Keresés

Részletes keresés

caixa Creative Commons License 2000.08.12 0 0 86
Az is lehet, hogy felebaratairol nevezi el a gyereket, talan van errol egy titkos koalicios megallapodas.

Gyula pl. nem lehet, a nev jelenlegi Mszp erzekenysege miatt...pedig osi nev az is.
Ivan sem lehet, mert az tul oroszos, meg tul Szdszes is Viktoreknak.
Andor sem lesz:)) Xeniat sem fognak valasztani.
Gabor nem lehet, mert akkor Demszkynek hizelegne.

Talan Farkas lesz, mert az a nev erot sugaroz....
Ha lany, akkor a szepsegkiralyno utan Izabella lehet.
De meg koppinthatjak a Blairek Leojat is:)

Jawbreaker Creative Commons License 2000.08.12 0 0 85
Ha fiú, legyen Orbán Jézus, ha lány, akkor Orbán Mária. Szemmel láthatóan kedveli
az autentikus dolgokat.

De szerintem jobb lenne, ha megbarátkozna az óvszerrel Mr. Orbán.
Persze a Coitus Interruptus is megtenné alkalmasint...
A legjobb azonban az lenne, ha egy rakétával barátkozna meg. Amivel ugyanis kilőhetné
magát az űrbe, hogy minél több fényév távolságban legyen a Föld nevű bolygótól.

