Keresés

Részletes keresés

Lackóbá Creative Commons License 2016.02.29 0 0 801

A nethelyes történet kicsit megcsúszott időhiány miatt. Szánom bánom.

A lényeg, hogy amire nekem kellett (tesztre) kaptam egy ingyenes tárhelyet ingyen domainnel (nhely.hu), ingyenes adatbázissal.

Azóta már bevezették az alkalmazás telepítőt úgyhogy könnyű volt a CMS-eket telepíteni.

Ami nekem nagyon tetszett, hogy magyar, és ha bajom van van egy telefonszám meg egy e-mail cím amin elérhetek egy emberi lényt.

 

nekem bejött

 

További szép estét mindenkinek

Orsi986 Creative Commons License 2016.02.29 0 0 800

És ide saját készítésű weblapot is fel lehet tölteni vagy csak a meglévő sablonokból lehet választani valamelyiket?

Előzmény: silkway (799)
citizenfour99 Creative Commons License 2016.02.26 0 0 798

Viszont ez a GAT Free Host , tehát ez a runhosting, csak akkor ingyenes ha már van valahol egy meglévő domain-ed, ha create-elni szeretnél egy újat, azért már fizetni kell 1 éves cucclit. Nemde ?
''FTP Hostname: You should first add a domain/subdomain in your Hosting Control Panel''
Szóval ha neked még nincs egy meglévő oldalad, akkor FileZillaval nemis tudsz csatlakozni, mivel nemtudsz megadni domain-t.
Pls javítsatok ki, ha tévedek még kezdő vagyok, gyakorlásra kéne a cuccli. Köszi szépen !

miamurrey Creative Commons License 2016.02.09 0 0 796

Persze csak abban az esetben, ha sikerül regisztrálni. Nekem például személy szerint igyekszik megmagyarázni hogy én már regisztráltam az oldalon, noha egyik e-mail címemmel sem enged passwordot kérni és nem emlékszem, hogy valaha jártam volna az oldalon.

Előzmény: silkway (792)
NyiMisi Creative Commons License 2016.02.07 0 0 795

Az elérési címre gondoltam, mert alap esetben localhost, de itt más volt. Közben meglett.

Előzmény: Orsi986 (794)
Orsi986 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 794

Nem tudom, hogy értem-e pontosan mire gondoltál, de először létre kell hozni egy adatbázist. Ez bármely szolgáltatónál hasonlóan működik - ekkor már megvannak a hozzáférési adatok. Ez után én nem szoktam megjegyezni, mert ritkán használom, van egy gomb az adatbázisok menüponton belül (phpMyAdmin), én erre szoktam kattintani és bejön az adatbázis maceráló felület.

Előzmény: NyiMisi (791)
Orsi986 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 793

Ez valami saját fejlesztés lesz, mert a weboldalukba teljesen beépül a dizájn. A felülete nagyon szép, de van még pár dolog, amit nem tud (pl. cms tárhely gyorstelepítés), de a facebookos ígéreteik szerint alapján sok minden gyorsan be is fog kerülni.

Véleményem szerint talán hinni is lehet ennek, mert az elmúlt hetekben 2 mailt is kaptam, hogy nagyobb fejlesztésekkel elkészültek (azt most hirtelen nem tudom, hogy pontosan mivel) és ezek már használhatók az ügyfélszolgálaton.

 

A weboldalukon a tárhely menüt ha legördíted, tettek ki pár képet, az ügyfélszolgálatról is van ott kép.

 

 

Előzmény: New Bart (788)
NyiMisi Creative Commons License 2016.01.25 0 0 791

Nem néz ki rosszul, de az Istenért sem találom a mysql hozzáférési adatokat.

Előzmény: Orsi986 (787)
Lackóbá Creative Commons License 2016.01.21 0 0 790

Regeltem.

 

Kapcsoltam egy ingyenes tárhelyet, meg választottam ingyen domaint. (és szinte azonnal aktiválódott is)

 

Időhiány miatt eddig jutottam, de első ránézésre mindent tudok állítani egyszerűen.

 

Ha minden jól megy hétvégén tolok rá egy Drupal-t.

 

 

 

 

 

Előzmény: Lackóbá (789)
Lackóbá Creative Commons License 2016.01.20 0 0 789

Kedvet kaptam.

napközben megnézem és este referálok

Előzmény: New Bart (788)
New Bart Creative Commons License 2016.01.18 0 0 788

Milyen náluk a tárhely admin felület?

