Keresés

Részletes keresés

Strong Creative Commons License 2001.03.10 0 0 147
Tesztelesi jelleggel papirra vetettem egy 0-6-7 - es kombinaciot 36,azaz HARMINCHAT hasabra.drukkoljatok,hogy mukodjon mert akkor kozzeteszem,es tonkretesszuk az szrt-t!!!
Strong Creative Commons License 2001.03.10 0 0 146
Szerintem nem nyer a Bochum,a Freiburg sem,a Frankfurtrol,a Stuttgartrol,ne is beszeljunk...
a Bayern-Cottbus sem tuti 1-es,es nagy a valoszinusege annak,hogy a Rostock sem nyer.

Napoli nem tul acelos idegenben,a Lazio sem fog kikapni,az Inter detto...az Udinese,es a Fiorentina nem nyer,a Roma bedaralja a Brescia-t.

+1: Szerintem (meg meg eleg sokak szerint) nem nyer a Milan.

Ha ezek jonnek,jo is lehet a het vege...

Lorinc_d Creative Commons License 2001.03.10 0 0 145
A Bochumnak mar tulkepp mindegy, kiestek. Ez persze nem jelenti hogy ne nyerhetnenek.
A Szerencsejatej Rt-nel megkepit szimatolnak a Bayern-Cottbusra, kulonben miert raktak volna be egy ilyen fix 1-est? OK hogy a Bayern botladozik az utobbi idoben, 3-as Lyonban, hazai palyan csak egy x a Kolnnel stb, nade akkor is...
Előzmény: Laci-papi (144)
Laci-papi Creative Commons License 2001.03.10 0 0 144
Részben megérzés, részben megfigyelés az alapja.
A Vicenza a hasonszőrüek ellen otthon elég jó, még a Bochum (az összefoglalók nézése alapján) felfelé ívelő formát mutat és lassan össze kell jöjjön egy győzelem, különben a szakadék egyre nagyobb lesz.

Szóval semmi tudományos!

Hányan felejtik el ma időben feladni a tippjeiket?

Üdv nektek: Laci-papi

Előzmény: Strong (142)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.03.10 0 0 143
Szoval, en a heten 7 meccset is fix 1-esre vettem: Bayern-Cottbus, Hertha-Rostock, Lautern-1860 Munchen, Hamburg-Stuttgart, Inter-Verona, Perugia-Fiorentina, Roma-Brescia.
Kicsit keson irom be ide, sorry, bar ahogy az utobbi hetekben elert totoeredmenyeimet elnezem, jobb ha nem hallgattok ram...
A maradek 6 meccs (es a +1-es) keteselyeskent lett megjatszva.
Strong Creative Commons License 2001.03.10 0 0 142
LaciPapi!A Bochum es a Vicenza gyozelmet mire alapozod?Van valami,ami biztoss teszi a ket csapat gyozelmet?Nem kotekedni akarok, csak kivancsi vagyok...

1x2
x2(1)
2x
1x
2(1x)
1x
1x
1x
2(x)
1(x)
x(1)
x1
1(x)

1x

Harom tizenket hasabos variacioban jatszom meg a fent leirt tippjeimet.Mindharom variacio variacio
4-8-1...

DRUKKOLJATOK NEKEM!!!