CAIN Creative Commons License 2000.08.11 0 0 84
Érzésem szerint egy kissé túldimenzionálod a dolgot. Ha az állt volna ott, hogy: "Miért nem törte össze magát jobban Horn az autóbaleseténél ? Hát mert a pufajka felfogta az ütést." Akkor is kérnéd a kijelentést bizonyító hatóságilag hitelesített jegyzőkönyveket ?
CAIN Creative Commons License 2000.08.11 0 0 83
Tulajdonképpen igazad, van. Ugyanakkor kissé disszonánsnak tartom, hogy igen sokaknál tapasztaltam azt, hogy amikor Clintonról volt szó akkor ő volt a keménytökűfaszagyerek, amikor DT-ről akkor, az erkölcs sárbatiprója, a NagyMagyarDonKakukk. Mellesleg ha már a példamutatásnál járunk, akkor sajnos ezzel az erővel szvsz a politikusaink min. 70 %-át ki kéne rúgni. De ez persze csak az én magánvéleményem.
Előzmény: GroundZero (79)
GroundZero Creative Commons License 2000.08.11 0 0 81
És még valami: természetesen elfogadom, hogy neked más a véleményed, miért kéne mindenkinek úgy gondolkoznia, mint nekem - ettől te nem leszel sem kevesebb, sem több, mint én, egyszerűen csak más. ettől lyan szép ez, nem?
Előzmény: GroundZero (79)
BlueBird Creative Commons License 2000.08.11 0 0 80
Rosszul irtam a nevedet. Elnezesedet kerem es jo hetveget kivanok mindenkinek!
Előzmény: GroundZero (79)
GroundZero Creative Commons License 2000.08.11 0 0 79
Ha én ilyet csinálnék, akkor inkább az elsülyedéssel lennék elfoglalva egy olyan kormány tagjaként, amely a családot tekinti a nemzet alappillérének.
De te nem tudnál az én káromra ilyennel poénkodni, mert én - DTvel ellentétben - nem tettem ilyet. Pedig én nem is vagyok olyan pozícióban, mint ő.
Magánvélemény volt, ne félj, bár a hozzászólások szerint nem csak én gondolkodom hasonlóképp. Aki közszerepel, az példát is kell, mutasson. egy ország kormánya példaképértékű emberekből kell álljon - normális esetben. Namost DT bármit csinál, követendő példát is állít azok elé, akiket képvisel, ha akarja, ha nem. A tévékkel is állandóan az a baj, hogy túl sok rajtuk az erőszak, és ez rossz példát mutat. Pedig dehogy akar a tévé példát mutatbi, inkább pénzt keresni. De akkor is példát mutat, ha nem akar.
Na, ez a helyzet DTvel is.
Előzmény: Rsüni (70)
BlueBird Creative Commons License 2000.08.11 0 0 78
Vegyuk figyelembe Kimberly Clark 72-ik hozzaszolasanak 3. pontjat.
Szvsz eleg nagy kulonbseg van az itt valo kozszereplesem es O.V. es egyeb politikusok kozszereplese kozott.
Előzmény: Rsüni (77)
Rsüni Creative Commons License 2000.08.11 0 0 77
Természetesen nem kezdek ezzel viccelődni, mert elvem, hogy olyat nem teszek, amit magam sem vennék jó néven, ha velem csinálnák. Csak jó lenne, ha ezen mások is elgondolkodnának.
Előzmény: BlueBird (76)
BlueBird Creative Commons License 2000.08.11 0 0 76
- Felolem...- vonja meg vallat BlueBird, kozben kinez az ablakon, de megnyugszik, mert meg nem latja a sajto folyton lesben allo kepviseloit.
- Ha neked ez okoz oromet - folytatja sohajtva.
:)
BlueBird Creative Commons License 2000.08.11 0 0 73
Ez benne van a pakliban.
Egy politikus, azzal hogy kozeleti szerepet vallal kiteszi magat a kozvelemenynek. Ennek vannak jo es rossz oldalai. Ezt el kell viselnie. Ground Zero nem politikai/kozeleti szemelyiseg, legalabbis itt a Tasztalban/ben/on/en/ra/re.
Egyebkent azzal sem ertek eggyet, hogy ok masok=ecceru allampolgarok. Nem csak kozemberek, kulonben nem ulnenek ott ahol. Tudomasul kene venniuk, hogy a reflektorfeny nemcsak a jot domboritja ki.
Nem gyozom idezgetni: "Nem a vilag lett rosszabb, csak a hirszolgaltatas lett jobb". Regen a Mari neni is kibeszelte a Julcsi maganeletet a Joska nenivel.
Előzmény: Cukorka (71)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.08.10 0 0 72
Jaj, már megint a régi téma:(
1.: aki politikusnak áll, az a magánéletét is vásárra viszi
2. O.V. csinált eloször first ladyt a nejébol, o viszi a gyerekeit minden nagyjelentoségu eseményre el, pl. pápalátogatás, focimeccsek. Tegye, semmi bajom vele, egyébként.
3. Nem kell mindig mindenkirol azt feltételezni, hogy bántani akar. Játszani is lehet, sot, kell is.
4. a többit már megírtam
Kim, aki nem gonosz, nem rosszindulatú és nem politizál
Előzmény: Cukorka (71)
Cukorka Creative Commons License 2000.08.10 0 0 71
Tamogatom.

Eleg primitiv dolog egyebkent mas maganeletevel elcelodni. Sajna amugy is egyre jobban terjed ez a stilus, lasd heti hetes, vagy vitriol (direkt irtam kisbetuvel, annyit sem erdemelnek, hogy nagybetuvel irjuk a cimuket), napjaink "legszorakoztatobb" TV-musorai...

Par honapja nem neztem mar ezeket (korabban egyszer ravettem magamat, de eleg volt egyszer), de feltetelezem, mar hulyere rohogtek magukat ezen a dolgon.

