Keresés

Részletes keresés

Victoria88 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 1303

Sziasztok!
24 éves egyetemista lány vagyok, idén végzek júniusban történelem- nemzetközi kapcsolatok szakon. Utána júliustól Barcelonában, vagy könyékén szeretnék dolgozni.
Tavaly is voltam kinn 3 hónapig, mint au-pair. Idegenforgalom-vendéglátás szakra jártam középiskolában, mellette végeztem mixer sulit és REIKI gyógyítást is tanultam. Elég sokoldalú vagyok. Folyékonyan beszélek angolul, németül jól, spanyolul pedig alap szinten.
Valakinek van ötlete, hogy ezekkel mihez tudnék ott kezdeni? Au-pairnek is szívesen mennék, ha valaki ismer normális családot maximum 2 gyerekkel. A gyerekekhez csak angolul beszélek és játékokat találok ki nekik. A tavalyi családban nyár végén már folyékonyan beszéltek a kicsik. Várok bármilyen ötletet, segítséget a victoriachristina@mailbox.hu e-mailc címre! Előre is köszönöm, üdv:Viktória

kerbea Creative Commons License 2013.02.26 0 0 1302

sziasztok!Én nem élek barcelonába,de segítségre lenne szükségem.Ruhákat szeretnék rendelni kintről,de sajnos itthonról nem megy.Esetleg ha valaki foglalkozna ezzel, kérem írjon.köszönöm

gabbriella68 Creative Commons License 2013.02.13 0 0 1301

Szia Tita!


Érdeklődnék,hogy május 12-15 (3 éj),egy 4 fős családnak (mindenki 18 év feletti)  lenne-e kiadó lakásod,v.apartmanod,ha lehet,akkor külön fürdőszobával.Érdekelne,hogy pontosan hol van a szállás és mennyibe kerülne?Írd meg pls a lehetőségeket!

Köszi:

baragabriella@gmail.com

Előzmény: TitaBarca (1278)
Anybaby Creative Commons License 2013.02.13 0 0 1300

Sziasztok! Anita vagyok. Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy milyen a megélhetés Spanyolországban, legfőkébb Barcelonában. Mennyit lehet keresni, milyen költségek vannak, mennyire lehet kijönni az ottani fizetésből? Mennyire kell tudni a spanyol nyelvet? Azt hallottam, h az is jó, ha tudsz angolul, mert lehet azzal is melót találni, főleg a turisták miatt? Igaz ez? Én nem beszélek spanyolul, viszont angolul elég jól.  Köszönöm előre is azoknak, akik válaszolnak a kérdéseimre!

Szép napot!

Üdv.: Anita

B Eniko 77 Creative Commons License 2013.02.11 0 0 1299

Kedves TitaBarca!Ha meg aktualis a szallas,akkor esetleg emailben tudnank par szot valtani?Udv Eniko

B Eniko 77 Creative Commons License 2013.02.11 0 0 1298

Tisztelt "sugiszofi"!.ocsika,h zavarlak,de irtam az email cimedre a szallassal kapcsolatban,de meg semmi valaszt nem kaptam. :(. Szolj ha nem aktualis a tema ,h ne zaklassalak. Udv

Homokdűne Creative Commons License 2013.01.03 0 0 1294

Szia,

 

mi Estepona alatt lakunk és van egy felső szinten kiadó szobánk :-)

 

Üdv

 

Enikő

Előzmény: Norbi0027 (1292)
RichWater Creative Commons License 2013.01.03 0 0 1293

Üdv mindenkinek, én az airbnb.com oldalt ajánlanám, teljesen korrekt módon kezelik a foglalásokat, nagyon megbízható a rendszer. Kicsit olyan, mint a couchsurfing.org , csak pénzért... Akinek van kiadó szállása (szoba, apartman), érdemes megpróbálkozni az előbbin. Aki egy kis "kalandra" vágyik, szeret minimális összegekből utazni (lowcost, hitchhiking), szeret kapcsolatokat kiépííteni,  azoknak pedig az utóbbit ajánlom. Mindkét közösségről csak jót tudok mondani!

