Keresés

Részletes keresés

kezil Creative Commons License 2005.01.23 0 0 242
Igen, indult 200m gyorson a barcelonai vb-én. is a mezőny második felében végzett. Ez a szám csak bevezető volt neki, hogy a fő száma előtt legyen vmi tapasztalata az ilyen rangú versenyekről. Egyébként 2003-ban korosztályos csúcsott úszott 200m gyorson is (1.56.87).
Előzmény: alibaba24 (241)
alibaba24 Creative Commons License 2005.01.22 0 0 241

Azt olvastam h Dani indult Barcelonában 200 gyorson, és a mezőny második felében végzett. Tényleg?

alibaba24 Creative Commons License 2005.01.21 0 0 240

pedig neked aztán extra forrásaid lehetnek ezügyben....  ;)

Előzmény: kezil (239)
kezil Creative Commons License 2005.01.20 0 0 239
Sajnos én sem!
Előzmény: alibaba24 (238)
alibaba24 Creative Commons License 2005.01.19 0 0 238

valaki nem tudja milyen eredményeket értek el Daniék? mert én semmit nem találtam erről a versenyről. köszönöm!

Előzmény: kezil (233)
Brenda_ Creative Commons License 2005.01.16 0 0 237
Wow, ez marhajo!! Köszi!!:)
Előzmény: alibaba24 (236)
alibaba24 Creative Commons License 2005.01.15 0 0 236

A www.GerbenOnline.com oldalról letölthető Dani olimpiai elődöntője és döntője - ami érdekes hogy az elődöntőben is dicséri, de a döntőben szinte végig 'Djurtáról' beszél a tudósító:))) (Kovács Ági - Kovac néven - és Egér is van...)

Ha jól tudom Dani és a többi tizenegy legjobb magyar ma utazott Spanyolországba az év első edzőtáborába. Sok sikert:)))

kezil Creative Commons License 2004.12.19 0 0 235

 Felkészülési verseny, Komjádi-uszoda.

 

 200 m mell:

1. Gyurta Dániel (Jövő SC) 2:15.23

2. Molnár Á. (Jövő SC) 2:15.63

3. Financsek 2:20.34.

kezil Creative Commons License 2004.12.16 0 0 234

Gyurta Dani 3.-ik lett az év férfi sportolója választáson! GRATULA!

 

 Az év férfi sportolója:
1. Majoros István (birkózó) 786 pont
2. Lékó Péter (sakkozó) 350
3. Gyurta Dániel (úszó) 315
4. Kiss Gergely (vízilabdázó) 190
5. Nemcsik Zsolt (vívó) 166
6. Kővágó Zoltán (atléta) 81

kezil Creative Commons License 2004.12.06 0 0 233
 

Nem lehet ott a bécsi 25 méteres medencében a nyári olimpián ezüstérmével legeredményesebb magyar úszó, Gyurta Dániel , akit fiatal kora miatt még kizár az Eb-részvételből a kontinentális szövetség szigora. Miként hasonló okból távol maradni kényszerül az ausztriai csúcsvetélkedőről az utánpótlás legtehetségesebb képviselői közül Verrasztó Dávid és Kis Gergely is. Ők hárman, hasonlóképpen tinédzserkorú honfitársaik társaságában, Bécs helyett a szlovákiai Zilinán versenyeznek 50-es medencében, azon a nemzetközi viadalon, amelyet közép-európai országok fiataljai számára írtak ki.

Az idei a második ilyen verseny a sorban, tavaly először Magyarországon, közelebbről Hódmezővásárhelyen találkoztak a régió ifjú reménységei. A rendezvény célja éppen az, hogy megfelelő erőpróbán mérje fel tudását az a korosztály is, amelynek a reprezentánsai még nem indulhatnak az ifjúsági Európa-bajnokságon. Gyurtáék tavaly egy szám kivételével valamennyi döntőben nyertek, s hasonlót remél a szakvezetés a bécsi Eb idején zajló zsolnai versenyen is.

alibaba24 Creative Commons License 2004.12.01 0 0 232

http://www.nemzetisport.hu/Archivum_cikk.php?cikk=67408&archiv=1&next=0

 

Széles, Gyurta, olimpiai ezüst - NS

 

Sajna senki nem rakta be ide... Interjú Széles Sándor edzővel.

kezil Creative Commons License 2004.11.23 0 0 231

 Gyurta Dániel Zágrábban oktatta a mezőnyt.

 

 

 Gyurta Dániel  Zágrábban indult nemzetközi rövid pályás versenyen (rajta kívül a Jövő SC többi tehetsége is rajtkőre állt Horvátországban). Nos, Gyurta 200 méter mellen nem kegyelmezett a mezőnynek, és 100 méter mellen is ott volt a dobogó alsó fokán.