Előzmény: Laci-papi (141)
Laci-papi Creative Commons License 2001.03.10 0 0 141
Hát elég sok kétesély és három esély van a tippedben és én még így sem érzem telinek.
Az én elképzelésem ez:
12, 1, x2; 1, x2, x2; 1, 1, 2; 1, x2, x2, 1; + x
Előzmény: Conscience (140)
Conscience Creative Commons License 2001.03.10 0 0 140
Serie A - II.
12. Perugia - Fiorentina ( 1x )
A legfontosabb perugiai hiányzik ( Materazzi ), de egyébként mindenki megvan. A firenzeiek védelméből Repka és Cois hiányzik, szerintem max. 1 pontot szerezhetnek.
13. Roma - Brescia ( 1 )
Batistuta még mindig nincs, de vannak mások. Hiába megy a Brescia a legjobb csapatával - nem ez a meccs az ő sanszuk a bentmaradásra.
+1. Atalanta - Milan ( 1 )
Az Atalanta Carrera, Doni és Rossini nélkül játszik, de ők pótolhatóak. A Milanból viszont a fél gárda hiányzik ( Abbiati, Albertini, Leonardo, Ambrosini, Costacurta ) - ráadásul kedden a Deportivo ellen egész Itália becsületéért kell óriási harcot vívniuk. Talán x-re jók lesznek.
Előzmény: Conscience (139)
Conscience Creative Commons License 2001.03.10 0 0 139
Serie A - I.
8. Vicenza - Napoli ( 1,x )
A Vicenza védelméből hiányzik Marco Aurelio, viszont Toni letöltötte eltiltását. A Napoliból Mancini hiányzik, a többiek megvannak. Szerintem x-nél többre nem képesek.
9. Bologna - Lazio ( 1x2 )
Wome és Piacetini mindenképpen, Signori meg valószínűleg hiányozni fog. A Lazioban Nesta, Peruzzi hiányoznak. Minden lehet.
10. Inter - Verona ( 1,x )
Recoba az Interből, Mutu a Veronából hiányzik. Talán egy kicsi x-re jó lehet ez ellen a gyengélkedő Inter ellen a Verona.
11. Lecce - Udinese ( 1x )
A Leccében mindenki megvan, Udinéből hiányzik Gargo ( védelem alapembere ) és Muzzi. Szerintem 1 pontnál többet nem visz haza az Udinese a jó formában lévő Lecce otthonából.
Conscience Creative Commons License 2001.03.10 0 0 138
BL hírek - II.
4. Hertha - Rostock ( 1,x )
A Hertha már megint nem a legjobb összeállításban lép pályára ( Wosz, Beinlich, Rehmer és Daei hiányzik ), otthon amúgyis gyengécskék mostanában, így talán van esélye egy pontra a Rostocknak. Tőlük Agali, Brand és Emara ( középpályások ) hiányoznak.
5. Frankfurt - Schalke ( x2 )
Frankfurtban Schur és Reichenberger hiányzik, a S04 most viszonylag a legjobb csapatával állhat ki ( van Kerckhoven és Oude Kamphuis hiányzik ). Érdekesség, hogy 1991 augusztusa óta nem nyert a Frankfurt otthon a Schalke ellen.
6. Lautern - 1860 München ( x,2 )
A lauterni hiányzók : Djorkaeff, Ramzy, G. Koch, H. Koch, Gabriel, Yakin és Komljenovic. Most éppen Basler lesz a söprögető. Otthon gyakran botlik a Lautern, lehet hogy most is fog. A müncheniektől Cerny, Kurz és Agostino hiányzik - Kurz nélkül a védelem idén még nem játszott !
7. Hamburg - Stuttgart ( 1,x2 )
Gyakorlatilag senki sem hiányzik se innen, se onnan ( Innen Yeboah, onnan Soldo ). Ki tudja ?
Előzmény: Conscience (137)
Conscience Creative Commons License 2001.03.10 0 0 137
Bundesliga hírek - I.
1. Bayern - Cottbus ( 1 )
A Bayernből Kahn és Jeremies hiányzik, de elöl mindenki megvan. A Cottbusban most a magyarok és Laci is játszani fog, Hujdurovic hiányzik ( sokat cserélődött mostanában a védelem ). Nagy meglepetés lenne, ha ma sem nyerne a Bayern.
2. Bochum - Köln ( 2,x )
A Bochumból Bastürk és Fahrenhorst hiányzik, az ő reményeik már elszálltak - ettől még nyugodtak is lehetnek. A Köln védelméből még mindig hiányzik Cichon, a többiek megvannak - három csatárral fognak játszani, szerintem győzelemre.
3. Freiburg - Dortmund ( 12 )
A Freiburgból Kobiaschwili, Zkitischwili és Ramdane hiányoznak. A Dortmundnak a védelem összeállítása okoz gondot, mert Oliseh, Reuter és Addo hiányoznak.
Conscience Creative Commons License 2001.03.09 0 0 136
Hírek éjfél után.
Strong Creative Commons License 2001.03.09 0 0 135
Megirtam a szevenyeiet,marcsakel kel mennem feladni...

