Keresés

Részletes keresés

Boszorka Creative Commons License 2013.10.30 0 0 46141

Majd várd csak meg amig szerelmes lesz. Van néhány fiugyermekes barátnőm.:-)

Előzmény: Szipolykaa (46140)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.30 0 0 46140

Kamaszkor?

Ugyan már :-o

A kisgyerekkorhoz képest egy nyugalmas, pihentető állapot.

(Nálunk.)

 

Viccen kívül: ugye a fiam hiperaktivitása miatt mi eléggé rendesen megjártuk a poklot az első tíz évben. Cserébe kamasznak aranyos, segítőkész, jó humorú, szófogadó. Amúgy én mindig jobban kijöttem a kamaszokkal, mint az aprólékokkal.

Előzmény: DeRosa (46139)
DeRosa Creative Commons License 2013.10.30 0 0 46139

Mar a dackorszak is valami?

Mi epp elkezdtunk kamaszodni...

Ehhez kepest a dackorszak rozsaszin emlek...

 

;-)

 

Udv,

deRosa

Előzmény: lükepék (46137)
KFerenc123 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 46138

Elnézést, úgy gondoltam, hogy itt egyszerűen elérek több külföldön élő magyart, mintha mondjuk az Expresszben feladok egy (egyébként ingyenes) hirdetést.

Nem vakondriasztót, meg kuponfüzeteket akarok itt rátukmálni valakire, hanem egy intelligens üzlettársat szeretnék találni, aki külföldön el. 

 

És mégegyszer bocsánatot kérek azoktól, akiket ez szörnyen felháborított.

lükepék Creative Commons License 2013.10.28 0 0 46137

Ja, sok a fizetett diák, aki ezeket szétszórja.. Nekik csak a posztolt mennyiség számít. Simán lehet, hogy egy csomó nemaktív (még ennyire sem) fórumra szórják ezeket, a pörgősebb topikjaimban  annyira nem látni ilyesmit.

MIndegy ,én amúgy is csak offtopik vagyok itt, és próbálom túlélni a dackorszakot, plusz most kezdődik kicsinél a pürékorszak, így ha nem figyelek, repül a paszat.. Cserébe a nagylányom (2,5) is pürét követel, úgyhogy nagyüzemben szoktam tolni az alma-sütőtök-akármi kombókat. Mondjuk elsőre a pürésített csirkemelles nem ízlett neki, de másodjára túltette magát rajta, mégiscsak a kistesó KAJÁja.. :) És persze a kutyának is jut, ami a padlón landol...

 

A kis balkonkertem szépen élvezi az októberi 25 fokot, virágzanak lelkesen a muskátlik, a paradicsom is megint, a bougi egész nyáron nem volt hajlandó virágot hozni, most bezzeg 3-4 színes levélcsücsköt látok - gondolom a locsolás/nemlocsolás/meleg idő valamilyen kellemes kombóját sikerült neki most összehozni. Hát, ennyi :)

Előzmény: Szipolykaa (46136)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.25 0 0 46136

Soha, Boszika. Mert ez már egy hirdetési oldal lett, hiszen látod :-(((((

Idejönnek, beböffentik a mondanivalójukat, aztán soha többé nem járnak errefelé. Emiatt beszólni sem érdemes nekik - úgysem olvassák.

Előzmény: Boszorka (46135)
Boszorka Creative Commons License 2013.10.25 0 0 46135

Mikor veszik észre a K.hirdetők, hogy ez nem egy hirdetési oldal???

KFerenc123 Creative Commons License 2013.10.25 0 0 46134

Üzlettársat keresek!

 

Magyarországon 8 éve sikeresen működő hirdetési weboldal külföldi beindításához keresek üzlettársat! (Lehet bármely ország!)

