Keresés

Részletes keresés

big l Creative Commons License 2001.02.03 0 0 108
Már 3-1 ...........
Bazz én Schalke győzelmet tippeltem !
Előzmény: TOMBOY (107)
TOMBOY Creative Commons License 2001.02.03 0 0 107
2-1
msrj Creative Commons License 2001.02.03 0 0 106
Hát ez a Cottbus, minden nagy csapatot elvernek?
Csak így tovább!!!
TOMBOY Creative Commons License 2001.02.03 0 0 105
Ez kezd eléggé érdekessé válni!

Hajrá Cottbus!!

mash Creative Commons License 2001.02.03 0 0 104
45' Energie Cottbus 2 - 0 Schalke
VIOLA_ Creative Commons License 2001.02.03 0 0 103
Itt viszont igen!
Előzmény: mash (102)
mash Creative Commons License 2001.02.03 0 0 102
Cottbus 1-0 Schalke 04
Miriuta 1'

http://www.eurosport.com/footbl/live_comment.asp?MatchID=2113

sajnos itt sincs live kommentálás

mash Creative Commons License 2001.02.03 0 0 101
7' Energie Cottbus 1 - 0 Schalke
totelcamp Creative Commons License 2001.01.03 0 0 100
pá. 100
Előzmény: totelcamp (99)
totelcamp Creative Commons License 2001.01.03 0 0 99
hop...
Előzmény: Dr.W.Gy. (98)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2001.01.03 0 0 98
Átadom legközelebb :-)
Megyek Dortmundba 27-én, juj de jó lesz (gy.k. én BVB drukker (is) vagyok)
Előzmény: Leki (97)
Leki Creative Commons License 2000.12.31 0 0 97
Boldog Új Évet minden Cottbus-inak!:)
Előzmény: Dr.W.Gy. (96)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.11.13 0 0 96
Az meg hagyjan, de Sebök Vili is csinalt egy hasonlot, eleg csunya volt, de az is csak sarga volt.
A meccs nagyon szar volt, faztam is, es untam magam. A Kopasz meg kihagyta a 11-est :-(
A masodik felidöben szinte semmi nem törtent, kiveve a golt, az jo volt.
Beszamolo a Bochum meccsröl az nb1.hu-n, a heten jön a masik is a tegnapirol.
Előzmény: huszabi (92)
msrj Creative Commons License 2000.11.12 0 0 95
Cottbusi magyarok hajrá!!!!!!!!!!!!!!!
TOMBOY Creative Commons License 2000.11.12 0 0 93
Miriuta meg raadasul melle lott egy tizit is.
huszabi Creative Commons License 2000.11.12 0 0 92
Így igaz.
De Mátyusnak hatalmas szerencséje volt mikor nem állították ki egy szokásos "mátyusjaniféle" brutális szereléséért.(hátulról,pároslábbal)

A gólt a 84.percben szerezte egy kapu előtti kavarodás után.

Viszont így a Stuttgart már csak 15.
Lisztes ma sem volt kezdő, a 78.percben állt be Balakov helyére.

Cida Creative Commons License 2000.11.12 0 0 91
De bizony !!! :-)))))))))))
big l Creative Commons License 2000.11.12 0 0 90
Nem mondod !!!!
Előzmény: Cida (89)
Cida Creative Commons License 2000.11.12 0 0 89
Nyert a Cottbus a Stuttgart ellen 2-1-re. Gólszerzők Miriuta és Mátyus. Hát soha rosszabbat, szép volt fiúk !!!
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.11.07 0 0 88
Persze, Matyus es Sebök is jol jatszik. Mindketten belejöttek es beelrazodtak, en negy meccset lattam, azon kimondottan jok voltak.
Előzmény: rosbi (82)
Leki Creative Commons License 2000.11.06 0 0 87
Miriuta Bundesliga statisztikái a 2000/2001-es idényben, a Kicker alapján

Hét mérkőzésen lépett pályára, mind a hetet végigjátszotta
7 mérkőzésen 4 gólt (1 tizenegyesből) és 2 gólpasszt jegyzett.

Osztályzatai a Kicker alapján (1. forduló: 4; 2. forduló: 4; 3. forduló: 5; 4. forduló: 3; 5. forduló: 4; 6. forduló: 3,5; 10. forduló: 2.)
Átlag: 3, 64

(A Kicker 1-től 6-ig osztályoz, az 1-es a legjobbaknak kijáró érdemjegy. Az összehasonlításként Sebők Vilmos 8 mérkőzés alapján 3,63-as átlaggal; az irányító középpályások között teljesítmény: a listavezető Hertha BSC játékosa, Dariusz Wosz 9 találkozó után 3,11-es átlaggal rendelkezik)

Előzmény: Leki (86)
Leki Creative Commons License 2000.11.05 0 0 86
Na még pár adat a hírhez:

Bicskei nyerte meg a kapitányok versenyét

„A magyarok meghívták Miriutát"- közli címében a román Pro Sport címû napilap, amely már hónapokkal ezelõtt - amikor Vasile Miriuta magyar állampolgár lett - „figyelmeztette olvasóit": a nagybányai származású középpályás magyar válogatott lesz. A hírt a német Cottbusban futballozó játékos megerõsítette (csakúgy, mint Bicskei Bertalan szövetségi kapitány, lásd lapunk 2. oldalán), és ott lesz a november 15-én, Macedóniában pályára lépõ magyar csapatban. Az újság idézi Miriutát, aki nagy megtiszteltetésnek érzi, hogy harminckét évesen meghívót kapott a válogatottba, de aki a románok hívását sem utasította volna vissza: „Hagi és Gica Popescu fénykorában nem lett volna helyem a csapatban, de a mai román válogatottba beférnék."

