Keresés

Részletes keresés

Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.08.20 0 0 39
Én meg hülyeséget írok, természetesen a 8/c osztályban végeztem, az volt Bodé...
Előzmény: Fáradt Vándor (37)
Abulafia Creative Commons License 2002.08.19 0 0 38
"Jó nagy sokk volt"
Hmm... én inkább egy négyéves pofáraesésnek nevezném. :-) De hát teher alatt nő a pálma!;-)

A.

Előzmény: BiancaDorine (36)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.08.15 0 0 37
Na elvileg akkor akár ismerhetjük is egymást... én 88 ban végeztem a Bodonczy féle 8/a-ban...

Tatán kéne szervezni egy öregdiák hétvégét... én nagyon élvezném... :-)

Előzmény: BiancaDorine (36)
BiancaDorine Creative Commons License 2002.08.15 0 0 36
Üdv mindenkinek!

90-ben végzett 8.a (ofő, orosz: Czudi, matek: Ági néni, töri: Bacskay Bea, föci/biosz: Albert Ildikó, fizika: Paksy, rajz: persze, hogy Marci papa (még anyukámat is tanította), ének: Enikő néni stb.)
Én is állati szívesen gondolok vissza az Deákra. Jó nagy sokk volt onnan egy (mondjuk így finoman) kevésbé diákcentrikus belvárosi gimnáziumba kerülni (igaz, Abulafia?)... Czudival multkor összefutottam, ő említette, hogy van az osztalytarsak.hu-n is Deák, de valahogy nem nagyon vannak az én korosztályomból ott.
Mindig jókat nosztalgiázom, amikor tatan járok: megkeresem a "körleteket", a csillagot (hű, micsoda diszkók voltak ott :o)), meg ahol a fiúk cigiztek...
Na pá:
BD

Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.06.03 0 0 35
HOgy mindkettőről ismerhetjük egymást? Ez erőteljes meglepetés... Én inkább a Deákra gondoltam...
Előzmény: intair (34)
intair Creative Commons License 2002.06.01 0 0 34
Hát... könnyen előfordulhat :-)

A Deákról vagy a BMI-ről inkább? :-))

Előzmény: Fáradt Vándor (33)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.05.26 0 0 33
Nem hiszem el... ott diplomázok hamarosan :-)

Egyébként lehet, hogy ismerjük egymást...

Előzmény: intair (32)
intair Creative Commons License 2002.05.25 0 0 32
Jómagam 1991-ben végeztem, az Erzsi néni utolsó osztálya voltunk (8/b), aztán ő is nyugdíjba ment.

Gauland Ági kommunikációt hallgat a BMI-n... remélem nem sértődik meg, hogy nyilvánosságra hozom... :-)

-intair-

Előzmény: Fáradt Vándor (31)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.05.24 0 0 31
Bocs: természetesen 1988-ban végeztem... lám lám már leírni se tudom... :-)

Gauland Ági most mit tanul?

Előzmény: Fáradt Vándor (30)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.05.24 0 0 30
Jé feléledett a topic Csipkerózsika álmából... én 1998 ban végeztem Bodonczy Andrea első osztályában (8/c). Töri Szarvas Zsolt, rajz Marci papa, Angol Heim Andrea, orosz Czudi, föci/bio: Albert Ildikó, fizika: Pista bácsi majd Paksy Sándor, matek: Hajnal Gabi, Ennyi akik 14 év távlatából az eszembe jutottak...

Nem tudom, de elég sokat járok arra és mindig elszorul a szívem, mikor feltolulnak a régi emlékek...

Te mikor végeztél?

Előzmény: intair (29)
intair Creative Commons License 2002.05.24 0 0 29
Üdvözlet minden Deák Diáknak!

Örülök ennek a topiknak, de jó lenne, ha többen lennénk!