Előzmény: Rsüni (70)
Rsüni Creative Commons License 2000.08.10 0 0 70
Azt egybol gondoltam, hogy neked tetszik. De vajon te mit szólnál, ha a ti károtokra poenkodnék ezzel? Gondolom vérig lennétek sértve.
mogyesz Creative Commons License 2000.08.10 0 0 69
Szegény gyerek. Még meg sem született de már elege van mindenből. Így diplomatikusan hátat fordított és ha meggebedünk se fogjuk születése előtt megtudni, hogy fiú lesz-e vagy lány. Én lányra tippelek, rá merem tenni a jövő évi SZJA visszatérítésemet.
BlueBird Creative Commons License 2000.08.10 0 0 68
4 gyerek, 4 szoba, 4 kerek.
Igy jobban hangzik, nem?
Előzmény: BlueBird (64)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.08.10 0 0 67
Nahát, mit látnak szemeim?!
Az egyik napilap (bulvár:(() névadási versenyt hirdetett. Biztos innen vették az ötletet.
Ja, a cikk infótartalma: L.A. már a hetedik hónapban van, de még nem tudják, fiú lesz-e vagy lány.
Kim
takigabica Creative Commons License 2000.08.09 0 0 66
Kedves Kimberli,

Vissza kellene csabitani a topic-odba almale baratodat! Hianyoznak a "humoros" hozzaszolasai

Tsok

Előzmény: Kimberly Clark (61)
BlueBird Creative Commons License 2000.08.09 0 0 64
Alibi-baba
GroundZero Creative Commons License 2000.08.08 0 0 62
Sziasztok,
örülök, hogy megtaláltalak titeket, mert már régóta érzem, hogy sötét, primitív, cigányozó-magyarozó-kozmopolita bunkó vagyok, és nem találtam a szintemre süllyedt topikot - most végre itt vagyok!
Nos, szreintem a név csakis Orbán Torgyán lehet. Milyen keveseknek adatik meg, hogy teljes nevük történelmi kifejezés, nem?

Azon meg SZVSZ (nem SZDSZ!!!) felesleges sokat kómázni, hogy egyetnemértő-éseztigentoleránsmódontudomásunkrahozó beszólók is vannak. ez egy demokratikus fórum, itt mindenki véleményének helye van, még ha 90%ban az SZDSZ (nem SZVSZ!!!) is irányítja! Na, persze, ez nyilvánvaló, Magyar bálint még a saját nevére is vette az egyiket: Magyar Nemzet!
Jé, tényleg! Legyen Orbán Nemzet?

