Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

hederics róbert Creative Commons License 2015.06.08 0 0 2724

Szia Jannini!

 

Volt szerencsém megnézni két első szériás ritmót de egyiket sem szerelték fel ezzel a műanyag burkolattal amit te keresel.

Nekem még mindig az a véleményem hogy ez abarth 125 tc-ken van csak

Öt különböző első szériás ritmót láttam eddig de egyiken sem volt ez felszerelve gyárilag szerintem gyártasd le vagy olasz országból kell hozatni bontottat az legalább eredeti ha erre törekszel.

De még nézelődöm ez ügyben!

 

Üdv.

hederics róbert Creative Commons License 2015.06.04 0 0 2723

 

 

 

Szia!

 

Felhívtam "Józsabát"Valamelyik hétvégén elmegyek megsasolom a verdát azt mondta meg van minden alkatrésze és nincs lelakva.

20 ezret mondott nekem annyit megér! Ha megfelel az állaga szerzek egy nagyobb utánfutót aztán irány vele haza otthon összerakom felbakolom "zsírpapírba csomagolom"majd meglátom mi lesz a sorsa donornak biztos hogy príma lesz.

 

Ha tényleg olyan jó a kasznija lehet hogy azt is meghagyom tartalékba.

 

Üdv.

Előzmény: uno83 (2722)
uno83 Creative Commons License 2015.06.01 0 0 2722

Szia!

Simám hazaértünk, tegnap egy csomót mentem a kocsival kutya baja :-)

(biztos hiányoztam neki :-).

Az autó amit mondott motor, és váltó nélkül van.

Úgy tudom , gurul, de szét van szerelve.

Sokmindene megvan, meg kell kérdezni, mert nemsokára telljesen eldarabolja, és megy sajnos a szemétbe.

Amúgy kilakatolt,Suzukiba beszámolt kocsi volt.

Előzmény: hederics róbert (2721)
hederics róbert Creative Commons License 2015.05.31 0 0 2721

Szia uno83!

 

Remélem épségben hazaértetek.

Mondta az úriember aki veled volt.hogy megvan neki még a kétkörlámpás ritmoja ha nem hiányos és ha eladná engem érdekelne meg hát elótte meg is nézném ha lehet.

Légyszives kérdezd meg tőle.ha eladja akkor megbeszélnénk mikor dudnám megnézni meg az árát is megtudni a motorja nem lényeges nekem ugyis csak alkatrésznek kellene nekem elég csak a kaszni,csak ne legyen túl hiányos.

 

Előre is köszönöm üdv.

hederics róbert Creative Commons License 2015.05.17 0 0 2720

Szia uno83!

 

 

Rozsda eltávolítva,az ajtök belseje lekezelve,a bal oldali ajtokon a kárpit felrakva.kapott a gép egy szép fekete kormánykereket,egy kézifékkar burkolatot mint ajándék ezeket én nem tudom használni ebbe az autóba pedig tökéletes.

Az alvázvédelmet még le kell egyeztetnem de hamarosan az is kész lesz!

Egyébként tényleg nagyon épp a kaszni mondhatni tökéletes

Ismerősök kérdezték vettem még egy ritmot?

Mondtam sajnos nem pedig annak idején szemeztem én is ezzel az autóval.

A piros 65-ös ritmo még eladó ha lenne lóvém biztos hogy lecsapnák rá az is nagyon jó állapotban van annyi pénzért szinte ajándék! talán jó kezekbe kerűl az a verda!

Csörgök ha patika az autó!

 

üdv.

vsanci Creative Commons License 2015.05.03 0 0 2719

Még egy kis kiegészítés az előző hozzászólásomhoz.

Még egy kis segítség, hogy pontosan mit is keresek...

vsanci Creative Commons License 2015.05.03 0 0 2718

Sziasztok!

Fiat Ritmo Abarth mellső féknyerget, nyeregtartót, komplett féket keresek megvételre.

Köszi előre is!

 

hederics róbert Creative Commons License 2015.04.30 0 0 2717

Szia!

 

Szuper akkor 10 00 óra körúl érkezem majd csörgök előtte

 

Údv.

 

Előzmény: uno83 (2716)
uno83 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 2716

Szia!

Nem dolgozom, és rá is érek .

Vasárnap várlak. Üdv.

Előzmény: hederics róbert (2715)
hederics róbert Creative Commons License 2015.04.29 0 0 2715

Szia!

