Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 1 napja 0 3 758513

ez kemenyre sikeredett. 

erdemes lenne konzultalni a moderacioval. en is megtettem egy par at- es meggondolatlan hsz-em kapcsan.

Előzmény: profi2021 (758503)
Détáridöme Creative Commons License 1 napja 0 1 758512

nem kellene mindenféle pletykánka felülni, én személy szerint megvárom ha lesz bármilyen bejelentés, aztán kommentálom.

Előzmény: Tsak a Fradi (758511)
Tsak a Fradi Creative Commons License 1 napja 0 3 758511

Amikor szombaton (!) leírtam ezt, gondoltam világos mindenki számára, hogy mi lesz ebből a polémiából. Hát nem jött be!

 

Van egy link a topik főcímének tetején: "Politizáljunk Fradisták" címen. Szerintem ezt a témát ott kéne folytatni, még akkor is, ha egy szponzor a csapat szempontjából anyagilag fontos lehet, de a másként gondolkodók összebalhézhatnak a folyományokon, miközben mindannyiunk számára egy a fontos: A FRADI!

Előzmény: Tsak a Fradi (758381)
profi2021 Creative Commons License 1 napja -5 1 758510

Semmi gond, bátran minősitgess csak! És a világ "rögvalósága"? Pl. Ahol csapatneveket megtagadnak, megváltoztatnak a PC jegyében? 

Előzmény: Nyugdijas_szektor (758509)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 1 napja -3 12 758509

Köszönjük az értékes hozzászólást, sokat megmutattál a mai magyar rögvalóság mélységeiből.

Előzmény: profi2021 (758505)
il folle Creative Commons License 1 napja -1 2 758508

mert a 7. nap az államé 😋

Előzmény: Pac (758506)
Pac Creative Commons License 1 napja 0 0 758507

Már késő...

 

 

Előzmény: Darwin (758497)
Pac Creative Commons License 1 napja 0 0 758506

Micsoda üdülőtelep, miért nem 7 nap?

Előzmény: Fatboy Slim (758495)
profi2021 Creative Commons License 1 napja -10 2 758505

És máshol nem? A világ azon szegleteiben, ahová a nyugati politika(megkíméllek a szájbarágós példák sorolásától)és az a média, ami szelektálva tálalja a "baleseteket" amit zabálsz? Hagyjuk! Nem akarok én megváltani senkit! A véleményemet leírtam! Tartom! Tudom, arcról tudom, hogy hányan és kik(innen is) voltunk ott, mozogtunk, tettünk a Clubért amikor a legnagyobb szarban volt.  Igaza volt Polycinak! Titeket mátol olvasni sem érdemes! Rágjátok csak a gittet, a Fradi pedig haladjon, működjön a népligeti bázis, sportolhasson nálunk sok ezer gyerek, a versenysportban pedig a szakosztályaink legyenek olyan eredményesek, mint amire csak kegyelmi állapotban lehet példa!

Előzmény: Austin_Powers (758504)
Austin_Powers Creative Commons License 1 napja -1 12 758504

Off: ahol ellenzéki politikusok, újságírók szédülnek ki havonta a 18. emeletről, ott nem tisztelem, hanem megvetem, leköpöm a vezetőt.
Ennyit a moralizálásról.

Előzmény: profi2021 (758503)
profi2021 Creative Commons License 1 napja -17 4 758503

