Keresés

Részletes keresés

yanika Creative Commons License 2010.04.10 0 0 199
Nincs semmi kifogásom ellene.Én harisnyás pasi vagyok:)
Előzmény: 435 (197)
bicol Creative Commons License 2010.04.05 0 0 198
Sziasztok
vettem egy szép fekete 15 denes harisnyanadrágot pénteken gyönyörű nincs lábfej erősítése, ezt vettem fel ma reggel a nadrág alá zokni nélkül ebben mentem el locsolkodni az ismerősökhöz.Ahol le kellett venni a cipőt és meglátták a lányok megjegyezték de szép harid van rögtön kaptam papucsot le ne szaladjon a szem rajta. Kérdezték hol vettem milyen márka szép hogy nincs lábujj erősítése, negatív megjegyzés nem volt
435 Creative Commons License 2010.03.29 0 0 197

 Igen miért kérdezed ?

Van esetleg valami kifogásod ellene ? vagy meglepőddtél valamin ?

Előzmény: yanika (196)


yanika Creative Commons License 2010.03.05 0 0 196
TE szoknyás pasi vagy?
Előzmény: 435 (192)
435 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 193
új hozzászólás 192 számú
Előzmény: Robin:Hood (191)
435 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 192

én 11 évesen kezdtem harisnyát hordani

Az első harisnyás élményem úgy kezdődött ,hogy nagyon beteg lettem

egy hétig nemvoltam iskolába.

anyukám vasárnaponként tartott nagymosást igy kimosta az én gyerekharisnyanadrágjaimat is ( pamut harisnyák )

Sajnos vagy szerencsére elfelejtettem szólni neki hogy moziba akarok menni a kereszteapuval. A saját harisnyáiból adott egyet rám de akkoriban még inkább csak

a hagyományos harisnyát lehetett kapni rám adta a fűzőjét meg a harisnyáját a

ruhám alá. amikor hazaértünk megkérdezte hogy nemvagyok megint lázas

nemfáztam esetleg. Azt válaszoltam , hogy nem de inkább a pamutharisnyanadrág helyett ( nagyon utáltam amikor megcsavarodott szorított kényelmetlen és szűk volt ) inkább ezt a vékonyat szeretném hordani sokkal kényelmesebb és jobban

melegít. Az igazság az hogy először furcsa érzés volt nylonhariban lenni

amit még tapasztaltam hogy nem fúj rajta át a szél egyszerűen elsiklottt a lábam mellet inkább ezt a vékonyat hordanám. Másnap délután megkaptam életem első

harisnyatartóját illetve öt pár nylonharisnyát. Anyukám megtanította hogy hogy kell

felvenni levenni kimosni. ilyen harisnyát hordtam még 2 -3 évig akkor tértem át a

harisnyanadrágra. Manapság már csak harisnyát hordok rengeteg van belőle

viselem rövid és hosszúnadrág és szoknya alatt is. Az igazság az hogy a 13 -ik század közepétől

a 17 -ik századközepéig csak a férfiak viseltek harisnyát az 1600 -as években

lezajlott ipari forradalomnak köszönhetöen tudtak nagymennyiségben harisnyát

gyártani szőni ekkor kezdtek a hölgyek is harisnyát hordani

egészen az 1900 -as évek első harmadáig FÉRFIAK ÉS NŐK EGYFORMÁN HARISNYÁT
VISELTEK. Amikor amerikában elkészült az első zokni akkor kezdték a férfiakat

a zokni viselésére buzdítani ( üzletiérdekük fűződött hozzá a gyártóknak )

ez teljesen hülyeség mert miért kéne fetétlenül zoknit hordanunk ( mert egy hülye azt mondta) ha van egy sokkal

ősibb jobb alternatíva is ( Valahol olvastam hogy az első harisnyát egy francia ferncesrendi szerzetes találta fel.)