 

frankó a verda ha minden jól megy most vasárnap azaz május 3.-án elugrok hozzád remélem nem kell melóznom a címed tudom majd ha odaérek megcsőrgetlek ha neked úgy jó!

Írd meg ide hogy jó e így minden nap rá szoktam nézni erre a fórumra!

 

Üdv.

Előzmény: uno83 (2714)
uno83 Creative Commons License 2015.04.27 0 0 2714

 

Szia!

Kipróbáltuk a fiammal a kocsit, szépen üzemel, a hűtő alsó cső bilincsnél a víz csepeg, ezt leszámítva.

A lökhárítók már felszerelve, az ülések szintúgy.

Elég poros az autó mert csillaggarázsban állt.

Várlak hogy megbeszélhessük az alvázvédelmet.üdv.

Előzmény: hederics róbert (2712)
Jannini Creative Commons License 2015.04.11 0 0 2713
Skaccok ugye szóltok ha tudtok egyes ritmorol leveheto ablalaktorlo alatti műanyag burkolatot!!?? Meg mindig keresem az. Abarthomhoz..😞
Előzmény: hederics róbert (2712)
hederics róbert Creative Commons License 2015.04.08 0 0 2712

Szia!

 

Valamelyik vasárnapra gondoltam a hó vége fele,de majd előtte hívlak telefonon egy két nappal.

mikor megyek

Ha úgy jó neked.

Most én is eléggé be vagyok táblázva sajnos.

Nekem is ritkábban jut most idő az autóra pedig jó lenne már befejezni a felújítását.

De a nyáron be akarom fejezni teljesen.

 

Üdv.

Előzmény: uno83 (2711)
uno83 Creative Commons License 2015.04.07 0 0 2711

Szia!

Az ülések maradnak egyenlőre így.

Gyere nyugodtan szívesen látlak, az alvázvédelmet megbeszéljük.

A találkozó jó ötlet, de szerintem nem lesz rá időm, majd elmondom miért.

Várom a jelentkezésedet.Üdv.

Előzmény: hederics róbert (2710)
hederics róbert Creative Commons License 2015.04.02 0 0 2710

Szia!

 

Örülök hogy sikerült megszerezni az üléseket.

Marad a régi kárpit rajta?

Mert szerintem egy kis tisztítás után szépek lesznek,és menne az autó színéhez is.

Egyébként az én autömon is ilyen a gyári kárpit,csak én raktam rá piros fekete üléshuzatot amit már le akarok cserélni újra de ez csak átmeneti megoldás majd ha lesz rá keret áthuzattatom.egy kárpitossal.

Április közepe fele elugranék kanizsára egy vasárnap amúgy is megyek egy ismerősömhöz ha nem gond beugranék autó nézőbe,vagy ha kell segíteni akkor tudok annyi időm biztos lesz.

Te mit szólsz a ritmo tali ötletéhez a balcsin?

Ja meg az alvázvédelmet is megbeszélhetjük mikor legyen mert azt lezsiroztam apósommal.

 

Üdv.

Előzmény: uno83 (2709)
uno83 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 2709

Szia!

Vasárnap beindítottam az autót, simán indult majd 2 hónap után.A fiammal mentünk pár kört vele.A jövő héten kerülnek bele az ülések idő hiányában, de 1 hete elhoztam már.Úgy tervezem hogy Májusig a belseje, lökhárítók,villamosság, és fényezési hibák kijavításra kerülnek, aztán nem ártana egy alvázvédelem.Örülök hogy te jól haladsz a

kocsiddal, szerintem hamarosan olajcsere után ellátogatok felétek, a Fiatnak jól jönne egy kis mozgás.Üdv.

Előzmény: hederics róbert (2708)
hederics róbert Creative Commons License 2015.03.31 0 0 2708

Szia uno83

 

Sikerült beszerezni az üléseket?

Én még valamikor megyek mert kell a komplett fűtés rendszer meg még megnézem mi menthető róla ami épp és jó állapotban van.

Amit elhoztam már mindent beszereltem szilikonnal lefújtam most jól néz ki.

három réteg szilikon kellett mire kifényesedtek a műanyag alkatrészek,borítások.

Nekem akkor tetszik az autó belseje ha minden műanyag borítás fénylik.

Akkor olyan mintha új lenne.

Most a csomagtér kárpitozása jön hét éve újítottam fel mára már elhasználódott.

Majd egy kis karosszériázás a hátulján nem nagy munka aztán egy darabig jó lesz megint.

Ja meg egy kis polírozás is lesz hogy tényleg szép legyen.

