Keresés

Részletes keresés

Ibigoo Creative Commons License 2005.10.03 0 0 717
Óóó, a felejthetetlen sörtánc :D
Hány embernek csaltatok könnyet a szemébe ;)
Előzmény: petami (716)
petami Creative Commons License 2005.10.03 0 0 716
Mi nem. 12. E Bajor sörtánc
Előzmény: Ibigoo (715)
Ibigoo Creative Commons License 2005.10.03 0 0 715
Tavaly szalagavatott Petrikesek...
Táncolt valamelyik osztály a Loona c számra Luna-tól (vagy a Luna c. számra Loona-tól...) ?

Köszönöm
Operator Creative Commons License 2005.09.26 0 0 714
Ne egymás személyével hanem az eseményekkel foglalkozzatok ha kérhetek ilyesmit...

Köszönöm!
icurpicur Creative Commons License 2005.09.26 0 0 713
amugy azt nem értem hogy miért ellenségeskedünk mikor egyben öszefogva nagy eröt képviselnénk.és ha segitenénk egymásnak sokkal elörébb tartanánk mint ahol most tartunk.de ez nem azt jelenti hogy mindenkit szeretni kell mert ez lehetetlen mert én is egy hirtelen ember vagyok de sokkal jobb lenne ha lene ösze fogáss a diákságban.
icurpicur Creative Commons License 2005.09.26 0 0 712

Na üdvözlök mindenkit sajnos még csak most szereztem tudomást erröl a forumrol.És igazábol nem is nagyon tudtam végigolvasni.És nem is akarok már tüzet ami itt volt meg az iskola falain belül is.De ugy érzem hogy egy kicsit megkésve de szeretnék véleményt nyilvánitani Kádár Zsolt esetében .Én meg mondom öszintén nagyon fel voltam háborodva az ügy hallatán mert engem is tanitott az illetékes tanár,és azt kell hogy mondjam olyan kapcsolatom volt a tanárurral mint életemben egyik tanáromal sem .De ez csak az én véleményem ez nem is számit sokat.Amit a kedvess hölygy tett az enyhén szolva nem vall egy palérozott emberre mert igy nem csak magát és a fiát alázta meg, hanem a dikákoktol vette el a jogot hogy tanuljanak mert még mindig nincs angol tanárunk.És azt is meg mondom öszintén hogy ösze teheti a kezét a baczkonak hogy ö van mert a fia nem hiszem hogy azzal az arcal ment volna hazza amivel el indult othonrol,mert ö szolt mindenkinek hogy ne csináljanak semmit.Csak enyit szeretem volna.Már nem akarok háborut de ha valaki akar valamit akkor szoljon a dohányzoba hogy mágus beszélni szeretnék és meg beszélhetünk mindent minden formában.Na sziasztok

M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.26 0 0 711
Azer ne csinaljunk rendszert belole :D
Lassan telleg kulon "oltas" topicot kell nyitni :D
Kicsi_Boby Creative Commons License 2005.09.26 0 0 710
Probáld meg Ibigoo a Sanyit leoltani, ugysem fog sikerülni!
gabor15 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 709
Lol mi van itt:D nah mind1 ebbe inkább bele se szólok.. egyébbként Ibigoo hidd el sanyival nem érdemes bármit mond bele köt:D jó rajta röhögni amíg nem téged baszogat:D szal sztem itt hagyjátok abba mert megint csak veszekedés lesz.. És azért mégis osztálytársam és ő csak olt:D próbáld vissza oltani ne kusozz pls vagy már nem tom mit írtál neki:D

Momonak egyébbként igaza van abban hogy nagyon fontos egy ember életébe a szalagavató.. Amíg mi énekelünk fizetünk és szenvedünk persze ezt nem éljük át:D de amikor mások zsebéből mi ugyan úgy fogunk menni, sztem tök jó lesz:)

Rockról annyit hogy lehet gyökér az is aki nem rocker:D pyro nem tom mi de hát.. lol.. nah jó nc

Kicsi_Boby Creative Commons License 2005.09.25 0 0 708

 

"Momo...Neked bármit bármikor ;)"

 

Ibigoo az rendben van hogy szép lány, de ez akkor is szánalmas.

De mondjuk tőled ez igazán megszokott.

Előzmény: Ibigoo (695)
Kicsi_Boby Creative Commons License 2005.09.25 0 0 707
Ibigoo nem megy neked ez a csajozás, a seggnyalás annál inkább!
M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 706
Mit fogjak be? a billentyuzetet? vagy mit?
Latom faj az igazsag :D
LOL :D
Előzmény: Ibigoo (704)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.25 0 0 705
BN-nel megtárgyaltam a dolgot, a konfliktushelyzet már nem áll fenn kettőnk között.
Előzmény: momo33 (700)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.25 0 0 704
M_Sanyi: fogd be.
Előzmény: M_Sanyi (701)
M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 703
Nem ismerlek, lehet, h tenyleg nem vagy konzervativ, csak a nyelvbotlasaidra reagaltam
Előzmény: momo33 (699)
M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 702
bocs, ez a 695-osre ment :D
Előzmény: M_Sanyi (701)
M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 701
Ibigoo: Gratulalok, ez aztan igazi seggnyalas :D
Előzmény: Ibigoo (688)
momo33 Creative Commons License 2005.09.25 0 0 700