és azt se felejtsük el hogy 1937 tavaszán a Du Point cég két kutatómérnöke

fedezte fel a nylonszálat nélkülük talán mind a mai napig selyemharisnyát viselhetnénk jut eszembe a selyemharisnya egészegyszerűen a gazdagság jelképe

volt az egyik kapcsolódó hozzászólásban olvastam " Harisnyatartó"

elárulom hogy a férfiak is hordták ( Azzal rögzítették a harisnyájukat a lábukhoz mert

nemlétezett a harisnyanadrág). Tehát barátaim a FÉRFIAK HARISNYA VISELÉSE

KB 1250-1920,1930 míg a nők kb 1650-2010 ig kb 400 év előnyünk van a nőkkel

szemben ( elnézést kérek a hölgyektől akik olvasni fogják ezt a hozzá szólást

de nem akartam őket ezzel a " nőzéssel " megbántani csak rövidebb ideig tart

bepötyögtetni hölgyeim : bocsánat ) harisnya viselésben. Úgy hogy azon férfi társaink akik ezt undorítónak találják nemgondoltak bele a dolgba mert

valószínű hogy az ő nagyapjuk esetleg  mondjuk sejyemharisnyában és térdnadrágban rohangált fiatalkorában Csatlakozó bizonyíték RTL klub (fókusz 2009 március elején egy riport nekem megvan videón!!!

 ( U.I : ha a szoknyatéma érdekel valakit írja meg egy hozzászólásban mert azt is bebizonyítom ugyanilyen megcáfolhatatlan történelmi tényekkel)

Ja és mégvalamit barátaim ha valaki úgy gondolja a privát blogjára is femásolhatja a

harisnya történetét bemutató részt de csak azt.A cél hogy minéltöbb emberben tudatosodjon a dolog és ne fujjogjon meg háborogjon

Robin:Hood Creative Commons License 2009.10.08 0 0 191
Hogy mennyire fontos szerintem a téma publicitása, mi sem bizonyítja jobban, mint, hogy készítettem egy facebook csoportot.
Csatlakozzatok Ti is, hogy lássák minél többen, ilyen is van:

Pasik harisnyában a facebookon is. Csatlakozz!
Robin:Hood Creative Commons License 2009.10.08 0 0 190
Robi nagyon irigylésre méltó helyzetben van, hogy ilyen megértő a párja.
Örülök, hogy vannak ilyen nők, mint Te, Éva.
Azt hiszem minden harisnyát viselő fiú ilyen gondolkodású párt kíván magának.
Előzmény: Robi és éva (188)
Robin:Hood Creative Commons License 2009.10.08 0 0 189
Nekem annak idején nagyon sokat segített, amikor sok évvel ezelőtt megtaláltam az index (illetve akkor még internettó) fórumai között azokat, amik férfi harisnya viseléssel foglalkoztak.
Előtte sokszor selejtesnek éreztem magam ez miatt, mert nem gondoltam, hogy más pasinak is van olyan mániája, hogy harisnyát hordjon.

Nekem az elfogadásba és a természetesebb kezelésbe sokat segített a mások véleménye, tapasztalata.

Én is azért indítottam tavaly férfi harisnya blogot, hogy azok, akik még vívódnak magukban, hogy ez gázos-e, kicsit tisztábban lássanak. Meg azért is írom a blogot, hogy minél többen találkozzanak a témával, olyanok is, akik egyébként más oldalról találnak oda, így talán többen megszokják és elfogadják ezt az öltözködési módot.

Biztos vannak, akiknek könnyen megy rendezni magukban ezt az ügyet, de akiknek nem, azoknak sokat segítenek a fiúk harisnyaviselésével foglalkozó közösségi oldalak, fórumok, blogok.
Szerintem jó lenne, ha sokkal több ilyen hely lenne interneten magyarul is.
Előzmény: krisz78 (187)
Robi és éva Creative Commons License 2009.10.08 0 0 188

Ma talán utolsó nyárias meleg van kintnt! És Robi már egy fél éve hord hrisnyát- harisnya nadrágot. megkértem őt ha neki ennyire fontos ez akkor most menyünk együt le vásárolni és vegyen fel térdnadrágot , alá harisnyanadrágot és cipőt. Nagyon izgult és még soha nem látam ennyire felpörögve, elmondom! nekem nagyon tetszet ( imádom őt ) és olyan boldog azóta velem nem is tudom szavakba foglalni

krisz78 Creative Commons License 2009.10.03 0 0 187
Hello!

