Keresés

Részletes keresés

anonimus201202 Creative Commons License 2020.10.17 -2 0 7908

Azért nem lehet érteni mert nincsen ki írva sehova, hogy ide csak beszélgetni lehet be jönni! Amivel nincsen semmi baj!! Lelehet írni ezt normálisan is, nem kell flegmának lenni! 

Előzmény: badboy... (7907)
badboy... Creative Commons License 2020.10.16 0 1 7907

nyugi..nem csak téged de a Caitrin69 -is törlésre kerül!

 

nem társkereső.mit nem lehet érteni?

Előzmény: anonimus201202 (7902)
badboy... Creative Commons License 2020.10.16 0 1 7906

azért törlik,mert nem társkereső!nem nagyon jöttél rá...mi?

Előzmény: anonimus201202 (7902)


Törölt nick Creative Commons License 2020.10.16 0 0 7905

Gratula ez szép darab, van hozzá linked hol lehet ezt megvenni?

Észrevettél bármilyen tartási gondot, te mégis régebb óta űzöd az ipart.

Előzmény: Petike-35 (7895)
analman5 Creative Commons License 2020.10.16 0 0 7904

Kedves Gerreg ,szívesen megismetkednék veletek.

Előzmény: Törölt nick (7894)
anonimus201202 Creative Commons License 2020.10.16 -3 0 7901

Miért lett el tüntetve a bejegyzésem ????? Videót nem lehet fel rakni???

Kivancsitina Creative Commons License 2020.10.16 0 1 7900

Szegedi Andrea! Ha ha ha!

Ő amúgy nem kamus ám!!!!

Előzmény: SzegediAndrea (7898)
badboy... Creative Commons License 2020.10.16 0 0 7899

de azért nem mindegy,hogy a strapon végén férfi van-e vagy nő!én az utóbbit támogatom az igazi faszt inkább meghagyom a buziknak

Előzmény: SzegediAndrea (7898)
SzegediAndrea Creative Commons License 2020.10.16 -1 1 7898

Ha minden úgy alakul, ahogy tervezem, akkor párom a hétvégén egy felcsatolhatóssal megdug. Valódi féfi farok és dildók már voltak a popsimban, de felcsatolhatóssal még nem dugtak meg.

Afelfedezo41Bp Creative Commons License 2020.10.15 0 1 7897

Hát ezt én is kipróbálnám szívesen :)

Előzmény: anonimus201202 (7896)
Petike-35 Creative Commons License 2020.10.14 0 4 7895

Mára elértem azt a határt amit szerettem volna ! Igaz nem ma volt az első, de ma ment a legkönnyebben s már nem az erőszaké volt a főszerep, hanem az élvezeteké is ! 

 

 

Egy kicsit túlméretes de kellemes ! 8.6 az átmérője , becsusszant 3/4-ig ! Kicsit feszített de élvezetes volt ! A párom keze a múlthéten már könnyedén becsusszant :-) 

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.10 0 3 7894

Nincs mit, egyébként helyre ált a rend ugyan olyan a záróizmom mint volt bár is már nem érzek különbséget, ugyanúgy érzek, de akkor utána furcsa volt, nagyon meglett gyötörve, mikor az első székelés után mondtam feleségemnek hogy nem is éreztem szinte csak kipottyant, jegyezte a dolgot már már aggódott de ma mondtam neki hogy már minden ok megnyugodott és vigyorgott, az ilyen játék nem lesz mindennapos és figyelünk rá, azt beszéltük hogy mindig csak akkor lesz újra mikor teljesen rendbe jön, barátnője az ex domina azt mondta szerinte nem kell aggódni mert ha hozzászokik az izom már nem fog problémát okozni az alkalom utáni első székelés sem.

 

A lányok arra jutottak hogy nem hármas hanem négyes parti lenne a jó, mert a barátnője bedobná a buliba a pasiját, lehet a férje nem tudom de együtt élnek.

Előzmény: vaginaimádó (7893)
vaginaimádó Creative Commons License 2020.10.10 0 1 7893

Nem semmi. Keményen toljátok. Örülök, hogy így leírod a tapasztalatokat. Remélem egyszer egy-kettőnek hasznát veszem.

Előzmény: Törölt nick (7892)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.07 -1 2 7892

Nem, nem repedtem szét, miért is tettem volna.