Norbi0027 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 1292

Sziasztok!

 

Január elejétől tervezek kiutazni 2 hónapra Malagába, de még szállást nem sikerült találnom. Elsősorban szoba érdekel, ha valaki tud segíteni annak előre is köszönöm!

 

ui:mivel spanyolul nem tudok, olyan szállás érdekel ahol beszélnek angolul.

sugiszofi Creative Commons License 2012.12.12 0 0 1291

Heloka Mindenkinek!

 

December és január hónapokra jelentősen levittem az árakat így várom a jelentkezőket akik itt töltenék a karácsonyt esetleg szilvesztert még mindíg van helyem. Jelentkezni: sugiszofi@citromail.hu vagy telefonon 0034 603 380 705  

 

Üdv:Zsófi

 

pekenitofruzsina Creative Commons License 2012.12.10 0 0 1290

Üdv!

 

Ha valakinek lenne recepciós végzettsége és hozzá három nyelvvizsgája-első kettő egészen jól alakul,a spanyol meg az angol,a német még csak tervben van nekem-,az el tudna helyezkedni mondjuk egy 2-3 *os barcelonai szállodában?Vagy esetleg egy spanyol városban?

filmcom Creative Commons License 2012.11.19 0 0 1289

magyarországon 70-80 euró...!!!!  havonta.... !!!

filmcom Creative Commons License 2012.11.19 0 0 1288

Aki hiteles forrásból tud válszolni kérem tegye már meg!

spanyolországban is igen magas a munkanélküliség.....

a kérdésem....   mennyi a HAVI NETTÓ JÖVEDELEM PÓTLÓ TÁMOGATÁS EURÓBAN.... spanyolországban....  nem munkanélküli segélyre gondolok..!!!!!!!

 

JÖVEDELEM PÓTLÓ TÁMOGATÁS....   HAVI NETTÓ MINIMUM....!!!!!!!!

talicskadriver Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1287

Sziasztok!

 

Mi Londonban elunk, es nemreg voltunk barcelonaban a baratnommel,

Nagyon jol ereztuk magunkat,Barcelona csodalatos hely, bizonyosan visszaterunk meg oda!

Azert neztem vissza a forumra, mert gondoltam irok egy elmenybeszamolot de akkora lett itt a szallas domping ,hogy mar nem is temaba vago.

Mi is itt talatunk szallast es azt hiszem nagyon jol dontotunk mikor a barcarooms-ot valasztotuk, korrektek, jo a szallas es nagyon jo az ar, es meg a repterre is kijottek ertunk a taxi aranak toredekeert, na mindegy csak hogy en is hozzaszoljak a temahoz egy kicsit:) Ha valaki akarja az elerheteseguket irjon privatban szivesen kiadom, es megosztom a tapasztalataimat.

Barcarooms Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1286

Meg foglalhatok Barcelona belvarosaban ketagyas (ill. negyagyas es potagyazhato) szobak igenyes maganszallason, futessel, internettel.

Sajat furdos szobak, illetve kozos furdos, olcsobb megoldas is elerheto.

Teljesen felszerelt, felujitott, kenyelmes lakasok, kozpontban, 8 perc setara a Magikus szokokuttol, 10 percre a Ramblatol, kikototol.

Megbizhato, tiszta szallas, reptertranszfer, kedvezmenyes bicikli - es robogokolcsonzes ugyanabban az epuletben, fakultativ programok!