Szerintem a blogok és fórumok olvasgatása nem sokat segít abban hogy az ember legyőzze a félénkségét. Én anno úgy csináltam,hogy nyeltem egy nagyot majd azt mondtam hogy gyerünk. Utána már minden könnyebb volt.
Üdv.
Robin:Hood Creative Commons License 2009.10.01 0 0 186
Szerencsére egyre kevésbé ciki, de általában nehéz eljutni idáig annak, aki "frissen" kezdi ezt a dolgot.
De szerencsére egyre több fórumon és blogban van rajta szó magyar nyelven és idegennyelven egyaránt.
Ez is egy ilyen blog:
Férfi harisnyanadrág viselés
Előzmény: Robi és éva (185)
Robi és éva Creative Commons License 2009.09.25 0 0 185

szerintem már nem ciki a harisnya férfiaknak ez egy új divat let és egyre népszerübb. És a nők ha őszinték akkarnak lenni ez egy kellemes dolog nekem tetszik, hogy a párom harisnyát hord. De nem állitom oda kel figyelni rá mikor mit vesz fel mert ezt még tanulni kel neki. Egy kis segitségel még bájosabbak tudnak lenni, engem meggyőzöt. üdv Éva

Lovebound Creative Commons License 2009.09.17 0 0 184

Lehetőség van magyar 100% pamut harisnyanadrág vásárlásra annak, ki a műszálat nem szereti! Csak női, tehát slicces nincs.
Egyedi gyártás (magamnak rendeltem 10 darabot).
Természetesen nem lehet elvárni tőle, hogy ne harmonikázzon.
Legnagyobb méret: 5-ös
Választható színek: fekete, szürke, fehér, barna, sötétkék, mogyoró.
Ára 950 Ft/ darab.
babadelfin@freemail.hu
Robi és éva Creative Commons License 2009.09.12 0 0 183
sziasztok! nekem jutott a legjobb hír itt! a párom elfogadta sőt támogat ebben ez jó ötlet szerinte és ha össze szedem a gondolataimat elmesélem.
gabriella28 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 180
Helló fiúkák! Most igazán jó a vékonyhari választék, Klassz, hogy méretemben "5" 8-10-15 deneset szinte mindenütt lehet kapni. A klímát kénytelen vagyok elviselni munkámmal kapcsolatosan, szükségből, de egy 10- 15 denes harisnyanadrágban azért elviselhető, egyébként nem szeretem a hideget.
pécsi kesztyű Creative Commons License 2009.03.17 0 0 179
Köszönöm szépen a segítséged... Tegnap végül kicseréltettem a Medium 10 denes ajándék harisnyámat 2db L-es 50denesre (kis ráfizetéssel persze), és úgy tűnik ez helyes döntésnek bizonyult. Nagyon kényelmesek és fantasztikus az anyaguk a harisnyáknak, ilyet én még nem tapasztaltam, de a barátnőm sem (az egyiket neki adtam). :) Remélem a minőségük is tényleg olyan kimagasló, mint azt állítják róluk...
Előzmény: gabriella28 (178)
gabriella28 Creative Commons License 2009.03.16 0 0 178

Ha segít valamit, én 182/80-83 kg f. vagyok, Nőiharikból 5 -öset, férfiből 4 -es hordok.

8-10 - 15 denesből szinte minden női típusból 5-öset. Az ilyen vékonyszálú harisnyanadrágoknál a nagyobb tartósabbnak bizonyult, és nagyon idegesít, ha a dereka letekeredik, mert kicsi.

Előzmény: pécsi kesztyű (176)
pécsi kesztyű Creative Commons License 2009.03.13 0 0 177
ja, a táblázat lemaradt :)

wolford táblázat
pécsi kesztyű Creative Commons License 2009.03.13 0 0 176
Sziasztok lányok, fiúk!