 

 00 m mell: …3. Gyurta 1:00.97, …5. Molnár Á. 1:02.02.
200 m mell: 1. Gyurta 2:09.45, …3. Molnár Á. 2:12.26.

kezil Creative Commons License 2004.11.15 0 0 230

 RÖVIDPÁLYÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, HÓDMEZÔVÁSÁRHELY

 

  50 m mell. B: Financsek Gábor (Pécsi TÁSI, e: Sántics béla) 28.78, 2. Gyurta Dániel (Jövő SC) 28.84, 3. Bodor Richárd (Pécsi TÁSI) 28.97

 

 100 m mell. B: Financsek Gábor (Pécsi TÁSI, e: Sántics Béla) 1:01.56, 2. Molnár Ákos (Jövő SC) 1:02.09, 3. Jákri Dániel (Bácsvíz-KVSC) 1:10.27 - Gyurta Dánielt szabálytalan rajt miatt kizárták.

 

    200 m vegyes. B: Cseh László (Bp. Spartacus, e: Turi György) 1:59.21, 2. Pap Csongor 2:05.09, 3. Gyurta Dániel (Jövő SC) 2:05.75

kezil Creative Commons License 2004.11.13 0 0 229
 Úszás, rövidpályás országos bajnokság, Hódmezővásárhely:

Férfiak:
200 m mell: 1. Gyurta Dániel (Jövő SC) 2:11,44 p
Előzmény: kezil (228)
kezil Creative Commons License 2004.11.13 0 0 228
A ma kezdődő rövidpályás ob-én Dani 4 számban áll rajthoz 100, 200m mell 200m vegyes, ill. 1500m gyors.
alibaba24 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 227

hello, nagyon halott lett a topic, persze most nincsenek versenyek...

 

teljesen véletlen rátaláltam a Bp. területi eredményeire, és láttam hogy nemcsak Dani (aki jelzem 100on is aranyos volt) de tesója, Gergő is szépen szerepelt, legjobbla az 5. hely volt 1500 gyorson, de 400 vegyesen is 8. lett, 400 gyorson nem döntős, 15.

Arra szeretném kérni kezil-t, aki ide írta Dani eredményeit hogy ezen jó szokását őrizze meg a jövőben is, és ha lehet, egészítse ki a kisebbik Gyurta eredményeivel... köszönöm.

 

egyébként a topicnyitónak gratula (mivel most írok ide először) a jó megérzéshez, Gyurta Daninak pedig az ezüst mellett ahhoz, hogy ennyire pozitív hatással tudott lenni mindenkire (rám is) - ez nem csak az úszásának, hanem a medencén kívüli viselkedésének is köszönhető, nyilatkozatok, hozzáállás stb. Nem csak a tehetsége miatt érdemli meg hogy ott legyen a topon, hanem a jelleme miatt is. Gratula még1x!!

kezil Creative Commons License 2004.10.28 0 0 226

Gyurta Dániel a jövőben vegyesen is indulna

 

NS interjú Gyurta Dánielel!

Brenda_ Creative Commons License 2004.10.23 0 0 225
az lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de esküszöm nem találom ezt az interjút NS-ben. vagy majd a holnapiban lesz?
Előzmény: kezil (224)
kezil Creative Commons License 2004.10.23 0 0 224

Gyurta interjú az NS-ben.

 

 

Széchynek megváltás volt Gyurta ezüstje
jfly Creative Commons License 2004.10.19 0 0 223

jaja:DD Még szerencse:DD

 

üdv. jfly

Előzmény: kezil (222)
kezil Creative Commons License 2004.10.19 0 0 222
Marad a 2006-os úszó EB. Ahhoz nem kell olyan sokat utazni majd :-)
Előzmény: jfly (221)
jfly Creative Commons License 2004.10.19 0 0 221

akkor erről sajna lemaradok. Én aug végén tervezem a kimenetelt...:( Köszi!!

 

üdv: jfly

Előzmény: kezil (220)
kezil Creative Commons License 2004.10.19 0 0 220

Augusztusban leszel Montreálba, az nem jó. A VB júliusban lesz.

 

Július17-31.

 

 

A medencés úszó versenyek a VB második hetében lesz.

Előzmény: jfly (219)
jfly Creative Commons License 2004.10.19 0 0 219

ez tök jó, helyes.

 

a montréali vb mikor lesz pontosan? Úgy néz ki jövő augusztusban ott leszek, azért kérdem.

