Keresés

Részletes keresés

berill Creative Commons License 2000.06.29 0 0 382
nem t'om... :o((

olyan kis te kis te az egész kutya!!! :o))
most ezt elég jól megfogalmaztam, mi?

berill

az egyik (talán az egyetlen) barátom, azt mondta, legyen berill,ő tudja, én vagyok az, de szerintem nem olyan "berill"-es a picilány...
szóval ő azt mondta, hogy szerinte az tökre jó lenne, mert szép név...

meg ha jól emlékszem itt is mondta már valaki...

Előzmény: Sylvie (381)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 381

húú, nagyon klassz lehetett... most egy kicsit irigyellek miatta...
és nagyon nagyokat játszottak, és csócsálták egymást, és néha orra estek, és ugráltak, és ilyenek? valamikor régen láttam ilyen apró kutyusokat együtt játszani, és az fantasztikus élmény volt.
mi a leányzó neve? kaptunk rengeteg linket szerencsefeltől (köszi neked, mél ment), szóval mi lesz a neve?
Előzmény: berill (380)
berill Creative Commons License 2000.06.29 0 0 380
Sylvie,

igen, nagyon -nagyon szépek és olyan kis kajlák! Mind gyönyörű...amúgy én nem sok kölyköt láttam még életemben, és azt hittem, mind egyforma, de nem!!! Olyanok, mint a kisgyerekek, mind más, mind más karakter, mind más arcocska...
Amikor odaértünk Gödre, akkor kivittük az összes(mind a 6 kölyköt) az udvarra, hátra, a fűre...
Akik otthon voltak, elkezdtek rohangálni, a másik 3 egy picit pihegett az utazás miatt, meg még szokták picit a helyet, aztán együtt játszottak az otthoniakkal...
nagyon jó volt nézni, meg tapizni őket!

berill

Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 379
berill, először is nagyon örülök, hogy nem aludtál el. én igen, pedig gondoltam, felébresztelek, de lemaradtam... és ennek az élménynek is, ez fantasztikus lehetett!

és rengeteget kutyáztál egész nap? és egész úton? és miután megérkeztetek, akkor is? és a helyi kutyusok hogy fogadták a jövevényeket? és nagyokat játszottak? és nagyon esetlenek? és mennyire gyönyörűek? és a kiválasztott állandóan rajtad lógott?

és persze, és köszönöm a meghívást! tudod, nekem ne volt ilyen pici ír farkasom...

ÉS MI LESZ A NEVE???????

Előzmény: berill (378)
berill Creative Commons License 2000.06.29 0 0 378
Na gyerekek, ma semmi és senki nem ronthatja el a kedvem! Olyan tündéri kis teremtményeket láttam, hogy csak na!
A napom úgy kezdődött, hogy M. felvett az Árpád-hídnál reggel 6.30-kor...
Kimentünk Úkjlengyelbe, ott kiválasztott kettő kislányt, meg egy kisfiút...
Annyira édesek voltak!!! Olyan kis ártatlan pofik, pufi pocik...:o))
Gyönyörű arcocskák...

Aztán a három picit kocsiba be, kimentünk Gödre, ahol ő lakik...ott szintén két kislány és egy fiúcska volt.
Tehát volt 4 kislány akik közül igazán nagyon nehéz volt választani, meret ugye ott volt a kis tappancsos-mellényes-fehérfarokvégű, akivel már legelőször is találkoztam, meg ott volt az ő kistesója, aki ugyan nagyon vézna, nagyon pici, de annyira kis elveszettnek tűnő...aztán a másikak közül az egyik aki mindig jött utánam, édesen nyalogatta a kezem, odafeküdt a hátizsákom mellé, és a fülem rágicsálta ( amúgy őt választottam), meg az ő tesója, aki szinte megszólalásig ugyanolyan, mégis valami kis csalódott fény van a szemében...őt nagyon nehéz szívvel hagytam ott... mert valahogy mindig a kis elesettekhez húz a szívem. De végül hagytam a szépségesszép csábításának... és azt a kutyut választottam ki, aki kiválasztott engem... :o))

Jövő csütörtökön megyek érte!!!!
És Sylvie! Eljössz majd pénteken, vagy csüt. este megnézni?
Lécci!!!

Na, a lényeg, hogy elmentem reggel fél hétkor otthonról, du. fél háromra jöttem dolgozni, de fél kettőkor értem haza a kutyázásból. NAGYON JÓ VOLT!!!!!

üdv,

berill

Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 377
ok, tiéd! : )))

berill, még mindig várunk!

BERILL? HOL VAGY???????

Előzmény: szerencsefel (376)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 376
Sylvie!

Kókuszos müzli szelet az jöhet. : )))

Berill!

Naaa! Nem mondod el mi újság?

Előzmény: Sylvie (375)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 375
szerencsefel, megszólalni sem tudok... ha nem csoki, akkor mi????

berill, kedves, csak beköszöntél, és el is tűnsz? nekem meg tiszta lyuk az oldalam????

szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 374
Na még egyszer.