A segítségetekre lenne szükségem!
Ma hatalmas öröm ért, mert a barátnőmtől utólag ugyan, de szülinapomra kaptam egy gyönyörű harisnyanadrágot. :) Azt gondolom nem kell részleteznem mennyire jól esett ez nekem, hiszen egy ilyen gesztussal egyértelműen kifejezte, hogy teljesen elfogadta a hóbortomat. :) Viszont a harisnyanadrág méretét illetően egy kicsit zavarba jöttünk mindketten, és mivel ez egy igen drága Wolford hari, ezért ki sem merem bontani, amíg biztosan nem tudom, hogy jó-e rám, pedig higgyétek el, alig bírok magammal... ;)
Az a gond, hogy számomra igen szokatlan a mérettáblázata. Eddig megszoktam, hogy megnéztem a súlyom és a magasságom metszéspontjánál melyik az én méretem és azt vettem meg. De ennél a táblázatnál már elbizonytalanodtam. Általában 3-as, de utóbbi időben inkább a 4-es a megfelelő méret a számomra, az 5-ös viszont biztosan nagy rám. Ja, ami fontos: 183cm magas és 85kg nehéz vagyok.

Szóval megköszönném a szakértő hozzászólásotokat, hátha valamelyikkőtöknek van már tapasztalata ezzel a márkával, vagy ilyen táblázattal kapcsolatban.

Előre is köszönöm!

üdv:

p.k
sebi ati Creative Commons License 2009.03.09 0 1 174

Sziasztok!

 

Lujzi ebben tévedsz: a www.harisnyadiszkont.hu oldalon már rendelhettek akár 10-denes lycrás férfiharisnyanadrágot is. Most volt termék bővítés és most már van vagy 10 féle férfi harisnyanadrág és az árát tekintve egyálltalán nem drágább a nőinél sőt meg merem kockáztatni, hogy olcsóbb, persze a külföldi oldalakról rendelt termékek tényleg drágák. Én már rendeltem 6 db férfiharisnyát két nap alatt le is szállítják, nagyon korrrekt az áruház és olcsó, rengeteg termékkel, ajánlom mindenkinek, hogy látogassa meg és vásáróljon. És még valamit ha valakinek nem tetszik a férfi termék akkor válogathat a női termékek közül sőt még az eladók is ajánlják némelyik terméket férfiaknak és fiúknak is. Én már rendeltem a női Haiti Katia 20-denes lycras  harisnyából  annyira tökéletes ,hogy még térdnadrággal is hordható úgy hogy még észre sem veszik. Nagyon kényelmes gyógyharisnya tehát csak ajánlani tudom mindenkinek. Én egyébbként térdnadrággal is használom rendszeresen és mostanában is kaptam dícséreteket hölgy ismerősöktől.

Tehát ne titkoljátok elégítsétek ki vágyaitok és igényeitek hordjátok nyíltan öszintén egészséggel, nincs miért szégyenkezni, és így gyorsabban ismerté válik a férfiharisnya viselet igénye. Minden csoda csak három napig tart. Egyébbként már nem is csoda, ez tapasztalat.

 

üdv

 

 

     

 

 

 

  
Előzmény: *Lujzi* (173)
*Lujzi* Creative Commons License 2009.03.08 0 0 173
Én is csak nőit hordok, 15-100 DEN-esig. A férfi 50DEN-nél kezdődik, ugyanakkora mint a női, de az ára! Meg azért mostanában elég jók a dobozon lévő mérettáblák. Én nekem nagyon bejött a Samanta. Korrekt a mérete, de ér fel az államig, csak addig mig kell, és az ára is korrekt.
Előzmény: Törölt nick (172)
*Lujzi* Creative Commons License 2009.03.06 0 0 171
Van különbség! Az ára! A vastagok, amire ráírják hogy férfi, jó esetben is másfélszer annyiba kerülnek. De a bevásárlóközpontokban a kutya nem törődik azzal hogy mit teszünk fel a szalagra! Nem ér arra rá a pénztáros, hogy nézelődjön.
Előzmény: Törölt nick (170)
*Lujzi* Creative Commons License 2009.03.06 0 0 169
Sziasztok! Én is anyutól "szereztem be" az első harisnyanadrágom. Ténylag nagyon jó érzés volt először érezni a hűs szoritását, hallani a zizegését, ahogy felhuztam. Csak én bugyit is vettem alá. Selymet.
Pantyhoseboy88 Creative Commons License 2009.03.05 0 1 168

Szia!

