Keresés

Részletes keresés

BRUNO Creative Commons License 2001.01.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Gondoltam indítok egy topicot, amely azokkal a kérdésekkel foglalkozik, amire én nem tudom a választ. Remélem valaki tud majd segíteni.
Jelen pillanatban az foglalkoztat leginkább, hogy miért nem vagyunk már a Holdon? Harmic éve jártunk ott, azóta már a technika annyit fejlôdött, hogy simán lehetne már ott egy-két bázisunk. Vagy valami más a bibi?
Megelôztek bennünket? Vagy ott vagyunk (mi emberek), csak (mi kis emberek) nem tudunk róla?
Nincs ott semmi érdekes?
Hááát...
Aki tud valamilyen logikus vagy illogikusnak tűnô, de elképzelhetô választ, az segítsen!
Na, de a topic címe elsôsorban az UFO-k. Most akkor vannak (leszögezem: szerintem vannak) vagy az egész csak paranoia (és én is az vagyok, ezt is elismerem...de ki nem az,ugye)?
Szerencsére nekem még nem volt UFO élményem (ez ugye azt jelenti, hogy majd frászt kapok tôlük), de szívesen olvasom/olvasnám mások beszámolóit.
Ugyhogy, mindent bele emberek, írjatok valami érdekeset!
Ja, bocs, mégvalami: ha bármi olyan kérdésetek,feltételezésetek, gondolatotok, észrevételetek van (és nem offtopic, ofkórsz), ami ezzel kapcsolatos plíz írjátok meg. Egy embert biztos érdekelni fog. :)
BUÉK mindenkinek, aki ide téved.
Bruno

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!