Keresés

Részletes keresés

liki11 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5710

sztem ilyet még SENKI sem látott :D

liki11 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5709

Köszönöm :)

Muks0 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5708

A Sport szelet fantasztikus :D

Előzmény: liki11 (5705)
colossal404 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5707

Utánanéztem gyorsan ennek az Autosannak, ezt vakok tervezték, vagy direkt ártani akartak vele az emberiségnek? Ennél még az első generációs ARC buszok is szebbek...

Előzmény: liki11 (5705)
liki11 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5706

új bakony volános festés egy citadell 12-n:

liki11 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5705

Ezzel a két képpel üdvözölnék mindekit!!! :)

Bakony volános sport szelet :) Autosan Solina kicsit másképp :)






colossal404 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5704

Pedig valami hasonlót azért alkottak, igaz középmotoros alvázra és már faceliftes pofával...

Előzmény: HOP-120 (5702)
M.VIII Creative Commons License 2012.06.09 0 1 5703

Egyirányú MIX/A:

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5702

Ez az amit én is hiányoltam/hiányolok nagyon!

Előzmény: RMCR (5701)
RMCR Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5701

Sajnálom hogy ilyet nem gyártottak.

eMPet Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5700

Credo Econel-15-l

eMPet Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5699

CSM URBANUS Electro és Maxi:

 

Az előzőnél annyira átalakítottam, hogy a dátumot is sikerült. :-)

eMPet Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5698

Itt talán még nem voltak az idei év tököli újdonságai:

NABI

eMPet Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5697

És hol marad belőle az alacsonypadlós középrész? :-)))

Előzmény: M.VIII (5686)
Scatty29 Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5696

Én is dolgoztam Painttal már és BMP-be mentek belőle ha kell használnom és utána valami mással JPG-t csinálok belőle...

 

Ennek a vonalait Paintal Rajzoltam vissza, ilyen modon:

 

-->

 

Utána meg kapott 1 színt meg pár apró módositást :))

 

 

Ezzel sokat dolgoztam :)))

Előzmény: HOP-120 (5695)
HOP-120 Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5695

Köszönöm Mester a tanácsot!
A képeket Ps-el illetve Paintal szerkesztem.Valószínű,hogy a paint nevű "programocska" is ront a minőségen ami téged annyira zavar.
A képet Ps-el méretezem át.

Előzmény: Scatty29 (5692)
BvZ Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5694

Pont a te szemedet szúrja a minőség? Nehogy már a nyúl vigye a puskát....

Előzmény: Scatty29 (5692)
padorjan Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5693

Ezt a folyamatot én rá szoktam bízni az Easy Thumbnails nevű programocskára (Az Irfanhoz képest bizonyosan).

 

A folyamat:

  1. külön mappába bemásolom a képe(ke)t, az eredeti képek mappáját bezárom
  2. a programot beállítom: 1600, 1600, shrink to fit, Lanczos3, add nothing, 85% JPG, +25 a sharpnessen
  3. képek kijelölése után a Make gomb megnyomására legyártja az egyenként ~200..400 kB nagyságú képeket
  4. a képek feltölthetőek akár ide is, jó minőségben, megfelelő méretben
Előzmény: Scatty29 (5692)
Scatty29 Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5692

Amikor ide feltöltesz képet Eredetit másold le, méretezd át "640 x 480"-ba és ugy rakd fel ide mer akkor nem kell betömöriteni a JPG-t mer a .640x480. nem nagy méretű kép.

 

Ajánlom az Irfanview nevü programocskát erre.

 

És akkor mi is normális minőségbe láthatjuk a képeid, mer már rohadtul zavart az agyontömöritett JPG-d.

Előzmény: HOP-120 (5691)
HOP-120 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5691

Hozok egy pár alakítást:

E94.16 "Lakóbusz"
Módosított első második és harmadik ajtó.
Kék csavarvédők
Fehér felnik
Sötétített üvegek
A és B  ajtó közötti nyitható üvegfelület megnövelve.



MJT L83D csuklós kocsi átalakítása.3. alkalommal tört ketté. 1 hete ígérik,hogy újra forgalomban áll,de még mindig nem jött ki.Nagyon dolgoznak rajta,kiderült,hogy mi az ok:


Szakértők sokat agyaltak a megfelelő megoldáson.Hogy ne keljen egy ilyen fiatal kocsit selejtezni átalakították szólóvá.Sokat agyaltak a megfelelő  belső kialakításról.A motort a második ajtó helyére került.Így javult a súlyelosztás,az irányíthatóság.Hátra egy szárnyú ajtót kapott.Növekedett a belső tér is.

HOP-120 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5690

Nem tudom,máskor ha megpróbálom ugyanazzal a képpel akkor jó..  :O

Előzmény: M.VIII (5683)
nemeza Creative Commons License 2012.06.03 0 0 5689

Egy 415.04-hez képest is, ami ugyanolyan széles mint az első 2.

PL.:

Előzmény: Scatty29 (5688)
Scatty29 Creative Commons License 2012.06.03 0 0 5688

Ez volt a cél : 2. ajtaját raktam be 3.nak egyébként :))

Előzmény: nemeza (5687)
nemeza Creative Commons License 2012.06.03 0 0 5687

Mindkettő jó lett! Bár a 415 hátsó ajtaja túl széles lett szvsz.

M.VIII Creative Commons License 2012.06.03 0 0 5686

Hy!

 

Állati jó! Kontra: távolsági HÉV

 

Előzmény: Scatty29 (5685)
Scatty29 Creative Commons License 2012.06.02 0 0 5685

 

Itt is rég jártam, de visszatértem egy IKARUS 415.32-essel, kissé átalakitotta a BKV.

vt976 Creative Commons License 2012.05.30 0 0 5684

Szívesen megnéznék egy Ikarus 66-ost az LZG-596-os NABI Sirius színtervével. És el tudnám képzelni, hogy belül is az említett új busz hangulata "köszönjön vissza".

(Mielőtt bárki azt írná, hogy a Faros buszok csak és kizárólag korhű alkatrészekkel és színekkel stb. néznének ki jól: nem biztos, hogy csak úgy. Hiszen a régi VW Bogarak is elég változatosan néznek ki. Vannak korhűen restaurált példányok, és vannak modern kiegészítőkkel ellátott vagy modern alapokra épült Bogarak is. A maga módján mindegyik érdekes. Szerintem a Fraos buszoknál sincs ez másképpen.)

M.VIII Creative Commons License 2012.05.29 0 0 5683

Hm...túl erős tömörítés?

Előzmény: HOP-120 (5682)
HOP-120 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 5682

Üdv.Ps-el való szerkesztésnél  mentés gombra való kattintáskor megjelenik ez a négyzet.Ez miért?Néha jön csak elő. Bekarikáztam öket.

ckg471 Creative Commons License 2012.05.02 0 0 5681

Erre emlékszem nagyon régről. Jót röhögtem rajta már akkor is. :D

Előzmény: eMPet (5673)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!