Az oldalon nem találtam infót!

Előzmény: Orsi986 (787)
Orsi986 Creative Commons License 2016.01.17 0 0 787

Sziasztok! Tudom ajánlani a Nethely szolgáltatót. Nemrég vezették be az ingyenes tárhelyet. 100Mb reklám és hírlevél mentes dinamikus tárhelyet adnak próba domainnel. Az ingyenes tárhelyhez lehet csatolni saját már meglévő és más szolgáltatónál lévő domaint is, vagy lehet reggelni is náluk olcsón. Domain parkoltatásra, vagy kis CMS oldalra, POP3 levelezéssel tökéletes. 

Megbízhatónak is mondanám a szolgáltatást, az elmúlt 3 évben 2 apróbb, pár perces leállásuk volt csak, lassulást soha nem tapasztaltam.

DaWWe Creative Commons License 2015.12.24 0 0 786

Nekem nem volt problémám SOHA a hostingerrel. Mindenkinek ajánlom.

 

Előzmény: $ZLK (784)
Foremi Creative Commons License 2015.11.28 0 0 785

Én egy nemzetközi Clusteres ingyenes tárhelyszolgáltatást ajánlok, mely Magyar nyelven is elérhető: http://tarhely.ml

Ez 1 Gb tárhelyet és havi 5 Gb adatforgalmat ad ingyenesen. A Clusteres szerver annyit jelent, hogy a honlapokat több szervergép szolgálja ki, így ha egy meghibásodik, a többi automatikusan és azonnal átveszi a helyét. Így igen nagy, több mint 99,9 százalékos a rendelkezésre állás, illetve az adatvesztéstől sem kell félni. A Jommla és a WordPress ráadásul egy gombnyomással telepíthető, mely a legtöbb hazai ingyenes tárhelyen nem is futtatható a korlátozások miatt. Ez mellet reklámmentes is ez a tárhely, így felveszi a versenyt bármely ingyenes, sőt sok fizetős tárhellyel. Saját domain névvel is használható, de ingyenes aldomaint is létre lehet hozni.

Szerintem remek választás személyes oldalakhoz, blogokhoz vagy kisebb céges weblapokhoz. 

$ZLK Creative Commons License 2015.11.06 0 0 784

Egy dolgot, jegyezzen meg mindenki: HOSTINGER.HU-t kerülni kell, amelyen messze csak lehet. Az ingyenes tárhelynél az, hogy néha elérhetetlen az oldal sajnos belefér, hova reklamáljon az ember. De ha már a prémium tárhelynél is rendszeres probléma a "processzor határérék meghaladás", majd az oldal tiltása akkor nincs miről beszélni. Az ingyenes tárhely azt sem bírja el, ha a saját oldaladat akarod szerkeszteni, a prémium talán félórával tovább húzza, de az eredmény ugyan az: magyarázkodhatsz, hogy miért nem megy az oldal, pedig te még az okát sem tudod. 

Sajnos bedőltem a jó marketingnek az akcióknak és a viszonylag gyorsan, de érdemi segítség nélkül reagáló support-nak. Marad a közhely: olcsó húsnak...

Kíméljétek meg magatokat sok kellemetlenségtől és kerüljétek őket, én most költöztetem az összes oldalam, elfogyott a türelem.

New Bart Creative Commons License 2015.10.12 0 1 783

Ez egy jó kis beszélgetés volt, bár vannak akik tényleg bármibe bele tudnak kötni, rájuk is van egy jó szó csak ott a "nyaló" helyett "fej" szerepel :-)

binn Creative Commons License 2015.09.22 0 1 782

Nos! Nem igazán látom az általad prezentált szövegben az érdemi utalást de ha ez egy minősítés lett volna vagy utalás az ingyen reklámra akkor felhomájosítanálak, hogy IGEN ha ajánlás útján megy egy új ügyfél akkor minden előfizetett év után 3 havi ingyenességet kapok bármilyen szolgáltatást is veszek igénybe! A másik pedig, hogy előítélet nem kell ! Az pontosan olyan mint a fenék luk ugyebár mindenkinek van se senki sem kíváncsi a másikéra! Ami a szolgáltatást illeti próbáld ki az aktiválástól számított 3 napban nem kell fizetni és lehet kérni 1 hetes próbaidőszakot is!

