Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2020.02.29 0 3 204890

Sötét ZTE _nek ki a tulaja csak nem egy fidesz közeli tulaj , csak kérdem ...

Előzmény: web-ferko885 (204889)
web-ferko885 Creative Commons License 2020.02.29 0 5 204889

Az nem újpest drukker. Egy majom aki itt szórakozik régóta és megteheti. Próbálnál te ennek a negyedét szórakozni a majmok topikjában!

Magyarország nem az USA. A ZTE-nek van tulajdonosa. Gondolod a belga költeni akar csapatvásárlásra?

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (204887)
Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2020.02.29 0 2 204887

Tisztelt Mindenki!Lila véreim!

Valaki felvetette-még ha talán nem is teljesen komolyan-az újpest és a zte egyesülését.

Ennek így értelme nincs,de ne adjunk tippeket a b...belgának.

Amerikában már előfordult,hogy egyik államból a másikba költözött egy csapat.

Mivel a belgában annyi könyörület van mint hitlerben,erre az opcióra is figyelni kell.

Mert úgy tűnik neki tényleg nincs szüksége ránk ÚJPESTIEKRE!

polovcev Creative Commons License 2020.02.29 0 2 204886

Béla bátyánk beszámolója ismét ráébresztett arra, hogy túlságosan nagy hangsúlyt fektetek a labdarúgásra és elhanyagolom a többi sportágat. Itt idegesítjük magunkat az FC szerencsétlenkedésével, amikor más sportágakban öröm kijárni szurkolni az újpesti csapatoknak/ versenyzőknek.

Utóbbi időben magam is egyre többet gondolkodtam azon, hogy érdemesebb lenne kijárni az utánpótlás vagy a női focicsapat mérkőzéseire. Nyilvánvalóan nem látnánk parádés játékot, de legyünk őszinték, a nagy csapat sem örvendeztet meg minket különösen élvezhető futballal. A játékosok ezekben a csapatokban sokkal inkább megbecsülnék a szurkolói jelenlétet, sokkal inkább motiválná őket az erőteljesebb biztatás. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen lépéssel úgy tiltakoznánk a belga ellen, hogy maga az egyesület nem szenvedne kárt.

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 0 0 204885
BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 -1 1 204884

Nimród Winter FootGolf Tour 2020 I. forduló

"Zsuppán vitorláját dagasztotta a szél az év első versenyén!"

A Nimród Winter FootGolf Tour 2020 kupával indult a 2020. évi szezon. A három fordulósra tervezett versenysorozat minden egyes állomása a Lakiteleki pályán kerül megrendezésre, négy kategóriában díjazzák a legjobbakat, de az abszolút helyezéseket is nyilvántartják (Kategóriák: férfi, szenior, női, junior).

Egyletünk játékosai, mondhatni a szokásoknak megfelelően ezúttal is kiemelkedően teljesítettek a könnyűnek nem nevezhető pályán. A pálya nagyon szűkre tervezett, hihetetlenül pontosan kell játszani a jó eredmény elérése érdekében.

Az első forduló igencsak kalandosra sikeredett, mivel közel 50 km / h sebességgel száguldozott a szél a pályán keresztül-kasul.
Nehezen alkalmazkodtak a játékosok a szélhez, így nem csoda, hogy nem forogtak veszélyben a pályacsúcsok egyetlen kategóriában sem. Elég volt egy óvatlan mozdulat és a szépen felépített versenyeredmény máris az enyészeté lett.

A legjobban egyesületünk játékosa Zsuppán Péter "vitorlázott", nem lehetett kifogni a szelet a vitorlájából - újabb UTE diadal!

Neki inkább a verseny elején akadtak problémái a széllel, míg mások nem tudták végigkoncentrálni a teljes versenyt.

Mint ahogy már jeleztük előző híradásunkban a pálya még nem nyerte el végleges formáját, de így is joggal tartana igényt a világ legszebb Footballgolf pályája büszke címre. A szervezők a pályát óvván, különleges szabályokkal is meglepték a játékosokat, ám szerencsére a többség jól alkalmazkodott ezekhez és a különleges körülményekhez.

A pályaismeret ezen a napon nem sokat segített a körülményekre való tekintettel, így akik esetleg többször edzettek a pályán nem tudták kihasználni a felhalmozott tudást.

