"Igaz, hogy megvertek 2 artatlan szarvasi lakost a parkban az Aslajla (vagy tudja isten, hogy kell irni) alkalmaval?"
A Birodalom visszavág :)
Füstjelző, olyan sok eset volt, majd minden turnusban :)
Egyszer a mi szobánkban szólalt meg, akkor még nem lehetett a fűzfa mellett dohányozni, a mi szobánkban meg minden maci bagós volt, úgyhogy a tábor összes macija hozzánk járt dohányozni. Nem is volt belőle gond, vacsi előtt úgy harminc ember elszívott egy-egy cigarettát, aztán elmentünk vacsizni. Vacsora közben meg elkezdett üvölteni a füstjelző, úgy látszik, akkorra ért fel odáig. Jickó rohant, hogy most jól elkapja a vacsiról lógó és cigiző chanichokat, mi meg rohantunk utána. Látni kellett volna az arcát, ahogy belépett a szobába :) Egy tök üres szoba tele dohányfüsttel és madrich-cuccokkal :)
Éppen 1 órája jöttem meg Szarvasról, a UJS-táborból. Állítólag jó volt. Azért állítólag, mert lévén, hogy én voltam az egyik főszervező, nem írhatok ilyet.
Negyedszer voltam UJS-táborban és idén a 3. turnusban voltam először gyerek-áborban, és meglepődéssel vettem tudomásul, hogy hiányoztak a gyerekek és a madrichok. Ez van, szentimentális lettem.
Amúgy jelenleg rekordra készülök: Mind a 4 turnusban voltam lent idén, valamint az 5-ikben is. És megyek jövő héten a tanár-konferenciára is...
A szarvashoz tartoznak a szarvak,
Mit néha egykét férjre varrnak:)))
Istenem, de jó asszonyt szeretni!
Szerelemből egyetemi leckét venni!
S diplomát kapni, kemény bikából,
Ámor nyilának legjobbikából:DDDDDDDDD
A nők fejére vajh mi illik,
Amikor a férj másfelé nyílik????
Szerintem fehér zászló,
Megadásra kínált lövészárok:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ha minden igaz, holnap megyek vegre. Mindenkit udvozolnek a Horvat szarvasiak, pl Maya, aki ay egesz nyarat ott toltotte. Holnap vegre itthagyom Zagrabot, irany SZARVAS!
Jung
Na mi van? Mindenki annyira kiakadt a feljelentésen, hogy szóhoz sem tud jutni? Azért ennyire nem sokkoló ez a hir, vagy mégis?
Szóval tud valaki valami érdekeset, esetleg valami infot a 4. turnusról???
Es kaptak valami magyarazatot? Vagy a mai napig remtorteneteket meselnek az ismerosi korukben a szarvasi parkerdorol, es a fiu orul, hogy nem eroszakoltak meg a baratnojet?
Igaz, hogy megvertek 2 artatlan szarvasi lakost a parkban az Aslajla (vagy tudja isten, hogy kell irni) alkalmaval? Ez amolyan koltoi kerdes volt, csak azt akartam tudni valojaban, hogy Ti is tudtok-e rola?
Azert ez mar egy kicsit durva. Valaki reagaljon, mert teljesen kiabrandulok Szarvasbol...
Sziasztok
Szerintem is jo volt a turnus nemzetkozi szempontbol. A Golan mar nem annyira, de kivételesen jo chanik társaság jött. Össze.
Sziasztok:
Nagykomarom
Sziasztok, mindjárt vége ennek a turnusnak is. De én nem akarok hazamenni még. Annyira jó volt ez a turnus+ egy csomó mindenkivelé lettem jóban, akikkel lehget, hogy soha tö9bbé nem látjuk egymást. Mindjárt keltés van, és én még nem feküdtem le, nem is tudom, hogy le fogok-e egyáltalán még ma este, vagy inkább reggel feküdni, mert nincs értelme másfél órát aludni. Nagyon jó volt tényleg a társaság, és talán idén, először tényleg azt éreztem, hogy ez egy nemzetközi tábor. Idáig is néha jóban voltam 1 esetleg két külföldivel, de ez elég ritkán fordult elő. Viszont idén most nem a megszokott társaságommal jöttem le, igy egy kicsit mkiszakadtam a megszokottságból. Egy csomót beszélgettem nem magyar madrichokkal, meg hanikokkal is. Na megyek, mert Levi leszedi a fejem, hogy még itt vagypok, amikor ő zárni akar.,
Jóéjt:
Banjus
Ne haragudj hogy a levelem vége kicsit kemény, de én csak azt írtam le amit valójában gondolok.Ja és bocsánat a nyelvtani hibákért :)
kiskomárom!! ügye majd írsz nekem levelet? Nagyon idegesít, hogy nem hallok felőled semmit.Remélem minden rendben van és nem haragszol rám.
Na most én irok nektek Szarvasról...
Jung sajna nem láttalak a buszoknál, viszont rov átadta, hogy üzentél nekem.
Cariie köszi a levelet, megjött.
A csopim édes, 12 gyermókunk van, közép galil, magyarán kb. 12 éves mindenki, kivéve aki 13. A programok eghy része tök jó, a baj csak az, hogy még mindig helyenként sok a szervezetlenség, pedig ez már a 3. turnus...
na mindegy ezt már megszoktam. Mellesleg jelenb állapotzomban igencsak fáradt vagyok, de remélem ez majd változik. Azaz valamikor ki tudom majd aludni magam. A legszomorúbb dolog, hogy 7 neveges van csak... Mi lesz igíy a táborral? teljesen külföldivé válik majd? remélem sikerül majd előbb utóbb újabb nevegest hozni. kéne... azonban ami jó, hogy a legnagyobb korcsoport a galil, és nem a golán. igy az utánpótlás egy része biztositva van.
Na mostmár megyek, mert hamarosan, na jó egy óra múlva vacsi van.
puszilok mindenkit:
Banjus
Kenny23! Én is lenn voltam a 2. turnusban!!! De mivel nem tudom pontosan hogy ki vagy, nem tudom megmondani azt sem, hogy találkoztunk e.Én is minden jót kívánok azoknak akik lenn vannak! Bár én is ott lehetnék!
Én nagyon irigyellek, mert sajnos én most nem lehet ott és nekem nagyon hiányzik Szarvas. Ugyan a 2. turnus utolso két napján ott voltam, de sajnos az nagyon kevés volt :(( Ez van. Szal aki most ott van, az érezze nagyon jol magát, aki meg nincs, az nyaraljon továbbra is jokat, aki meg dolgozik, annak meg fel a fejjel én is azt teszem:)
Éppen Szarvason csücsülök a gépteremben. :)))
Aki esetleg nem olvassa el elejéről a topicot, annak elmondom, hogy 28 éves vagyok és eddig csak UJS táborokban voltam itt.
Ez még ugyan csak a második napom itt, de nem bántam meg, hiányzott volna az életemből.