Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 296
háta fogasba:)
igen!
holnap egyáltalán nem leszel?
Előzmény: anilla (295)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 295
Ki?
megkaptad?
m.v.
Előzmény: dzsu-li (294)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 294
igen:)))
igen.
Előzmény: anilla (293)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 293
miért, más is így hív? Én a tegnapi miatt:)
Nem muszáj jelentkezni:)
él a mailed?
Előzmény: dzsu-li (292)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 292
a kir.lány miatt:)
képzeld, itt olyan lassú ez az egész, hogy mire ide visszajutottam a hozzászólásom után, te már válaszoltál is:)
és du. se leszel? és muszáj délig jelentkezni? és kinél?
Előzmény: anilla (291)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 291
Nem, suliban leszek...:(
Gyrere, pls!
Miért kém??
m.v.
Előzmény: dzsu-li (290)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 290
na szia te kém!
miért kell lelépned?! muszáj?
nemtom még:), lehet, hogy írok majd egy mailt, holnap de. vagy?
Előzmény: anilla (289)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 289
Jó nagyot süllyesztett ma Bill:)
Ma egész nap csak egyszer tudtam csatlakozni az indexre, és nemsokára mennem is kell...:(
Kir.lány, jössz holnap talizni???:)
m.v.
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.14 0 0 288
Hát, az időzítés mindig is az erősségeim közé tartozott:)))
Előzmény: dzsu-li (287)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 287
hogytemindigakkojösszamikorénmegyek:)
Előzmény: DJ Bill (285)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 286
véletlen-ex, ez jó:)
Szép álmokat!:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (284)
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.14 0 0 285
jobbkésőnmintsoha

Micsoda pörgés:)

Előzmény: dzsu-li (260)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 284
áá, biztos, hogy nem. nem olyanok a konstellációk.:)
nagyon-nagyon pici exről van szó:), mondhatni véletlen-exről:)
Előzmény: anilla (282)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 283
na, millivanili én kidőltem.
jó éjszakát!!!
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 282
Lehet, hogy még a kis-exből lesz valami?:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (281)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 281
háát, egy fijútól:))
egy kis-extől:)))
(a nagy ex az szarik a fejemre, de valószínű így van ez jól:))
Előzmény: anilla (280)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 280
Péntekre van...:)
És kitől?:)
m.
Előzmény: dzsu-li (279)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 279
hogyhogy, péntekre sincs bébiszitter?:))))
Előzmény: anilla (277)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 278
képzeld, megkaptam életem első valentinvagymilyen napi smsét:)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 277
Nem vesztünk össze, nem tart örökké, csak nagyon elgondolkodtató..:(
Majd pénteken elmesélem:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (276)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 276
az meg mit jelent. össze is vesztetek vagy olyat csináltak, amin kiakadtál?
gondolom, azért nem tart örökre a harag!
Előzmény: anilla (275)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 275
Kiakadtam mindkét gyerekkori barátnőmön, 2 napon belül. Az egyikkel 15, a másikkal 22 éve vagyunk (voltunk) jóban...
m.v.
Előzmény: dzsu-li (274)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 274
na, mi a baj?
Előzmény: anilla (273)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 273
Most amúgy is bánatos vagyok...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (272)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 272
egy hétre kétszer gondolom még nehezebb:)
Előzmény: anilla (271)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 271
Áhh, nem olyan könnyű beszervezni egy sintért...:(
m.
Előzmény: dzsu-li (270)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 270
hát próbálkoztál te is?
moziban nem voltatok azóta?:)
Előzmény: anilla (269)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 269
Nem, de Dzsu barátnémért mindent!:)
JA, szörnyű volt...
m.v.
Előzmény: dzsu-li (268)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 268
illyen erős vagy?
hát, igen, de még mindig jobb annál, mint amilyen 8 előtt volt. akkor egyáltalán nem működött vagy egy órát.
Előzmény: anilla (267)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 267
Mert csak szójjá:)
Olyan lassúúúúúúúú!:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!