Összegezve a helyezések, valamint a különböző kategóriákban a 10-be jutott UTE versenyzőink eredményei a következők (a kisebb rúgásszám jelenti a sikeresebb teljesítményt):

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 -1 1 204883

Ezzel 99%-hogy bejutunk a felsőházba. A csapat zöme tizenéves. Vannak akik még nincsenek tizenhét évesek.

Előzmény: BELABACSI (204882)
BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 0 0 204882

Főoldal / Vízilabda

2020. 02. 26. - 19:34forrás: M4 SportSimán nyert az UVSE a Pécs ellen

Az UVSE és a Szeged is hazai környezetben nyert a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján: a fővárosiak fölényes győzelmet arattak a Pécs felett, míg a Tisza-partiak a Tatabánya ellen három góllal bizonyultak jobbnak.

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 13. forduló:

A csoport:
Debreceni VSE-Szolnoki Dózsa 11-13 (2-3, 5-3, 2-3, 2-4)
PannErgy-Miskolci VLC - FTC-Telekom Waterpolo 11-15 (2-4, 3-6, 2-3, 4-2)
UVSE - PVSK-Mecsek Füszért 14-6 (4-0, 6-2, 2-2, 2-2)
Szegedi VE-Tatabánya 9-6 (2-0, 4-3, 2-1, 1-2)

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 0 0 204881

Egy hét szünet után folytatódtak az Extra Liga meccsei. A Lányok remekül szerepletek:

UTE-Fatum Nyiregyháza 3:0 /25:23/25:19/25:22

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 0 0 204880

Négy érem a felnőtt bajnokságon!

Két magyar bajnoki címet és további két érmet szerzett az atléták csapata a felnőtt fedettpályás magyar bajnokságon a BOK csarnokban.

Zemen János mester edzőnk tanítványa, Vindics Balázs új országos csúccsal, 1:46.20, nyerte meg a férfi 800m-es síkfutást.

Szabó Barbara, Szabó István lánya és tanítványa pedig 184cm-es eredménnyel nem talált legyőzőre a női magasugrás versenyében.

Pozsgai Dániel 48.33-as eredménnyel a férfi 400m-es síkfutásban szerzett ezüstérmet, valamint Vindics Balázzsal és két tehetséges fiatallal egy bronzérmet a 4x400m-es váltó futásban.

A csapat tagjai Pozsgai Dániel, Vörös Márk, Birovecz Ben Jordán, Vindics Balázs. Felkészítő edzőik Zemen János, Nyilasi Péter és Lisztóczki János.

Gratulálunk minden versenyzőnek és edzőiknek!

Hajrá UTE!

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 0 0 204879

Alaposan megelkőztüka makikat.

Bronzérem a klubok között!

A Sportegyesületek Országos Szövetségének (SOSZ) és a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) minden évben közösen készíti el a klubok eredményességi rangsorát az adott évben rendezett Európa-bajnokságokon, Európa Játékokon és világbajnokságokon olimpiai versenyszámokban szerzett olimpia pontok alapján.

Klubunk az MTK Budapest, és a BHSE mögött lett harmadik, ehhez leginkább az úszó Kapás Boglárka világbajnoki aranya, illetve a kajakos Kozák Danuta vb-bronzérme, valamint Európa Játékokon nyújtott teljesítménye járult hozzá!

Az elismerést Őze István, az UTE klubigazgatója Szabó Tünde sportért felelős államtitkártól, valamint Deutch Tamástól, a SOSZ elnökétől vehette át.

A rangsor további helyezettjei: 4. Graboplast Győr Vízisport Egyesület, 5. Iron Swim Budapest, 6. NKM Szeged Vízisport Egyesület, 7. BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub, 8. Ferencvárosi Torna Club.

Hajrá UTE!

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 0 0 204878

HAMMERL SOMA EURÓPA-BAJNOK LETTSportlövészet szakosztály 2020-02-26 Megtekintések száma: 24

Hammerl Soma Európa-bajnok lett a Wroclawban zajló Európa-bajnokságon, a juniorok légpuskaversenyében.

2. Wadlegger S. AUT
3. Shamakov G. RUS

Gratulálunk versenyzőnknek és edzőjének, Kissné Oroszi Editnek!

HAJRÁ UTE!

BELABACSI Creative Commons License 2020.02.29 0 0 204877

Szép volt fiúk! Az alapszakasz után nem gondoltam volna!