A "keresztrejvény fejtő zsenik" táborába tartozóknak. Az afektáló nyünyükéknek, az örökös erkölcscsőszöknek. A qva tájékozott észosztóknak, akik a világunk elcseszett működését teljességgel figyelmen kivül hagyva szelektálnak, jókra és gonoszakra felosztva a mocskot, amiben élünk, amiben létezünk! Mindenkinek, mindenhez van joga ebben a kibaszott világban? Az iszlám fundamentalistáknak, Izraelnek, a nyugati kizsákmányoló hatalmaknak,  az afrikai néger tömeggyilkos rezsimeknek az atombombát eddig egyedül ledobott geci USA - nak, csak az oroszoknak, meg a kinaiaknak nincs? Nem szeretem Putyint, úúúútáltam a szovjeteket, de az orosz népet, az orosz kutúrát szeretem, nagyon sokra tartom. Még sehol sem volt a háború, amikor a világ legundormányabb hatalmasainak a nyomására elkezdték a geciskedést az oroszokkal. A sportolóikkal kezdték. Ukrajnát felhasználva folytatták. Kényszerhelyzetbe hozták az orosz politikát. Kiprovokálták ezt a  konfliktust a kilóra felvásárolt ukrán náci politikusoknál! És méltoztatott megsértödni a nyugat, hogy az oroszoknak elege lett! Tisztelem Putyin bátorságát, irigylen a népe és az ő erejét, azt hogy volt mersze szembeszállni a nyugati túlerővel szemben, kiállni a nemzete érdekei védelmében. Hatalmas ország az oroszoké, felmérhetetlenül nagy kincsekkel. Láthatóan nagyon sokan szeretnék rátenni a mocskos mancsukat! Nem fogják olcsón adni. Aki látja ezt a világot, azt a mocskot, temérdek hazugságot, amiben élünk, amit nap nap után, a legkülönfélébb érdekek mentén, az erősebb kutya baszik elvén működő média felhasználásával manipulálnak az emberiség agyába, az agyunkba, az tiszteljen már meg sokunkat azzal, hogy megkímél bennünket a szubjektív moralizálástól! Egyébként is,amennyiben a a finomkodó orrú nyünyükéken múlott volna, már felszámolták volna az FTC - t, a szép saroktelket pedig eladták volna valami spekulánsnak úgy, hogy a stadionunknak, híre, hamva sem lenne! És ha már ilyen a világ és csak kizárolagosan nagyar tulajdonlással nem lehetünk az a honi és a nemzetközi foci versengésben, amit a DNS -Űnkben hordozunk, amire vágyakozunk, akkor 100 x inkább az oroszok,mint az európát a focin keresztül lis, assan felvásárló, de más módozotokban is megszálló iszlám! https://vigyazo.blog.hu/2015/03/08/az_iszlam_hoditas_az_europai_futballban

Tsak a Fradi Creative Commons License 2 napja -1 1 758502

Nos, ha már botrányszagra gyűl az éji vad, húzódjunk kissé közelebb a csapathoz!

 

Pesic, akinek még két évig van szerződése, állítja, hogy még büntiben van, de nem akar távozni. Viszont nem is Dinivel való összetűzése az ok, hanem valamii más. Vajon mi? Ez eddig egy kérdés.

 

A második kérdés az az, hogy amennyiben büntetésben van, annak bizonyára nyomós okai vannak, akkor milyen szerződése lehet, hogy nem küldik el azonnal, hanem itt fizetjük majd két évig a semmire? Ez kinek a felelőssége?

 

S ha már szerződésekről esik szó, milyen szerződéseink lehetnek a játékosokkal, van benne kitétel az eredményességre, netán fizucsökkentéssel? A pályán mutatott játékra, az eltitkolt sérülésekre kitér-e? S folytathatnám a sort.

Magam alatt Creative Commons License 2 napja 0 0 758501

Korán keltem,mert dolgozni indultam.Nem mentettem el a cikket,de ott még nem volt megnevezve az állítólagos szponzor!Viszont volt egy-két hozzászólás,akik a Gazpromra következtettek!Utána meg is nevezte a blikk.Hogy mi a valóságalapja az majd kiderül.

Előzmény: doncike (758500)
doncike Creative Commons License 2 napja 0 2 758500

Hogy nem felsőbb utasításra, azt minden további nélkül elhiszem. Miért ne hinném?

 

De ettől még minden jel arra mutat, hogy másfél nappal a Blikk előtt írtad, hogy "a Gazpromot emlegetik".

Most legalábbis mindenhol azt látni, hogy vasárnap este spriccelt szét a hír a magyar interneten és mindenki az aznap esti Blikk-hírre hivatkozott, azt linkelte.