 

Tisztelettel

Előzmény: DaWWe (781)
DaWWe Creative Commons License 2015.08.26 0 0 781

Tényleg? Ez most tárhely vagy seggnyaló? :D

binn Creative Commons License 2015.08.17 0 1 780

Van egy domainom (aldomain + portálrendszer) ezért egy évre 5000 huf amihez az oldalon a small csomag opcióit ingyen adják 10 gb tárhelyel ezen kívül minden korlátlan! És van egy ftp-m ahol 15 gb-t bérlek / hónap amiért havonta 150 huf-ot tejelek! Mondjuk minél nagyob időre fizetsz elő annál nagyobb a kedvezmény mert van ilyen hűségprogramos kedvezményük is! Hát nem egy multi szolgáltató de kinyalják a seggem szó szerint! :D

Előzmény: DaWWe (779)
DaWWe Creative Commons License 2015.08.16 0 0 779

Ja,oké bocsi! Egyébként mennyit fizetsz? :D

binn Creative Commons License 2015.08.16 0 0 778

Nekem elegem lett a sok ingyenes tárhely hülyeségeiből! Nagyon jók meg minden de volt amelyik a script futtatások számát korlátozta, volt amelyik a látogató számot volt amelyik a tárhelyet röhelyesen minimalizálta és olyan is volt ami a google indexelést blokkolta valahogy!

 

Így találtam egyet ugyan az fizetős de nagyon minimális már-már ingyenes! :D

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.10 0 0 777

Szerintem az a gond, ami nekem is volt.: sima domént választottam (pl: example.hu) csak igen azt regisztrálni kell... de az nem ingyenes, de ingyenes aldomént is választhatsz (pl: example.pe.hu).

DaWWe Creative Commons License 2015.08.08 0 0 776

Ha fehér képernyőt látsz akkor még nincs kész az oldalad. Amikor már azt írja "Üdvözlünk a Hostingernél" meg ilyesmi akkor,vagy feltöltesz a fájl kezelő segítségével egy PHP filet default.php néven vagy az "automata telepítő " segítségével telepítesz egy Neked megfelelő rendszert.        Ha blogot akarsz,akkor a WordPress-t ajnánlom. Egyéb dologra a nézz utána milyen rendszert érdemes telepíteni.    

 

 

Üdv,

DaWWe

J. Kathryn Creative Commons License 2015.08.04 0 0 775

Köszi a hostinger tippet, nagyon tetszik. Egy dologban vagyok béna de nagyon... Beírtam az adott helyre a domént, szépen el is fogadta, viszont hiába csináltam meg a honlapot, mentem és publikálom, nem jelenik meg a neten. A domént regisztrálnom kellene, vagy mi a megoldás?

DaWWe Creative Commons License 2015.08.02 0 0 774

Amúgy az ingyenes tárhely fogalma szerinted mit jelent?

Előzmény: binn (773)
binn Creative Commons License 2015.08.01 -2 0 773

Sziasztok !

 

Én a forthuna.com-on vagyok! Ftp-m és egy websiteom van ! több mint 1 éve!

Ugyan fizetős de minimális díjjal, reklámmentes! Csak a főoldalukon van reklám!

DaWWe Creative Commons License 2015.08.01 0 0 772

Ezt valaki mar írta de te tessék : Hostinger

 

Udv,

DaWWe

bububear Creative Commons License 2015.07.28 0 0 771

Utóbbit azért nem ajánlom, mert egy idő után blokkolják az oldala max CPU jeligével. A lekérdezés határai a következőek: Ingyenes - 60 találat/látogató Prémium - 1.000 találat/látogató Business - 20.000 találat/látogató. Utána csak akkor oldják fel ha előfizetsz Premium csomagra... 1.263,00 Ft/hó... negyedévi fizetéssel.

Előzmény: bestfreehosting2015 (769)
elmera Creative Commons License 2015.07.27 0 0 770

s

Előzmény: bestfreehosting2015 (769)
bestfreehosting2015 Creative Commons License 2015.07.22 -1 1 769

Én is örömmel ajánlanék egy tökéletes ingyenes tárhelyet! LINK
Saját tapasztalatból mondom, ennél jobbat még nem találtam, és elhihetitek nagyon sokáig kerestem a megfelelőt! De itt van! 2GB Tárhely, 100GB Forgalom, PHP, MySQL, Webszerkesztő, Reklám- és bannermentes!!!!!!!! Van fizetős csomagjuk is! Bizalommal csak is ajánlani tudom!
LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!