Keresés

Részletes keresés

vlacko Creative Commons License 2007.04.15 0 0 384
Köszi!
Előzmény: jazoli (383)
jazoli Creative Commons License 2007.03.27 0 0 383
Be vagyok rúgva.
vlacko Creative Commons License 2007.03.24 0 0 382
Meg tudná valaki mondani, mi volt a címe a klipnek (számnak), amelyben az a rettenetes Kiszel Tünde szerepelt.
bsanya5 Creative Commons License 2007.03.11 0 0 381
Sziasztok!!
Március 16-án az országos turné egyik állomásán, a FREEPORT CLUB-ban (Csepeli HÉV szabadkikötő megállójánál) zenélnek nektek!!Elővételes jegyet a tankcsapda.hu -n rendelhettek!!
Szeretettel várunk mindenkit!
choppers13 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 380
Én sajnos nem voltam koncerten, de ismerőseim voltak a győrin. Ők azt mondták h az se volt vmi szuper mert nem voltak jók a hangosítok meg az ilyensmi izék. Szerintük nem vesztettem azzal hogy nem mentem el. :(
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 379

Debrecen. Jól. De nem a zenekar miatt... :-)

 

Az Örökké tart felturbósított, felgyorsított változatban szólt, borzasztó volt...

Előzmény: choppers13 (377)
Rokakoma Creative Commons License 2007.01.03 0 0 378

 Buék

Itt van 2007 és itt vagyunk mi is, hej!!

Előzmény: choppers13 (377)
choppers13 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 377
Ne hagyjuk hogy kihaljon a fórum! Volt valaki a mostani turné vmelyik koncertjén? Ha igen hogy éreztétek magatokat?

Choppers13
Haszika Creative Commons License 2006.08.11 0 0 376

Zeneileg mi a közhelyes? Csak kérdem.

 

Meg hát pl a Mindenki sztem a lemez gyenge pontja, konkrétan az nem tetszik egyedül a korongról, ám ez is csak azt mutatja, hogy ízlések és pofonok.

 

No mindegy, nem akarok vitázni senkivel, de a TCS-t fikázni nagyobb divat, mint amennyire divatbandának mondják őket.

Előzmény: reckon (357)
divatai Creative Commons License 2006.08.02 0 0 375
TANKCSAPDA Mennyország Tourist az ország tíz kedvenc slágere között!!!!
regisztráljatok és szavazzatok rá itten: álomsláger
any89 Creative Commons License 2006.07.05 0 0 374
www.youtube.com
Keress rá : vekeri tó, kiad egy videót, nézd meg és megértesz mindent...
Rokakoma Creative Commons License 2006.07.05 0 0 373
Micsoda? Egy kukkot sem értettem belőle, ebből a betütésztától.
Előzmény: any89 (372)
any89 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 372
A vekeri-tavi 'balhéról' vélemény?Megdobálták az eggyütest sörösdobozokkal, de ugy, hogym ég sör is volt benne!A youtube.com-on ha rákerestek a vekeri-tó-ra, kiadja a videót.Az eleján röviden lukács reakciója(igaza van, és meg is mondj a tutit), aztán az egész szám(füst és lábdob)majd az egész lukács 'beszólás'.A videóban egyedül a kiemelt részeket, felirat nem értem, ill hát valószínűleg arra utal, h ezt azért mégsem kellett volna a közönségnek megtennie!Aki nem szereti, ne menjen tcs koncertre.pont.És Lukács télleg megmondta a tutit!De azért a végére nem csinált belőle annyira nagy ügyet, ill hát bróbálta nem dühödten bekiabáln a véleményét, ami először nem igazán jött össze...de majd meglátjátok!;D
IamTheDog Creative Commons License 2006.06.19 0 0 371
disp Creative Commons License 2006.05.29 0 0 370
Lugosi Dániel Creative Commons License 2006.05.28 0 0 369

Felkerültek a Kisstadion koncert fotói az oldalunkra! Gyertek nézzétek, szenzációsak. Tényleg.

www.photopress.hu

farockvirag Creative Commons License 2006.05.27 0 0 368

hát, állójegyet már nem lehet kapni.... :)

én ott leszek... :)

Előzmény: mvyky (367)
mvyky Creative Commons License 2006.05.27 0 0 367

Már alig várom a ma esti bulit!!!!!! remélem sokan leszünk, és teljesen kibélelődik a Kisstadion!

 

egyébként Lukácsról meg csak annyit, hogy szerintem  KORUNK PETŐFIJE!!!!!!!! /csakhát neki még van pluszban egy basszusgitár a kezében, nem pedig szitár! :))))))/

Rokakoma Creative Commons License 2006.05.25 0 0 366

Igazatok van,

szeritem  a Lukács szövegei nem azért zseniálisak, mert odamondanak mindenkinek, hanem a benne rejlő szóképek és rímek  miatt.

A dalokban mindig találsz olyan jelenetet ami olyan mintha pont rólad szólna. Ha tudsz vele azonosulni akkor tetszeni is fog.

 

A "danubius slágerrockon " mekkora igazság!

 

Előzmény: farockvirag (363)
Rokakoma Creative Commons License 2006.05.25 0 0 365

:-))

Lesz még egy pár " divatkorszaka"

Az én lányom 4 éves és mindig azt énekli amit én dúdolok neki az oviba menet. Egy kis tankcsapda, egy kis p. box egy kis 'talica.