Hogy milyen elváltozásokat tapasztalok majd megosztom veletek, egyenlöre nem hiszem hogy maradandó változás lenne, azt leszámítva hogy könnyebben tágulok mint első alkalmakkor, sőt 5,5cm minden zokszó nélkül első tolásra könnyedén becsúszik de nem kell sokat kínlódni a 6,5-7 cm el sem.

 

Mindent ezerszer átbeszéltünk, tudjuk mi mivel járhat legrosszabb esetben, egyenlöre egyikünk sem aggódik.

Mikor vége van egy egy játéknak még levezetésként eljátssza  hogy kicsit sem érdekli az állapotom amit el is hiszek mert egy egész más szerepben van akkor, mintha nem is ö lenne , de mikor visszahangolódik akkor mindig átnézi mi milyen, ha véletlen seb van azt ellátja és mondja hogy elhiszi hogy ez fájt, folyamatosan változik ahogy egyre mélyebben éli meg a szerepet, és nem utolsó sorban egyre szebb az én gyönyörűm, csak úgy ragyog.

Nincs miért aggódni, tudja mit csinál, utána mindig átbeszéljük hogy mi az amiből kicsit vissza kéne venni, és mi az aminek ez a határa, ill mit tudunk még húzni...

tútengág Creative Commons License 2020.10.07 0 1 7891

Hú baszki! Ennek nem lesz jó vége. Ha túlzásba viszitek, maradandó alakváltozást fog elszenvedni a lyukad, oszt pelenkázhat a párod.

Előzmény: Törölt nick (7888)
vaginaimádó Creative Commons License 2020.10.07 0 0 7890

Viszont jó, hogy engedett a hármas kérdésben.

Előzmény: Törölt nick (7888)
vaginaimádó Creative Commons License 2020.10.07 0 0 7889

Hú ez nagyon durva lehetett. Nem repedtél szét? Szó szerint feszegette a határokat.

Előzmény: Törölt nick (7888)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.07 0 1 7888

Igen igen átbeszéltük és ő is arra jutott hogy tetszene neki de az amit szeretne túl mély lelki sebeket okozhatna nekem, és azért mert ő domina attól még  nagyon szeret, sokáig szeretne használni.

Viszont a hármasról nem tett le mert akitől tanult ex domina jó barátnője lett így azzal lesznek hármasok, vele nem számít a vírus sem gyakran találkoznak, most január közepéig zárva leszek tehát kedvére élheti ki domina hajlamait, tegnap annyira megöklözött  egy kézzel öklében egy golyóval  hogy alig vártam a végét, ami csak nem akart eljönni mert addig csinálta míg majdnem teljesen kifulladt, mondjuk a végén már nem is feszített úgy kitágult, mondta hogy most jön a két ököl, elkezdte becsúsztatni a két kezét de majdnem sírva könyörögtem ne tegye, megesett a szíve gondolom fáradt is volt de később megkaptam más büntetésbe ami jár.

 

Ma voltam reggel székelni alig bírtam tolni, ill úgy éreztem kijött egy picike, mondom mi van rendes méretet szoktam megnéztem és talán még az átlagostól is nagyobb volt, úgy kipottyant belőlem nem is éreztem, délután már kezdett kicsit helyreállni a rend.

Előzmény: vaginaimádó (7881)
kanot1953 Creative Commons License 2020.10.05 0 1 7887

Bár a fiúkat részesitem elönyben, de a barátnöm mindent megtesz, hogy az anális élvezeteket megadja. Sokféle anális játéxerünk van és több különbözö modell a felcsatolhatókból.

badboy... Creative Commons License 2020.09.27 0 1 7886

húú.mi lesz itt;)nekem kicsit bűzlik a sztori,de ki tudja.akár igaz is lehet...

Előzmény: Benedikta69 (7885)
lcvk-bp Creative Commons License 2020.09.26 0 0 7884

Micsoda nő lehetsz!

Jó lenne ilyennel találkozni.

Előzmény: A svetlana (7847)
A svetlana Creative Commons License 2020.09.25 -1 2 7883

Ha bejáródott cseréljetek nagyobb méretre, ha nem a fájdalom okozása a cél akkor átmerőbe max 5mm-es lépcsőbe, ha a fájdalom is cél akkor mehet 1,5-2,5cm lépcsőben is.