 

Üdv.

hederics róbert Creative Commons License 2015.03.25 0 0 2707

Szia!

 

Nagyon helyes eddig akkor három résztvevő már van,lesz ez még több is!!!!

 

Üdv.mindenkinek.

Előzmény: Jannini (2706)
Jannini Creative Commons License 2015.03.24 0 0 2706
Benne vagyok srácok!! Eloszor haza kell érnem de számíthattok ram! Augusztus jonak tunik nekem is...
hederics róbert Creative Commons License 2015.03.22 0 0 2705

Szia!

Szivesen!

Gondoltam,hogy elég gyér az érdeklődés vagy inkább foghíjas de szerintem nem szabad feladni hisz minden kezdet nehéz,meg ilyenek Ezért jó előre lefikszálni a helyszínt meg az időpontot és így talán tőbben el tudnak menni a tálálkozóra.

Kölföldi ritmosok hogy értesűltek az akkori taliról!?

Mert hát minél többen vannak annál jobb!

 

SZÓVAL KEDVES FÓRUMOZÓK HA VALAKIT ÉRDEKEL EGY NYÁRI RITMO TALÁLKOZÓ AZT JELEZZE!

HA KLAPPOL MINDEN ÉS ELÉG EMBERT ÉRDEKEL A DOLOG ÉN KINÉZEM A HELYSZÍNT A BALATON PARTON A DÉLI OLDAL JOBB MINDENKINEK AZ AUTÓPÁLYA MIATT

 

DE HA VALAKI TUD EGY JÓ HELYET AKKOR ÍRJA MEG!

AZ IDŐPONT SZERINTEM JŰLI VÉGE AUGUSZTUS ELEJE ILYENKOR A LEGJOBB AZ IDŐJÁRÁS.

DE EZT MÉG PONTOSÍTJUK MAJD MIKOR LEGYEN!

 

 

TEHÁT TALIRA FEL!!

 

Üdv. Mindenkinek.

 

 

Előzmény: Törölt nick (2704)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.21 0 0 2704

Szia!

Köszönöm!

A Ritmom még mindig nem tökéletes állandóan fejlesztés alatt van ...

Én benne vagyok egy nyári taliba, csak félek tőe, hogy 3- 4 embernél több nem jönne el..... 5 éve 105-tc girl rendezett egy ritmó talit,sajnos ott is nagyon gyér volt a Magyar képviselet volt kb 3 ritmo a többi Német,Cseh,Holland,stb volt(akkor nekem még nem volt kész az autóm.

 

De nem vagyok semmi jónak az elrontója....

 

Előzmény: hederics róbert (2702)
uno83 Creative Commons License 2015.03.19 0 0 2703

Szia!

Sajnos nem tudtam elmenni veled a bontóba, de örülök hogy szerencsével jártál.

Szombaton elmegyek az ülésekért, remélem nem nekem kell kiszerelni.

A lökhárítóim ma elkészültek.Talán jövő héten ki is gurulok vele egy karikára.Az alvázvédelmet esetleg megkérdeznéd annak örülnék.üdv.

Előzmény: hederics róbert (2700)
hederics róbert Creative Commons License 2015.03.19 0 0 2702

Szia!

 

Én is gratulálok a te ritmo abarth-odhoz már töbször is láttam róla képet nagyon szép,ez olyan csajozós verda,ha meg nem sértelek.

( Ha meguntad told már be az udvaromba)

Remélem el tudok menni a találkozóra az anyagi része még kérdéses!

De talán össze tudunk kovácsolni egy kimondottan ritmo talit pl a Balcsi parton az kb féluton van mindenkinek meg hát felmérhetnénk megyi ritmó rajongó van!

Csak azt nem tudom hogy lehetne elterjeszteni ezt az igét mert hát minél többen jönnek annál jobb

A helyszín lehetne egy camping pl.vagy egy park a tóparton ahol lehet parkolni vagy akár főzni egy jót!

Szerintem!?

 

Ha gondoljátok. A nyárra simán le lehet szervezni,és ha már ott vagyunk a club kérdést is meg lehetne beszélni.

 

Üdv.Mindenkinek.

Előzmény: Törölt nick (2701)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.18 0 0 2701

Sziasztok!

 

Üdv mindenkinek :)

 

Látom azért kicsit pörög a fórum :) Mindenkinek Gratulálok az autójához!!

 

Április 26.-án lessz egy oldtaimer légi és földi parádé BUdaörsi Repülőtéren!

 

Jólenne, ha ott tudnánk találkozni! Mi ottleszünk!