 

Nagyon emlékeztetsz saját magamra. Nálam ugyan korábban kezdődött, de én is gyakran vettem föl anyukám harisnyanadrágjait, már 8-9 évesen. Ekkor még nem volt  számomra szexuális élmény, de élveztem. Női magazinokból kivágott képeket gyüjtöttem amik harisnyás nőket ábrázoltak. Nekem sem okozott gondot,hogy fölhúzzam anyukám harisnyanadrágját, mert láttam hogy csinálják a nők.

Már jó ideje magamnak veszem a harisnyanadrágokat, akár szaküzletben is, bár volt már olyan, hogy furcsa szemmel néztek rám. Talán azt kéne mondanom, hogy ajándékba veszem valakinek, de szerintem nem hinnék el.

Az első élvezkedésre nekem is a tükör előtt került sor. Egy általam vásárolt fekete harisnyanadrág volt rajtam, nagyon be voltam indulva és nagyon gyorsan elélveztem. Attól fogva mindig azt vártam hogy egyedül lehessek, és újra harisnyanadrágba bújva sétálgassak a lakásban, de volt amikor a szobámban csináltam, csukott ajtó mögött, és anyukám otthon volt és bármikor rám nyithatott volna; ez azonban még izgisebbé tette a dolgot.

Később le is buktam anyu előtt, eleinte szégyeltem magam, de ő elfogadta a dolgot, és most már az sem zavar, ha meglát.

A női harisnyanadrág a legjobb dolog a világon, és ahogy látom, ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül.

 

Előzmény: harisnyabolond (167)
harisnyabolond Creative Commons License 2009.03.03 0 0 167

Sziasztok!

Új vagyok itt és imádom a harisnyákat, a nőkön is és magamon is. A rajongásom 12 évesen kezdődőtt. Hazaérve az iskolából az asztalon megláttam az anyám egyik új harisnyanadrágját, még kibontatlanul. Ahogy ránéztem rögtön lefagytam. A képen egy térdelő nő volt hátulról fényképezve, testszínű harisnyanadrágban, természetesen bugyi nélkül. Fantasztikusan felizgatott a látvány, alig tudtam uralkodni magamon. A gyönyörködésemnek a család hazaérkezése vetett véget. Lehet, hogy a dolog itt véget is ért volna, ha két nap mulva nem találom meg a kidobott csomagolást,szerencsére sértetlen állapotban. Eltettem és ha volt rá lehetőségem nézegettem,fantáziáltam és sok hímivarsejtemtől szabadultam meg közben. Ettöl kezdve álandóan a harisnyás női lábakat bámultam mindenhol. A német órán még le is buktam, a tanárnő háromszor szolt hozzám miközben én a lábaira bambultam/miniszoknya,harisnya,szétgombolt libegő köpeny/ még jó, hogy nem kellett felállnom. Csak mosolygott rajtam. Kb. egy évig így mentek a dolgok, de egyszer edzésről hazaérve család sehol, írták, hogy vendégségbe mentek, későn jönnek haza ne aggódjak. Harisnya borító elővéve, nézegetés közben felmerült a kérdés, milyen érzés lehet női harisnyanadrágban lenni? Meg kell tudnom!!!De hogyan? Döntöttem, kipróbálom, kihúztam anyám fiókját és kerestem egy használt harisnyát. Szerencsére volt benne sok, így ha gond lenne vele és el kell tüntetni nem fog feltünni/talán/. Már akkor rettenetesen felizgultam amikor a kezembe vettem a testszínű harisnyanadrágot, fogdostam. simogattam majd gyors vetkőzés és elkezdtem belebújni az imádott ruhadarabba. Fantasztikus érzés volt mikor beledugott lábamat körülfogta a harisnya selymes, puha, rugalmas anyaga. Mivel láttam már hogyan bújnak a nők a harisnyáikba, semmi gondot nem okozott nekem sem a harisnyanadrág felvétele. Azon kívül, hogy a szivem majd kiugrott az izgatottságtól, a legcsodálatosabb érzés volt amit valaha éreztem. A farkam úgy állt, hogy azt hittem szétrobban, szaladtam a tükörhöz megnézni magam. Nagyon tetszett a látvány, táncoltam, simogattam magamon a harisnyanadrágot és akkorát élveztem, hogy majdnem elájultam. Így lettem véglegesen harisnya imádó.