Irány az ELŐDÖNTŐFelnőtt 2020-02-27 Megtekintések száma: 305

A szerdai mérkőzéshez képest egyetlen változás történt a keretekben, Zanoski helyett Baker öltözött az Acélbikáknál. Az UTE kezdte jobban a meccset, a 2. perc végén emberelőnybe került, amit nem használt ki, de fél percen belül megszerezte a vezetést Sikorcin révén. A folytatásban is Hughson maradt a főszereplő, főleg a vendégek kapuja előtt zajlott a játék. A harmad közepén a DAB majdnem kivédekezte Azari kiállítását, ám 2 másodperccel a lejárta előtt Sikorcin passzából Vincze meglőtte a második újpesti gólt. A játékrész második felére felélénkültek a dunaújvárosiak.

A 26. percben eljött a harmadik UTE-fór, Hughson a bravúrjaival meccsben tartotta az Acélbikákat. A negyedik már meghozta az első emberelőnyös gólt: Ainsworth centerezését DiDiomete tette be közelről. Fél percen belül megszületett az első újpesti kiállítás, a DAB nem tudott komoly nyomást helyezni Duschek kapujára. A 36. percben Vincze és Varga egyszerre kapott kisbüntetést, ami visszahozta a vendégeket a meccsbe: előbb 5 a 3 ellen Lendák megpattanó lövésével szépítettek a dunaújvárosiak, aztán a szimpla fórt Turcotte lőtte be közelről. Nem tartott sokáig a DAB öröme, két perc múlva Sikorcin passzát Csamangó betette közelről, újra két góllal vezetett az UTE.

A harmadik harmad közepén egy emberhátrányos góllal eldőlni látszott a meccs és a párharc: Kovács Attila indítását követően Reed zárta sikerrel a szólóját. Az 54. percben Azari magas bottal való játék miatt 2+2 perces kiállítást kapott, amit hiába bekkeltek ki a vendégek, Hüffner kiállítása újabb 2 percnyi hátrányt hozott. A DAB-nak a kapuslehozatalra sem volt meg az esélye.

Csapatunk 5-2-re győzött, a negyeddöntőt söpréssel, 4-0-s összesítéssel abszolváltuk.

xeryert csucsu Creative Commons License 2020.02.25 -10 1 204876

Már megint hülyeséget beszélsz. Ő zsidó ember volt. Nem vallású, hanem származású. A vallásáról nem nyilatkozott, a származásáról igen.

Félek, hogy még kevesebb ésszel érsz haza, mint ahogy elmentél.

Előzmény: BELABACSI (204870)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.02.25 0 3 204875

Zseni volt. Ha Itáliában játszik, világhíres.

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (204863)
M.Silenus Creative Commons License 2020.02.25 0 6 204873

Újra elő kellene venned a középiskolás történelem, földrajz tankönyveid, már ha jártál ilyen intézménybe valaha.

Előzmény: xeryert csucsu (204865)
magyarfutball Creative Commons License 2020.02.25 0 1 204871
Előzmény: Stella002 (204868)
BELABACSI Creative Commons License 2020.02.25 -1 8 204870

Makika! Ne fokozd! Elsőre is világos volt (nem most, még mikor kezdted gyerek, hogy iszod minden szavamat, idegesen feszengsz, ha nem írok semmit, ha végre igen akkor meg nagyot sóhajtva kivered), hogy max. nyolcvanas az IQ-d. Itt meg száz az alja (ez nem a csepp falud, ahol nyolcvannak királynak érezheted magad), az alatt nem is írt eddig ide senki, csak te. Szóval minek ezt állandóan reklamírozni, hogy a legalja vagy a maiknak is?

Makika! Most elutazom, csak pénteken jövök haza, addig biztos lesz jobb dolgom is, mint idiótákat pesztrálni, úgyhogy vagy erre mész el, vagy a héten már, csak pénteken lesz alkalmad! Nehogy addig a kardodba dőlj, hogy nincs akinek idd minden szavát, nincs akit csodálj és akire elmenj!

metalwarrior Creative Commons License 2020.02.25 0 4 204869

Szeged mi a fenéért nem volt jó? Pedig én már beleéltem magam, hogy a mágikus Felcsútot élőben 10 perc séta után láthatom.