Újabb kutyanevek

Előzmény: szerencsefel (373)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 373
Találtam még egy linket: : )))

Előzmény: Sylvie (371)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 372
Berill!

Választottál már nevet neki?

Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 371
természetesen a nevek között keresek-kutatok, és tobzódom. részint berill kutyájának nincs neve, részint az enyémnek sem annyira jó az örökölt név.
Előzmény: szerencsefel (367)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 370
Mesélj, mesélj, mesél!! : )))
Előzmény: berill (369)
berill Creative Commons License 2000.06.29 0 0 369
ITT VAGYOK! RAGYOGOK! MINT A FEKETE SZUROK!!!
:o)))))

nagggyon jó a kedvem ma! voltam kutyit nézni! trallala, trallala!

berill

:o))))))

Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 368
szomorúvá tettél. :(((
Előzmény: szerencsefel (366)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 367
Mit keresel-kutatsz?
Előzmény: Sylvie (365)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 366
Sajna szeretem, de nem ehetek, mert éppen fogyózom. : ((((((
Előzmény: Sylvie (365)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 365
szerencsefel, ez már hatalmas csokit érdemel. :)) legalább szereted?

csak azért nem szólaltam meg eddig, mert keresek-kutatok.

de hol van berill???

és Brunhi????????

Előzmény: szerencsefel (364)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 364
Köszi. : )

Találtam még valamit. ABC szerint lehet választani.

Fiú kutyik

Kislány kutyik

Előzmény: Sylvie (363)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 363
szerencsefel, tiéd a pálma. már a link is megérdemel egy csokit
berill, mikor jössz már? megint tobzódunk a nevekben. és kíváncsian várjuk, hogy milyen kutyikat láttál!
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 362
Abracadabra Ace Admiral Adonis Ajax Aladdin Alastair Alcatraz Alex Alf Alfalfa Ali Ali Baba
Allegro Amaretto Ambassador Amigo Amos Anaconda
Angus Animal Apache Aphraditees Apollo Arapaho
Archie Arfie Argus Aristotle Armani Armstrong
Ashes Aspen Astro Atlantis Atom Attila Auggie
August Augustus Aussie Austin Autobahn Autumn
Avalon Avanti Avis Axle Aztec


szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 361
nickJagger Creative Commons License 2000.06.29 0 0 360
Én a Frigyes nevet fogom adni a következő kutyimnak. Akár fiú lesz, akár lány...
És a korcs "fajtájút" választok, az is biztos...
Előzmény: szerencsefel (359)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 359
A topic címére vissatérve:

Bruki
Axel
Tisza
Kormos

szerencsefel Creative Commons License 2000.06.29 0 0 358
Aranyosak a kutyuk, de nekem az uszkár áll közel a szívemhez, mert gyerekkoromban a nagybátyámnak az volt és nagyon hűséges volt hozzá. Mikor vendéségbe jöttek hozzánk nem volt hajlandó lejönni velem sétálni, csak ha a gazdája nagy unszolások árán rávette. Amikor az utcán voltunk, akkor meg állandóan vissza akart menni a lakásba. Nagyon okos is volt, rengeteg dolgot megértett.
Sylvie Creative Commons License 2000.06.29 0 0 357
sziasztok, nem nagyon tudtam írni mostanság, mert nagyon szomorú lettem én is, a topic is...
nekem szerencsére nincsenek ilyen rossz emlékeim, nekem két kutyám "csak" elveszett, és azt hittem, hogy ennél rosszabb nem lehet. de én legalább reménykedhetek benne, hogy találtak új gazdát, aki szintén szereti őket, és jó helyen vannak.

Spanesz Creative Commons License 2000.06.29 0 0 356
berill, nickJagger! Kutymorgóitok tüneményesek! Polly kísértetiesen hasonlít az én Darkomhoz, aki puli. Muki szemeiből süt az elégedettség, szeretet. Ugye igaz az, hogy "Kutya nélkül lehet élni, de nem érdemes!"?
Spanesz Creative Commons License 2000.06.29 0 0 355
berill! Sírtam... Eszembe jutott, hogy az én Bogáncsomnak miért kellett meghalnia. És az emlékek, a szeretete, az élni akarása, a szenvedése... Orvosi műhiba. Nem ismerte fel a doki a betegségét és nem megfelelően kezelte. Én azzal próbálom a rossz emlékeket halványítani, hogy amíg élt, szeretetet kapott, törődést és a szívemben SENKI nem foglalhatja el a helyét! Örökké hálás leszek Neki azért, mert az életemből 4 évet bearanyozott a feltétel nélküli szeretetével, ragaszkodásával. Gondolj arra, hogy Nekik is joguk van a méltóságteljes halálhoz! Tudom, ez sovány vigasz...
Előzmény: berill (342)
nickJagger Creative Commons License 2000.06.29 0 0 354
Még 1x 1000 bocs és egy anyamedve!!! Elrontottam egy karaktert a HTML-kódban...







Előzmény: nickJagger (353)
nickJagger Creative Commons License 2000.06.29 0 0 353
Na nézzük...



Előzmény: nickJagger (352)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!