 

üdv: jfly

Előzmény: kezil (218)
kezil Creative Commons License 2004.10.19 0 0 218
Gyurta kétéves KÉSZ-támogatása




A KÉSZ-csoport, egy építési konzorcium kétéves szerződést kötött Gyurta Dániellel . Olimpiai ezüstérmes úszónknak ez az első hivatalos egyéni szponzori szerződése. Úszónk saját bevallása szerint nagy megtiszteltetésnek veszi a lehetőséget, mint ahogy komoly segítségnek tartja a nyugodt szakmai munka elvégzésében. Gyurta a 2005-ös montreali vb-n még csak 200 mellen tervezi a rajthoz állást, ám a 2006-os budapesti Eb-re már a 200 vegyessel is szeretné bővíteni a repertoárját.
Brenda_ Creative Commons License 2004.09.10 0 0 217

a vágatlan verzió:

 

HÖLGYEIM ÉS URAIM, FOGADJÁK SZERETETTEL AZT A MINDÖSSZE TIZENÖT ÉVES FIATALEMBERT, AKI AZ ATHÉNI OLIMPIÁN NÉHÁNY KARCSAPÁSSAL ELKÁPRÁZTATTA A VILÁGOT. KÖVETKEZZEN AZ OLIMPIA LEGNAGYOBB MEGLEPETÉSE, A 200 MÉTERES MELLÚSZÁS OLIMPIAI EZÜSTÉRMESE, A 15 ESZTENDŐS GYURTA DÁNIEL!

MINDENEKELŐTT VEGYÜK SZEMÜGYRE A TE SZERZEMÉNYEDET IS! NEKED HOGY TETSZIK?

PERSZE NAGYON! BÁR MÉG MOST SEM FOGTAM FEL, HOGY EZÜSTÉRMES VAGYOK!

BEVISZED A SULIBA, ELKÁPRÁZTAOD VELE A CSAJOKAT?

MENNYI MUNKA VAN EBBEN AZ ÉREMBEN? MENNYIT ÚSZOL EGY NAP?

EGY ÁTLAGOS NAPON 15 KM-T KELL ÚSZNOM. VAN EGY REGGELI, HÁROM ÓRÁS MENET, AZTÁN MÉG DÉLUTÁN, ISKOLA UTÁN IS VÁR RÁM EGY NÉHÁNY ÓRÁS ADAG.

A DÖNTŐ ELŐTT ÉREZTED, HOGY TÖBB VAN BENNED, MINT AMIT VÁRTAK?



MIELŐTT KIMENTEM, ELNÉZEGETTEM A VILÁGCSÚCSOKAT, A VERSENYZŐK NÉVSORÁT ÉS IDEJEIKET, ÉS ÚGY DÖNTÖTTEM, HOGY HA MÁR BEJUTOK A DÖNTŐBE, AZ NEKEM EGY SZÉP EREDMÉNY LESZ.

SZÜLEIDNEK A DÖNTŐ ELŐTT KÜLDTÉL EGY FURCSA SMS-T.

AZT ÍRTAM: „FIGYELJETEK, MERT ILYET MÉG EMBER NEM LÁTOTT”. EGÉSZEN MAGAMON KÍVÜLI ÁLLAPOTBAN VOLTAM, BÁR, GONDOLOM, EZZEL MINDEN SPORTOLÓ ÍGY VAN.

A CSALÁDOD ITTHONRÓL IZGULTA VÉGIG A DÖNTŐDET, MILYEN VOLT A VERSENY UTÁN ELŐSZÖR HAZATELEFONÁLNI?

IGAZÁBÓL NEM IS EMLÉKSZEM, CSAK ANNYIRA, HOGY MIKOR MENTEM KIFELÉ, EGY MAGYAR RÁDIÓS A KEZEMBE NYOMOTT EGY TELEFONT, HOGY AKKOR MOST BESZÉLJEK AZ APUKÁMMAL ÉLŐ ADÁSBAN. HOGY MIT MONDTAM, ARRÓL FOGALMAM SINCS, FEL SEM FOGTAM, HOGY MI TÖRTÉNIK VELEM, ALIG LÁTTAM, ALIG HALLOTTAM, A PULZUSOM KB 1000 VOLT.