Előzmény: Berci29 (7882)
Berci29 Creative Commons License 2020.09.25 0 2 7882

Holnap ismét meg leszek csajosítva, és használva lesz a felcsatolható! Nagyon várom! 

vaginaimádó Creative Commons License 2020.09.24 0 1 7881

Én nem engednék még egy férfit. Nőt viszont igen

Előzmény: Törölt nick (7879)
fiatalsrac93 Creative Commons License 2020.09.23 0 3 7880

Megrendeltem ezeket, alig várom, hogy párommal használjuk 😊

Törölt nick Creative Commons License 2020.09.22 0 2 7879

Gratulálok!

 

Azóta volt folytatás, engem érdekel ki hogy éli meg.

 

Feleségem elkezdte a két csuklós tágítást, ha ez sikerül neki a 7cm vastag kotyogni fog a seggembe, egyenlöre még messze a kívánt célja de nagyon bele lendült a domina szerepbe, nem érzem magam elhanyagoltnak, most készülünk egy 16 hetes bezárásra csak anális élvezetek lesznek, erősen gondolkodik rajta hogy bevonna még egy férfit a játékba, de én mondtam azt nem szettném, de őt nagyon izgatja, de most a jelenlegi helyzet miatt nem hiszem hogy bárkit ide engedünk.

Előzmény: Berci29 (7876)
badboy... Creative Commons License 2020.09.10 0 4 7878

de jó!.;).Eszembe jutatta a kezdeti próbálkozásainkat a feleségemmel.Azóta eltelt 15 év, és most már adagolja szépen a 20/5-öst.Igaz nálunk nem öltözök be nőnek,őt az izgatja ha férfit dughat de kinek mi jön be.Néha dominaként is elkap és akkor megfogja a 2 bokámat ,félig feltérdel és bám.bám...

VALAHOGY IGY..

Előzmény: Berci29 (7876)
vaginaimádó Creative Commons License 2020.09.08 0 1 7877

Gratulálok! Majd írhatnál még a továbbiakról.

Előzmény: Berci29 (7876)
Berci29 Creative Commons License 2020.09.08 0 9 7876

Sziasztok! Szombaton este megtörtént! Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! Hozzáolvastam még, de bevallom izgultam előtte nagyon! Féltem is, meg vártam is hogy megtörténjen. A feleségemmel beszéltünk erről a témáról korábban, ő is akarta, meg én is. Beszereztük a felcsatolhatót, síkosítót. Aztán szombaton engem felöltöztetett teljes nőibe, Nem részletezem, de a turiból kaptam egy bővülő térden felül érő fekete selyem szoknyát, meg egy fehér blúzt.Este felöltöztem, vacsi, pezsgő... Aztán ő kiment a fürdőszobába, és ott felvette. Fura látvány volt! Feltérdepeltetett négykézláb az ágyra, mögém térdelt, felhajtotta a szoknyám,letolta a bugyim, és elkezdte simogatni a fenekem. A lyuk környékét bekente síkosítóval, majd elkezdett ujjazni. Furcsa volt előbb egy ujj,majd kettő. Aztán éreztem hogy közelebb jön, odatette, és lassan elkezdte tolni befele. Furcsa érzés volt. Megállt, majd beljebb egy kicsit. Így haladt lassan, óvatosan. majd kijjebb jött, és finoma visszatolta. Pihentünk egy kicsit, és kezdte előlről. Közben nekem felállt. Elmúlt a kezdeti fájdalom, és nagyon jó volt! A kezével is rásegített, igy nagyot élveztem. Mikor kihúzta, nagyon furcsa üresség lett bennem, kicsit sajgott, de nem fájt! Még másnap is furcsa volt. Nem naggyal csináltuk, igy pont jó volt! Úgy döntöttünk, hogy meg fogjuk ismételni! 

Törölt nick Creative Commons License 2020.09.04 0 4 7875

Nem tudom mi a kezdő méreted, de mi kezdésnek big boy-t próbáltuk sikertelenül, ezután vettünk egy kisebb méretet, így volt az első menet azt hiszem az 4cm vastag volt, én nagyon nehezen és fájdalmasan  tágultam, de a nejem jól bejáratta most már tágításos előjáték nélkül benyomja a 7,5cm vastagot és nincs az a pokoli érzés, mint az elején, szóval csak azt akarom mondani akármilyen is lesz adjatok sok időt magatoknak, még ha az elején fáj is, de ez az út vezet a gyönyörhöz amiért lehet kicsit meg kell szenvedni.

Előzmény: Berci29 (7871)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!