A vén technikatanár szerintem a "Múmia" volt. :-) Utóda volt a Szarvas Márta. (Mindig főztünk... talán ezért lett "Mártás")
Én az Író Erzsi néni osztályába jártam, tanított még a Keserű Kata, Kalakán Juli, Heim Andrea, Czudi, Lehoczky, Szarvas Zsolt (asszem ő most újságot ír) Gobbi Pista bácsi (legutoljára a 99-es napfogyatkozás alkalmával láttam a tévében, éppen kísérletezett). A tesit a szegény Matyi bácsi oktatta, Ági lányát néha látom az egyetemen. (nagyon csinos! :-)
Marczi papa a mi időnkben ment nyugdíjba, sosem felejtem el... "a mai műűűsor a paprika lesz..." :-)

A világ egyik legjobb helye volt!

-intair-

Abulafia Creative Commons License 2002.02.02 0 0 28
Nem nem az oreg Gobbi Pista. O egy eleg ertekes ember volt bar ezt akkoriban nem ismertuk fel.
A ven technikatanar csak rovid ideig volt ott ha jol emlexem.
Paksy legutoljara valami biztositasi ceggel kapcsolatban merult fel...
ez regi es sokadkezbol szerzett informacio.
De mar nem trabanttal jar:-)

A.

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (27)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.02.01 0 0 27
"A ven tachnikatranar nevere en sem emlexem remlik, hogy valami Pista ("latrok es latrinak!! Brigantik!":-) "
Az nem a Gobbi Pista bá volt?! De ő fizikát tanított!
Albert Ildi most Zsámbékon vmi sulinak az igazgatója,
Marci papáról nem tudok semmit :((
Bacskay ott van még ( már az Orczyn)
Paksy elment valami szorobán (?) oktatónak,
A többi X.
Előzmény: Abulafia (26)
Abulafia Creative Commons License 2002.01.23 0 0 26
O vazze!
Emi neni maradando gyereklelektani karosodasokat okozott bennem es en meg szerettem is.
Hanyszor kellett szazszor leirnom, hogy "A napkoziben nem rosszalkodom"

Oh Engels teri jatszoter...
ott futottak utanam utoljara a lanyok...en hulyem meg nem hagytam magam elkapni.

Egy gyorj lista a tanaraimrol:
Czudi
Keseru Kata
Marci Papa (Mi van vele? ot imadtam)
Bacskay Bea
Paksy Sanyi
A ven tachnikatranar nevere en sem emlexem remlik, hogy valami Pista ("latrok es latrinak!! Brigantik!":-)
Albeht Ildiko
Deli Szilvi
es egy csomot ki is hagytam.

Udv mindenkinek!
A.

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (23)
burvinyek Creative Commons License 2002.01.16 0 0 25
Hát..nagy lelkesedés nincs itt a fórumon, pedig ez nem volt jellemző egy deák-diákra..én azért benézek minden nap, hátha..:)
szegenydzsoni Creative Commons License 2002.01.02 0 0 24
en igen...mint mar emlitettem...amugy az egy kvazi rendes no volt. bar a napkozis neniket sosem szerettem tulsagosan.
Előzmény: Dr.Gordon Shamway (23)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.12.28 0 0 23
Emléxik valaki Emmi nénire, aki egyéb elfoglaltságai mellett a fogát rúzsozta?!
Fáradt Vándor Creative Commons License 2001.12.21 0 0 22
Ennyit tudott :-)
Előzmény: burvinyek (21)
burvinyek Creative Commons License 2001.12.19 0 0 21
Azért a jámbortól messze volt:) Úszni mentünk a Hajósba, és a metrómegállóban "megsimogattam" a metrót..ezt ő írta az ellenőrzőmbe. Amikor jött be a metro, és már majdnem megállt, és megfogtam az oldalát. Erre hazaküldött, hogy én mekkora ökör vagyok, és nem mehetek vele úszni:)
Előzmény: Fáradt Vándor (20)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2001.12.19 0 0 20
Attól a jámbor asszonytól? Mit míveltél teeee??? :-)
Előzmény: burvinyek (19)
burvinyek Creative Commons License 2001.12.19 0 0 19
Igen..Keszthelyi Ildi jó fej volt..én csíptem..tőle kaptam életem első intőjét:))
Előzmény: Fáradt Vándor (18)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2001.12.19 0 0 18
>albert ildiko uszast is tanitott, nem?