 

Keressetek, segitunk, amiben tudunk:

 

www.barcarooms.com

 

barcarooms@gmail.com

sugiszofi Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1285
sugiszofi Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1284

Na hali mindenki van két kiadó szobám is decembertől egy nagy szoba egy személy 450 kettőre 550 rezsi benne van az árban ágynemű huzat stb internet minden. a másik szoba kicsit kisebb nem sokkal az 350 egy személyre 450 két személyre ugyanazokkal a feltételekkel. a lakás teljesen fel van szerelve írjatok bátran a lakás a barcelonetan található a társaság az pedig szupi. ja itt a telszámom 603 380 705  várom a tömegek jelentkezését..:D email:  sugiszofi@citromail.hu

sugiszofi Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1283

Hali mindenki! Szobák kiadók a Barceloneta városrészben hosszabb illetve rövidebb távra is. Várom a jelentkezőket. Hosszabb távra decembertől vannak kiadó szobák. Karácsonyra és Szlveszterre még szintén van szabad szobám akár egész két szibás apartman is ha valakit érdekel. Várom a jelentkezőket e-mailben: sugiszofi@citromail.hu vagy telfonon 0034 603 380 705

sugiszofi Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1282

egyet értek a lopásokkal kapcsolatban igen sokakat megrabolnak engem konkrétan a 4 év alatt kétszer meg egyszer anyukámat. én étteremben dolgoztam és én is napi szinten találkoztam olyan emberekkel akiket megloptak, főként turisták voltak. akik hozzám jöttek a nyáron turisták mindenkinek azzal az egy órás kiselőadással kezdtem hogy miként vigyázzanak a dolgaikra és milyen furfangosan intézik a lopásokat. Én személy szerint pakisztániakról nem hallottam hogy lopnának inkább marokkoiak és románok akiket látásból ismerek is az utcáról ami azt jelenti hogy ők is ismernek engem látásból. Párszor figyelmeztettem a turistákat akiket már jó ideje kerülgettek a atolvajok mert figyelmetlenek voltak a csomagjaikkal utána azonban a tolvajok nagyon fenyegetőleg beszóltak nekem azóta nem biztos hogy kockáztatnám a saját biztonságom egy pénztárcáért vagy fényképezőgépért mert én itt lakom és a turista elmegy ha pedig sok bosszuságot okozom nekik nem akarom hogy megverjenek. ugyhogy szerintem részben érthető hogy a helyiek nem fognak semmit tenni inkább a rendőrségnek kellene ezzel tüzetesebben foglalkozni. két éve nyáron például a pakisztáni árusok akik sört árulnak a parton eldöntötték hogy megverik a tolvajok bandáját mert nagyon rontotta az uzletet hogy a zsaruk folyton a parton voltak a tolvajok miatt mégsem csináltak semmit csak a masszázscsajokat és a pakikat kergették ezért egyik este le akartak velük számolni de egy pakisztánit leszurtak a tolvajok azóta ők sem próbálkoznak megállitani. szoval én azt mondom mindent ami értékes hagyjatok otthon vagy inkább adjátok oda ha kérik nem éri meg hogy megsebesülj érte. a barátnőmnek motorral jöttek és rántották le a karjáról a táskáját olyan erővel hogy eltört a keze. szóval tényleg vigyázzatok.

Előzmény: barceloneta (1271)
sugiszofi Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1281

hali: www.loquo.com

www.infojobs.es

én ezeket ajánlom hogy nézd meg és küld el mindenhova az önéletrajzos ahova csak tudod. jobb ha már itt vagy barcelonában mert ha behívnak interjura akkor még aznap általában.

Előzmény: ildifazekas (1275)
sugiszofi Creative Commons License 2012.11.17 0 0 1280

hali. irjatok e-mailt nekem sugiszofi@citromail.hu a szállóvendégeimet sűrűn kalauzolom a városban

Előzmény: Zsate30 (1279)
Zsate30 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 1279

Sziasztok! 

Nem tudom,írhatok e ide nektek,de szeretném,ha tudnátok segíteni nekünk! December eljén Barcelonába utazunk nászútra! még sose voltunk ott és szeretnénk,megnézni a nevezetességeket és minden egyébb híres látványosságot! esetleg tudnátok segíteni abban,hogy van valaki ott aki elkalauzolna minket minden fele,nekünk is egyszerűbb volna és nem éreznénk annyira idegenek a várost,ha valaki tudna segíteni! Megyünk meccsre is mivel kaptunk két jegyet is! a SENATOR BARCELONA SPA-ban van a szállásunk! esetleg ha valaki tudna segíteni irna nekünk! akár ide akár az esztikee87@gmail.com-ra!