Elvárásaim:

- adott ország nyelvének magas szintű ismerete

- adott ország internetes piacának ismerete

- gyakorlat weboldal üzemeltetésben/elindításban/marketingben

- beindítás után napi kb 1 óra elfoglaltságot jelent (pl: e-mailek megválaszolása, linkcserék intézése, stb)

Amit kínálunk:

- szerver háttér

- szoftver (weboldal)

- üzleti terv

- teljes technikai támogatás

 

Jelentkezéseket a mailtome@vipmail.hu címre várok!

Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.25 0 0 46133

A ketto jelentosen osszefugg. A masodikbol kovetkezik az elso.

Előzmény: Boszorka (46131)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.25 0 0 46132

:-DDD

Előzmény: lükepék (46130)
Boszorka Creative Commons License 2013.10.24 0 0 46131

Sajnos a törzstagok elmaradtak, az ujak meg hirdetési ujságnak nézik a topicot.:-(

Előzmény: lükepék (46130)
lükepék Creative Commons License 2013.10.24 0 0 46130

nabazmeg tényleg ez megy itt? áááááárgh...

K.Moni84 Creative Commons License 2013.10.18 0 0 46129

Sziasztok! S.O.S keres fiatal pár olcsó kiadó szobát hosszutávra Münchenben. Tel.: +4917696965619

Várjuk a mihamarabbi visszajelzéseket  elöre is köszönjük

peter8888 Creative Commons License 2013.10.18 0 0 46128
Barcarooms Creative Commons License 2013.10.17 0 0 46126

Barcelonában kiadó szobák és apartmanok, nemcsak külföldön élő magyaroknak! Magyarul (is) beszélő személyzet!

Megbízható, leinformálható, tiszta szállás turistáknak, tavaly több mint 400 elégedett vendég, bővebb információk itt:

www.barcarooms.com

Bicikli- és robogókölcsönző ugyanabban az épületben, a legkedvezőbb áron a városban! Reptéri transzfer, Montserrat kirándulások szervezése.

Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.09 0 0 46124

Hopp, ezért kár volt :-D

Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.09 0 0 46123

Alakít megint a fórummotor...

enoteca Creative Commons License 2013.10.09 0 0 46122

Kedves vendéglátásban dolgozók, vállalkozók!Elsősorban Nektek lehet akutális az üzenetem, hiszen sokan mentetek ki dolgozni, vállalkozni.Ha valaki esetleg bármilyen okból haza szeretne térni, tudnék egy korrekt jó és garantált megtérülésű vállalkozási lehetőséget ajánlani kényelmes egy 4 fős családnak is elegendő színvonalas lakhatással, jó megélhetéssel egy nagyon szép és turisztikailag látogatott helyen , saját üzletem adnám el illetve inkább jó kezekbe, mivel magam másik hivatásom miatt külföldre kell, hogy menjek. Lényegében hétvégékkel és pár rendezvénnyel meg lehet keresni az éves kétfőre korrekt bevételt,rezsi ugye elenyésző, hiszen a vállalkozás része, hétközben pedig egészséges nyugodt közegben lehet élni vagy mást dolgozni, 55km Pesttől. Más pénzt megy oda költeni, aki üzemelteti az meg ott él csak éppen 7 napot, ahol más üdülésre költ..Akit  érdekelne a dolog,keressen fel az anita@businessitalia.hu emailen vagy az info@borbisztro.hu-n.A helyről a borbisztro.hu-n lehet olvasni többet.

Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.08 0 0 46121

Akkor engem felvehet az adatbázisba kivételnek. Nekem lumbálaneszt NÉLKÜL is megvan a hátfájás! Juhhé!

Előzmény: lükepék (46119)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.10.08 0 0 46120

Igen, egy kudarc meglehetősen el tudja venni az ember kedvét. Annyiban szerencsénk volt, hogy az első év jól sikerült, így már látjuk, hogy mehet ez jól is.

Egyébként (ha olvasod Paszulyfalvát, akkor tudod), gyakorlatilag öt napon keresztül a kertben dolgoztunk, reggeltől sötétedésig. Most rendezett, gaztalan, és hát sokkal szellősebb, mert a növények egy részét kiszedtük (vagy azért, mert egynyári, vagy azért, mert nem tetszett). Meg gyomláltunk, sövényt nyírtunk, locsolócsöveket és -fejeket szedtünk fel, egyszóval szorgoskodtunk!

