Keresés

Részletes keresés

vikoca Creative Commons License 2004.10.26 0 0 3881

Asztaaa, koszi :-)))

Elteszem biztos helyre, mint azt a kilenc napot :-).

Előzmény: rice (3880)
rice Creative Commons License 2004.10.25 0 0 3880

Vikocanak kuldom sok szeretettel:

 

 

 a partszakaszunkat is kuldom!

 

 

rizsa

rice Creative Commons License 2004.10.21 0 0 3879

ok, bevestem. azert majd idoben tudatod, hogy kikkel talalkozom?:)

vettem itteni energia lottyot! az elso szamu szempont a merete volt. tobbszor is a kezemhez proszaltam. neztek is a boltben, meg a yoldseges kisfiu is felhagyott az ubi pakolasaval. ma mar nem nezem meg, hogy futas kozben is olyan kecsesen simul a tenyeremben, mint a boltban.

 

vikoca, emilezek, ha este tudom hasznalni a freemailemet, vagy ha vegre beizzitom a cytanet cimemet.

 

 

rizsa

Előzmény: Chino-San (3878)
Chino-San Creative Commons License 2004.10.21 0 0 3878

nov. 6. 18:00h egyre többeknek lyoo.

 

szóval akkor akkor. utána mozizik is aki szeretne.

vikoca Creative Commons License 2004.10.21 0 0 3877
??? Es kivel megyek, mit nezek meg? :-)
Előzmény: rice (3874)
rice Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3876

gondoltam, hogy ez lehet am az egyik baj, mert itt sokkal melegebb van, mint amit en szeretek a futashoz. ket perc utan mar folyik rolam a viz, ami azert fura, mert eddig soha nem izzadtam  mikor szaladadtam.  de olyan moszeros cipelni egy uveget. keresek valami edzot:)

 

 

 

rizsa

Előzmény: Chino-San (3875)
Chino-San Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3875

lyoo. akkor majd körmailek, hogy ki akar megnézni téged, amint leeszed magad a sárgaföldig gyros-szal.

ha picit későbbi időponty, akkor valszeg egész sokmindenkinek lyoo. a délután volt necces.

 

most olvastam a FB-ban a problémádat:

nemtom szoktál-e frissíteni. olyan 10 km fölött azt szinte mindig kell. (nyáron nekem már 10 km-nél is kell minimum vizet igyak.)

szóval egy két óránál több ideig tartó futásnál a minimum, hogy izoitalt szopogatsz időnként.

 

mi a 25-30-35-öt úgy szaladtuk, hogy vitalade-et és banánt (2-3 deci pia, fél banán) nyomtunk magunkba kb. fél óránként. (a versenyen ennél sűrűbben, de kevesebbet. edzésen ezt nem tudtuk megoldani.)

Előzmény: rice (3874)
rice Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3874

ez tenyleg meghatott! a nagy dijnyertes kepektre nem kivancsiak, csak ram:)  mi lenne, ha a kepeket mi is hanyagolnank. beulnenk egy jo kis giroszosba, aztan moziznank? a corvin mellett tudok egy nagyon jot! vagy jobb lenne a vasarnap?

 

 

vikoca, 6-ra Neked is programot csinaltam:) ha akarod, jossz mozizni, ha nem akkor is.

 

valtozott a program. kijott ket uj magyar es en megint rajukszabaditom dimitrit. igy legalabb eloszlik:)

 

 

 

rizsa

 

Előzmény: Chino-San (3873)
Chino-San Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3873

egyelőre ketten vagyunk fixen cooltúrálódók.

van még 2 fő bizonytalan.

1 fő nem válaszoló.

és 2 fő aki képeket nem jön nézni, viszont már rég látott, úgyhogy téged igen.

 

ha vasárnapra tennénk, akkor az utóbbi halmazból 1 fő átkerülne az első halmazba.

Előzmény: rice (3868)
vikoca Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3872

MAr megint enyelegtel a parton, azt' leegett a segged, mi? :-)

 

Ha az a halasz em teljes egeszeben budos, hanem csak a szaja, akkor nekem itt valami buzlik. Nem lehet hogy csak szajhoz, es halasznak adja ki magat? :-)

 

Errol jut eszembe, hova lett a baromarcu? :-)

Előzmény: rice (3867)
myofibrillum Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3871
Az önéletrajzomban ott van minden. Professzionális önéletrajzom van, mit önéletrajz varázsló segítségével csináltam. Szóval, az szinte már egy motivációs levéllel is felér. De aztán rájöttem, hogy itt lassan másfél hónapja dolgozom, naná, hogy van miről szövegelnem a saját munkámat illetően, amire gyakorlatilag pályázok. (Ez tök vicces így.) Azt hiszem, mikor beindult a fantáziám, akkor az vált nehézzé, hogyan lőjjem le magamat még idő előtt, nehogy számon is kérjék rajtam azt a halom ötletet, és megvalósítási törekvést, ami hirtelen eszembe jutott. Hülye motivációs levelek;o))
Előzmény: vikoca (3870)
vikoca Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3870

