Keresés

Részletes keresés

bonnano Creative Commons License 2001.01.03 0 0 114
a topic ciméböl itelve nem feltetlenül egyertelmü szandekod kedvessége
Előzmény: madám sosa (112)
Szittya Creative Commons License 2001.01.03 0 0 113
A szándékod dícséretes, de 'vérszagra gyűl az éji vad..'
Előzmény: madám sosa (112)
madám sosa Creative Commons License 2001.01.03 0 0 112
a topikot azért nyitottam, mert undorítónak tartottam, amit egyesek (emberek, szerkesztők és szerkesztőségek) egy ember halála kapcsán megengednek maguknak.

Valaki nagyon találóan megjegyezte, hogy a törzsasztalon a témáról szóló topikban a kollégáknak sikeült alulmúlniuk a politikai topikok színvonalát, ami nagy teljesítmény.

Olvasva a mai termést: uramisten, győztünk. Megint mi vagyunk lejjebb.

Trebitsch Creative Commons License 2001.01.03 0 0 111
Trebitsch Creative Commons License 2001.01.03 0 0 110
Nem. Azt a sportot forgópisztollyal űzik. Ez meg egy félautomata Beretta volt, ezzel biztos a "nyerés"...
Előzmény: sicumaci (109)
sicumaci Creative Commons License 2001.01.03 0 0 109
Minden politikai mellékíztől függetlenül: orosz rulett? Szarvasvadász-módra? Nem lehetséges?
McAtti Creative Commons License 2001.01.03 0 0 108
Valami nagyon nem stimmel, ez való igaz. Szobában gázpisztollyal lehet egyet, esetleg kettőt lőni, de többet? (Gázálarcban, vagy van a részegségnek olyan foka, ami védelmet nyújt?)
Engem az érdekelne, és aki ismeri a szóban forgó fegyvert, az tud válaszolni: ha van benne olyan biztosítás, hogy tár nélkül nem tud lőni - OK. De hogyha ez olyan, hogy üres tárat betéve sem lehet kilőni a csőben maradt lőszert, akkor hogyan lehet kilőni a tár utolsó lőszerét? Mert ugye, mikor az utolsó golyó a csőbe kerül, akkor a tár üres, és akkor ez a mechanika nem enged lőni. (De a gyakorlatban mégis kijön az utolsó golyó is.)
Szóval csak puszta kiváncsiságból kérdezem, tán észreveszi, hogy kivették a tárat, és üreset tettek vissza?

Attila

Előzmény: keményen1 (72)
Szittya Creative Commons License 2001.01.03 0 0 107
Mi a bajod muallim filosszal, nem is védte Orbánt!?
Előzmény: bonnano (105)
cséndzs Creative Commons License 2001.01.03 0 0 106
Mit katyvaszolsz itten össze?

Ezek szerint én baloldali vagyok, mint vegytiszta anarchista?

Öregapám forog a sírjában!! Ne, má'! Ez ökörség!

Nem kell messzire visszamennünk az időben, hogy lássuk: nyoma sincs a jobboldaliságnak!
Ombre! Amikor egyáltalán ezek a fogalmak megjelenhettek, csak egymás ellentételeként tehették ezt. Mellelsleg az jevrópai nemzetállamok kialakulása sem egy túl régi dolog, csak hogy magam is történészkedjek egy cseppet.
Na, de nem is erről van itt nagyba' szó, hanem erről a Jimmy gyerekről, meg az ő engedéllyel tartott fegyveréről.
Csendesen megkérdezném: a törvény szerint lehet otthon tartani (nem hivatásosnak) automata stukkert? (szerintem nem)
Attól, hogy van valakinek engedélye, nem azt jelenti, hogy lődözhet mindenre, ami mozog!
Na, de mindegy már!
A csákó benyomott, oszt emberkedett! Nyilván nagy volt az arca. Ennyi.
Kár érte, mint mindenkiért!

Előzmény: Nemzetek Európája (93)
bonnano Creative Commons License 2001.01.03 0 0 105
te meg bazeg ne okoskodja meg a space gombot se talalod a klaviaturan, pedig az aztan kxrvara nem nehez dolog
Előzmény: muallim (101)
muallim Creative Commons License 2001.01.03 0 0 104
Zámbó Jimmy tudott valamit nálam,nálunk,nálatok jobban és már csak ezért is megilleti a tiszteletet tőlem,tőlünk,tőletek !
Előzmény: Törölt nick (103)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.03 0 0 103
Zámbó Jimmyt halála után talán mint embert nem kéne bántani. Olyan volt amilyen. Lehet gyülölni lehet szeretni. Van még egy két zenész, akivel lehetne foglalkozni, akik giccset gyártanak és a tömeg ugrik.
Zámbó Jimmy zenéjéröl meg majd azok mondanak véleményt, akik veszik vagy veszik, hallgatják vagy nem hallgatják lemezeit.
Szittya Creative Commons License 2001.01.03 0 0 102
Megvallom, szégyenletesnek tartom a zsidózást, cigányozást, libsi-bibsizést, kommunista-fasisztázást, Horn-Csurkázást stb. a ravatal mellől, bárhonnan is jön.
muallim Creative Commons License 2001.01.03 0 0 101
tudjátokbarátaimazthittemazújévezredmeghozzaazértelmetdenálatokmégnemjöttel!
Előzmény: bonnano (98)
PuPu Creative Commons License 2001.01.03 0 0 100
Miből jutottál arra, kedves lámpahernyó, hogy ide kell kimenned?
:O))))
Előzmény: lampaernyo69 (94)
muallim Creative Commons License 2001.01.03 0 0 99
Többen állítják, hogy a hüvely nem repülhetett ki az utcára, mert a hiradóban ott mutatták, ha pedig kinn volt akkor onnan is lőttek.
bonnano Creative Commons License 2001.01.03 0 0 98
na nehogymá jobban cigányozzanak a zsidok mint ti náci kollaboránsok
Előzmény: lampaernyo69 (97)
lampaernyo69 Creative Commons License 2001.01.03 0 0 97
Vajk a Lassú volt, leszúrták ... Bűnügy -fórumban cigányozott egy igen büdöset.
Előzmény: lampaernyo69 (96)
lampaernyo69 Creative Commons License 2001.01.03 0 0 96
Ez igaz. A zsidók cigányoznak a legdurvábban. Ahogy Vajk is.
Előzmény: cogito (89)
csabika25 Creative Commons License 2001.01.03 0 0 95
Egy jelenet motoszkál az agyamban a Brian élete cím? filmb?l. Egy girhes gladiátor és egy nagydarab, páncélos gladiátor van az arénában. A kicsi elkezd körbe-körbe futkosni, a nagy utána. Így tesznek meg néhány kört, mikoris a nagy a szívéhez kap, és összeesik. Az egyik néz? ekkor azt mondja a szomszédjának: Milyen giccses...
Z.I. halála szerintem olyan, mint a "m?vészete". A szó legcsúnyább értelmében szórakoztatja a népet. Sajnálom, hogy egy ember tragikus halála cirkusz lett a pór számára. Nyugodjon békében!