 

https://www.facebook.com/events/488353901302888/

    

 

Üdv. Mindenkinek :)

hederics róbert Creative Commons License 2015.03.16 0 0 2700

Szia Uno83

 

Bevásároltam a bontóban jó áron ment minden a héten be is szerelem a hiányokat

A hátsó ülést is elvittem jo állapotúak voltak,az enyém már kicsit viseltes volt.

Az első üléseket most jobban megnéztem azok is nagyon jók.

Mondtam a palinak hogy a héten mész értük 5000 ezer forint/darab szerintem korrekt.

Kár hogy nem tudtál jönni majd talizunk valamikor majd hívlak vagy írok ide mikor ok?

 

 

Üdv.

hederics róbert Creative Commons License 2015.03.16 0 0 2699

Szia!

 

Szívesen.Egy autó restaurálása erről szól kitartónak kell lenni és ez meghozza a gyümölcsét,és majd ha teljesen kész,,elmondhatod magadról hogy van egy olyan tárgy a tulajdonodban ami egy kis darabka történelem.

Sokszor hallottam vagy épp nekem mondták tizenéves fiuk,vagy idősebb férfiak "Nézd apa milyen csúcs autó ilyet még nem is láttam"vagy "Fiatalember ez nem semmi látom nagyon szereti az autóját"

És ez nekem nagyon jól esik ,Ilyenkor a sok munka és a pénz megtérül!

Szóval kitartás ez egy ilyen hobbi!

 

Üdv.

Előzmény: Jannini (2698)
Jannini Creative Commons License 2015.03.12 0 0 2698
Koszonom Robi.sajno 1mm vastagsága miatt a hegesztés feltoltes ragasztás nem lehetseges. Hívom a bontot hatha tdnak segiteni. Legyartatason gondolkodom..3m es ragasztocsik ideális de csak 120bcm szeles nekem meg 150 kene. Majd lesz valami..😌
Előzmény: hederics róbert (2697)
hederics róbert Creative Commons License 2015.03.11 0 0 2697

Szia!

 

Lehet,hogy van olyan típus amin ez a műanyag takaró fel került nincs kizárva,de amit én láttam testközelből i-es ritmot azokon nem láttam ilyet

Menthetetlen a sérúlése miatt?

Mert ha nincs nagy baja biztos meglehet javítani akár epoxi feltöltő anyaggal igaz ilyet még nem használtam.

Meg szerintem ehhez a művelethez a helyén kell legyen. A repedés vagy hézag feltöltés után csiszolás szórógitt vízpapirozás és festés ha kell akkor lakkozás is.

Szerintem!

 

Itt a teló szám!

 

Italy autóbontó Nagyberki

 

Tel.06 82 387 011

Mobil.06 20 3145389

Remélem sikerrel jársz.Ha itt nincs kerezsgélj sok fiat bontó van az országban!

Majd én is érdeklődöm ha olyan helyen járok ha van valami akkor megírom!

 

Üdv.

 

 

Előzmény: Jannini (2696)
Jannini Creative Commons License 2015.03.10 0 0 2696

Szio! erdekes.. mert amiket en nezegettem egyes szerias ritmokat nekem ugy tunt szinte mindegyiken vagy boritas.. teljesen illeszkedik es hajlitva meg a sarvedok ala is bemegy mindket oldalon. es az ereszhez is igazodik.ahogy latod a kepen..na majd ha latok eloben otthon. kaposvari erdekel de ha van is magy turelem kell hozza es szerencse hogy lejojjon egyben.. melegiteni kell es gyarilag ketoldalas ragasztocsikokkal van rogzitve.. koszonom a segitseget Robi!

 

Előzmény: hederics róbert (2695)
hederics róbert Creative Commons License 2015.03.10 0 0 2695

Szia!

 

Értettem,hogy miről is írsz csak nem csíkot kellett volna irnom!

De az tuti hogy sima ritmon nincs ilyen annak idelyén új fényezést kapott az autó észre vettem volna a csiszoláskor,de az sima fém lemez amin az ablaktörlő kar,és a ablak m.spricni gombja van rögzítve

Nézz a neten ritmokat találsz olyan képet amin ez látszik is

Uno83 ritmoján sincs ilyen!

Ha gondolod írok majd egy telefon számot,ez kimondottan fiat bontó kaposvár mellett sok ritmot bontottak én voltam ott nagyon sok cuucuk van ritmohoz szerintem van tc-hez is!

 

Üdv.

Előzmény: Jannini (2694)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!