Bármit?;)

Akkor ne csesztesd BN!:p thx:**

Előzmény: Ibigoo (695)
momo33 Creative Commons License 2005.09.25 0 0 699

Na akkor OFF

Neharagudj, nekem kellemetlen... a "rokker korszak"-ot "lázadó korszak"-nak értettem, de utolag is elnezest kerek a nyelvbotlásért, nem igazan vagyok otthon rokker témában...:p

 

A gyerekcsinalas nem feltetlen fugg ossze a hazassaggal, ez igaz, ismet vmi fogalmazasi vagy ertelmezesi problema lehet, ugyanis en ugy gondoltam hogy a "nem akarok meghazasodni" és a "nem akarok gyereket" felfogás jellemző egy bizonyos korosztályra :)

 

akkor se ertem ezeket a konzervativ nezeteket.

 

Ha ezt rám értetted, akkor el vagy tévedve, rám mindent lehet mondani, csak azt nem hogy konzervatív :D

 

ON


 

Előzmény: M_Sanyi (694)
M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 698
Lehet, h Off, de akkor se ertem ezeket a konzervativ nezeteket.
Meg hogy mi koze az egesznek a rockhoz.

Amugy meg egy topic szolhat masrol is, mint ami a cime.
Kicsit sok topic lenne, ha minden offolasbol keletkezett temanak lenne sajat topicja.
Előzmény: Pyromaster (697)
Pyromaster Creative Commons License 2005.09.25 0 0 697
szerintem meg rohadtul OFF
maradjunk az ereti támá/k/nál!!
Előzmény: M_Sanyi (694)
Pyromaster Creative Commons License 2005.09.25 0 0 696
hy
hétfőn kivételesen nincs 1-2 órám, ha korábban beérek megkereslek.
Előzmény: momo33 (692)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.25 0 0 695
és vonatkozik ez bárki másra is aki kéztetést érez, hogy élőszóban fejtse ki a véleményét, nekem...

Momo...Neked bármit bármikor ;)
Előzmény: momo33 (692)
M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 694
Es hogy fugg ossze a hazassag a gyerekcsinalassal?
Gyereket hazassag nelkul is tud csinalni az ember.
Előzmény: momo33 (689)
M_Sanyi Creative Commons License 2005.09.24 0 0 693
Mi koze ennek az egesznek a rockhoz?
Előzmény: momo33 (689)
momo33 Creative Commons License 2005.09.24 0 0 692

- amennyiben komolyan gondoltad, nekem hétfőn 2-9dik óráim végig az A I. laborba vannak, nem tudom hány szünetem lesz, de a kiállított órarend alapján megtalálsz. varlak szeretettel! (II. B)

- és vonatkozik ez bárki másra is aki kéztetést érez, hogy élőszóban fejtse ki a véleményét, nekem...

Előzmény: Pyromaster (691)
Pyromaster Creative Commons License 2005.09.24 0 0 691
inkább nem válaszokok itt a forumon, majd inkább személyesen, ha gondolod...
Előzmény: momo33 (690)
momo33 Creative Commons License 2005.09.24 0 0 690

meglesz tartva, kivéve ha nem...

 

Te valami jofejcsávó lehetsz....:S

Előzmény: Pyromaster (687)
momo33 Creative Commons License 2005.09.24 0 0 689

Hat apukam... Te tenyleg meg elegge aprocska lehetsz... ha nem is termetre, vagy korra, de szellemiekben meg nem nőttél fel igazan...

Lehet hogy ezt a "rokker" korszakodat éled, és állatira különcnek, meg lázadónak tartod magad (vagy pont nem), de azert neha elgondolkodhatnal rajta, hogy mi az ami realis es mi az amit most meg igy gondolsz, de majd kesobb maskent fogsz! Ugyanis szerinted, ha ennyire folosleges szar lenne ez az egesz szalagavato, akkor miert tartja meg minden iskola minden evben, tobb orszagban is, es miert van annyi örömkönnyet hullató szulo, akik nem azert sirnak ott mert sok penzbe kerult ez az egesz, hanem azert mert latjak hogy az o "kisgyerekuk" jo uton halad a felnotte vallas felé, es hogy egy bizonyos korszakat milyen szepen zarja le az eletenek. Nagyon meg fogod banni kesobb, ha nem veszel reszt benne, hidd el hogy nagy elmeny, ha esetleg abban a pillanatban nem is, de kesobb visszanezve a kepeket, meg a videokat az lesz. (ja es a tancokbol nehogy kimaradj, legjobb;) hidd el)

Az eskuvorol annyit, hogy gondolom gyereket sem szeretnel... ja egy ideig en is igy voltam vele hogy fujj kolkok meg minden,(na persze most is azert tartom a kellő tavolsagot toluk:P),korai lenne az még nekem..:D;P, de hidd el hogy neked is lesz, talan nem is egy!:)

Ha meghivod az egesz forumot az eskuvodre akkor meg nagyon szarul fogsz jarni:D

Előzmény: Pyromaster (677)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.24 0 0 688
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Pyromaster (687)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!