa elődöntő (2005), VB nyolcaddöntő (2006), Copa América elődöntő (2007). Kétszer Copa América csoportmeccsen sikrült győzni ellenük. Szóval ebből a szempontból van törleszteni való, itt az idő!

Argentína-Uruguay rivalizálásról elég annyi hogy az 1900-as évek elején Uruguay elvesztette területe felét Argentínával szemben, tehát nem csak fociról van itt szó (éppen úgy mint Mexikó-USA viszony esetén).

Ha pedig történelmi okokat keresünk, akkor megemlítendő hogy III. Napoleon gyarmatosítani akarta Mexikót, tehát Mexikóban utálják a franciákat is. Mélyebbre nem akarok ásni itt a témában, akit érdekel utána tud nézni.

Az Uruguay elleni meccsnél maradva több lehetőség is felmerül bennem:

1. Megegyezik a két csapat az x-ben. Ez nyilván Uruguaynek kedvez (ezért kellett volna beverni még egyet), viszont Mexikó jobb.
2. Megyeznek és figyelik a másik meccset és ha olyan az állás, akkor a végén egymásnak esnek.
3. Megbeszélik hogy egymásnak esnek és ha gáz van a másik meccsen akkor kisegíti egyik a másikat.

Előzmény: orpheline (465)
orpheline Creative Commons License 2010.06.19 0 0 465

Üdv.

 

Számomra idáig a VB. legkellemesebb meglepetése a mexikóiak játéka..... főleg az ifjú támadóké!

 

Csak így tovább, hajrá!

 

és remélem rácáfolnak az urukkal együtt a fancsali farnciákra... akik már biztosak a tuti langyos X-ben / lehet X, csak ne lehessen észrevenni semmi hátsó szándékot.../

Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.18 0 0 464
Hajnalig nem bírtam aludni örömömben, a meccsen meg a szívroham kerülgetett az izgalomtól. Szurkolás pedig csodás volt. Viva Mexico !!!!
Djurkevic_ Creative Commons License 2010.06.18 0 0 463
Nemzetbiztonsági kockázatot jelentő tényező vagyok. Nem a Fideszre szavaztam, 4 éve pedig a MIÉP-Jobbik színeiben indultam az önkormányzati választáson.

A többit a megfelelő topikokban.
Előzmény: Vucko (457)
Vontod1975 Creative Commons License 2010.06.17 0 0 462
VAMOS CABRONES!!!
Előzmény: Törölt nick (461)
gondolatiköltemény Creative Commons License 2010.06.17 0 0 460
És tényleg bezsélni kell róluk! :)

http://westindex.hu/sport/hello-bafana-i-resz-beszelni-kell-mexikorol
Vontod1975 Creative Commons License 2010.06.17 0 0 459
Ütjük a rohadt vuvuzelákat is. Így kell szurkolni! VAMOS!
Előzmény: Vontod1975 (458)
Vontod1975 Creative Commons License 2010.06.17 0 0 458
Chicharito! VAMOS MEXICO!!!
Vucko Creative Commons License 2010.06.12 0 0 457
Mi van Djurkevic ki tiltottak az indexről? Vagy mi történt? Látom a nevedett megtoldottad egy _al. Újból kellett regelned?
Rég láttalak a Hajduk topikban is. Mész szuperkupára?
Előzmény: Djurkevic_ (451)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!