A lap Bölöni László román szövetségi kapitányt is megszólaltatta: „Természetes, hogy Miriutát meghívták a magyar válogatottba, csaknem tíz évig Magyarországon játszott. Én is beszéltem már vele, de nem vetõdött fel komolyabban, hogy meghívjam. Fõként csatárt keresek."

--------------------------------------------------
Vasile Miriuta, az német Bundesligában szereplő Energie Cottbus futballistája lehet az első, nem magyar születésű játékos, aki bemutatkozhat a magyar labdarúgó-válogatottban. Erre a középpályásnak minden esélye megvan, hiszen Bicskei Bertalan szövetségi kapitány meghívta a november 15-én Macedónia ellen készülő keretébe.

A Magyarországon négy klubban is futballozó játékos tulajdonképpen annak köszönhette cottbusi szerződését, hogy 1998 nyarán a Ferencváros és az újpest képtelen volt megegyezni Miriuta vételárát illetően, így a Fradi végül a Bundesliga II-ben szereplő egykori NDK-s csapatnak passzolta el a középpályást. Miriuta karrierje ezzel kezdődött: tavaly csapata legjobbja volt, s oroszlánrészt vállalt a feljutásban. Nem véletlen, hogy a Kicker magazin szerint bekerült az év csapatába – igaz, még csak a másodosztályban. Az élvonalban azonban ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta. Eddig 7 meccsen szerepelt az FC Energie Cottbusban, négy gólt szerzett (egyet büntetőből) és már két gólpasszt is adott. Tette mindezt úgy, hogy kiállítása miatt négy meccset ki kellett hagynia.

Miriuta többször is sajnálkozását fejezete ki, hogy nem kapott még szerepet a magyar válogatottban, noha hónapok óta kettős állampolgár, ráadásul még soha sem szerepelt román nemzeti csapatban, azaz nincsen akadálya, hogy pályára lépjen a Bicskei-csapatban.

A szövetségi kapitány Macedónia elleni kipróbálhatja a középpályást…

NÉVJEGY
Vasile Miriuta

Születési idő: 1968. szeptember 19.
Állampolgársága: magyar-román
Nemzetisége: román
Magassága: 186 cm
Súlya: 74 kg
Klubjai: FC Maramures Baia Mare (román), Dinamo Bucuresti (román), Gloria Bistrita (román), FC Bourges (francia), Gyõri ETO, Videoton, Ferencváros, Újpesti TE, Cottbus (német)
Mezszáma: 24

Előzmény: Leki (85)
Leki Creative Commons License 2000.11.05 0 0 85
Miriuta magyar válogatott lesz
2000.11.05 18:23

Miriuta: Vasile? Lazi? LACI!
Bicskei Bertalan Vasile Miriutát az Energie Cottbus román nemzetiségű, de már magyar állampolgárságú játékosát is meghívta a november 15-én Macedónia ellen pályára lépő válogatott keretbe.
A németek által nemes egyszerűséggel "Puszta-Coachnak" titulált kapitány a szerdai kupatalálkozón látottak alapján hozta meg döntését. A németek nem kis büszkeséggel kezelik a mérkőzést, amelyen a magyar válogatottban - "Lazi"-n kívül - Mátyus és Sebők, a macedónoknál a szintén középpályás Tony Micsevszki igyekszik majd.
Előzmény: Tempo007 (84)
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.30 0 0 84
Jól tudtad(legalábbis remélem)!

Én úgy tudom,hogy valami sérülés után még nem épült fel.De bázeg ,még egy magyar zsidóföldre?!(félreértés ne essék,nem vagyok neonáci,na de ez már tényleg fusztráló)

Előzmény: G. Peti (83)
G. Peti Creative Commons License 2000.10.30 0 0 83
Most lehet,hogy nagyon hülye kérdést teszek fel. Én nyáron még úgy tudtam, hogy Szekeres Tamás is a Cottbusé. Azóta viszont teljes a csend. Most ő hol van?
rosbi Creative Commons License 2000.10.30 0 0 82
és ők legalább maradnak? lehet, hogy lefogult vagyok, de azért mégiscsak Bundesliga...
meg most jönnek azok a meccsek, ahol lehet bizonyítani. kitartás...
Előzmény: Dr.W.Gy. (81)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.10.30 0 0 81
Ma delelott edzes utan beszeltem Sebökkel es Matyussal is. Feri valoban elment, lattam rajta penteken is a meccs utan, hogy le van törve. Sajnos, tenyleg kihagyott-elrontott 4-5 oriasi ziccert, a kozonseg meg turelmetlen vele, hiszen nagyon sokba került es nem halalta meg.
En a meccset nem ereztem olyan rossznak, a Cottbus 3-4 gollal is jobb volt az ellenfelnel, megha azok rugtak is ket kapufat.
rosbi Creative Commons License 2000.10.30 0 0 80
Azért a Bundesliga I-ből Izraelbe...
Előzmény: Tempo007 (79)
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.30 0 0 79
Eldőlt ,hogy Horváth izraelbe igazol,brrrr.Végülis tényleg sz@r lehet,az edző mindig kitol vele(megalázó lehetett amikor beküldte a félidőben,majd öt perccel a vége előtt lehozta...).De hát azért lehetne türelmesebb!
rosbi Creative Commons License 2000.10.29 0 0 78
Szerencsére a sorsolás is elég jó: most jönnek a hatpontos meccsek (Köln, Stuttgart, Unterhaching). A Bochummal kezdődött a sorozat, és kezdetnek kimondottan jó vot :-))) Egy nehezebb ellenfél van már csak hátra a 6 meccsből, a Wolfsburg, asszem, az pont a következő forduló.
Horváth meg összekaphatná már magát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!