TitaBarca Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1278

BARCELONABA KESZILŐKNEK SZERETNÉK NAGYON JÓ SZÁLLÁST AJANLANI A TENGERPARTTÓL 5 PERCRE!

 

Az APARTMAN  4 szobas, 8 férőhelyes, kulon furdoszobaval , nagy nappalival, felszerelt konyhával.


A lakás a tengerpartra vezető sétányon helyezkedik el,  a passage  Joan de Borbon, a Barceloneta városrészben nagyon kellemes helyen közel parttól kb 5 percre ugyanakkor  közel a belvároshoz.


Tömegközlekedés szintén 5 perces körzetben buszok metrók. A lakás a kikötővel szemben található. 4 szobás minden szoba külön fürdővel rendelkezik. Egy nagy közös konyha mindennel felszerelve valamint két hatalmas nappali várja a vendégeket. Van két gyerekágy főleg családosok figyelmébe ajánlom. Wifi, plazma tv szintén van a lakásban. 
5 perces távolságban van piac, pékség és boltok tömkelege. Éttermek, bárok, és kávézók gazdagítják az utcaképet, minden korosztály megtalálja a számára megfelelő helyeket. 

 
A vendégeknek általában egy teljes körű tájékoztatást adok arról hogy mit is érdemes megnézni barcelonában érdeklődési körnek megfelelően, hogy hol és mit érdemes enni, hol érdemes vásárolni és minden egyébbel kapcsolatosan. Bármikor elérhető vagyok a vendégek számára ha kérdésük van. 

 
A lakás egyedisége többnyire a méretében rejlik. A szobák elszigeteltek valamint a lakás elhelyezkedése minden turista számára a legpraktikusabb mert a turista látványosságok többsége fél órán belül gyalog megközelíthető. Amennyiben bárkinek felmerül egyéb kérdés az nyugodtan írja meg e-mailben minden levélre válaszolok.

 

udv. Tita

steppenwolf137036 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1277

Kedves Kitti!

 

Vagy Ágnes, vagy Kriszta, vagy mliyen neveken szerepelsz még...

Örülnék ha a fordítási munkámért járó bérem elküldenéd, mert megdolgoztam érte!

 

üdvözlettel
Győrffy Ákos 

Előzmény: toto1781 (1191)
Homokdűne Creative Commons License 2012.11.05 0 0 1276

Sziasztok!

 

Costa del Sol-on magyar párnál kínálunk kétszintes apartman felső szintjén szobát fürdőszobával, kedvező áron, akár már 1 éjszakára is!

 

A felső szintet kizárólag a Vendégek használják, egy kis előtér, nagy, franciaágyas szoba + fürdőszoba, a szoba minkét oldalán terasz.

 

Az apartman teljesen felszerelt, a konyha és a nappali használata közös. 

 

Helye: Estepona -tól Gibraltár felé Bahia de Casares, 4 medencés lakóparkban (zárt, parkolóhely biztosított). 

 

Ideális, ha szeretnél ellátogatni a Tarifa-Bolonia szakasz homokdűnéihez, kite-szörfölni, Gibraltár 34 km. A Tarifától északra lévő szakasz még szinte érintetlennek tűnhet a Malaga - Marbella közötti betondzsungelhez képest. 

 

Bármilyen információval szívesen segítünk, vállalunk transzfert Gibraltar vagy Malaga repterétől, kölcsönözhető gyerekülés, tengerpartra nyugágy, gyerekjátékok. 

 

ildifazekas Creative Commons License 2012.11.03 0 0 1275

sziasztok. tudnátok segíteni szállodai éttermi/bar állást találni barcelonában esetleg más városokban? nagyon sok honlapon nézelődtem már de a kevés info miatt nem tudom eldönteni melyik megbízható, melyiket érdemes megpályázni.

köszönöm : )

B.Emese Creative Commons License 2012.10.30 0 0 1273

Sziasztok!