Előzmény: jazoli (364)
jazoli Creative Commons License 2006.05.24 0 0 364

Ciki vagy nem ciki az én családomban mindenki imádja a Tankcsapdát - éveink: 41-36-15-13-3. Jó néznénk ki. ha mindenki azonosulna a szövegekkel:)

Persze köztünk van divatrocker is....a fiam a 3 évéből csak az utolsó 1-ben üvölti a számokat...

farockvirag Creative Commons License 2006.05.24 0 0 363

A kritikusok már megint okosat akartak írni, de nem nagyon sikerült.
Először is, az egyik közli, hogy a "refréneket szinte első hallgatás után dúdolni lehet," a  másik meg "igazán fülbemászó refréneknek is híján van". No comment.
Más.
Én 35 éves vagyok. És nagyonis tudok azonosulni a Tankcsapdával. Sőt, dúsolni is szoktam a  számaikat. És teszek rá, hogy ciki vagy nem...
Üzenem a kritika írójának, hogy a Tankcsapda/Lukács szövegeivel nemcsak úgy lehet ám  azonosulni, hogy szó szerint veszem a dal szövegét, és már rohanok is berúgni, meg szívni  egy kergét.... A dalszöveg is pont olyan, mint a vers, attól jó, hogy megmozgat valamit benn  a lelkedben, felkavar egy érzést, kiváltja belőled a katarzist (mondjuk a mondanivaló, amit nekem mond a dal), vagy -hogy egyszerűsödjünk le- miközben hallgatod, végigfut rajtad a libabőr, és azt érzed, hogy "igen, igen igeeen!!".
Legalábbis nálam ezek a dolgok így működnek.

A másik meg, a szöveg fikázása... tisztelt kritikusok, ha nem tetszik érteni a szöveget,  tessék szépen elolvasni a borítón, bele van nyomtatva ám! Lehet, hogyha le tetszene ülni egy  csendes szobában, és végig tetszene olvasni a szövegeket, úgy, hogy bele tetszene gondolni  abba, ami oda vagyon írva, akkor azért akkora marhaságot nem sikerálna leírni nyílt színen  egy ilyen szövegre, hogy "sablonos és nevetséges"...

Persze ez csak az én véleményem, de én írhatok bármit szabadon, mert én csak egy Tankcsapda kedvelő lény vagyok... ...és nem egy kritikus, akinél a minimum lenne az, hogy ért hozzá és objektív.

 

Ps: a Tankcsapda igenis szemléletet formál. És ez nem baj! Nem árt, ha egyre többen és többen gondolkoznak is a bégetés mellett.....   ..persze ezt nem csak a Tankcsapda teszi, csak ők egy elég széles réteget találtak el, és nem hagyják, hogy a nyakukra üljön az egyre inkább elhatalmasodó reklámvilág

Ps2: Kékkirállyal teljesen egyetértek, sokmindenben, de most itt a fajsúlyos szövegre gondoltam.

dehátugyi aki nem vak...... 

:)

csókpuszi

plzs Creative Commons License 2006.05.13 0 0 362
A zenéhez semmi. A cikkíró Lukács vállalható egyéniségével kapcsolatban jegyezte meg a dolgot, ha jól olvastam.
Előzmény: Rainvan (359)
kékkirály Creative Commons License 2006.05.13 0 0 361

hát aki ezt a kritikát írta, az épp az általa kritizált danubius slágerrockon nőtt fel, ha az örökké tartot tartja a tankcsapda 17 évének legmeghatározóbb alkotásának:-)

a hajfestés volt a csúcspont("még azt is elnézzük,hogy festi a haját"vagy vmi ilyesmit ír:-) ), de azért az se semmi, amikor kifejti, hogy 20 év felett ciki énekelni a nem kell semmit.

egy újabb nagy megmondó tehát...bármiféle rockzenei ismeret nélkül.igazán gratulálok.

no,ez volna a kritika kritikája.

Előzmény: plzs (358)
kékkirály Creative Commons License 2006.05.13 0 0 360
engem inkább a zajra emlékeztet
Előzmény: Rainvan (359)
Rainvan Creative Commons License 2006.05.12 0 0 359

Elolvastam a kritikát. Kérdés: Mi köze a hajfestésnek a zenéhez?

Nekem nagyon tetszik az új lemez, bár homogénebb, mint az utóbbiak. Szerintem ez a Connektor 2006 -bár annyira nem jó-, de én örülök neki, h egy ahhoz hasonló lemez készült.  

Előzmény: plzs (358)
plzs Creative Commons License 2006.05.12 0 0 358
reckon Creative Commons License 2006.05.05 0 0 357
elég közhelyes zeneileg,és szövegileg is az album.Nem 1 Agyarország,na.Bár az élvi vagy égni után még mindig jól hangzik.A Mindenki azér jó szám lett.
Rokakoma Creative Commons License 2006.05.05 0 0 356

itt van még egy un nemzedékváltáson átesett tcs fan. :-DD

 

Ez egy frankó kis R N R lemez, igy van nem kell tulbonyolítani semmit.

 

a szövegekeről pedig annyit, hogy szvsz nem célcsoportoknak irja a dalokat Lukács, és nem tudatosan ír slágerszámot, stadionhimnuszt, vagy töltelékdalt a lemezre.

 

Mult hét péntek Dob + Basszus műsor, ha láttátok...

Előzmény: murray (355)
murray Creative Commons License 2006.05.05 0 0 355

egyetértek. pedig én is un nemzedékváltáson átesett tcs fan vagyok. tehát igy böven 30on túl nem kell dream theater-t csinálni a tcs-ból jó ez a lemez jók a dalok lehet rá pógózni kész. :-)

a féreg után a legjobb lemez

Előzmény: kékkirály (354)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!