Keresés

Részletes keresés

Mindenbe_belekotyogó Creative Commons License 2001.05.11 0 0 5
"Volt olyan testrész is, ami egyáltalán nem aludt"

Melyik volt az?

Előzmény: the-one (3)
mmazsola Creative Commons License 2001.05.11 0 0 4
Akkor iden is gyakran fogod latogatni a starndokat.
Egyebkent neked eleg ha egy szep meztelen noi testet latsz?
the-one Creative Commons License 2001.05.11 0 0 3
Néhány éve történt a Balatonon egy szabadstrandon. A strand elég zsúfolt volt, már csak a legszélén kaptunk helyet, viszonylag közel hozzánk 2-3 német csaj telepedett le. Egy kicsit elaludtam, és úgy du. 5 óra körül arra ébredtem, hogy a saját társaságomból már mindenki a kempingbe ment. Aludtam volna tovább, mikor a németek elkezdtek készülődni, egy lány kivételével mindegyik elment átöltözni, ő viszont - mivel azt hitte, hogy alszom - elöttem kb. 4-5 méterre öltözött át. Felvett egy fürdőköpenyt, ami takarta a látnivalókat a többiek felé, viszont előlről nem kötötte össze. Nem siette el túlságosan a dolgot először a fürdőruhafelsőt vette le, jól megtörölte magát fent, aztán a bugyi következett. Ami elémtárult minden várakozást felülmúlt. A punciszörzete egy középső kb. 1 cm-es csíkot leszámítva teljesen le volt borotválva, és mivel a fehérneműjét nem készítette korábban elő, szinte minden pózban megcsodálhattam. Ez egész jelenet olyan 5 percen át tartott, alig tudtam alvást színlelni. (Volt olyan testrész is, ami egyáltalán nem aludt...)


Story Creative Commons License 2001.05.07 0 0 2
én egyszer a barátnőmmel még nagyon május elején voltam strandon. minden teljesen kihalt (az egyetemista ráér hétköznap délelőtt strandra járni) ... ráadásul egy félreeső zugot kerestünk, mert ő monokinizni akart ...
el akartam menni átvenni a fürdőgatyám, de szólt, hogy minek megyek a kabinba, amikor itt úgyse lát senki.
ő nem zavartatta magát és a szabadban levetkőzött meztelenre és úgy akarta felvenni a bikini alsót. ettől én is kedvet kaptam, úgyhogy fél másodpercen belül (immár kemény műszerrel) mindketten meztelenek voltunk. gondolhatjátok ... rövid időn belül egy kellemes pettingbe torkollt a dolog ... mindketten meztelenül a törülközőn ... amikor ő elélvezett, hanyatfordított és kezelésbe vett ... hanyatfekve simán átlőttem a saját fejem fölött ...
littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1
Bár, ha jobban belegondolok, a Kedvesemmel tavaly nyáron igencsak összebújtunk a Balcsiban... főleg a tűzijáték alatt... :)

LS

Előzmény: fmartin (-)
littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 0
Nekem 0 ilyen élményem volt.
De talán mondd el te a tiédet, hátha kedvet kapnak a többiek is:)

LS

Előzmény: fmartin (-)
fmartin Creative Commons License 2001.05.07 0 0 topiknyitó
Írjatok minél érdekesebb strandon átélt erotikus élményről!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!