Robin:Hood Creative Commons License 2008.10.21 0 0 166
Sziasztok!

A férfi harisnya blogban az egyik hozzászóló feldobta, szerinte nincs szükség az ilyen blogokra (és gondolom a fórumokra sem), mert már úgy is mindegy, mit hordanak a fiúk. Szerinte teljesen elfogadott, ha egy fiú harisnyát hord.
Szerintetek? Szavazzatok, vagy írjatok véleményt, ha gondoljátok!
Szerinted van még szükség férfi harisnyával foglalkozó blogokra, fórumokra? Szavazz!
sebi ati Creative Commons License 2008.10.02 0 0 165

Igen, te gondolod rosszul! De nagyon, most csak röviden nyilatkozom mert éppen dolgozom és sok a munkám. Amit természetesen 20-denes fekete lycrás harisnyanadrágban teszem. Már három éve térdnadrágban közlekedem a munkahelyemre is szinte minden nap, 15-den től , feketétől a zöldig.

Semmi próbléma nincs sem a munkahelyemen sem az utcán.

Nagyon sötéten látod a helyzetet.

 

Előzmény: coontinuo77 (162)
krisz78 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 164
Hello!

A magam részéről én úgy vagyok vele hogy kevéssé érdekel mások véleménye.A közvetlen családi környezetem is szokott lázadni ellene de látják hogy nem érdekel a véleményük ezért már megszokták. Széles körben meg nem szoktam nagyon reklámozni a dolgot. Ha valaki meglátja rajtam akkor megbeszéljük a dolgot,de nem csinálok ügyet belőle. Egyszerűen nem foglalkozom a többi ember reakcióival. Melöhelyen volt már olyan hogy egy testszínű 40-denes harisnya volt rajtam és egyszer csak megkérdezte a kolléganőm. Nincs rajtad zokni? Mondtam nincs. És nem fázol? Mondtam nem. Aztán ennyibe maradt a dolog.Ez valamikor még télvíz idején volt.Szerintem az egész férfi harisnyaviselés történetben a legfontosabb az ha kiderül akkor ne kezdjen el hebegni-habogni meg vörösödni az ember hanem próbálja meg hidegvérrel fogadni a válaszokat és természetesnek maradni.Akkor biztos nem lesz nagy gond.Ha az ember bepánikol meg átmegy cékla színübe akkor biztos hogy bekóstolják mert látszik hogy nem viselkedik természetesen.A munkahelyeken meg tudomásom szerint csak a felső ruházatot írhatják elő tudomásom szerint már ahol vannak öltözködési rendszabályok. Azt hogy az ember milyen alsónadrágot,zoknit akármit hord ahoz szeintem a munkaadónak semmi köze nincs. Persze azért hozzá tartozik a dologhoz hogy én munkahelyre biztos nem vennék fel pink vagy piros harisnyát.Amúgy meg szerintem ha az ember öltönynadrággal vagy hosszúnadrággal hordja akkor nem könnyű észrevenni.
Remélem ,hogy a kérdéseidre többé-kevésbé válaszoltam és talán hihetőnek tünik számodra a dolog.

Üdv.
Előzmény: coontinuo77 (162)
bci Creative Commons License 2008.10.01 0 0 163
Sziasztok

én rendszeresen hordok harisnyanadrágot mindenféle vastagságút a vékonyak 20 denesek vagy vékonyabbak általában test színűek a vastagok feketék ,barnák vagy kék szinűek a vékonyakat zoknival a többit simán viselem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!