Keresés

Részletes keresés

Probatbicol Creative Commons License 2001.11.28 0 0 100
Milyen TV kuratórium?
Előzmény: Gurg (98)
Fejes Pista Creative Commons License 2001.11.28 0 0 99
Arra jelentős pénzösszeget áldoznék,ha egy nyilvános vitán Lovas földbedöngölné Havast...
Előzmény: Gurg (98)
Gurg Creative Commons License 2001.11.28 0 0 98
na ha Lovasba esetleg belekötne Havas, azt nem hiszem, hogy túlélné
egyszer írta volt, hogy ha Haraszti csak egyetlen újjal is hozzáérne a gyenge fizikumú Szentmihályi Szabó Péterhez (ti. Haraszti egy TV kuratórium ülésen tettlegesen megfenyegette (és lökdöste) Szentmihályit: "Én egy tökös zsidógyerek vagyok és kicsinálom az ilyen rasszista-fasiszta figurákat..."), akkor Szentmihályi védelmére kelne, majd 2 méterét és a felesleg nélküli 120 kilóját segitségül hívva hülyére verné....
húúú de kijárna Harasztinak!
Előzmény: kábelbúvár (84)
Gurg Creative Commons License 2001.11.28 0 0 97
ez volt a hirtelen ötlet
de már mindegy, mert úgy is lesz pénteken Sajtóklub
Előzmény: andrej11 (96)
andrej11 Creative Commons License 2001.11.28 0 0 96
Hallottam olyan ötletet is, hogy a sajtóklub járni fogja az országot és a nagyobb városokban fórumként lesz látható.
andrej11 Creative Commons License 2001.11.28 0 0 95
Szerintem a Heti Hetesnél most sem lehet "stílusról" beszélni.
Előzmény: CSAK_EGY_polgár (86)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.28 0 0 94
Furcsa elképzeléseid lehetnek a "stílusról", ha Lovaséktól félted a Heti Hetest!
Előzmény: CSAK_EGY_polgár (86)
andrax Creative Commons License 2001.11.27 0 0 93
ezen a héten lesz már? és mikor pontosan?
@nD®@x
Előzmény: strongdong (92)
strongdong Creative Commons License 2001.11.27 0 0 92
Tévettem az elébb. Mégis a zátévén folytatódik.

Fk

Előzmény: MoJo JoJo (76)
PAPEN Creative Commons License 2001.11.27 0 0 91
Vak vagy:-))
Előzmény: Az Index kertésze (64)
PAPEN Creative Commons License 2001.11.27 0 0 90
Hogyan jönnek ide a franciák?
Előzmény: Az Index kertésze (26)
Trin Dorg Creative Commons License 2001.11.27 0 0 89
Így kezdődik. Aztán megy tovább a dolog... Mi másért vennék meg... :((
Előzmény: Probatbicol (79)
habi8nak Creative Commons License 2001.11.27 0 0 88
Ne felejtsétek a Lovas, Bencsik a négyből robbantgata az elmúlt hetek botrány politizálásának csillagszóróit. Még talán jobb volt, hogy azon az eldugott adón osztották az észt.
strongdong Creative Commons License 2001.11.27 0 0 87
Külön block.

Henrikbe különben nem kell belekötni, beleköt ő az élő fába is. Egymaga is elég egy kiadós veszekedéshez.

Fk

Előzmény: kábelbúvár (84)
CSAK_EGY_polgár Creative Commons License 2001.11.27 0 0 86
"Üljön be a Sajtóklub négyesfogata egyszer a Heti Hetes stábjába!"
Ismerve az előzményeket úgy gondolom, ez egyúttal a Heti Hetes végét is jelentené. Aztán kereshetnének Lovas Istvánék újabb áldozatot keresetlen stílusuk terjesztéséhez.
Előzmény: Botkarika (58)
Fejes Pista Creative Commons License 2001.11.27 0 0 85
:-))))))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (81)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.27 0 0 84
Beolvasztják Havas műsorába?

Lovasék fognak belekötni a Henrikbe?

Előzmény: strongdong (83)
strongdong Creative Commons License 2001.11.27 0 0 83
Nem TUDOM. De fogadnék (lsd. 1. hozzászólás), hogy a Sateliten.

