Keresés

Részletes keresés

sonne Creative Commons License 2002.02.18 0 0 9
Hehe, ez vicces és igaz :))))
Előzmény: kotnyelestörp (8)
kotnyelestörp Creative Commons License 2002.02.18 0 0 8
Ad bizony! Minden hozzaszolasaban!
Előzmény: anilla (7)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 7
És ad majd autogramot is?:))
Előzmény: kataLIN (6)
kataLIN Creative Commons License 2002.02.18 0 0 6
az milyen édes lesz majd, amikor megtörténik velünk az, ami egyetlen más FC-vel sem: beugrik hozzánk az, akiért rajongunk! :))) máraligvárom!
kotnyelestörp Creative Commons License 2002.02.18 0 0 5
me too
Előzmény: sonne (2)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 4
Csak azért tettem, mert nem akartam, hogy egy vadidegen azt írja ide viccesen: "0" ilyet ismerek...
m.
Előzmény: boles (3)
boles Creative Commons License 2002.02.18 0 0 3
Nem ér magadat le0zni!!! :(
Előzmény: anilla (0)
sonne Creative Commons License 2002.02.18 0 0 2
Én ugyan a zenét nem ismerem annyira, de a zenészt igen... Na, ezért vagyok itt!

Zúduljon a Lavina!!! :)

Előzmény: kataLIN (1)
kataLIN Creative Commons License 2002.02.18 0 0 1
itt vagyok, itt vagyok! :)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 0
1.000.000 rajongó, ide!
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 topiknyitó
Ide várom mindazokat, akik szeretik a Lavina zenéjét:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!