csabika

lampaernyo69 Creative Commons License 2001.01.03 0 0 94
A Néphazugság igencsak örülhet, hogy egy katolikus eltávozott (Léderer Pál gyerekének katolikus-szobordöntögetése sokáig emlékezetes marad). A következôvel indította cikkét:

“NSZ, 2001. január 3. A hölgy egy picit felfújta az arcát, aztán a vetélkedőműsor kameráinak kereszttüzében, elnéző mosollyal csóválni kezdte a fejét, és csak nagy sokára szólalt meg. Nem hiszem el. Ezt mondta. Nem hiszem el. Másfél millió forintot veszített ugyanis azzal, hogy nem tudta megmondani Zámbó Jimmy keresztnevét.”

Vajon, ha például Szabó Miklós haláláról ilyen mocskolódással, ilyen elképesztô emlék-gyalázással beszélt volna a Magyar Nemzet, hány ballib rohant volna Brüsszelbe feljelenteni a kormányt?

Nemzetek Európája Creative Commons License 2001.01.03 0 0 93
Aki baloldali, az csakis degenerált lehet.

A liberalizmus és a kommunizmus minden felszíni különbözősége ellenére fennálló lényegi azonosságát az mutatja, hogy mindkettőnek ugyanaz a legvégletesebb permaximuma: az anarchizmus. S ez azt jelenti, hogy principiálisan mindkettő az anarchizmusból származik.

Az anarchizmus a vegytiszta baloldaliság.

Az, hogy a jobboldaliság olyan szorosan összekapcsolódott a nacionalizmussal, nem azért van, mintha a jobboldaliság lényege a nacionalizmus volna, hanem azért, mert a baloldal nagyon erősen eltolódott az internacionalizmus irányába.

Nem kell nagyon messze visszamennünk az időben ahhoz, hogy elérkezzünk egy olyan állapothoz, amelyben nyoma sem volt a baloldaliságnak.

Előzmény: cogito (89)
Szittya Creative Commons License 2001.01.03 0 0 92
A duplázás az én hibám, nem a nyomaték kedvéért tettem.
Szittya Creative Commons License 2001.01.03 0 0 90
Senkitől nem vitatom el a jogot, hogy kifejtse nemtetszését Jimmy életével és halálával kapcsolatban.

Elfogadom szende kartács émelygését, ha nem bírja, ne igya. Mindkettőnktől függetlenül mégis növekedni fog Zámbó Jimmy rajongóinak tábora.

Devil Insidenak sem kell a halottakat tisztelnie, de a végtisztesség jogát azért el ne vitassa senkitől!

Diolen Mobi szellemességét elismerem (siker és golyó). Lehet, hogy ő egypálcikás fröccsöntött bizbaszban utazik (nem ismerem, ő állítja), Jimmyben azért mozgott valami: vagy tehetség, vagy kukac. (Hofi Géza nyomán Szendrő Józsi bácsitól szabadon)

cogito Creative Commons License 2001.01.03 0 0 89
De aki zsidózás helyett csak cigányozni tud, az csak libsi lehet.
Előzmény: bonnano (88)
bonnano Creative Commons License 2001.01.03 0 0 88
attol hogy valakinek baja van orbannal az nem feltetlenul libsi. én már csak tudom
Előzmény: cogito (87)
cogito Creative Commons License 2001.01.03 0 0 87
Akkor Orbánnal az a bajotok, hogy liberális?
Előzmény: bonnano (86)
bonnano Creative Commons License 2001.01.03 0 0 86
hogy a libsik miert ciganyoznak ha nem zsidozhatnak?! el vagy tájolodva egy kicsit. a libsiket szoktatok ti idiota naci fasisztak lezsidozni, leciganyozni ha nem tudnad
Előzmény: cogito (83)
radzeer Creative Commons License 2001.01.03 0 0 85
Ha részegen lelő valakit, úgy kimossák, mint a pinty!
Egyébként teljesen életszerű a dolog!
Ha van valamilyen külső zavaró körülmény, én is kilövök az ablakon egy párat.
Előzmény: szende (30)
Pókerarc Creative Commons License 2001.01.03 0 0 84
Kik a libsik? A nemnemsoha.hu és a trianon-lista szerinted hozzájuk kötődik?
Előzmény: cogito (83)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!