Oooo, ez nekem is nehez szokott lenni, de mennyire. Indolokd meg, miert eppen ott akarsz dolgozni, es miert eppen teged kellene alkalmazni az adott poziciora. Tiszta gaz, ugyanis altalanos esetben nem nagyon ismeri a ceget az ember, akihez eppen jelentkezik, ergo nem tud meggyozoen arrol ervelni hogy miert akar epp ott dolgozni, hiszen nem is biztos benne. Ezek a vilagba beepitett kotelezo mellebeszelesek engem marhara fel tudnak zaklatni.

Es a legszebb, a "korabbi konkret tapasztalatok hasonlo pozicioban". Konyorgom, mi a tokert valtana valaki, ha azonos pozicioba megy??? Max. azert, mert kirugtak, de akkor meg nem megfelelo. Szoval hanyni szoktam a "motivacios leveltol", mar a fogalom is taszitoan mesterkelt.

 

Pardon az offert. Illetve nem is, hiszen ez az offolos topik.

Előzmény: myofibrillum (3869)
myofibrillum Creative Commons License 2004.10.20 0 0 3869
Jelenleg próbálok összehozni egy motivációs levelet. Ez a legnehezebb része. Meg kerítek valami ajánló levelet. Csak erre az állásra nehéz olyan referenciákat hozni, amikkel én dolgoztam eddig. Maximum sokoldalúságomra bizonyíték minden...
Előzmény: vikoca (3865)
rice Creative Commons License 2004.10.19 0 0 3868

ja es nem lattam meg. annyi mindent akarok csinalni majd. filmeket venni, mozizni, konyveket venni, meg talalkozni a barataimmal. el kell mennem fodraszhoz is:)

 

 

rizsa

Előzmény: Chino-San (3866)
rice Creative Commons License 2004.10.19 0 0 3867

igen, november 6-an megyek pestre. ugy tervezem, hogy vagy vasarnap ejszaka jovok haza, vagy kedden.  akkor meg lesz a kepes hancur?

 

vikoca, a munkamrol majd emilben. bar..........szoval osszemelegedtem a ven halasszal, aki beprotezsalt egy narancsaszalogepsor melle. evente 128£ keresek, de van elorelepesi lehetoseg. a halasz persze nem onzetlenul jart el az erdekemben. most hetente ketszer vele kell halnom. csak ne lenne olyan budos a szaja:)

 

ma megkapta a popsim a nap. ami azert is fura, mert ilyen meg nem nagyon tortent. kicsit elbeszelgettem az idot.

 

 

rizsa

Előzmény: Chino-San (3866)
Chino-San Creative Commons License 2004.10.19 0 0 3866

itt vagyok. mondjad!

 

ha lyool értem november 6-7-ről beszélünk??

vikoca Creative Commons License 2004.10.19 0 0 3865

Huha, ezt a jovoben eszben tartom es megprobalom majd visszafogni az ekesszolasomat enyelges kozben. Etyepetye kozben meg plane :-)

 

Hogy megy a stabilizalas? Nekem egyelelore meg csak az eletem totalis szetverese sikerult, de az nagyon jol. Logikus gondolat, hogy ez szukseges ahhoz hogy felepithessem az ujat, de a pillanatnyi osszkep megis egy totalisan szetvert bizonytalan, duledezo takolmany, ahol ismeretlen a projekt celja, es mar azonositott feladatok prioritasa.

Előzmény: myofibrillum (3864)
myofibrillum Creative Commons License 2004.10.19 0 0 3864
a magyar kislányok túl választékosan beszélnek enyelgés közben, és az lefordíthatatlan;o)
Előzmény: rice (3862)
vikoca Creative Commons License 2004.10.19 0 0 3863

Ehhe, nem is az anyagi joletnek szolt a poen, hanem az agy-elmenesnek. :-)) Mindegy, tudom hogy nem vagy hulye!

 

Milyen melo, amit talaltal?

Előzmény: rice (3862)
rice Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3862

vikoca, naaaaaaaaaaa ne rugaszkodjunk el a valosagtol. eskuvo dimikevel:) tudom, hogy vannak olyan nok, akik az anyagi dolgok miatt, gondolok itt haziko, stb, meg a gyerek is johetne mar miatt osszehazosodnak  emberekkel, de azert akkora gaz nem lehet, hogy ezt en is eljatszam.

 

 

myo, vikoca segitett. koszi! a luke ciprusiak osszeszurik a levet minden magyar csajjal a neten, aztan engem kernek, hogy forditsak. nem mondom, jo kis nyelvgyakorlas,  de azert en sem tudhatok mindent. komolyan mondom a Cyprus Weekly-t hamarabb leforditom japanra, mint a magyar kiscsajok enyelgeset angolra:)

 

 

rizsa

Előzmény: vikoca (3857)
myofibrillum Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3861

Rizsa!