Amenyibe nem nyer a Fraiurg, a Rostock,az 1860,a Stuttgart,a Napoli,a Bologna,a Napoli,a Verona,és a Fiorentina +NYER A ROMA ,akkor meg akar nyereseges is lehet a hetvege...

Minden jot mindeninek,kiveve az szrt-t.

Strong Creative Commons License 2001.03.07 0 0 134
Nemet totomeccsek...

Szerintem nem lesz dontetlen a Bayern-Cottbus

Nem kap ki a Kaiserslautern

Nem nyer a Stuttgart

A Freiburg sem fog nyerni...

Strong Creative Commons License 2001.03.07 0 0 133
Ami nekem fixnek tunik...

Nyer a Lazio,a Roma,es nagyon dontetlenszagu
a Napoli,es a Fiorentina vendegeskedese is...
Ennyit az olaszokrol...

Strong Creative Commons License 2001.03.07 0 0 132
Az elmult hetek "papirformai" miatt erosen gondolkodom rajta,hogy mind a het nemet meccset haromeselyesre veszem,akkor talán emtalalom oket.
A Cottbus,a Bayern,a Hertha es a Leverkusen zakojat is eltalaltam,de a Schalke botlasat nem...
ehhez jott a Fiorentina es az Atalanta veresege,es mar le is nullazodott a totóm...
Strong Creative Commons License 2001.03.06 0 0 131
A totom a szokasost hozta.Volt benne harom hiba/Hamburg,Bari,Verona/,igy csak egy kilencsem , meg egy nyolcasom lett.tesztelo jelleggel felirtam nyolc kulcsot egy papirra...az egyiken lett volna egy tizenegyes,de akkor pont egalban lett volna a befizetes...
Lorinc_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 130
Tuti tototipp? Olyan eredmenyekkel, hogy Schalke-Hamburg 2 meg Rostock-Bayern 1? Nem konnyu...
A mult heten nekem 2 fix 1-esem volt (Werder-Freiburg, Roma-Inter) es mind a ketto bejott, majd igyekszem most is kitalalni valamit...
Strong Creative Commons License 2001.03.06 0 0 129
Laci-Papi!

Mashol jart az eszem,ezert felehtettem el leadni a tippjeimet a goltotora.Tekintettel arra,hogy
en a Lombardra,az Ujpestre,es a Dunaferr dontetlenjere fogadtam volna...tul sokat nem nyertem volna.A heten jobban ugyelek majd erre.

EN NEM AKROM MEGSZUNTETNI EZT A TOPICOT,SOT...NEM AKAROK HABORUZNI SEM,CSAK HALALOSAN FELIDEGESITENEK AZ ALTALAD BIRALT HOZZASZOLASOMBAN LEIRT INFANTILIS INDOKLASOK.
BIZTOS VOLTAM ABBAN,HOGY A FREIBURG NEM FOG NYERNI,ES A ROMA MEGVERI AZ INTERT,MEGSEM IRTAM LE "TUTIKENT",MERT ELFOGADHATO INDOKLAST NEM TUDTAM VOLNA IRNI...AHOGY TE SEM A NAPOLI-LECCE VENDEGHEZ...EZ IGY JO.GONDOLJ BELE;HA VALAMELYIK TOTOSTARSUNK "MEGERZESE"MIATT IROD AT A POTMECCSET EGYESROL IKSZRE,ES EZERT NEM NYERED MEG A NEGYVENMILLIOS FODIJAT.EN NAGYON DUHOS LENNEK...CONSCIENCE HIREI/SERULTEK,ELTILTOTTAK/
NAGYON HASZNOSAK,DE A "REPULHET AZ EDZO" STILUSU BENYOGESEKTOL ROSSZUL VAGYOK,ES EZERT IRTAM AZT,AMIT.