A CSALÁDODDAL JÓL EL AKARTÁL BÚJNI PIHENNI. AZTÁN HAMAR KIDERÜLT, HOGY NEM MENEKÜLHETSZ…

EGY OLYAN HELYRE MENTÜNK NYARALNI, AHOL BIZTOSAK VOLTUNK ABBAN, HOGY NEM TALÁL MEG SENKI. EGYIK NAP KIMENTÜNK EGY ELDUGOTT STRANDRA. RAJTAM NAGY SAPKA VOLT, HOGY NE LÁTSZÓDJON A KOPASZ FEJEM MEG AZ ARCOM, MERT GONDOLTAM, HOGY AKKOR RÖGTÖN FELISMERNEK. PÁR PERCCEL AZUTÁN, HOGY BELÉPTÜNK A STRANDRA, A HANGOSBEMONDÓ SZÉTKIABÁLTA, HOGY HÁT AKKOR ÜDVÖZÖLJÜK AZ OLIMPIAI EZÜSTÉRMEST A STRANDON. PILLANATOKON BELÜL RENGETEGEN ÁLLTAK KÖRÜLÖTTEM!

EZENTÚL VIGYÁZNOD KELL A HÖLGYEKKEL, ŐK NAGYON BUKNAK AZ ILYESMI NYAKBALÓGÓKRA, MINT AMILYEN A TIÉD…

CSAK AZT NE MONDD, HOGY SOHA NEM HASZNÁLTAD KI CSAJOZÁSNÁL AZ ÉLSPORTOLÓI MIVOLTODBÓL SZÁRMAZÓ ELŐNYEIDET!?

VAN BARÁTNŐD?

TUDOM RÓLAD, HOGY BALHÉS SRÁC VAGY, DE ERRŐL NEM SZÍVESEN BESZÉLSZ. MILYEN ROSSZASÁGOKAT SZOKTATOK KITALÁLNI?

HIÁBA VETI LATBA MINDEN TUDÁSÁT A VILÁG, HOGY PRAKTIKUSABBNÁL PRAKTIKUSABB RUHÁKAT, DRESSZEKET TERVEZZENEK NEKTEK, TE MÉGIS ELZÁRKÓZOL EZEKTŐL. MIÉRT?

NEM HISZEK EZEKBEN, BÁR BIZONYÍTOTT TÉNY, HOGY AZ ILYESMI CUCCOKBAN TÉNYLEG GYORSABBAN LEHET ÚSZNI, DE NEKEM ÚGY LETT MEG AZ OLIMPIAI ÉRMEM, HOGY EGY DARAB FECSKE, SIMA KISGATYA VOLT RAJTAM, SEMMI MÁS.

ÉN CSAK A RÉGI FECSKÉRE EMLÉKSZEM. NÉZZÜK EZT A MAI FECSKÉT.

DE ELHOZTUK NEKED A LEGKOMOLYABB, MIKROPIKKELYES ÚSZÓRUHÁT, HA LENNÉL KEDVES FELPRÓBÁLNI…

EZ OLYAN, MINT EGY BIRKÓZÓMEZ, BÁR VÉGTELENÜL SZEXI, DE MIÉRT ILYEN FESZES?

AZÉRT, HOGY ÚSZÁS KÖZBEN JÓL ÖSSZEFOGJA AZ IZMOKAT, ÉS ÍGY KISEBB LEGYEN AZ ELLENÁLLÁS.

MOZGÁSKÉPTELEN LETTEM EBBEN A SZERKÓBAN, UGYE EZZEL A KÉT LAPÁTTAL NEM ENGEM AKARTOK ELVERNI?

DEHOGY, EZ A TEKNŐC, AMI CSAK A MEGFELELŐ KARMUNKÁT SEGÍTI, MAJD MEGLÁTOD, MILYEN HASZNOS. KÉT PONTON RÖGZÍTJÜK A CSUKLÓDHOZ, VÉGÜLIS EVEZŐKÉNT MŰKÖDIK.

HÖLGYEIM ÉS URAIM, GYURTA DÁNIELT ÉS CSEH LÁSZLÓT LÁTTÁK-HALLOTTÁK!

jfly Creative Commons License 2004.09.10 0 0 216

jaja, az is marhajó volt, majd' seggre ültem:DDdd

 

üdv. jfly

Előzmény: Austin_Powers (211)
jfly Creative Commons License 2004.09.10 0 0 215

Na én ott kaptam röhögőgörcsöt.:DDD Komolyan:DD

 

üdv: jfly

Előzmény: vincere (210)
jfly Creative Commons License 2004.09.10 0 0 214

Az hótt ziher, a csajok omlani fognak utána:))))))))

 

Hát nem t udom, hogy a Fábrynak tetszett-e Dani alakítása, eléggé le bírja nézni szvsz azt aki beszól neki, de fix, hogy meg volt lepve:DDD

üdv: jfly

Előzmény: vincere (207)
vincere Creative Commons License 2004.09.10 0 0 213
Az, mondom, figyeljetek, pár év múlva ő lesz az ügyeletes sztár, mert most még azért mégiscsak gyerek...
Előzmény: NoY (212)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!