Te meg szombatra virradó éjjel, 2:46-kor posztoltad ezt a hsz-t.

Előzmény: Magam alatt (758498)
nemez haaef Creative Commons License 2 napja 0 1 758499

van az a vicc, aminek az a vege, hogy mik akartok lenni? ...arvak

Előzmény: Fatboy Slim (758492)
Magam alatt Creative Commons License 2 napja 0 0 758498

Azt hiszem itt én hoztam fel miután lehozta a blikk.

Hidd el,hogy nem felsőbb utasításra!😀

Előzmény: doncike (758496)
Darwin Creative Commons License 2 napja -3 2 758497

Rogán bejegyezhet egy új patent szabadalmat, Macron mezt Gazprom mezszponzorral :)

Előzmény: doncike (758496)
doncike Creative Commons License 2 napja 0 0 758496

Azt nem néztem, csak hogy itt, ebben a topikban mikor tűnt fel a Gazprom, illetve hogy a médiában ki és mikor írta meg először.

Előzmény: webmestar (758493)
Fatboy Slim Creative Commons License 2 napja 0 0 758495

Az sem piskota - azt hiszem a Samsung volt az, aki elsokent kiserletezett a 6 napos munkahet bevezetesevel Kinaban

Előzmény: Bolyhos85 (758489)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2 napja 0 1 758494

200M mi? Remelem Euro, nem HUF, mert az rohejes lenne.

Előzmény: Bolyhos85 (758489)
webmestar Creative Commons License 2 napja -1 1 758493

Az ulloin a komentekben már az nso-s cikkel egy időben megnevezték. Ott azért van pár klubközeli seggnyaló

Előzmény: doncike (758491)
Fatboy Slim Creative Commons License 2 napja -2 0 758492
doncike Creative Commons License 2 napja -2 4 758491

A Gazprom neve először ebben a hsz-ben jelent meg, amire most válaszolok.

 

Ez még azelőtt volt, hogy a Blikk megírta volna.

Ez a hsz szombat hajnali, a Blikk cikkében vasárnap 18:23 a dátum -- mindenki más a magyar médiában a Blikk-re hivatkozva vette át a hírt.

 

Aki beszopta, hogy a Telex volt, az a többi baromságon is elgondolkodhat, amit szintén megetettek vele. ;-)

Előzmény: Magam alatt (758370)
Gerilla01 Creative Commons License 2 napja 0 6 758490

Igen, elsőnek megírta a Nemzeti sport, hogy jöhet egy nagy multi. Ezt átvette a telex. Megnevezte a blikk, hogy a gazprom az, erre azt is átvette a telex... :)

Előzmény: Bolyhos85 (758488)
Bolyhos85 Creative Commons License 2 napja 0 0 758489

De hogy végleg lezárjuk a Gazprom témát:

 

Ugye az már biztos, hogy a Nike helyett a Macron lesz egyedi mezszerződéssel. 
Meg nem erősített információk szerint az új támogató a Samsung lesz, évi 200M szerződéssel. Bejelentés holnap…

Bolyhos85 Creative Commons License 2 napja -1 0 758488

Bár nincs pontos időpont a cikkeknél, de először a Telex utalt félreérthetetlenül a Gazpromra, aztán a Blikk meg is nevezte. A többit nem tudom de tuti ez a helyes sorrend! :)

Előzmény: Gerilla01 (758487)
Gerilla01 Creative Commons License 2 napja 0 3 758487

Egyáltalán nem a telex volt. Nemzeti sport írta meg először név nélkül, a blikk meg megnevezte a gazpromot.

Előzmény: Bolyhos85 (758484)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja -1 0 758486

Nabazmeg, mi meg ezen vitatkozunk:-))))))))

Előzmény: Bolyhos85 (758484)
Ez666 Creative Commons License 2 napja -1 0 758485

Nem a 444? :)

Előzmény: Bolyhos85 (758484)
Bolyhos85 Creative Commons License 2 napja -2 0 758484

Nem kell program, a Telex volt. :)

Előzmény: Gyönyörű petesejt (758481)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!