Fk

Előzmény: MoJo JoJo (76)
Probatbicol Creative Commons License 2001.11.27 0 0 82
Jó a külön-külön is, meg jó a koedukált is, attól függ, hogy mi a cél.

Ha vitaműsor kell, akkor jobb a koedukált, amelyben ütköznek az értékszempontok. Ha viszont csak egy adott nézetkörre vagy kíváncsi (miért ne lehetnél?) és nem akarod, hogy ezt a koherenciát megzavarja az, hogy ki az erőszakosabb vagy kinek nagyobb a pofája, akkor nézheted a szemléletileg hozzád közelebb állót is, no meg a másikat is.

Egy napilaptól sem várod el, hogy mindenféle nézetet befogadjon, hanem alapvető szemlélete és szelekciós rendje miatt olvasod vagy utasítod el. Ugyanez tévéműsorra nézve is (részben) igaz lehet.

Előzmény: Nagydög (80)
Nagydög Creative Commons License 2001.11.27 0 0 80
Szerintem is kell a jobbos sajtoklubb. Valahol nagyobb nyilvanossagot kell adni annak a fortelemnek amit itt a forumon eloadnak az un. jobbos/konzervativ illetok.(A valoban jobbos/konzervativ kartacsokra ez termeszetesen nem vonatkozik.)

Nagydög
U.i.: Egy jo jobbos sajtoklubbra azert tenylaeg szukseg lenne, vagy meginkabb egy "koedukaltra".

Probatbicol Creative Commons License 2001.11.27 0 0 79
Téves.

A lapban megszólaltatott fiatalok szimpla yuppiek voltak, ingatlanbrókerek. Arról beszéltek (még szeptember 11 előtt!), hogy az ingatlan most jobb befektetésnek tűnik, mint a pénzpiac.

Elmondták, hogy elsősorbanMiami és Kalifornia a menő, és arra a kérdésre, hogy Európában mi a helyzet azt felelték, hogy Csehország és Magyarország.

Erről csak annyit még, hogy borzasztó fárasztó dolog folyton pontosítani a csúsztatásaitokat. Lódítotok valamit, arra megjön a cáfolat, ekkor félrerakjátok a dolgot, majd három hónap múlva, mint ha mi sem történt volna, megint elkezditek szajkózni. Elég átlátszó most már.

Előzmény: Botkarika (67)
fkalman Creative Commons License 2001.11.27 0 0 78
Én sem szeretem a maceszt, sőt a töltött bizgenytyűt sem. Majd megegyezünk a menübe. <|:-)
Előzmény: Fejes Pista (75)
fkalman Creative Commons License 2001.11.27 0 0 77
Még nem döntöttem el, hogy minek!:-)
Én a vérszívó rabbi vagyok, még nem mondtam? :o)
Előzmény: Törölt nick (74)
MoJo JoJo Creative Commons License 2001.11.27 0 0 76
Akkor hol lesz?
Előzmény: strongdong (71)
Fejes Pista Creative Commons License 2001.11.27 0 0 75
Engem is?
De a maceszt meg a töltött libanyakat nem szeretem.
Bürgepaprikás töpörtyűs túróscsuszával...
Előzmény: fkalman (73)
fkalman Creative Commons License 2001.11.27 0 0 73
Öreg, nagyon nagy a szád így névtelenségbe burkolózva! Egyszer szívesen meghívnálak ebédre....
Előzmény: affenesetudja (69)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.27 0 0 72
Csak nem A HÉT melléklete lesz?

Mondjuk desszertnek a végére.

Előzmény: MoJo JoJo (70)
strongdong Creative Commons License 2001.11.27 0 0 71
Nem lesz ott.

Fk

Előzmény: MoJo JoJo (70)
MoJo JoJo Creative Commons License 2001.11.27 0 0 70
Ha igaz, hogy az m1-en lesz a sajtóklub, akkor az nagy pofáraesés lesz a baloldalnak. Főleg úgy hogy kedvenc "szórakoztató" műsorukből szépen lassan elszivárog a Henrik, és egyes híresztelés szerint Verebes is.

Hajrá SZDSZ! Irány a 2%!

affenesetudja Creative Commons License 2001.11.27 0 0 69
Hagyd. A zsidok azt hiszik, ok szartak a spanyolviaszt. De jo lenne, ha TENYLEG kitakarodnanak a francba!
Előzmény: IDKFA (61)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!