Conscience Creative Commons License 2001.03.05 0 0 128
Már megint nem lett 13+1-ese senkinek !!!!
Hát szegény akárki, akinek a Roma vitte el a +25 millióját !
Ezen a héten ennyi barom eredmény már nem lehet.
Conscience Creative Commons License 2001.03.04 0 0 127
Azért a Bayern és a Cottbus kivételével igazam lett...
Előzmény: Strong (123)
Conscience Creative Commons License 2001.03.04 0 0 126
Hát azért az olaszok mindig jobban kalkulálhatóak. A németek meg egyszerűen le vannak ......
Laci-papi Creative Commons License 2001.03.02 0 0 125
A végleges tippemben ezek a módosulások vannak az eredtihez képest:

7. 1 (volt x2)
8. x2 (volt x)
10.x2 (volt 2)
11.1x (volt 1)
12. 2 (volt x2)
13.x2 (volt 2)

Strong
Van igazságod,de picit kemény voltál. A fiukat a jószándék vezeti, mikor indokaikat is írják. Ne vadítsd el az ötlet adókat. Egyszer egy ilyen topic már felszámolta Önmagát.

És tét nélkül játszani a Góltotó folytatására nem jössz? Mindjárt kezdődik a Loki meccse!!

Üdv : Laci-papi

Előzmény: Strong (124)
Strong Creative Commons License 2001.03.02 0 0 124
NEm igazan tudok fix tippeket irni,inkabb azokat irom meg,amik szerintem NEM tortennek meg.

Nem nyer a Freiburg
Koln
Hamburg
Brescia
MILAN
Verona
INTER

Nem lesz X a 1860-Leverkusen

Tudom,hogy ettol nem lettetek sokkal okosabbak...

Strong Creative Commons License 2001.03.02 0 0 123
Az en tippjeim eredetileg ezek voltak:

1(x)
1(2)
2(1)
x2
2
2(1)
x1
2(x)
x
x1
x(2)
2
2(x)

1

A hireket olvasgatva...valoszinuleg valtoztatni fogok az elkepzelesemen.
--------------------------------------------------
Tisztelt jatekostarsaim!

El kellene gondolkodni egy-ket dolgon...

1.Azert,mert egy edzo a kirugas szelen all,meg messze nem biztos,hogy nyer a csapata
2.Ez akkor is ervenyes/FOKOZOTTAN ERVENYES/,ha a csapat kiesesi zonaban van
3. X ideje nem kapott ki,illetve nem nyert...AKKOR MI VAN?A Freiburg mar nagycsapat?Tiz meccsen at veretlen volt...
4.Valmit ki kell venni fixre... ENNEL NAGYOBB BAROMSAGOT MEG NEM HALLOTTAM!!!NE AZERT VEDD KI A FIXET5.Nehez sorozat elott all... ezen is csak nevetni tudok.Aki valaha sportolt,az tudja,hogy nagy baromsag ilyet leirni...

Elnezest kerek mindenkitol a stilusert,de ez nem
a BL-toto,ez ITT TETRE MEGY!!!Az a celunk,hogy minel tobbet nyerjunk,es ezt gatolhatjak a hulye indoklasok,amit egy-egy tipp melle irunk.
--------------------------------------------------

Laci-papi Creative Commons License 2001.03.02 0 0 121
Különösebb indoklás nélkül:

1. 12
2. 1X
3. 2

4. X2
5. 12
6. 2

7. X2
8. X
9. X

10. 2
11. 1
12. 2X
13. 2
+
14. X

Üdv: Laci-papi

Conscience Creative Commons License 2001.03.02 0 0 120
Serie A 2.
11. Milan - Parma Tippem : 1x2
Szegény Milant még az ág is húzza. Formahanyatlás, fél csapat hiányzik ( Ambrosini, Costacurta,Gattuso, Helveg ). A Parma Conceicao, Mboma, Almeyda és Appiah nélkül áll ki, de ők mind ott lesznek a kispadon. Érdekes felállás ez, de lehet, hogy majd ez lesz a célravezető.
12. Udinese - Juventus Tippem : 2(1)
Az udinei védelemből Gargo nagyon fog hiányozni, A Juventus is Ferrara és Iuliano nélkül védekezik, de a helyettük beálló játékosok azért sokkal jobbak, mint az ellenfélnél. Három legutóbbi udinei összecsapásuk x lett.
13. Verona - Atalanta Tippem : 1
Ha most nem nyer a Verona, megy az edző, s igencsak meglegyinti őket a kiesés szele. Gyakorlatilag mindkét csapat a legjobb összeállításában lép pályára. Kicsit kockázatos ez a fix 1, de valamit ki kell venni !
+1. Roma - Inter Tippem : X!
A Roma Batistuta, Emerson, Cafú, sőt esetleg Totti nélkül játszik. Az Interben Jugovic nem fog kezdeni, egyébként mindenki megvan. Érdekesség, hogy 1994 óta nem tudta a Roma megverni az Intert!
Conscience Creative Commons License 2001.03.02 0 0 119
Serie A 1.
8. Brescia - Lazio Tippem : x(2)
Dino Baggio beteg, talán Nesta sem játszik. A Bresciából Yllana eltiltva. A Lazio előtt nehéz sorozat áll, illene legalább 1 pontot szereznie.
9. Bari - Fiorentina Tippem : 1x2
Lehet, hogy mindkét csapat szurkolói a sajátjaik ellen bzdítanak majd ?
Bariban Cassano és Masinga hiányzik, Poggi és Osmanovski lesz a két csatár. A Fiorentina portugáljai túlóráztak Madeirán, ez valószínűleg fáradtabbá teszi majd őket. Minden lehet, a Barinak olyan nehéz meccsei következnek, hogy nem kaphat ki - ettől aztán jöhet a görcs.
10. Napoli - Lecce Tippem : 1(x2)
A Napoliból Jankulovski, Pecchia, Mancini és Saber hiányzik, Leccében csak Conticchio. A Lecce nagyon kemény ellenfél idegenben, még az 50-60 ezer nápolyi sem biztos, hogy elég lesz a győzelem kiszurkolásához.
Conscience Creative Commons License 2001.03.02 0 0 118
BL 2.
5. Köln - Hertha Tippem : 1x
Deisler és Beinlich hiányzik a Herthából. A Kölnből Cichon és Voigt hiányoznak. Valószínűbbnek tűnik az 1-es, már csak azért is, mert tavaly november óta nem nyert otthon a Köln.
6. 1860 - Leverkusen Tippem : x2
Münchenben Kurz és Agostino nem játszik, a Leverkusen még mindig nélkülözi Nowotnyt, s most Lucio is kidőlt. Az 1860-nak nehéz sorozata kezdődik most.
7. Schalke - Hamburg Tippem : 1
Szívem szerint nem merném fixre venni, na de akkor mi legyen az ?
A S04-ből a hollandok és Nemec hiányoznak, a védelem nem a megszokott lesz. A HSV-ból Panadic és Yeboah hiányzik. Félek ettől a meccstől...
Conscience Creative Commons License 2001.03.02 0 0 117
BL 1.
1. Bremen - Freiburg Tippem : 1(x)
Még Bremában soha sem x-eltek. A Bremenből nem hiányzik számottevő játékos, Freiburgból Sellimi. A kicsi x azért elképzelhető, a Bremennek nyernie KELLene, mert húzós sorozata lesz - ez adhat esélyt a pontszerzésre.
2. Cottbus - K.lautern Tippem : 1x
A Cottbus jól játszik a nagy nevű csapatok ellen. A Lautern védelme újra gyengült, Harry Koch eltiltva. Djorkaeff újra megsérült. A Cottbusban most Sebők lesz a söprögető, szerintem nem fognak kikapni.
3. Rostock - Bayern Tippem : 2(x)
1991 óta a Bayern mindig győz Rostockban, vajon most is sikerül? ( ezért a kicsi x ) Egyik csapatból sem hiányzik senki.
4. Stuttgart - Wolfsburg Tippem : 1(x)
A Stuttgartban mindenki megvan, Wolfsburgban a védelem összeállításával, valamint a középpályán és a csatársorban vannak gondok (Thomsen, Kryger, Nowak, Juskoviak). 97 óta nem nyert a Stttgart !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!