Az a Keszthelyi Ildikó lehetett, ő volt tesitanár, Albert Ildikó föci-bioszos volt

Előzmény: szegenydzsoni (16)
burvinyek Creative Commons License 2001.12.19 0 1 17
Hello,

én Heimhez jártam, 86-90-ig. ha jól emlékszem..:)
Kufirc névadója mi voltunk, illetve egyik kedves osztálytársam, akit mindig kergetett körbe az iskolában..állati volt...és seprűnyéllel ütötte a hátunkat..vagy legalábbis megpróbálta..
Albert Ildi volt a Föci, Marci papa rajz, Heim Andi ofő plusz angol, a többire nem nagyon emlékszem...csak Lecsóra, aki mindig vitt minket túrázni..vajon ki volt még tanárom? az arcok rémlenek, a nevek nem nagyon.. de imádtam odajárni..a legjobb suli volt. A nevünk még évekig fennt volt a technika terem falán ( ami kinnt volt az utcán )..aztán sajna lefestették:(

KÁr, hogy ma már nem engednek be...

Eszembe jutott, hogy ott volt a legjobb hot-dog...bazi sok mustárral, 13 Ft-ért:)))

Előzmény: szegenydzsoni (16)
szegenydzsoni Creative Commons License 2001.12.19 0 0 16
hu...albert ildiko uszast is tanitott, nem? javitsatok ki, ha tevedek. azok a felejthetetlen uszasorak a molnar utcaban...
emmi neni nekem is volt. neki meg a sminkje felejthetetlen...
klarasra emlexik valaki? napkozis neni volt, es ha csendet akart, kiskanallal kocogtatta a pohar oldalat, es ha a cerkaval kopogott az asztalon, akko vigyazzba kellett allni.
aztan meg eszembe jutott joachim gramsch. talan volt valakinek szerencseje hozza. a ficko megjelent ugy '91-'92 tajan, es kozolte, h ingyen nemetorakat tart. jelentkeztunk nehanyan. elso orara bementunk, kiosztott csomo kulcstartot meg noteszt meg radirt, aztan beszelt kicsit nemetul, majd elment. kovetkezo ora nem volt, gramsch ur eltunt.
na egyelore ennyi jut eszembe.
van valaki morvai kati neni vagy heim andrea osztalyabol?
Balthazar Creative Commons License 2001.12.18 0 0 15
Azim Viktort meg valamilyen Olivért nem ismertek onnan?
Meg Bacsi Virág és Kéry Brigi is odajárt.
Jó lenne velük újra felvenni a kapcsolatot.
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.12.18 0 0 14
Nekünk Amigó Emmi néni volt, majd Szarvas Márta, majd Kálmán bácsi, a portás. Tán ez utóbbira gondoltál?
Előzmény: Fáradt Vándor (13)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2001.12.18 0 0 13
Hát ezt meg nem mondom... a vén f@sz technikatanár nektek is megvolt? .-)
Előzmény: Dr.Gordon Shamway (12)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.12.17 0 0 12
Ilonka?! Hát mindenkit így hívtak a kiszolgáló személyzet közül?! ( Két konyhásnak is ez volt a neve).
Lehet, hogy Ilonka volt; göndörhajú, ötvenes cigány nő volt, reszelős hanggal, és tényleg állandóan kiabált.
Előzmény: Fáradt Vándor (11)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2001.12.17 0 0 11
Jajj sejtem már... nem az Ilonka néni volt az? :-))
Előzmény: Dr.Gordon Shamway (10)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.12.17 0 0 10
A takarítónő, aki állandóan ordibált velünk!
Valaki aztán elnevezte Kufircnak. Hogy miért? Rejtély. De ráragadt. Pedig valaki a Te korosztályodból volt a keresztapa!
Előzmény: Fáradt Vándor (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!