Kimberly Clark Creative Commons License 2000.08.08 0 0 61
Kedves Run!
Tökéletességed és alaposságod majdnem a mélybe süllyesztette a topicot:)) Nahát! Ez azért már mégsem járja.
Jutott eszembe új gondolat: ha mégis lány lenne, erre ezért 2/3 az esélye, lehetne Zita, például. Nos?
Kim
Előzmény: runaway (60)
runaway Creative Commons License 2000.07.27 0 0 60
A kereskedelmi tévék valamelyikén így nézne ki a forgatókönyv:
-a hír röviden, cinkos mosoly kíséretében
-átkapcsolás helyszíní tudósítóhoz, aki piros krétával jelölné meg azt a kört, ahol a gyermeket összeszedték
-bejátszások:az utca hangja: pro és kontra vélemények a nép szájából
-vissza a helyszíni tudósítóhoz, aki szemlátomást be akar jutni a rendőrség épületébe, de ez nem sikerül
-stúdió:sajtóvisszhangok az eseményről
-vágóképek:képek az Orbán-család mosolyalbumából+ a gyermek oltási bizonyítványa, általános iskolai értesítője, napköziben készült rajzai, ...stb., köztük elrejtve néhány olyan fotó, ahol a gy. éppen tejet iszik(és nem pipázik)
-stúdióbeszélgetés a "Mindenki volt fiatal és/vagy részeg témában, valamint az egyszeri alkoholfogyasztás veszélyeiről
-lapszemle-külföld:ki volt eddig benyomva a hírességek utódai közül
- bejátszások:osztálytársak és a szomszéd néni véleménye
-egy-egy pikírt megjegyzés után átugrás más, lényegtelenebb témára, mint pl. a gyógyszeráremelés v. a Tisza újabb szennyezése...
Előzmény: CAIN (58)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.07.27 0 0 59
:)))))
Előzmény: CAIN (58)
CAIN Creative Commons License 2000.07.26 0 0 58
Hogy nézne ki nálunk ? Hát gondolom először körberöhögnék, hogy na ne vicceljen má, aztán miután kiderülne hogy nem vicc, akkor néhány fehéresen reszketeg ám szervilisen bazsalygó rendőr hazaszállítaná. Másnap a Népszabóság vezércikkben mennydörögne egyes nagyképűségükben elbizakodott vezető jobboldali politikusok randalírozó fiacskáiról. A Napimao a Népnemzeti Magyar Virtus jeles cselekedeteként tárgyalná az esetet, megemlítve, hogy egyes liberálbolsi politikusok ilyenkor lövöldözni is szoktak. A Blikk leközölné a telehányt fogda képét, illetve a boa részletes összetételét. A parlament délelőtti léhűtésén az ellenzék napirend előtti obstrukc...akarom mondani felszólalásban tiltakozna a rendőrség diszkriminatívan elnéző magatartása miatt és Pintér lemondását követelné. A kormány magánügynek minősítené. Torgyán kijelentené hogy mindez nem történhetett volna meg, ha drága Magyar Anyaföldünkből sarjadt magyar farmer által termelt magyar szőlő magyar levét itta volna. A MIÉP liberálbolsi mérgezéses összeesküvést emlegetne, amivel az ellenzék a tehetetlen kormányt akarja gyengíteni és a kocsmák átvilágítását, illetve a gyengekezű Pintér lemondását sürgetné. Valamelyik esti showban a fogdaélményeiről kérdezgetnék. Jakupcsek, Verebes, meg a többi hasonszőrű idióta pedig cca. egy, másfél évig ezen poénkodna.
Sz'al szvsz lenne visszhangja itt is.
:)
Előzmény: runaway (57)
runaway Creative Commons License 2000.07.25 0 0 57
Annyira nem vagyok 5letes, ha fiú lesz, gondolom, valami focistáról kapja a nevét, ha mégsem, akkor az isten-haza-család vonulatnak megfelelő lesz a névválasztás.Kizárható az Esmeralda, a Kasszandra, a Dzsoki, a Luszeszita és a Vipera névválasztás.Viszont rezeg a léc a "Viktor"-ral, a felesleges vitákat elkerülendő, meg felnőtt korára ez egész jó ómen lesz.Vagy nem.
Az utóbbi hetek egyik legfelkapottabb bulvárhíre volt az, hogy Tony Blair fia rettenetesen berúgott, s a körzeti megbízottnál végezte...El tudom képzelni, amikor megnézték a lakcímét...:)
Nálunk ez vajon hogy nézne ki? Bocs az offért, Kim.

mogyesz Creative Commons License 2000.07.24 0 0 56
Jól hangzik az is. Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de tényleg nem lehet tudni, hogy fiú lesz-e, vagy lány?
Csokis Creative Commons License 2000.07.24 0 0 55
Ez az Eszter jonak hangzik, mert a sorba is beillik. Esetleg az Emese?
mogyesz Creative Commons License 2000.07.24 0 0 54
Hát lássuk csak! Mit szóltok az Eszterhez? Szerintem szép név és elég jól passzol a vezetéknévhez.
CAIN Creative Commons License 2000.07.23 0 0 53
Na még egy lánynév: Éva. Ez is illik a sorba. Az időrendi sorrend amúgyis fordított volt. Az Orbán mellé is passzol.
Előzmény: Kimberly Clark (52)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.07.23 0 0 52
Lánynak lenni jobb-e? 60 év felett már biztosan nem olyan jó lánynak lenni, mint asszonynak:) De félre a tréfát - no nem annyira! - én csak a férfiként viselkedő férfiak mellett szeretek nő lenni. Mellettük nagyon jó! A többiektől meg isten ments'!
A lánynevek közül én is könnyebben tudok kedvence(ke)t választani, szóval egyetértünk. A topic témájához kapcsolódva: az Orbán névhez, ha lány a jövevény, valami lágy, igazán nőies nevet kellene adni. Szerintem.
Kim
Előzmény: zsuzsa (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!