 

Én Marbellából írok, de karácsonyra hazarepülök és Barcelonán keresztül. Lesz néhány órám a két járat között, konkrétan 3-4 óra, és azon gondolkodtam, hogy megnézném a karácsonyi vásárt Barcelonában. Voltam már ott, ezért tudom, hogy a reptérről viszonylag könnyen be tudok jutni a városba, metróval. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek belefér-e az időbe, pontosabban, hogy a karácsonyi vásár, vagy vásárok helyszine könnyen megközelíthető-e metróval? Egyenlőre nem döntöttem el, mert kiváncsi lennék, de ha az eljutás több átszállással sikerülne és bonyolultan, akkor lemondok róla, mert annyi időm nincs, és rohanni nem szeretnék visszafelé.

Köszi szépen :)

Vicuk Creative Commons License 2012.10.23 0 0 1272

Kedves Tibor,

 

A ma esti telefonbeszélgetésünkre hivatkozva, amikor érdeklődtem a munkaajánlatával kapcsolatosan, szeretnék kérni egy e-mail címet, amelyre  majd írhatok (lementettem a telefonszámát, de a biztonság kedvéért jó lenne egy e-mail cím is). Január végén majd jelentkezem, ahogy beszéltük.

Előre is köszönöm szépen.

 

Üdvözlettel,

R.

Előzmény: Törölt nick (1265)
barceloneta Creative Commons License 2012.10.23 0 0 1271

Sziasztok!

Fel szeretném hívni a mostanában Barcelonába látogatók figyelmét az utóbbi időben elharapódzó lopási-rablási hullámra. Előrebocsátom, hogy számomra közel 10 éve Barcelona a második otthonom, imádom, számtalan alkalommal voltam kint (akivel váltottam privát levelet az pontosan tudja hogy milyen okból), legutoljára néhány napja jöttem vissza Magyarországra. Az utóbbi három látogatásom alkalmával három különböző módon próbáltak meg kirabolni, mindhárom alkalommal különböző jöttment bevándorlók, kétszer pakisztániak, most utoljára valami arab fazon. A mostani volt a legmegdöbbentőbb dolog, amikoris a Sant Antoni piac közelében - ahol négyen mentünk egymás után libasorban (én a harmadik voltam) - jött velünk szemben az arab fazon, egyedül volt, valamit motyogott, és egyszerűen letépte a láncomat. Hála a jó Istennek, hogy ez alkalommal nem volt tele mindkét kezem, így rögtön odakaptam, a láncot meg is fogtam, a medál pedig leesett, így azután is lehajoltam, míg a szemétláda kereket oldott, de még csak nem is mondanám hogy rohant. Persze utána már ordibálhattam utána, annyi volt, de mivel "csak" a láncot tépte el, de meglett a medál is, így nem csináltam semmit, nem tettem feljelentést. Remélem az átkom célbaért! Amúgy a legmegdöbbentőbb az volt, hogy mindez nyílt nappal, többen voltunk, ő meg egyedül, és így is szemrebbenés nélkül megtette amit tett. Ja, és a közeli boltosok akik az ordításomra kijöttek ugyan, de az égvilágon semmit sem tettek, sőt egy kínai eladó még mosolygott is. Ez szerintem roppant szomorú, és az egész hátterében az iszonyatos megválogatatlan bevándorlási hullám (kismillió hasonló be sem jelentett ember él ott, persze munkahelye stb. nincs) áll, úgyhogy mindenki figyelmét csak arra hívnám fel, hogy nagyon nagyon óvatosak legyenek utcán, metrón, strandon (utóbbi két helyen is megpróbáltak megmarkecolni az elmúlt alkalmakkal), mert ez bárkivel, bármikor megeshet.

Amúgy mindenkinek szép estét!

GDav Creative Commons License 2012.10.21 0 0 1270

Szia,

 

Én megpróbáltam kitölteni, de azt írta a honlap, hogy lezártad a kérdőívet.

 

üdv

Dávid

Előzmény: nanus0085 (1269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!