Előzmény: bovi 2 (46118)
lükepék Creative Commons License 2013.10.08 0 0 46119

Egy időben figyelgette, hogy egy bizonyos neurológiai problémával jönnek hozzá negyvenes nők, és majdnem mindegyik lumbálaneszttel szült. Ugyan kutatásokat nem végzett, de érdekes összefüggésnek gondolta. Viszont már nem tudom, hogy pontosan mi volt a probléma. Ha egyszer ráérek meghallgatni 35 percben a sztorit, rákérdezek :D

Előzmény: Szipolykaa (46116)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.28 0 0 46118

Szipike,

 

talán nem, de amikor egy vacak év van, sokat esik az esö, nincs elég meleg stb és a növények csak vergödnek, akkor megy el az ember kedve-lendülte a szép kerttöl.

Volt nekünk is sokféle vetemény és disznövény, végül már csak annyi van, hogy ne legyen a kert üresen.

Itt a közelben van egy vegyigyár, sokan azt mondják, hogy az az okozója. Most már olyan magas a kéménye, hogy kétlem ezt.

Ha nem az, akkor más, de nincs valami rendben. Senki nem tud a szabdban pl. paradicsomot nevelni, aki nem adta fel, az befoliáza.

Szerintem, akkor kár a gözér, olyat vehetek a sarkon az üzletekben.

 

Kivánom, hogy felétek több sikerrel élvezd sokáig a mesés kertedet!

Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.27 0 0 46117

Koszonom, Bovika, nagyon kedves, hogy ezt mondod! Igyekszem szeppe varazsolni a kertunket, de meg nagyon sokat kell ehhez tanulnom. Sokszor elofordul, hogy egyaltalan nem olyan, amilyennek elterveztem :-) Jovo heten jon a masodik adag noveny, unatkozasrol tovabbra sincs szo :-)

Előzmény: bovi 2 (46114)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.27 0 0 46116

Isten ments! Az en hatam fele csak ne kozelitsen senki szuroszerszammal, mert akkor MEGVEDEM MAGAM!!!!!

 

(Miert?)

Előzmény: lükepék (46115)
lükepék Creative Commons License 2013.09.26 0 0 46115

kicsit bizalmas kérdés, de anyukámnak van egy elmélete.. Szülésnél kértél lumbálanesztéziát?

Előzmény: Szipolykaa (46104)
bovi 2 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 46114

Szipike,

köszönöm, hogy megnézhettem a mesekerteteket!

Nagyon érted a dolgokat, nem vagy Te pályatéves???

Jobbulást a térdednek!

bovi 2 Creative Commons License 2013.09.22 0 0 46113

Boszika, köszi a jókivánságot!

 

Szipike Neked is köszi weboldalt, ma nem lesz uanlmas a vasárnapom, ha megjövök Frankfurtrol :-))

 

Szép vasárnapot!

Boszorka Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46112

A migrénekkel én is szenvedtem, de ahogy mondod. Úgy elmult mintha soha nem lett volna. Jó dolog öregnek lenni, nem kell soha korán kellni és az időmmel csak én rendelkezem. Nekem ez óriási ajándék az élettől, mert gyűlöltem a megkötöttségeket. Persze a fejem nekem is szita, sőt szitább.:-)

De lassan megszokom, hogy mindent felírok, a dolgokat igyekszem mindig ugyanoda tenni, hogy ne kelljen keresni, stb.

Előzmény: bovi 2 (46105)
Boszorka Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46111

Isten éltessen sokáig! Férjnek meg mielőbbi javulást, már csak az ingázásod miatt is.

Előzmény: bovi 2 (46099)
Szipolykaa Creative Commons License 2013.09.21 0 0 46110

Köszi :-)

Előzmény: noordbrabander (46109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!