 

OFF

A mondatot ma nem tudom, két szót se tudok most hirtelen, haza kell mennem megnézni!

ON

myofibrillum Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3860
á, nem váltok. csak stabilizálni próbálom a helyemet...
Előzmény: vikoca (3859)
vikoca Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3859

Ahaha. Akkor jo, mar kezdtem aggodni hogy eppen felforgatsz mindent magad korul :-) Alkalmazodni jo, olyankor kialakul valami biztonsagerzete az embernek.

 

(Belekaffantottam a topikodba, aztan rajottem hogy nem reszleteztem tul a mondandomat, igy akar azt is lehet hinni hogy veszekedhetnekem van, pedig nem. )

Előzmény: myofibrillum (3858)
myofibrillum Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3858
nem, megbízással melózom csak. most megpályázom a státuszomat.;o) hátha alkalmaznak rendesen;o)
Előzmény: vikoca (3855)
vikoca Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3857

Nem zoldtrabis volt, hanem maga a zold trabi. A tema kerul elo evente. Mintegy fokmeroje a ferfiaknak.

 

Pardon, pont a lenyeget nem irtam le az elobb; a nevetseges gondolat az volt, hogy elkezdesz szorongani es irigyled hogy ilyen rendszeres az elete.

 

Hat nem banm, vigyel neki cd-t, de ha meghallom hogy az eskuvotokre keszultok, odarepulok es leszerelem a fejed.

 

Oooo, ilyen izgalmak vannak a magyar 1-en? Es a kis szines baratjat nem fogadta vissza? Szornyuek ezek a gaz pasik, hetente valtjak a partneruket :-))

 

Triatlon rulez. En meg hizom....  mire megint talalkozunk en megint az eredeti meretemnel leszek, te meg a regi versenysulyodnal. Akkor meg vegkepp nem fogjak elhinni hogy az anyam vagy. Kenytelenek leszunk testvereknek vagy hazasparnak kiadni magunkat :-)

Előzmény: rice (3856)
rice Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3856

evente? a 2003-as zoldtrabisra nem emlkeszem. sot a 2002re sem:)

most mi van ezen nevetseges?  tudod mennyi erdekes dolog tortenik itt? emlekszel a buzi hayasparra? na ok szakitottak es a "pasinak" ayota 3 masik partnere volt. de mind mosogat neki:)

 

jo ezt eddig es sejtettem, hogy nem meleg.....:) viszont dimikenek meg RW cd-t kell hoznom pestrol. no mar itt tartunk, hogy szajrezok neki:)

itt nagyon meleg van. szerintem reg nem volt ilyen meleg. holnapra beterveztem egy szetsuttetem a valagam programot. no meg uszom is sokat, mert most mar ajo a viz, hala az esti drasztikus lehulesnek. ketszer is megkerulom a hullamtoroket. ha veszek egy bringat, akkor lehetek triatonista is akar:)

 

 

rizsa

Előzmény: vikoca (3854)
vikoca Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3855

Epp akartam irni, hogy cim nelkul ne sok kepeslapot varj :-)

 

Myo, mi a szosz, mukat keresel???

Előzmény: rice (3853)
vikoca Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3854

Ez a zold trabant evente visszakoszon. Ha sikerul egyszer kogazdagnak lennem, veszek neked egyet :-).

 

R.Williams nem ismerese egy fefitol akar pozitivunknak is szamithat. Legalabb nem meleg. Es nem is biszex, mint az orgonistak :-)

 

Elkepzeltem, ahogy ulsz az erkelyen, nezed a pasit hogy megint ugyanakor ugyanonnan indul futni. ...majd hanyattfekudtem a szonygpadlon es hahotazni kezdtem:-). Szerintem eleted legrendszeresebb resze a velem valo mozizas volt, de neha az is hetekre kimaradt ha sok volt valamelyikunk munkaja :-). (Huha, nekem is a munka jut eszembe? :-))

 

Itt meg sut a nap. Ez alapvetoen jo, de nem birt volna hetvegen is sutni?

Előzmény: rice (3848)
rice Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3853

akkor Te meg azt kuld el nekem emilben amirol nem beszelhetsz. az meg is csak iras:)

 

beirom ide: nevem,  Julia Court, Block 1, Flat 42, 4th Floor, Andrea Zappa Germasogeia 4040

 

 

rizsa

Előzmény: myofibrillum (3852)
myofibrillum Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3852

küldd el a címedet mailben!

 

én most önéletrajz írással és motivációs levél gyártással élem ki magamat. persze, a munkámmal járó egyéb kérdések mellett. nagyon izgalmas dolgok történnek velem. kár, hogy nem beszélhetek róluk...

Előzmény: rice (3851)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!